išmanieji įrenginiai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „išmanieji įrenginiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „išmanieji įrenginiai“.
Kreipiasi į „Android“ naudotojus: siunčia svarbią žinią visiems
„Android“ gerbėjų laukia svarbi savaitė, nes tikimasi, kad „Qualcomm“ paskelbs didelio masto naujieną.
Šią savaitę „Android“ įrenginiams bus smarkiai padidinta sparta, rašoma mirror.co.uk.
Galingesni procesoriai
Technikos milžinė, įmonė „Qualcomm“ netrukus surengs kasmetinį „Snapdragon“ aukščiausiojo lygio susitikimą Maui saloje Havajuose, o vienas didžiausių šio pasaulinio renginio pranešimų, beveik neabejotinai, bus naujo lusto pristatymas.
Šį savaitgalį nepamirškite padaryti 1 veiksmo: palies visus
Europos Parlamentas pritarė siūlymui panaikinti laiko sukiojimą, tačiau dėl to nesusitaria Europos Sąjungos šalių vyriausybės. Tad paskutinį spalio savaitgalį – naktį iš šeštadienio į sekmadienį – Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos šalių, ir vėl bus įvedamas žiemos laikas.
Vieną valandą atgal pasukamas laikas gali paveikti žmonių savijautą, taip pat kelti abejonę, ar kasdien naudojami išmanieji įrenginiai rodo tikslų laiką.
Po beprecedentės atakos – žvilgsnis į mūsų telefonus: ar jie gali tapti mirtinomis bombomis?
Libane ir Sirijoje įvykęs koordinuotas tūkstančių „Hezbollah“ narių naudojamų mažų pranešimų gaviklių ir racijų susprogdinimas žymi naują slapto karo aušrą. Šokiruojančiai koordinuota ir pražūtingai veiksminga ataka, kuri, kaip manoma, buvo Izraelio slaptosios tarnybos „Mossad“ darbas, sužeidė tūkstančius kovotojų, jau nekalbant apie daugybę civilių.
Įspėja tėvus dėl vaikų prie ekranų: jie tampa agresyvūs, nevaldo savo pykčio
Jeri mažamečiai naudojasi išmaniaisiais prietaisais daugiau nei valandą per dieną, jų pykčio protrūkių padaugėja daugiau nei penktadaliu, parodė Kanados Kvebeko Šerbruko universiteto atliktas tyrima, skelbia „The Sun“.
Tyrimo autorė profesorė Caroline Fitzpatrick sakė: „Planšetinių kompiuterių naudojimas 3,5 metų amžiaus vaikams buvo reikšmingai susijęs su polinkiu į pyktį ir nusivylimą po vienerių metų“.
Išmanieji įrenginiai kenkia vaiko emocijų kontrolei
Mamos ir tėčiai vis dažnia...
ECOVACS DEEBOT T20 OMNI robotas-siurblys su plovimo karštu vandeniu funkcija: pirmasis ir nepralenkiamas
Naujausia robotų-siurblių rinkos naujovė – plovimo karštu vandeniu funkcija išsiskiriantis DEEBOT T20 OMNI. Kol kas rinkoje toks siurblys – vienintelis ir dėl savo plataus spektro funkcijų jau spėjęs pelnyti apdovanojimų bei pagrįsti universalumo reputaciją. Kodėl? Jis – nesustabdomas ir nenugalimas: valo visų rūšių grindis, užtikrina kokybišką švaros rezultatą, yra ypač išmanus ir patogus naudoti. Dar švariau, gaiviau ir greičiau nei kada nors galėjote įsivaizduoti.
Oficialu: jau aišku, kada pradėsime vieno įkroviklio erą
Už kelerių metų Europos Sąjungoje parduodamiems nešiojamiems įrenginiams bus privaloma standartinė USB-C jungtis. Ryšių reguliavimo tarnyba savo pranešime spaudai skelbia, nuo kada galėsime naudotis vienu įkrovikliu visiems įrenginiams.
ES vartotojai galės didelę dalį savo turimų nešiojamųjų elektronikos įrenginių įkrauti naudodami tą patį įkroviklį.
