hubertas hurkaczas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hubertas hurkaczas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hubertas hurkaczas“.

Aleksandras Zverevas „Roland Garros“ turnyre išgyveno 5 setų dramą, teisėjas gelbėjo balandį

Šeštadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro „Roland Garros“ pagrindinio etapo kovos. Tikrą teniso dramą laimėjo vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-4), kuris per 4 valandas 15 minučių 3:6, 6:4, 6:2, 4:6, 7:6 [10:3] įveikė olandą Talloną Griekspoorą (ATP-25). Tai buvo ketvirta vokiečio pergalė prieš olandą per penkias tarpusavio dvikovas.
2024-06-01

Daviso taurė: latviai neatsilaikė prieš buvusią antrąją pasaulio raketę, pergales skynė ir kitos žvaigždės

Latvijos teniso rinktinei nepavyko pasekti lietuvių pavyzdžių ir prasimušti į Daviso taurės pirmąją pasaulio grupę. Atrankiniame mače latviai svečiuose 0:4 pralaimėjo Norvegijos rinktinei ir sezoną tęs antroje pasaulio grupėje. Norvegai sulaukė ryškiausios savo žvaigždės – buvusios antrosios pasaulio raketės Caspero Ruudo (ATP-12) – pagalbos.
2024-02-05

Dvi dienas trukusiame mače pergalę išvargęs Džokovičius kreipėsi į Vimbldono organizatorius

Londone (Didžioji Britanija) pirmadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Dvi dienas trukusiame aštuntfinalio mače serbas Novakas Džokovičius (ATP-2) tik po daugiau nei 3 valandų kovos 7:6 (8:6), 7:6 (8:6), 5:7, 6:4 palaužė lenko Huberto Hurkaczo (ATP-18) pasipriešinimą. Tai buvo jau šešta serbo pergalė prieš lenką iš tiek pat galimų.
2023-07-10

Džokovičius vis dar nežino, ar kitą savaitę bus įleistas į JAV: „Neigiamo atsakymo atveju išsibrauksiu iš dalyvių sąrašo“

Jau kitą savaitę Indian Velse (JAV) prasidės ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ vyrų teniso turnyras. Vis dar nėra aišku, ar jame galės dalyvauti geriausias planetos žaidėjas serbas Novakas Džokovičius (ATP-1). Serbas iki šiol nėra pasiskiepijęs nuo covid-19 ir pagal dabar JAV galiojančias taisykles negalėtų patekti į šalį, jei jam nebūtų padaryta išimtis. Pernai tokios išimties N.Džokovičius nesulaukė ir praleido visus pagrindinius turnyrus JAV.
2023-03-03

Dėl koronaviruso išretėjusi Lenkijos komanda nusileido ispanams ATP taurės pusfinalyje

Australijoje, Sidnėjuje penktadienį tęsėsi prestižinis ATP taurės vyrų teniso turnyras, kuriame pirmąja finalo dalyve tapo Ispanijos rinktinė, 2:1 įveikusi Lenkiją. Prieš pusfinalio pradžią lenkai sulaukė prastų žinių. Kamilis Majchrzakas (ATP-117) užsikrėtė covid-19 ir buvo priverstas pasitraukti iš turnyro. Tuo pačiu jis turės praleisti ir „Australian Open“ turnyrą, nes nespės pasveikti iki kvalifikacijos pradžios.
2022-01-07

Perrašė istoriją: 37-a pasaulio raketė laimėjo ATP 1000 turnyrą

Sekmadienį Majamyje (JAV) pasibaigusio ATP 1000 serijos „Miami Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale lenkas Hubertas Hurkaczas (ATP-37) per 1 valandą 46 minutes 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjo italą Janniką Sinnerį (ATP-31). Šie tenisininkai profesionalų turnyre susitiko pirmą kartą.
2021-04-04

Lenkijos tenisininkas netikėtai įveikė aštuntą pasaulio raketę ir žengė į finalą

Majamyje (JAV) vykstančio ATP 1000 serijos „Miami Open“ vyrų teniso turnyro pusfinalyje pergalę iškovojo 24-erių metų Lenkijos tenisininkas Hubertas Hurkaczas (ATP-37), kuris per 1 val. 28 min. 6:3, 6:4 nugalėjo favoritu laikytą 23-ejų metų rusą Andrejų Rubliovą (ATP-8). Tai buvo jau antroji H.Hurkaczo pergalė prieš A.Rubliovą iš tiek pat galimų.