jagiellonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jagiellonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jagiellonia“.

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o Barauskas – Lenkijoje

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu. P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje. Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai.
2022-08-01

Klausimų arbitrams turėjęs Valdas Ivanauskas pabrėžė: „Tai – pelnyta pergalė“

Valdas Ivanauskas ir kompanija šiltą rudenio popietę padovanojo įsimintiną dovaną gausiai susirinkusiems aistruoliams. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė po devynių pralaimėjimų iš eilės 3:1 nokautavo favorite laikytą Bulgariją. Sunku prisiminti, kada Lietuva žaidė taip kovingai. Talentu to nepavadinsi, bet tikrų tikriausiu daužymusi, kovingumu, nepaisant visų geltonų kortelių ir varžovų meistriškumo.
2021-10-09

Novikovo įvartis garantavo Ivanausko komandos siutriuškinimą Lenkijoje

Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienį susitiko lietuvių komandos. Arvydas Novikovas pelnė įvartį, o Balstogės „Jagiellonia” 14-ojo turo rungtynėse be vargo įveikė Valdo Ivanausko vadovaujamą Sosnoveco „Zaglebie“. Sosnovece vykusi dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 4:1 (1:0). A. Novikovas rungtyniavo visas 90 minučių.
2018-11-05

A. Novikovo „Jagiellonia“ Lenkijoje patyrė skaudžią nesėkmę

Aukščiausioje Lenkijos futbolo lygoje pirmadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios rungtynės. Jose savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Arvydo Novikovo atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ buvo sutriuškinta 0:4 (0:0). Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau nuo rungtynių pradžios svečių „Slack Wroclow“ aikštelėje demonstravo patrauklesnį futbolą ir kūrė daugiau progų. Antrajame kėlinyje pasipylė svečių įvarčiai.
2018-10-01

Valdovų rūmuose pristatyta rinktinės sudėtis ir apranga

Naujai rengiamą UEFA Tautų lygos turnyrą Lietuvos vyrų futbolo rinktinė pradės su nauja apranga ir iššūkiais. Antradienį Valdovų rūmuose Vilniuje pristatyta nacionalinės rinktinės sudėtis, netrukus stosiančios į kovą su Serbijos bei Juodkalnijos ekipomis, ir istorinė apranga. „Tautų lyga – oficialus UEFA turnyras, kokio dar nėra buvę. Mums tai – ir iššūkis, ir galimybė parodyti tai, ką sugebame. Simboliška, kad istorinis turnyras prasideda istoriniais Lietuvai metais.
2018-08-28

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Lietuvos futbolo talentas karjerą tęs Lenkijoje

Vilniaus „Žalgirio“ auklėtinis Justas Lasickas šį sezoną neapsivilks žalios ir baltos aprangos. 20-metis futbolininkas pasirašė sutartį su Balstogės „Jagiellonia“ ekipą ir savo karjerą tęs Lenkijoje. J. Lasickas „Žalgiryje“ debiutavo 2014 metų lapkričio 23 dieną 35-ojo A lygos turo dvikovoje su „Klaipėdos granitu“. Iš viso per keturis metus „Žalgirio“ gretose futbolininkas sužaidė 32 oficialias rungtynes ir pelnė įvartį.
2018-08-21

Arvydas Novikovas pergalę išplėšė įvarčiu 94-ąją minutę

Futbolininkas Arvydas Novikovas tapo rungtynių herojumi. 27-erių lietuvis pelnė įvartį 94-ąją minutę ir išplėšė savo komandai pergalę. Balstogės „Jagiellonia“ Lenkijos čempionato penktojo turo mače savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Glivicių „Piast“. Šeimininkai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę. Įvarčiu pasižymėjo Mile Savkovičius. 58-ąją minutę rezultatą išlygino Patrykas Dziczekas. A. Novikovas žaidė visas rungtynes.
2018-08-19

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Draugiškose rungtynėse – Arvydo Novikovo įvartis

Draugiškose futbolo rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. 27-erių lietuvis tiksliu smūgiu prisidėjo prie įtikinamos Balstogės „Jagiellonia“ pergalės. Lenkijos komanda 4:1 (1:0) nugalėjo Bukarešto „Dinamo“. A. Novikovas kamuolį į vartus pasiuntė 53-ąją minutę. „Jagiellonia“ gretose taip pat pasižymėjo Cillianas Sheridanas (3 minutė), Ivanas Runje (49 min.) ir Romanas Bezjakas (72 min.). 66-ąją minutę įvartį „Dinamo“ komandai pelnė Denisas Ciobotariu.
2018-07-10

