jekaterina govina
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jekaterina govina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jekaterina govina“.
Sigitas skubiai ėmėsi veiksmų, kai lietuviškas bankas vos nesužlugdė jo verslo: negali atsidžiaugti sprendimu
Lietuvoje stebimas naujas reiškinys – bankinė emigracija. Vis daugiau Lietuvos gyventojų, neapsikentę augančiais komercinių bankų įkainiais, ėmė savo pinigines operacijas tvarkyti užsienyje.
Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ siužete.
Neseniai Lenkijoje banko sąskaitą atsidaręs vilnietis verslininkas Sigitas Andriūnas tvirtina, kad ryžosi bėgti nuo Lietuvoje veikiančių komercinių bankų po to, kai bankas vos nesužlugdė jo verslo.
Pertvarka Lietuvos banke: iš pareigų traukiasi Jekaterina Govina
Lietuvos banko (LB) Finansų rinkos priežiūros tarnybos direktorė Jekaterina Govina nuo spalio 28 dienos traukiasi iš pareigų. Tai BNS patvirtino pati J. Govina.
„Kaip ir daugelis Lietuvos banko darbuotojų, dėl vykstančios pertvarkos gavau atleidimo lapelį ir nusprendžiau kitų pareigų banke nesiekti. Tai numatantį prašymą pateikiau pirmadienį“, – BNS sakė J. Govina.
Bankų pelnas smuko iki 65 mln. eurų
Lietuvos bankai pirmąjį ketvirtį uždirbo 65 mln. eurų pelno – 28,5 proc. mažiau negu pernai tuo pat metu.
Pelningai šiemet dirbo 10 bankų ar užsienio bankų filialų, nuostolingai – 5. Tarp pastarųjų dominavo veiklą pertvarkantys, pradedantys ar ją nutraukiantys bankai, pranešė Lietuvos bankas.
Per tris mėnesius bankai uždirbo 129,5 mln. eurų grynųjų palūkanų pajamų – 10,7 proc. daugiau nei prieš metus, grynosios paslaugų ir komisinių pajamos beveik nepakito ir siekė 55,8 mln.
Šalies bankai susitarė dėl bendro paskolų atidėjimo verslui
Lietuvos bankų asociacijai (LBA) priklausančios finansų ir kredito įstaigos žengė dar vieną žingsnį, siekdamos palengvinti klientų, susiduriančių su sunkumais dėl Covid-19, padėtį. LBA nariai bendru moratoriumu įsipareigojo, nekeisdami sutarčių sąlygų ir palūkanų, iki 6 mėnesių atidėti paskolų mokėjimus įmonėms.
Moratoriumas taikomas verslo paskoloms, kurių suma vienai įmonių grupei sudaro iki 5 mln. eurų, rašoma asociacijos išplatintame pranešime.