indianos pacers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indianos pacers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indianos pacers“.

Nelengvą pergalę iškovoję „Celtics“ paliko „Pacers“ tuščiomis ir pateko į NBA finalą

Svarbią pergalę NBA Rytų konferencijos finalo serijoje iškovojo Bostono „Celtics“ komanda. Paskutinę minutę išsigelbėjęs klubas 105:102 (29:27, 29:30, 22:26, 25:19) ketvirtąkart įveikė Indianos „Pacers“ ir žengė į NBA finalą.  Seriją Bostonas laimėjo 4-0, o finale jie susitiks su Dalaso „Mavericks“ ir Minesotos „Timberwolves“ poros nugalėtoju.  Deerickas White'as laimėtojams pelnė 16 taškų. Jis taip pat pataikė ir lemiamą tritaškį likus 43 sekundėms, kuris ir nulėmė triumfą.
2024-05-28

Dviženklį deficitą ištirpdžiusi „Celtics“ – per žingsnį nuo NBA finalo

Bostono „Celtics“ ekipa NBA Rytų konferencijos finalo serijoje 114:111 (32:31, 25:38, 24:21, 33:21) išvykoje nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:0. Bostono ekipą į pergalę vedė Jasonas Tatumas, kuris pelnė 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus.
2024-05-26

Puolimo rekordą pagerinusi „Pacers“ sudaužė „Knicks“ svajones žaisti konferencijos finale

NBA Rytų konferencijos atkrintamųjų serijos septintose rungtynėse Indianos „Pacers“ 130:109 (39:27; 31:28; 31:29; 29:25) įveikė Niujorko „Knicks“ ir užsitikrino vietą konferencijos finale. Šią seriją Indianos krepšininkai laimėjo rezultatu 4-3. Rytų konferencijos finale „Pacers“ susikaus su reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“. Šiose rungtynėse svečiai iš 79 metimų realizavo net 53 (67,1 proc.
2024-05-20

Namuose užtikrintai laimėję „Pacers“ pusfinalio seriją pratęsė iki septintų rungtynių

Indianos „Pacers“ komanda išplėšė septintąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 116:103 (29:30, 32:21, 27:24, 28:28) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 3-3. Septintosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Niujorke. Šios serijos nugalėtojas Rytų konferencijos finale susitiks su Bostono „Celtics“ ekipa.
2024-05-18

Šventę namuose surengęs „Pacers“ triuškinamai laimėjo ir atstatė serijoje lygybę

Jau pirmajame kėlinyje solidžią persvarą susikrovę Indianos „Pacers“ krepšininkai išlygino Rytų konferencijos pusfinalio seriją. Jie rezultatu 121:89 (34:14, 35:27, 32:22, 20:26) antrą kartą iš eilės įveikė Niujorko „Knicks“. Šiuo metu serijos rezultatas – 2-2, o penktosios rungtynės kelsis atgal į Niujorko „Madison Square Garden“ areną. Tyrese'as Haliburtonas nugalėtojams pelnė 20 taškų, T. J. McConnellis pridėjo 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.
2024-05-13

Tyrese'o Haliburtono burtai atkūrė intrigą Rytų pusfinalyje

Indianos „Pacers“ ekipa nesudeda ginklų NBA Rytų konferencijos pusfinalyje. Penktadienio naktį Ricko Carlisle'o auklėtiniai savo arenoje 111:106 (29:20, 34:38, 22:32, 26:16) įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2. Kitos rungtynės taip pat vyks Indianoje, o „Gainbridge Fieldhouse“ arenoje šiose atkrintamosiose namuose „Pacers“ dar nėra pralaimėjusi.
2024-05-11

„Knicks“ savo žiūrovų akivaizdoje padvigubino serijos pranašumą prieš „Pacers“

NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje Niujorko „Knicks“ išsiveržė į priekį 2-0 po to, kai namuose 130:121 (36:36; 28:37; 36:18; 31:30) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą. Į pergalę „Knicks“ ekipą vedė po kojos traumos sugrįžęs Jalenas Brunsonas, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Rezultatyviausiai „Pacers“ gretose rungtyniavo Tyrese Haliburtonas, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 9 rezultatyvius perdavimus.
2024-05-09