Lietuvos rinktinės sudėtyje – du naujokai

Antradienį Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė sudėtį gegužės pabaigoje ir birželį vyksiančioms Baltijos taurės varžyboms bei tarptautinėms kontrolinėms rungtynėms su Lenkija ir Iranu. Pirmą kartą į komandos stovyklą buvo pakviesti du futbolininkai – „Trakų“ klubo vartų sargas Tomas Švedkauskas ir „Palangos“ ekipos saugas Simonas Urbys.
2018-05-22

„Jonava“ išvykoje nubaudė klydusius „Žalgirio“ futbolininkus

A lygos sezono pradžioje keturis turus įvarčio nepraleidęs Vilniaus „Žalgiris“ penktadienio vakarą namie netikėtai krito prieš „Jonavos“ komandą – 1:2. Pirmąkart šiame sezone rungtynes starto sudėtyje pradėjo „Žalgirio“ saugas Serge'as Nyuiadzis, pelnęs trenerio Aurelijaus Skarbaliaus pasitikėjimą pergalingame draugiškame mače prieš Balstogės „Jagiellonia“ komandą. Prancūzas šiame susitikime pasižymėjo aktyvumu, nemažai vilniečių atakų buvo rezgama per jį.
2018-03-31

Šešių įvarčių fiestoje – „Žalgirio“ pergalė prieš Lenkijos vicečempionus

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose paguldė ant menčių Lenkijos vicečempionus. Žalgiriečiai šešių įvarčių fiestoje 4:2 (2:1) nugalėjo Balstogės „Jagiellonia“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę po kontratakos ir Liviu Antalio perdavimo iš dešinės įvartį galva pelnė Serge’as Nyuiadzi.
2018-03-24

Fiodoras Černychas debiutavo Rusijoje

Geriausias dvejų pastarųjų metų Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas debiutavo Rusijos „Premier“ lygoje. 26-erių saugas sužaidė pirmąjį mačą naujojoje Maskvos „Dinamo“ komandoje. F. Černychas rungtyniavo iki 82-osios minutės, kai jį pakeitė Viačeslavas Grulevas. „Dinamo“ susitikimą sekmadienį svečiuose su „Ufa“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Maskvos komandai įvartį 17-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Jevgenijus Markovas. Rezultatą 51-ąją minutę išlygino Ivanas Paurevičius.
2018-03-04

Geriausias Lietuvos futbolininkas keliasi į Rusiją

Dvejus pastaruosius metus geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas Fiodoras Černychas iš Lenkijos išvyksta į Rusiją. 26-erių sportininkas pasirašė sutartį su Maskvos „Dinamo“. F. Černychas į Rusijos sostinę sparnus kelia iš Balstogės „Jagiellonia“, kurios lyderiu buvo. Transfermarkt.com skelbia, kad perėjimo suma – 300 tūkstančių eurų. Pats portalas lietuvį vertina 1,25 milijono. „Fiodoro įsigijimas padeda spręsti klubo problemas.
2018-01-26

Lietuviai prie triuškinamos „Jagiellonia“ pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Antradienio vakaras tapo lengvu „Jagiellonia“ pasivaikščiojimu. Balstogės futbolininkai „Ekstraklasa“ 20-ojo turo rungtynėse namie 5:1 (3:1) sutriuškino Kelcų „Korona“. Kaip pašėlęs mačą pradėjo Arvydas Novikovas. Lietuvis 11-ąją minutę pelnė atidarymo įvartį. „Korona“ 22-ąją išlygino rezultatą, kai kamuolį į vartus nukreipė Jacekas Kielbas. 30-ąją minutę žodį vėl tarė A. Novikovas. Jis asistavo Lukaszui Sekulski.
2017-12-12

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Antrąkart geriausias Fiodoras Černychas mįslingai kalba apie naujus karjeros iššūkius

