Ispanijos Supertaurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ispanijos Supertaurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ispanijos Supertaurė“.

Ispanijoje – bekompromisė „Real“ ir „Barcelona“ dvikova Supertaurės finale

Ar „Barcelona“ krepšininkams pavyks nutraukti ilgalaikį Madrido „Real“ dominavimą Ispanijos Supertaurės (isp. „Supercopa de España de Baloncesto“) varžybose? Tai paaiškės šeštadienio vakarą, kai šios legendinės komandos aiškinsis santykius tarpusavyje. „Real“ Supertaurės turnyrą laimėjo šešis pastaruosius metus. „Barca“ paskutinį kartą šiose varžybose triumfavo labai seniai – 2015-aisiais. 2024 metų Ispanijos Supertaurės kovos vyks Mursijoje.
2024-09-20

Ispanijos Supertaurė šeštus metus iš eilės atiteko „Real“ klubui

Šeštus metus iš eilės Ispanijos Supertaurė atiteko Madrido „Real“ krepšininkams. Chuso Mateo auklėtiniai šį kartą finale 88:81 (21:17, 23:14, 17:25, 27:25) pranoko Malagos „Unicaja“ komandą. Madrido ekipai tai yra iškovota dešimtoji Supertaurė istorijoje. Nugalėtojams 19 taškų surinko Facundo Campazzo (5 kld.), 17 pridėjo Mario Hezonja, 13 įmetė Džananas Musa. „Unicaja“ gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų surinkęs Kendrickas Perry (5 rez. perd.
2023-09-17

„Barcelona“ užtikrintai įveikė „Real“ ir iškovojo Ispanijos Supertaurę

„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale užtikrintai 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais.  Karimas Benzema 19-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-01-16

„Barcelona" po 11 m baudinių serijos žengė į Ispanijos Supertaurės finalą

„Barcelonos“ komanda Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po atkaklios kovos 3:2 palaužė „Real Betis“ futbolininkus ir žengė į šio turnyro finalą. Pedri 23-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Germanas Pezzella 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-01-13

Ispanijos futbolo supertaurę „Barcelona“ klubas iškovojo vienuoliktą kartą

Ketvirtą kartą per penkerius pastaruosius metus bei vienuoliktą sykį per visą istoriją Ispanijos supertaurę iškovojo šalies čempionas "Barcelona" klubas, trečiadienį atsakomąsias rungtynes su taurės savininke Madrido "Atletico" vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0. Barselonos komandai prizą lėmė rezultatyvios lygiosios - 1:1 - pirmajame supertaurės mače prieš savaitę Madride. Trečiadienio rungtynėse, kurias stebėjo 70 tūkst. žiūrovų, "Barcelona" lyderis Lionelis Messi (89 min.
2013-08-29

Ispanijos Supertaurės pirmas mačas: „Barcelona“ palaužė „Real“

Ketvirtadienio vakarą įvyko pirmosios Ispanijos Supertaurės rungtynės, kuriose susitiko dvi legendinės komandos – „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Pergalę iškovojo katalonai – po įtemptos ir dramatiškos kovos mūšis „Camp Nou“ stadione baigėsi 3:2 (0:0) „Barcelonos“ naudai. Atsakomosios rungtynės bus surengtos kitą trečiadienį (rugpjūčio 29 d.) Madrido „Santiago Bernabeu“ arenoje.