Jaleno Brunsono vedami „Knicks“ iškovojo pirmą pergalę pusfinalio serijoje

NBA Rytų konferencijos pusfinalį pergalingai pradėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 121:117 (27:24, 22:31, 33:32, 39:30) palaužė Indianos „Pacers“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.  Šiose rungtynėse Jalenas Brunsonas pelnė 43 taškus ir tapo ketvirtuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris atkrintamosiose varžybose net keturis kartus iš eilės pelnė bent po 40 taškų.
2024-05-07

Užtikrintai namuose laimėjusi „Pacers“ užbaigė be lyderio rungtyniavusios „Bucks“ komandos sezoną

NBA Rytų konferencijoje paaiškėjo antroji pusfinalio serijos dalyvė. Užtikrintai namų areną apgynusi Indianos „Pacers“ ekipa 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) pranoko Milvokio „Bucks“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją.
2024-05-03

Lillardą praradusi „Bucks“ ištraukė netikėtą kozirį ir sušvelnino serijos rezultatą

Traumų išretinta Milvokio „Bucks“ komanda grįžo į kovą NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje. Bobby Portiso tempiami „elniai“ savo sirgalių akivaizdoje 115:92 (23:31, 30:17, 34:19, 28:25) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 2-3. Puolime sprogęs B. Portisas pelnė 29 taškus (13/21 dvit., 1/3 trit.), o tiek pat pridėjo ir Khrisas Middletonas (5/13 dvit., 4/7 trit., 7/9 baud.
2024-05-01

Neįtikėtino Khriso Middletono nepakako: „Bucks“ pratėsimo dramoje nusileido „Pacers“ ekipai

Indianos „Pacers“ namie per NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynių pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą. Ši pergalė buvo jau antroji, kurią pasiekė Indianos ekipa paeiliui ir dabar „Pacers“ serijoje pirmauja 2:1. Milvokio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Khrisas Middletonas, kuris per 41 minutę pelnė 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.
2024-04-27

„Bucks“ ir be graiko paslaugų pačiupo pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose

Pergalę NBA Rytų konferencijos atkrintamosiose iškovojo be Giannio Antetokounmpo rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ komanda. Doc Riverso auklėtiniai namuose 109:94 (30:21, 39:21, 14:29, 26:23) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0. „Bucks“ daugiausiai pirmavo 30 taškų persvara., o kai „pelnė 12 taškų be atsako, rezultatas tapo 58:29 G. Antetokounmpo netekį gerai kompensavo Damianas Lillardas, kuris dar iki ilgosios pertraukos pelnė 35 taškus.
2024-04-22

LeBron Jameso ir Anthony Daviso duetas atvedė „Lakers“ į pergalę taškų lenktynėse

Anthony Davisas pelnė 36 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o LeBronas Jamesas pridėjo 26 taškus. Galingas Los Andželo „Lakers“ (39/32) žvaigždių žaidimas padėjo sekmadienio naktį 150:145 (30:36, 42:32, 44:31, 34:46) nugalėti Indianos „Pacers“ (40/32). Pirmąjį rungtynių ketvirtį pralaimėję Darvino Hamo auklėtiniai sekančius du žaidė it iš natų ir abejuose viršijo 40 taškų ribą.
2024-03-25

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie pakartoto „Pelicans“ klubo visų laikų rekordo

Lengvą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (36/25) klubas. Willie'o Greeno auklėtiniai savo arenoje 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30) įveikė Indianos „Pacers“ (34/27) krepšininkus. Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 25 žaidimo minutes surinko 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet dukart pažeidė taisykles bei padarė 4 klaidas. Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 34 taškus.
2024-03-02

Blankiai atrodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama „Pelicans“ krito Indianoje

Blankiai atrodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/25) išvykoje 114:123 (24:40; 29:24; 33:32; 28:27) nusileido Indianos „Pacers“ krepšininkams (34/26). Indianos ekipa anksti perėmė kontrolę į savo rankas ir pirmąjį ketvirtį baigė dominuojančia persvara 40:24. Per kitas 10 minučių „Pelicans“ įjungė zoninę gynybą ir pristabdė šeimininkus, o įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 64:53. Trečiajame ketvirtyje 10 taškų pelnęs Mathurinas ...
2024-02-29