„Visko gali būti“, – paklaustas apie išvykimą iš Balstogės mįslingai šypsojosi „Jagiellonia“ saugas Fiodoras Černychas. 26-erių Lietuvos rinktinės kapitonas antrąkart iš eilės išrinktas geriausiu šalies futbolininku. – Fiodorai, kaip jautiesi? – Žinoma, malonu, kad vėl buvau įvertintas. Nežinau, ar esu šimtu procentų vertas šio apdovanojimo, nes tai nebuvo mano geriausi metai. Prizą galėjo gauti ir Arvydas Novikovas, ir Vaidas Slavickas. Tačiau esu laimingas.
2017-12-04

Antrasis kapitono triumfas: Fiodoras Černychas – vėl geriausias

Geriausiuoju 2017-ųjų Lietuvos futbolininku antrus metus iš eilės išrinktas šalies rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas. 26-erių saugas už nugaros paliko komandos draugą Arvydą Novikovą. Abu žadžia tame pačiame Lenkijos klube – Balstogės „Jagiellonia“. Į 2017-ųjų geriausiųjų futbolininkų trejetuką pateko ir Lietuvos čempionu su Marijampolės „Sūduva“ tapęs Vaidas Slavickas.
2017-12-04

Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas: gerus rezultatus pasieksime, jei aikštėje žaisime išvien

„Oho, kaip solidžiai atrodai, – telefono ekrane pamatęs mane su akiniais nukirto geriausias praėjusių metų Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas. Jau buvo ganėtinai vėlus vakaras ir Balstogės „Jagiellonia“ žaidėjai ilsėjosi po ilgos kelionės viename Zabžės viešbutyje. Tuoj pat suskubau patikinti, kad nesu ir pats dar pripratęs prie akinių.
2017-12-03

Geriausiųjų rinkimuose liko trys kandidatai

Sutrumpėjo pretendentų tapti geriausiuoju šių metų Lietuvos futbolininku sąrašas. Iš 11 kandidatų liko trys – Fiodoras Černychas, Arvydas Novikovas ir Vaidas Slavickas. 26-erių Lietuvos rinktinės kapitonas F. Černychas, kaip ir 26-erių A. Novikovas, žaidžia Lenkijoje – Balstogės „Jagiellonia“. 31-erių V. Slavickas šiemet su Marijampolės „Sūduva“ tapo šalies čempionu. Geriausius Lietuvos futbolininkus iki šiandienos buvo galima rinkti tv3.lt. Čia pirmadienį, nuo 18.30 val.
2017-12-01

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

„Jagiellonia“ lietuvių sąskaitoje – įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Lietuvos futbolininkai toliau siaučia Lenkijoje. Šįkart Balstogės „Jagiellonia“ 2:1 (0:1) svečiuose nugalėjo Plocko „Wisla“. Lietuviai prie pergalės prisidėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį rungtynių tikslų smūgį atliko šeimininkai. 14-ąją minutę įmušė Igoris Lasicki. „Jagiellonia“ rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo lietuvis Arvydas Novikovas.
2017-11-05

Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas prisidėjo prie visų trijų komandos įvarčių

Lietuvos futbolininkai užsiautė Lenkijoje. Balstogės „Jagiellonia“ savo stadione 3:1 (2:0) nugalėjo Liubino „Zaglebie“. Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas prisidėjo prie visų trijų komandos įvarčių. F. Černychas tapo pirmuoju futbolininku, atlikusiu tikslų smūgį rungtynėse. Lietuvis pasižymėjo 2-ąją minutę. 17-ąją F. Černychas asistavo komandos draugui, o kamuolį į vartus nukreipė Karolis Swiderski.
2017-10-29

Arvydo Novikovo rezultatyvaus perdavimo taškams neužteko

Lenkijos Ekstraklasoje rezultatyvų perdavimą atliko lietuvis Arvydas Novikovas. To buvo maža – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:4 (1:2) pralaimėjo Gdynės „Arka“ futbolininkams. Šeimininkai pirmavo 2:0 po Michalo Marcjaniko (13 minutė) ir Rafalo Siemaszko (21 min.) įvarčių. 34-ąją minutę rezultatą po A. Novikovo perdavimo sušvelnino Tarasas Romanchukas. <br> Į tai „Arka“ atsakė dar dviem tiksliais smūgiais.
2017-10-22

Gražus Arvydo Novikovo įvartis išgelbėjo „Jagiellonia“ nuo nesėkmės

Dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas Lenkijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Lech“ ekipa. Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje savo komandos sudėtyje. 27-ąją minutę svečius į priekį išvedė D. Jevtičius, tačiau 87-ąją minutę A. Novikovo įvartis rezultatą išlygino ir išplėšė komandai lygiąsias. Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijoje šiame sezone.
2017-10-13