3 mobiliosios fotografijos tendencijos, aktualios šį rudenį
Šiuolaikinė fotografija per kelis pastaruosius dešimtmečius neatpažįstamai pakeitė veidą – profesionalios kameros nauda gali džiaugtis ne tik būrelis išrinktųjų, bet ir visi išmaniųjų telefonų vartotojai. Kita vertus, keitėsi ne tik patys įrankiai, bet ir nuotraukų estetinis vertinimas. Perprasti vaizdų įamžinimo tendencijas yra svarbu, nes tik taip įprasminsite svarbiausius kokybiškos nuotraukos bruožus, išsiskirsite iš minios ir aplinkinius džiuginsite tikrai originaliu vaizdo turiniu.
Du daiktai Leliugos kišenėje, be kurių keliautojas neįsivaizduoja pažinties su nauju miestu
„Keliauk išmaniai“ leidžiasi į kelionę po įdomiausius Europos kampelius ir šį kartą Vaidas Leliuga sveikinasi iš Barselonos, kur pasitelkęs BITĖS išmaniuosius įrenginius bandys parodyti, kad keliauti galima turint vos porą daiktų. „Laukia trys ypatingos vietos, kurių praleisti lankantis šiame miete – nevalia. Tai yra nuostabusis Guelio parkas, vienas geriausių pasaulyje La Boqueria turgus ir, žinoma, turistų spąstais vadinama Šv. Šeimynos bažnyčia“, – vardina Vaidas.
Valandų valandos išmaniojo ekrane: kaip išsaugoti sveikas akis?
Šiandien, žiūrėdami į išmaniųjų telefonų ekranus, žmonės per dieną praleidžia ne vieną valandą. Šiuolaikiniam žmogui telefonas yra ne tik įrankis, skirtas pramogoms ar bendravimui – daugeliui tai neatsiejama kasdienio darbo dalis. Vargu ar valandų skaičių, praleistą žiūrint į išmaniojo ekraną, pavyks sumažinti, tad tokiu atveju labai svarbu apsaugoti regėjimą. Pateikiame svarbiausias taisykles, kurių laikantis pavyks tą padaryti.
„Bitė Lietuva“ įsigyja „Spainetą“
Lietuvos mobiliojo ryšio operatorė „Bitė Lietuva“ už neskelbiamą sumą perka įgaliotą jos prekybos partnerę bendrovę „Spainetos prekybos sistemos“ - kontrolinis akcijos paketas perkamos iš Dariaus Vaičiulo valdomos bendrovės „Spyneta“. Pagal pirmadienį pasirašytą sutartį „Bitė Lietuva“ išpirks likusią „Spainetos prekybos sistemų“ akcijų dalį - 54,3 proc. - ir taps vienintele jos akcininke, pranešė bendrovė. Šiuo metu „Bitė Lietuva“ valdo 45,7 proc. įmonės akcijų.
REKLAMA
REKLAMA
Išmaniųjų įrenginių saugumas – nuotoliniu būdu
Tuos pačius išmaniuosius įrenginius Lietuvos gyventojai naudoja ir darbui, ir asmeniniams poreikiams, todėl jų saugumo problema tampa vis aktualesnė, teigia bendrovės „Omnitel“ atstovai. 2014 m pabaigoje „Omnitel“ užsakymu atliktas SIC tyrimas atskleidė, kad 73 proc. Lietuvos įmonių vadovų saugumą nurodo kaip labai svarbų ar svarbų telekomunikacijos paslaugų aspektą. Panašios tendencijos vyrauja ir kitose šalyse. Net 59 proc.
Kaip apsaugoti išmanųjį įrenginį nuo internetinių grėsmių?
Išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris jau seniai tapo daugelio mūsų pagalbininku. Tačiau kartais pamirštame, kad per neatsargumą ar neapdairumą išmaniuosiuose įrenginiuose esantys mūsų svarbūs asmeniniai duomenys gali nukeliauti į svetimas rankas. Artėjant „Saugesnio interneto dienai“ telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pateikia pagrindinius patarimus, kaip padidinti išmaniojo įrenginio saugumą. „Mūsų išmanieji įrenginiai jau seniai prilygsta kompiuteriams.