Varžovų lyderių duetą sustabdę „Pacers“ nutraukė „Mavericks“ pergalių seriją

Triuškinančią nesėkmę NBA patyrė Dalaso „Mavericks“ (33/24). Rezultatu 111:133 (32:32, 28:35, 31:33, 20:33) jie nusileido Indianos „Pacers“ (33/25).  Taip nutrūko net septynių Dalaso komandos pergalių serija.  Mylesas Turneris nugalėtojams pelnė 33 taškus ir taip užfiksavo geriausią sezono pasirodymą, Tyrese'as Haliburtonas pridėjo 17 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.
2024-02-26

Tikrą tritaškių šou užkūręs Stephenas Curry vedė „Golden State Warriors“ į pergalę Indianoje

Neįtikėtino Stephenas Curry vedama „Golden State Warriors“ (24/25) išvykoje 131:109 (45:34, 25:24, 25:18, 36:33) įveikė Indianos „Pacers“ (29/24).  S. Curry šiose rungtynėse pelnė 42 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas smeigė net 11 taiklių tritaškių. Tiesa, tai buvo jau penktos rungtynės šį sezoną, kai S. Curry pasiekia 40 pelnytų taškų ribą.
2024-02-09

„76ers“ ir „Pacers“ komandos atliko mainus: į Filadelfiją keliauja Indianos snaiperis

Artėjant paskutiniam mainų terminui NBA lygoje, Indianos „Pacers“ ir Filadelfijos „76ers“ komandos apsikeitė krepšininkais. Buddy Hieldas keliasi į Filadelfiją, o mainais Pacers“ gavo Marcusą Morrisą ir Furkaną Korkmazą. B.Hieldas Indianoje praleido dvejus metus ir šį sezoną per vidutiniškai 26 minutes renka po 12 taškų, atkovoja 3,2 kamuolio ir atlieka 2,7 rezultatyvaus perdavimo.
2024-02-08

„Knicks“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (32/17) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 109:105 (26:36, 25:22, 28:26, 30:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/22) klubą. Niujorko komandą į pergalę vedė Jalenas Brunsonas, kuris įmetė 40 taškų, iš kurių 11 surinko paskutiniame ketvirtyje. Donte DiVincenzo prie pergalės prisidėjo 20 taškų, 16 įmetė Deuce McBridge. Buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas pelnė 12 taškų bei atkovojo net 19 kamuolių.
2024-02-02

Kristapas Porzingis svariai prisidėjo prie sunkios „Celtics“ pergalės

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Bostono „Celtics“ (37/11) klubas. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo arenoje 129:124 (36:26, 45:40, 25:37, 23:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/21) krepšininkus. Kristaps Porzingis Bostono klube buvo vienas lyderių. Po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs latvis per 31 žaidimo minutę įmetė 17 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.
2024-01-31

Nikola Jokičiaus tritaškis įtvirtino „Nuggets“ pergalę Indianoje

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (31/14) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svečių arenoje 114:109 (28:29, 26:33, 39:19, 21:28) nugalėjo Indianos „Pacers“ (24/20) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes pelnė 31 tašką (10/15 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, tačiau prasižengė 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Aukštaūgiui tai yra 13 trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-24

„Celtics“ žvaigždžių duetas nukalė komandai pergalę Indianoje

Jaysono Tatumo ir Jayleno Browno dueto traukiamas Bostono „Celtics“ (28-7) klubas įsirašė pergalę NBA lygoje, kai svečiuose 118:101 (29:17, 29:32, 26:32, 34:20) pranoko Indianos „Pacers“ (20-15) krepšininkus. Indianos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po šešių paeiliui laimėtų rungtynių. J.Tatumas ir J.Brownas kartu pelnė net 69 taškus. J.Tatumas ne tik pasižymėjo dvigubu dubliu, bet ir įsmeigė 8 tritaškius.
2024-01-07

„Pacers“ nutraukė „Bucks“ namų pergalių seriją

Naujuosius metus pergalė NBA pradėjo buvęs Domanto Sabonio klubas. Indianos „Pacers“ komanda išvykoje 122:113 (25:32; 31:30; 28:26; 38:25) nugalėjo Giannio Antetokounmpo atstovaujamą Milvokio „Bucks“. Šis pralaimėjimas nutraukė įspūdingą Milvokio komandos 15 pergalių namuose seriją. Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė G. Antetokounmpo, kuris užfiksavo trigubą dublį surinkdamas 30 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.
2024-01-02

Pirmąjį karjeroje tokį asmeninį pasiekimą užfiksavęs Tyrese'as Haliburtonas atvedė „Pacers“ į NBA taurės pusfinalį