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

Edgaras Jankauskas paskelbė žaidėjus dvikovoms su Malta ir Anglija

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas išsirinko ir paskelbė sudėtį žaidėjų, kurie spalio pradžioje ruošis 2018 metų pasaulio čempionato atrankos paskutinėms dvejoms rungtynėms su Malta ir Anglija.
2017-09-27

Fedoras Černychas įmušė ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Jagiellonia“ išleido pergalę

Balstogės „Jagiellonia“ paleido iš rankų pergalę Lenkijos lygoje – pirmadienį svečiuose 3:3 (2:1) sužaidė su Gdansko „Lechia“. Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pasižymėjo įvarčiu i rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį įvartį po kampinio pelnė šeimininkai. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Blažejus Augustynas. Tas pats futbolininkas 24-ąją minutę įsimušė ir į savuosius vartus. Tai atsitiko po F. Černycho perdavimo iš kairės. 26-erių lietuvis 49-ąją minutę įvartį pelnė pats.
2017-09-18

„Žalgirio“ lyderis gali palikti Vilnių

Rezultatyviai A lygoje rungtyniaujantis Vilniaus „Žalgirio“ legionierius iš Brazilijos Elivelto sulaukė Lenkijos čempionate praėjusį sezoną antrą vietą užėmusios Balstogės „Jagiellonia“ ekipos dėmesio. Per rinktinėms skirtą pertrauką 25-erių metų brazilas nuvyks į Balstogę ir ten turės progą pasirodyti vyr. treneriui Ireneuszui Mamrotui bei jo štabo nariams. Savo ruožtu „Žalgirio“ ir „Jagiellonia“ klubai derėsis dėl galimo Elivelto persikėlimo į Lenkiją žiemos perėjimų lango metu.
2017-08-29

Rinktinės sudėtyje – naujokas ir keli sugrįžtantys

Lietuvos futbolo rinktinės treneriai pasirinko komandos sudėtį rugsėjo pradžioje vyksiančioms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Škotija ir Slovėnija. Į rinktinę pirmą kartą pakviestas „Trakų“ saugas Modestas Vorobjovas. 21 metų žaidėjas šiemet prisidėjo prie sėkmingo ekipos žygio UEFA Europos lygos varžybose.
2017-08-22

Fedoras Černychas prie sunkios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Fedoras Černychas sekmadienį pažymėjo rezultatyviu perdavimu ir pergale. Balstogės „Jagiellonia“ po atkaklios bei permainingos kovos svečiuose 3:2 (1:1) nugalėjo Kelcų „Korona“ futbolininkus. F. Černychas asistavo Cillianui Sheridanui, kuris įmušė 57-ąją minutę. 6-ąją pasižymėjo Martinas Pospišilas, o „Jagiellonia“ pergalę lėmė 92-ąją minutę į vartų tinklą įkritęs kamuolys. Jį ten nukreipė „Korona“ atstovas Kenas Kallaste.
2017-08-13

Lenkijoje – Arvydo Novikovo įvartis

Lenkijos taurės šešioliktfinalyje įvarčiu pasižymėjo Arvydas Novikovas. Vis dėlto, lietuvio tikslaus smūgio Balstogės „Jagiellonia“ nepakako, ji rungtynėse svečiuose su Liubino „Zaglebie“ patyrė nesėkmę 1:2 (0:1). A. Novikovas įvartį pelnė 91-ąją minutę. Iki tol kamuolį į vartus buvo nukreipę Jaroslawas Kubicki (34 min.) ir Lukaszas Janoszka (63 min.). „Jagiellonia“ šiuo pralaimėjimu baigė pasirodymą Lenkijos taurės varžybose.
2017-08-10

Bręsta perėjimas: Fiodoras Černychas kelsis į Angliją?