„Omnitel“ pratina vartotojus prie išmaniųjų ir dėvimų įrenginių
Bendrovė „Omnitel“ pranešė žengianti pirmuosius žingsnius į prekybą išmaniaisiais ir dėvimais įrenginiais. Bendrovė savo salonuose pradėjo prekiauti įrenginiais, kurie vadinami išmaniaisiais pagalbininkais ir yra susiejami su išmaniuosiuose telefonuose įdiegtomis programėlėmis: per „Wi-Fi“ ar 4G LTE veikiančiomis vaizdo kameromis „Baby EyeOn Monitor“ ir „Belkin NetCam“, išmaniuoju sodininku vadinamais „Parrot Power Flower“, išmaniosiomis apyrankėmis „Jawbone Up24“ bei išmaniaisiais treneriais „F...
Pirmosios „Bitės“ statomos 4G+ tinklo stotys pradės veikti gruodį
„Bitė Lietuva“ pirmąsias 4G+ ryšio technologijos stotis Vilniuje ir Kaune įjungs gruodžio mėnesį. Tai pranešė bendrovės atstovai. Šiuo itin sparčiu mobiliuoju ryšiu išmaniuosiuose įrenginiuose bus galima naudotis jau pirmąjį ateinančių metų ketvirtį penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir pajūrio kurortuose. „Palankiai vertiname, kad 4G+ technologija Lietuvoje populiarėja.
Finansų ministerija skelbia konkursą aplikacijų kūrėjams
Finansų ministerija pranešė skelbianti konkursą mobiliųjų programėlių kūrėjams „Mobilusis euro gidas“. Išmaniųjų sprendimų kūrėjai kviečiami iki 2014 m. lapkričio 5 d. sukurti programėles, kurios padėtų išmaniųjų įrenginių (mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių) naudotojams geriau susipažinti su praktiniais euro įvedimo aspektais. Laimėjusių programėlių kūrėjų laukia piniginiai prizai ir galimybė populiarinti sukurtas programėles, teigia ministerijos atstovai.
10 patarimų, kaip išvengti įsilaužimų į išmaniuosius įrenginius
Išmanieji įrenginiai darbo ir kasdienio gyvenimo aplinkoje plinta žaibo greičiu, jais perduodama ir kaupiama vis daugiau asmeninės ir organizacijų informacijos. Kita vertus, tai reiškia, kad nesąžiningiems asmenims ar grupuotėms vis labiau apsimoka platinti išmaniesiems įrenginiams skirtą kenksmingą programinę įrangą. Jeigu diegti antivirusines programas kompiuteriuose tapo norma, į išmaniųjų telefonų ir kitų įrenginių (pvz., planšečių) apsaugą vis dar žiūrima pro pirštus.
SEB pritaikė savo interneto banką išmaniesiems įrenginiams
Bendrovė SEB pranešė atnaujinusi savo interneto banką, kuris dar geriau pritaikytas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Nuo šiol gyventojai ir įmonės, jungdamiesi prie interneto banko nauju adresu e.seb.lt, išmaniuosiuose įrenginiuose galės naudotis dar didesniu skaičiumi finansinių paslaugų, teigiama banko pranešime.
Du trečdaliai britų nusivylę savo mobiliaisiais įrenginiais
65 proc. D. Britanijos gyventojų yra nusivylę savo įsigytais išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, elektroninių knygų skaitytuvais ir kitais mobiliaisiais įrenginiais, atskleidė „FleishmanHillard London“ ir „Lepere Analytics“ atliktas tyrimas. Šių bendrovių ekspertai išnagrinėjo vartotojų nuomonę apie 160 kompanijų produkciją ir priėjo išvadą, kad beveik du trečdaliai šalies gyventojų nėra patenkinti savo mobiliųjų įrenginių galimybėmis ir funkcionalumu.
TEO pristatė televiziją išmaniesiems įrenginiams
Integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų bendrovė TEO sukūrė naujos kartos interneto televizijos paslaugą išmaniesiems įrenginiams „Interneto.tv“. Ši paslauga žymi naują skaitmeninės televizijos raidos etapą: televiziją bus galima žiūrėti kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ir planšete visur Lietuvoje, kur yra interneto ryšys, – net ir miesto aikštėje ar gamtoje. Naująją paslaugą klientams TEO pasiūlys lapkričio mėnesį.