Pergalę NBA taurės pusfinalyje iškovojo Indianos „Pacers“ (11/8) klubas. Ricko Carlisle'o auklėtiniai savo arenoje 122:112 (22:24, 26:31, 37:23, 37:34) nugalėjo Bostono „Celtics“ (15/5) krepšininkus. Indianos komandą į priekį vedė pirmąjį karjeros trigubą dublį atlikęs Tyrese Haliburtonas. „Pacers“ gynėjas pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 13 perdavimų. Indianos klubas taurės pusfinalyje susitiks su Milvokio „Bucks“ ir Niujorko „Knicks“ poros laimėtoja.
2023-12-05

Puikus „76ers“ vakaras: rekordinis gynėjo pasirodymas ir geriausias startas per daugiau nei 20 metų

Aštuntąją pergalę iš eilės NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (8/1), kuri rezultatu 137:126 įveikė Indianos „Pacers“ (6/4). Toks startas yra geriausias Filadelfijos ekipos pasirodymas nuo 2000-2001 m. sezono, kai komanda sezono pradžioje iškovojo 10 pergalių iš eilės.  Šią pergalę iškovoti padėjo „76ers“ gynėjo Tyrese’o Maxey rekordinis pasirodymas. Krepšininkas per 39 minutes aikštelėje pelnė 50 taškų (13/21 dvit., 7/11 trit., 3/3 baud.
2023-11-13

Giannis Antetokounmpo suvertė virš pusšimčio taškų, bet „Bucks“ patyrė pralaimėjimą Indianoje

Dramatišką mūšį Indianapolyje sužaidė Milvokio „Bucks“ (5/3) ir vietos Indianos „Pacers“ (6/3). Po įtemptos kovos rezultatu 124:126 arenos šeimininkų pranašumą turėjo pripažinti Milvokio ekipa.  Pergalės „Bucks“ iškovoti nepadėjo ir monstriškas Giannio Antetokounmpo pasirodymas. Graikas per 36 minutes aikštelėje pelnė net 54 taškus (19/24 dvit., 16/18 baud.) bei atkovojo 12 kamuolių.
2023-11-10

Dončičius po keturių nesėkmių vėl išvedė „Mavericks“ į pergalę

Į nesėkmių liūną įkritę Dalaso „Mavericks“ (37-39) vėl atsitiesė. Išvykoje jie rezultatu 127:104 (29:27, 30:20, 40:27, 28:30) nukovė Indianos „Pacers“ krepšininkus. Lyderiavęs Luka Dončičius per 28 minutes aikštelėje pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Kita komandos žvaigždė – Kyrie Irvingas – į komandos sąskaitą įrašė dar 16 taškų.
2023-03-28

Dončičiaus ir Irvingo dueto neužteko: „Pacers“ įrodė pranašumą

Pergalę NBA iškovojo Indianos „Pacers“ (28/35) ekipa. Ricko Carlisle'o auklėtiniai svetimoje arenoje 124:122 (31:33, 38:26, 37:39, 18:24) palaužė Dalaso „Mavericks“ (32/31) krepšininkus. Luka Dončičius per 37 minutes pelnė 39 taškus (11/16 dvit., 3/9 trit., 8/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 3 kartus. Kyrie Irvingas pralaimėjusiems pridėjo 16 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus.
2023-03-01

NBA pirmenybėse – superžvaigždžių dvikovos

NBA čempionate tik keletas komandų gali būti beveik užtikrintos, kad pateks į atkrintamąsias varžybas. Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje vyksta įnirtinga kova dėl vietų kitame varžybų etape. Dėl šių kelialapių grumiasi gausus būrys ekipų. Viena jų – Vašingtono „Wizards“ (28 pergalės, 32 pralaimėjimai), kuriai atstovauja Latvijos krepšinio superžvaigždė Kristapas Porzingis. „Wizards“ Rytų konferencijoje užima 10-ąją vietą.
2023-02-28

Ibaka ir Beverley taps laisvaisiais agentais

NBA laisvųjų agentų rinkoje atsiras dvi naujos pavardės. Pranešama, kad veiksmų imsis Orlando „Magic“ ir Indianos „Pacers“ komandos. „Magic“ ketina atsisveikinti su po mainų iš Los Andželo „Lakers“ gautu gynėju Patricku Beverley. Savo ruožtu „Pacers“ paseks tokiu pačiu pavyzdžiu ir atleis aukštaūgį Serge‘ą Ibaką, kuris atvyko po mainų su Milvokio „Bucks“ ekipa. Abu krepšininkai laisvųjų agentų rinkoje sieks pasirašyti kontraktą su į titulą pretenduojančiu klubu.
2023-02-11