Lietuvos rinktinės ir Balstogės „Jagiellonia“ puolėjas Fiodoras Černychas veikiausiai paliks Lenkiją ir išvyks rungtyniauti į Angliją. Lenkijos žiniasklaida praneša, kad už 26-rių lietuvį „Middlesbrough“ klubas yra pasiruošęs sumokėti milijoną eurų. Skelbiama, kad F. Černychas buvo pastebėtas oro uoste, iš kurio patraukė į Didžiąją Britaniją, kur turėtų pereiti medicininę patikrą.
2017-07-25

Arvydas Novikovas prie pergalės prisidėjo realizuotu baudiniu

Sekmadienį Lenkijos Ekstraklasos antrojo turo rungtynėse pergalę iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turinti Balstogės „Jagiellonia“. Ji namie 2:1 (0:0) nugalėjo Zabžo „Gornik“. Vieną įvarčių pelnė Arvydas Novikovas. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame „Jagiellonia“ futbolininkams teko vytis. 56-ąją minutę svečiams įvartį įmušė Igoris Angulo. Balstogės komanda 71-ąją minutę rezultatą išlygino. 11 metrų baudinį realizavo A. Novikovas. Šeimininkai tokį pat šansą gavo ir 93-ąją minutę.
2017-07-23

„Jagiellonia“ pasiekė lygiąsias išvykoje, Arvydas Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą

Balstogės „Jagiellonia“ ekipa su dviem Lietuvos rinktinės futbolininkais sėkmingai pradėjo Europos lygos atrankos varžybų antrojo etapo kovą. Išvykoje Lenkijos vicečempionai įmušė įvartį ir pasiekė lygiąsias su Azerbaidžano ekipa „Gabala“ – 1:1. Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas žaidė ekipos starto sudėtyje. Lenkijos klubą į priekį išvedė Tarasas Romanczukas, kai įmušė įvartį 15-ąją rungtynių minutę po rezultatyvaus A. Novikovo perdavimo nuo kampinio.
2017-07-13

Galimi „Trakų“ varžovai Europos lygoje: nuo „Jagiellonia“ iki „Rangers“

Birželio 30 dieną „Trakai“, kaip ir dar du Lietuvos klubai Marijampolės „Sūduva“ ir Klaipėdos „Atlantas“ pradės savo žygį UEFA Europos lygos atrankoje. Su kuo teks kautis pirmajame rate – paaiškės jau po šešių dienų. Lietuviškoji trijulė pateko į neskirstytųjų zoną, o tai reiškia, kad ir vėl komandoms atiteks potencialiai stipresni varžovai. Iš viso, pirmajame UEFA Europos lygos atrankos etape varžysis net šimtas komandų, į skirstytus ir neskirstytus padalintų per pusę.
2017-06-13

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

Surakinti futbolo brolybės grandine: į aikštę – degančia širdimi ir šaltu protu!

„Mes esame tarsi broliai, geriausi draugai. Juk visus vaikinus pažįstu nuo mažens. Negaliu būti aukščiau už juos, - prisipažino Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas. – Visada prisimename laikus, kai buvome pypliai, kai augome kartu, treniruodavomės stovyklose, žaisdavome rungtynes ir kartu džiaugdavomės pergalėmis. O dabar esame kartu rinktinėje...“ Paprašytas prisiminti bent kelis pokštus, kuriuos „broliai“ krečia vienas kitam, F. Černychas susimąstė.
2017-06-09

Sidabriniai „Jagiellonia“ lietuviai: apie šventes, draugystę, vokiečių kalbą ir kompiuterinius žaidimus

Dar sekmadienį antrąją vietą Lenkijos čempionate su Balstogės „Jagiellonia“ iškovoję lietuviai Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas jau pluša Lietuvos rinktinės treniruotėse ir ruošiasi šeštadienio kovai su Slovakija. Sezonas Lenkijoje – su laiminga pabaiga „Po rungtynių buvo daug emocijų, nes rungtynių eigoje vienu momentu neturėjome nieko, pralaiminėdami 2:0“, – per tiesioginę „Facebook“ transliaciją paskyroje „Lietuvos futbolas“ pasakojo A. Novikovas.
2017-06-07

Edgaras Jankauskas to nenorėdamas atskleidė savo planus?