Naujasis USB standartas žada išmaniųjų įrenginių revoliuciją
Kitais metais rinkoje pasirodys pirmieji elektroniniai įrenginiai su naujo USB standarto USB PD (Power Delivery) jungtimis, praneša „The Next Big Future“. Manoma, kad jo siūlomos galimybės labai pakeis mūsų buitį, papildydamos ją pačiais įvairiausiais išmaniaisiais įrenginiais. USB PD standartas leis per USB jungtį maitinti iki 100 W galios įrenginius, sakoma pranešime.
Ekspertai: išmaniųjų įrenginių revoliucija kelia vis daugiau saugumo problemų
Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių bumas apėmė ne tik privačių vartotojų, bet ir verslo segmentą – vis daugiau pasaulio ir Lietuvos įmonių investuoja į išmaniuosius įrenginius. KPMG ekspertai pastebi, kad mobiliųjų įrenginių naudojimas verslui atveria daugiau galimybių, tačiau kartu kelia vis didesnių grėsmių saugumui.
TNS: išmanieji įrenginiai skatina daugiau naudotis elektroninėmis paslaugomis
Kaip parodė rinkos tyrimų bendrovės TNS LT tyrimas, vis daugiau lietuvių naudojasi nešiojamaisiais ir planšetiniais kompiuteriais, tuo metu stalo kompiuterių naudojimas pradėjo mažėti. Mobiliųjų įrenginių populiarumas lemia ir dažnesnį finansinių paslaugų virtualioje erdvėje naudojimą. Ypač spartus augimas matomas mobiliosios bankininkystės srityje. „Lietuvoje sparčiai auga išmaniųjų telefonų naudotojų skaičius.
Ar išmanieji mus kvailina?
Moderni baimė, kad visi mūsų elektroniai žaisliukai tiesiog išgręžia mūsų dėmesį bent jau laikinai, tapo tokia aštri, kad viena žymi mokslininkė pradėjo ją lyginti su klimato kaita.
Vis dėlto, ekspertams dar teks įrodyti, kas iš tiesų žudo mūsų nervų ląsteles. Mokslininkai, pasinėrę į dėmesio atitraukimo tyrimus, sako, jog kol kas nėra konkrečių įrodymų, kad mobilieji telefonai, elektroninis paštas ir socialinė žiniasklaida kaip nors paveikė mūsų intelektą.
Kibernetiniai sukčiai taikosi į bet kokius išmaniuosius įrenginius
Technologijų pasaulyje plinta kibernetinės grėsmės, kurioms pagrindą suteikia spartėjantis įrenginių konvergencijos procesas. Jis apima kompiuterius, mobiliuosius telefonus, fotoaparatus, netgi spausdintuvus – visus išmaniuosius įrenginius, kurie gali tarpusavyje jungtis, internetu ar vietiniu tinklu keistis duomenimis.
Ekspertai prognozuoja, jog ši tendencija stiprės ir ateinančiais metais taps viena iš didžiausių saugumo grėsmių.
Išmaniuoju įrenginiu naudojasi kas penktas Lietuvos gyventojas
Lietuvoje tokiais išmaniaisiais įrenginiais, kaip planšetė ar išmanusis telefonas, naudojasi beveik kas penktas gyventojas, o per metus besinaudojančių šiais įrenginiais skaičius išaugo 5 proc., rodo bendrovės TNS LT atliktas mobiliųjų įrenginių vartotojų tyrimas „Mobile Life“.
Planšetinį įrenginį naudojantys teigė 4,3 proc. Lietuvos gyventojų. Tyrimo duomenimis, šiemet planšetę daugiausiai – 12 proc. – naudojo darbingo amžiaus jaunimo nuo 20 iki 29 metų. Taip pat planšetę naudojo 9 proc.
Kokia reklamos ateitis? (II)
Lietuviai dar tik atranda internetą, o pasaulis jau lipa ant kito laiptelio. Pernai tyrimų bendrovės TNS duomenimis, reklamos mastai vertinant litais Lietuvoje sparčiausiai augo internete – 12 proc. per metus, tačiau bendroje šalies reklamos pyrago dalyje teužėmė 8,2 procento. Didžiąją dalį rinkos dalijosi reklama tradicinėse medijose – televizijoje (47,5 proc.), laikraščiuose (17,6 proc.), žurnaluose (10,3 proc.) ir radijuje (7,9 proc.