Į Indianą grįžęs Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, bet pergale džiaugėsi mainų partneris

Domantas Sabonis galingai grūmėsi po krepšiais ir pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau toks lietuvio pasirodymas pergalės Sakramento „Kings“ (29-22) komandai negarantavo. Pastaroji svečiuose 104:107 (27:28, 21:32, 32:27, 24:20) nusileido Indianos „Pacers“ (25-29) krepšininkams. Prieš šias rungtynes tiek D. Saboniui, tiek „Pacers“ lyderiui Tyrese'ui Haliburtonui netrūko motyvacijos įrodyti savo vertę, nes prieš daugiau nei pusmetį šios komandos apiskeitė dviems svarbiais krepšininkais.
2023-02-04

Už galvų griebtis privertęs Antetokounmpo pasirodymas nukalė „Bucks“ pergalę

Milvokio „Bucks“ (32-17) išvykoje Indianoje 141:131 (45:30, 40:26, 39:43, 27:32) nugalėjo vietos „Pacers“ krepšininkus. Rungtynes papuošė įspūdingas Giannio Atetokounmpo pasirodymas, o galingas pastarojo dėjimas lemiamame kėlinyje privertė fanus griebtis už galvų. Tai buvo 9 „Pacers“ pralaimėjimas per  paskutinius 10 susitikimų, tuo tarpu Milvokio krepšininkai įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.
2023-01-28

Valančiūnas surinko jubiliejinį dvigubą dublį ir padėjo „Pelicans“ iškovoti pergalę

Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-12) nepaliko šansų Indianos „Pacers“ (17-17) komandai. Jie rezultatu 113:93 (24:18, 33:20, 33:24, 23:31) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Jonas Valančiūnas rungtynėse per 28 minutes prie pergalės prisidėjo surinkdamas dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 20 taškų (0/3 trit., 10/18 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Šis dvigubas dublis buvo 300-asis jo karjeroje. Rezultatyviausias J. Valančiūno komandoje buvo Naji Marshallas.
117
2022-12-27

„Pacers“ išsivežė pergalę iš NBA čempionų tvirtovės

Pergalę NBA iškovojo Indianos „Pacers“ (13/11) krepšininkai. Ricko Carlisle'o auklėtiniai išvykoje 112:104 (34:21, 25:29, 30:31, 23:23) palaužė Oklando „Warriors“ (13/12) ekipą. Nugalėtojams Andrew Nembhardas įmetė 31 tašką, Buddy Hieldas pridėjo 17. Pralaimėjusiems Klay Thompsonas surino 28 taškus, Stephenas Curry - 12. Oklando ekipa šiąnakt didesnio nei dviejų taškų pranašumo neturėjo. „Pacers“ po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų, vėliau vienu metu buvo priekyje 16 taškų persvara.
2022-12-06

Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Kings“ sutriuškino „Pacers“

Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (10-9) nutraukė pralaimėjimų seriją ir prieš Indianos „Pacers“ (12-8) iškovojo pergalę 137:114 (33:20, 29:28, 44:35, 31:31). Galingai pradėję rungtynės „Kings“ nepaliko šansų laimėti priešininkams. D. Sabonis rungtynėse prieš savo buvusį klubą per 23 min. surinko 11 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio komandoje taip pat puikiai pasirodė Harrisonas Barnesas (per 25 min.
2022-12-01

Netikėta: LeBrono klubą paskutinę sekundė paskandino NBA naujokas

Pergalę NBA iškovojo Indianos „Pacers“ (12/8) klubas. Ricko Carlisle'o auklėtiniai svetimoje arenoje 116:115 (29:32, 27:30, 28:31, 32:22) palaužė Los Andželo „Lakers“ (7/12) ekipą. Pralaimėjusiems Anthony Davisas įmetė 25 taškus, Russellas Westbrookas pelnė 24, LeBronas Jamesas - 21. Nugalėtojams Tyrese Haliburtonas įmetė 24 taškus bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.
2022-11-29