Antradienį Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) įvyko šalies rinktinės spaudos konferencija. Joje su vyriausiuoju komandos treneriu Edgaru Jankausku dalyvavo vartininkas Emilijus Zubas. Ar tai reiškia, kad panevėžietis gins ekipos vartus šeštadienį Vilniuje vyksiančiose pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėse su Slovakijos rinktine? E. Jankauskas: tai – ko gero, tik sutapimas „Treneri, prieš mačą su anglais į konferenciją atsivedėte vartininką Ernestą Šetkų. Jis ir žaidė.
2017-06-06

A.Novikovo įvartis išplėšė „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į Europos lygą

Dramatiškame Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos finiše Arvydo Novikovo įvartis išplėšė Balstogės „Jagiellonia“ ekipai kelialapį į UEFA Europos lygą.  Žaisdami namuose su Poznanės „Lech“ Balstogės futbolininkai atsilikinėjo 0:2, tačiau sugebėjo panaikinti deficitą – 2:2. Iškovotas taškas leido „Jagiellonia“ ekipai užimti antrą vietą čempionate. Pralaimėjimo atveju, būtų likusi ketvirta. Radoslawas Majewskis (11 min.) ir Lukaszas Tralka (39 min.
2017-06-04

Paskelbta rinktinės sudėtis dvikovai su Slovakija

Ruoštis kitą šeštadienį, birželio 10 d., Vilniuje vyksiančioms Pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Slovakija į Lietuvos vyrų futbolo rinktinę pakviesti 23 žaidėjai. Lyginant su paskutine komandos sudėtimi mačui Anglijoje, trečiuoju vartininku buvęs Edvinas Gertmonas atstovaus jaunimo (U-21) rinktinei, o šioje pozicijoje rinktinės treneriai pasirinko naują žaidėją. Pirmą kartą pakviestas „Trakų“ klubo vartininkas, 23 metų Ignas Plūkas.
2017-05-30

Fiodoras Černychas įvarčiu prisidėjo prie „Jagiellonia“ pergalės išvykoje

Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybių 36-ojo turo rungtynėse pergalę iškovojo Balstogės „Jagiellonia“. Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda išvykoje 2:1 įveikė „Bruk-Bet Termalica“ ekipą. Abu lietuviai rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet A. Novikovas 76-ą minutę buvo pakeistas. Įvarčiu pasižymėjęs F.Černychas žaidė visas rungtynes. F. Černychas 16-ąją minutę pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.
2017-05-28

Lietuvių atstovaujama „Jagiellonia“ patyrė skaudų smūgį Gdanske

Kovoje dėl Lenkijos futbolo karūnos dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas patyrė skaudų smūgį išvykoje. Gdanske vietos „Lechia“ įveikė svečius 4:0 (2:0). „Jagiellonia“ prarado lyderės poziciją. Pirmasis rungtynių pusvalandis svečiams buvo labai nesėkmingas. Du kartus savoje baudos aikštelėje taisykles pažeidusi „Jagiellonia“ gavo du 11 metrų baudinius. Abu juos realizavo „Lechia“ legionierius iš Portugalijos Marco Paixao, įmušęs 17-ąją ir 25-ąją minutėmis.
2017-05-17

Lenkijoje – rezultatyvus Fiodoro Černycho perdavimas ir „Jagiellonia“ pergalė

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje du lietuvius turinti „Jagiellonia“ namuose 2:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ ekipą. Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas rungtynes pradėjo starto sudėtyje, tačiau antrajame kėlinyje abu sėdo ant atsarginių suolo. A. Novikovas buvo pakeistas 65-ąją, o F. Černychas – 87-ąją minutę. Pastarasis 27 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Cillianas Sheridanas.
2017-05-13

Lietuviai ir toliau siaučia Balstogėje – įvartį pelnė Arvydas Novikovas

Penktadienį Lenkijos aukščiausios futbolo lygos rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. Tikslus lietuvių smūgis pergalės neatnešė – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su Kelcų „Korona“. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi nerezultatyviai. <br> Abu įvarčiai pelnyti iškart po pertraukos. 47-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė ukrainietis Sergejus Pilipčukas. Po dviejų minučių rezultatą išlygino A. Novikovas. Pastarasis žaidė iki 68-osios minutės.
2017-05-05

Lietuvių atstovaujamas „Jagiellonia“ sugrįžo į Lenkijos čempionato viršūnę

Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai Lenkijos futbolo čempionate pasiekė labai svarbią pergalę, kai išvykoje 1:0 nugalėjo Glivicių „Piast“ komandą. Tai buvo septintosios iš eilės „Jagiellonia“ nepralaimėtos rungtynės „Ekstraklasa“ pirmenybėse (5 perg., 2 lyg.). Pergalingą įvartį Balstogės komandai 25-ąją minutę įmušė Cillianas Sheridanas. Starto sudėtyje žaidęs Fiodoras Černychas rungtyniavo visas 90 minučių, o Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė po keitimo 59-ąją minutę.