Istorinį pasirodymą surengęs kroatas vedė „Clippers“ į pergalę

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (12/9) klubas. Tyronno Lue'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 114:100 (35:29, 24:28, 23:12, 32:31) įveikė Indianos „Pacers“ (11/8) ekipą. Geriausias karjeros rungtynes sužaidė Los Andželo „Clippers“ centras Ivica Zubacas. Kroatas per 35 minutes pelnė 31 tašką (14/17 dvit., 3/3 baud.), sugriebė 29 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 5 klaidas, prasižengė 6 kartus.
2022-11-28

Ketvirtas kartas nemelavo: „76ers“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

Pergalę NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (1/3) ekipa. Doco Riverso auklėtiniai savo arenoje 120:106 (33:23, 31:23, 26:30, 30:30) įveikė Indianos „Pacers“ (1/3) komandą. Filadelfijos ekipai tai yra pirmoji sezono pergalė po keturių sužaistų rungtynių. Nugalėtojus į priekį vedė Jameso Hardeno ir Joelo Embiido duetas, kurie kartu surinko 55 taškus.
2022-10-25

Su pasiruošimo ciklu baigėsi ir karjera klube: „Pacers“ atleido Sirvydį

Vos klubui spėjus užbaigti ikisezonines rungtynes, „Pacers“ oficialiai paskelbė, kad atsisveikina su lietuvaičiu Deividu Sirvydžiu. Klubas paskelbė žinią, po penktadienio rungtynių, kuriose 114:122 klubas nusileido Hiustono ekipai. Lietuvis su Indianos klubu buvo sudaręs negarantuotą sutartį, kurios sąlygos leidžia komandai atleisti žaidėją.  Indianos komanda tuo pasinaudojo, o „sudie“ ištarė ir Langstonui Galloway`ui.
2022-10-15

NBA užsikabinti su „Pacers“ siekiantis Sirvydis: „Darau viską, kad čia likčiau“

Deividas Sirvydis pastaruosius dvejus metus praleido Detroito „Pistons“ komandoje, tačiau daugiau laiko jo žaidė G lygoje nei NBA. Galiausiai krepšininkas praėjusią vasarą tapo laisvuoju agentu ir turėjo ieškotis naujos ekipos. Vasaros lygos metu puolėjas vilkėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėlius, visgi pasiūlymo sulaukė iš Indianos „Pacers“. Lietuvis yra įsitikinęs, kad geras žaidimas Vasaros lygoje padėjo išsikovoti kontraktą.
2022-10-12

Sirvydis pelnė pirmuosius savo taškus „Pacers“ gretose

Triuškinantį pralaimėjimą pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Deividas Sirvydis. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28) nepasipriešino Niujorko „Knicks“ komandai. D.Sirvydis ant parketo praleido 7 minutes ir pasižymėjo 6 taškais (0/1 dvit., 2/3 trit.) bei prarado vieną kamuolį.
2022-10-08

Deividas Sirvydis toliau vaikysis svajonę – pasirašė sutartį su NBA klubu

Indianos „Pacers“ komanda su Deividu Sirvydžiu susitarė dėl vienerių metų trukmės kontrakto, apie tai praneša basketnews.com žurnalistas Donatas Urbonas. Tiesa, sutartyje yra numatyta galimybė ją paversti į dvišalį kontraktą. Tada D.Sirvydis didžiąją sezono dalį praleistų G lygoje. 22 metų lietuvis užsirekomendavo Las Vegaso vasaros lygoje, kur atstovaudamas Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai rinkdavo 15,5 taško ir atkovodavo 5,3 kamuolio.
2022-08-05

NBA vasaros lygoje žaidęs Sirvydis iškeliavo į dukterinę „Pacers“ komandą

NBA Vasaros lygoje žaidęs Deividas Sirvydis atsidūrė NBA G lygos klubų mainuose. Indianos „Pacers“ dukterinė komanda Fort Veino „Mad Ants“ gavo būtent lietuvį ir Derricką Waltoną. Kartu su minėtais krepšininkais „Mad Ants“ gavo ir G lygos antrojo rato šaukimą. Savo ruožtu Detroito „Motor City Cruise“ gavo Keiferą Sykesą.
2022-07-23

Indianos „Pacers“ siekia Westbrooko, tačiau „Lakers“ neketina atiduoti šaukimų

Los Andželo „Lakers“ komanda buvo atnaujinusi derybas su Indianos „Pacers“ klubu. „Lakers“ vadovai siekia išmainyti atakų organizatorių Russellą Westbrooką. Už jį „Pacers“ buvo pasiryžę atiduoti gynėją Buddy Hieldą bei vidurio puolėją Mylesą Turnerį, tačiau Indianos komandos vadovybė turėjo papildomą prašymą. Jie į mainus reikalavo įtraukti keletą pirmojo rato naujokų biržos šaukimų. Toks užmojis ne itin patiko „Lakers“ komandai, kuri nusprendė iš derybų pasitraukti.
2022-07-22

Aytonas turėtų tapti „Pacers“ nariu

Ketverius metus Fynikso „Suns“ komandoje praleidęs aukštaūgis Deandre Aytonas, panašu, kad jau sužaidė paskutines rungtynes šioje ekipoje ir kelsis kitur. Realiausia kandidate prisivilioti 23 metų 211 cm ūgio vidurio puolėją yra laikoma Indianos „Pacers“ komanda. Kol kas, dar nėra tiksliai žinoma kokiu būdu krepšininkas atsidurtų Indianoje.
2022-07-13

Buvusi Sabonio komanda yra pasirengusi tolimesnėms permainoms: svarstomi lyderių mainai

Domantą Sabonį praėjusiame sezone iškeitusi Indianos „Pacers“ toliau yra pasirengusi permainoms. Praneša, kad „Pacers“ kalbasi dėl lyderių Malcolmo Brogdono ir Myleso Turnerio mainų. M. Turneris yra siejamas su Šarlotės, Toronto ir Niujorko komandomis. Tuo tarpu M. Brogdonas gali tapti Niujorko klubo nariu. Praėjusiame NBA sezone M.Turneris pelnydavo 12,9 taško ir atkovodavo 7,1 kamuolio. M.Brogdonas rinkdavo 19,1 taško ir 5,9 perdavimo.
2022-06-15

Įspūdingai žaidęs Embiidas atvedė „76ers“ į 50-ąją pergalę

Nesulaikomai žaidęs Joelas Embiidas atvedė Filadelfijos „76ers“ (50/31) komandą į 50-ąją pergalę. Doco Riverso auklėtiniai namuose 133:120 (37:23, 29:31, 34:36, 33:30) įveikė Indianos „Pacers“ (25/56) krepšininkus. J.Embiidas nugalėtojams pelnė 41 tašką ir atkovojo 20 kamuolių. Jis pataikė 14 metimų iš 17. Kita „76ers“ žvaigždė Jamesas Hardenas surinko 22 taškus ir 14 perdavimų. Filadelfijos klubas trumpai atsiliko tik mačo pradžioje.
2022-04-10

Vienas iš „Pacers“ lyderių netrukus taps Lenkijos rinktinės nariu

Indianos „Pacers“ gynėjas Malcolmas Brogdonas nori žaisti Lenkijos rinktinėje. Pranešama, kad Lenkijos krepšinio federacija jau dirba link to, kad gynėjas galėtų žaisti jų nacionalinėje komandoje. Lenkai artėjančią vasarą žais Europos čempionate. M.Brogdono žmona turi lenkiškų šaknų ir praėjusią vasarą gynėjas ten praleido nemažai laiko. Šiame sezone jis renka 18,5 taško ir atlieka 5,8 perdavimo.
2022-03-03

„Magic“ laimėtose rungtynėse - kuklus Ignio Brazdeikio pasirodymas ir ilgai lauktas sugrįžimas

Pergalę NBA iškovojo Orlando „Magic“ (15/47) komanda. Ji namuose 119:103 (31:32, 24:24, 35:19, 29:28) įveikė Indianos „Pacers“ (21/42) krepšininkus. Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.). Orlando ekipoje po daugiau nei metų pertraukos į aikštę sugrįžo Markelle’as Fultzas. Jis per 16 minučių surinko 10 taškų, pataikydamas penkis metimus iš septynių.
2022-03-01

Fenomenalaus „Pacers“ gynėjo žaidimo pergalei prieš „Bulls“ nepakako

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Indianos „Pacers“ (19/35) komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa šį kartą namuose 115:122 (33:40, 29:25, 28:28, 25:29) nusileido Čikagos „Bulls“ (33/19) krepšininkams, pirmaujantiems visoje Rytų konferencijoje. Sveikatos ir saugumo protokole atsidūręs D. Sabonis dar negalėjo padėti „Pacers“ klubui šiame mače.