heat

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heat“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heat“.

Jau eilinį trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis „Kings“ nuo nesėkmės šįsyk neišgelbėjo

Pralaimėjimą NBA lygoje patyre Sakramento „Kings“ (33/24) su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 110:121 (33:32, 29:33, 19:36, 20:20) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams (32/25).  D. Sabonis pralaimėjusių gretose per 41 minutę pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, padarė keturias klaidas ir dukart prasižengė. Tai jau buvo 21-ass jo trigubas dublis šiame sezone.
2024-02-27

„Heat“ pergalės fone – susigraudinusi Majamio klubo legenda Dwyane‘as Wade‘as

Majamio „Heat“ NBA reguliaraus sezono rungtynėse 104:87 užtikrintai nugalėjo Šarlotės „Hornets“ ekipą, o rungtynių diena tapo ypatinga Majamio klubo legendai Dwyane‘ui Wade‘ui. Tris kartus NBA čempionas buvo pagerbtas didžiosios pertraukos metu, kai „Heat“ klubo prezidentas Patas Riley paskelbė, kad artėjantį rudenį „Heat“ arenos prieigose bus pastatyta ir atidengta D. Wade‘o skulptūra. Paskelbus šią žinią D. Wade‘as neslėpė susijaudinimo ir ašarų.
2024-01-15

„Heat“ su treneriu sudarė rekordinį NBA kontraktą

Majamio „Heat“ strategas Erikas Spoelstra su komanda sudarė istorinį kontraktą. Pranešama, kad specialistas ir „Heat“ pasirašė net 8 metų trukmės kontraktą ir jo vertė yra 120 mln. JAV dolerių. Tai yra didžiausia trenerio sutartis lygos istorijoje. E.Spoelstra Majamio klube dirba nuo 1997 metų, o vyriausiojo trenerio pareigas eina nuo 2008 metų. Jis su „Heat“ komanda dukart tapo NBA čempionu ir keturis kartus buvo patekęs į finalą.
2024-01-10

Neįtikėtina Pato Riley gyvenimo istorija: iš „nurašyto“ krepšininko tapo „Krikštatėviu“ ir NBA legenda

Šiandien Patas Riley yra viena charizmatiškiausių ir sėkmingiausių asmenybių NBA istorijoje. Tai pirmasis ir kol kas vienintelis žmogus profesionalaus JAV sporto istorijoje, kuriam pavyko tapti čempionu kaip žaidėjui, trenerio asistentui, vyriausiajam treneriui ir klubo prezidentui. Beje, tai P. Riley padarė net šešiuose skirtinguose dešimtmečiuose ir vis dar turi galimybę pagerinti sau pačiam priklausantį rekordą.
2023-11-11

Pamatykite: Butlerio naujoji šukuosena ir įvaizdis šokiravo NBA gerbėjus

Praėjusiais metais Majamio „Heat“ komandos žaidėjas Jimmy Butleris plačiai nuskambėjo, kai žiniasklaidos dienoje pasirodė su dredais, o šiais metais visus nustebino dar kartą. J.Butleris šį kartą pasirodė, kaip pats krepšininkas sakė, su „emo“ šukuosena, pradurtomis lūpomis, nosimi ir antakiu.
2023-10-02

Tikru atradimu NBA lygoje savo metu tapęs Nunnas – arti susitarimo su „Olympiakos“

Pastaruosius keturis metus NBA lygoje rungtyniaujantis Kendrickas Nunnas gali persikelti į Europą. Pranešama, kad 27 metų 191 cm ūgio gynėjas veda derybas su Pirėjo „Olympiakos“ klubu. Graikijos čempionas jau pateikė savo pasiūlymą krepšininkui, tačiau vis dar laukia jo sprendimo. Nepaisant to, panašu, kad pats krepšininkas nori žaisti Eurolygoje ir abi pusės artėja susitarimo link. K.Nunnui Pirėjo klubas siūlo dvejų metų kontraktą. Per šį laiką amerikietis uždirbtų 6 mln. eurų.
2023-07-31

Lillardo siekianti „Heat“ ima prarasti kantrybę derybose su „Trail Blazers“

Majamio „Heat“ komanda siekia mainų dėka gauti Portlando „Trail Blazers“ lyderį Damianą Lillardą. Vis dėlto Majamis susiduria su problemomis ir komunikacijos nebuvimas iš Portlando klubo stovyklas jau pradeda erzinti „Heat“ atstovus. Anksčiau „Trail Blazers“ pareiškė, kad Majamio ekipa neturi tokio mainų paketo, kokį norėtų gauti už D.Lillardą. Vis dėlto, Portlando komandos vadovai neįvardina, ką „Heat“ turėtų padaryti, kad abiems pusėms pavyktų susitarti.
2023-07-23

Oladipo pratęsė kontraktą su „Heat“ komanda

Sunkią kelio traumą patyręs Victoras Oladipo pasinaudojo galimybe pratęsti kontraktą kitam sezonui. Majamio „Heat“ gynėjas kitą sezoną uždirbs 9,4 mln. JAV dolerių, o po to taps laisvuoju agentu. V.Oladipo praėjusio sezono atkrintamosiose patyrė kelio traumą ir kol kas neaišku, kada jis galės sugrįžti į aikštę. 31 metų 193 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 26 minutes vidutiniškai rinkdavo 10,5 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir atlikdavo 3,3 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-28

„Nuggets“ žvaigždė Jokičius po pralaimėjimo antrajame serijos mače: „Mes tiesiog nežaidėme gerai“

Denverio „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius po pralaimėtų antrųjų NBA finalo rungtynių kaltų neieškojo. „Nuggets“ išbarstė turėtą dviženklę persvarą ir nusileido Majamio „Heat“ ekipai. Serijos rezultatas dabar tapo 1-1. „Mes tiesiog paskutiniame kėlinyje nežaidėme gerai. Jie šiame ketvirtyje surinko 36 taškus. Tai tikrai yra per daug“ – sakė aukštaūgis.
2023-06-05

Jokičius žaidė įspūdingai, bet dramatiškoje kovoje „Heat“ išlygino NBA finalo serijos rezultatą

Dramatiškame NBA superfinalo mūšyje Majamio „Heat“ svečiuose 111:108 (26:23, 25:34, 24:26, 36:25) pranoko Denverio „Nuggets“ ir išlygino serijos iki keturų pergalių rezultatą 1-1. Svečiai kiek geriau pradėjo mačą ir nežymiai pirmavo, bet antrojo kėlinio pradžioje Denverio klubas spurtavo 14:4 ir išsiveržė į priekį 39:29. „Nuggets“ sėkmingai buvo priekyje iki ketvirtojo kėlinio. Vis dėlto tada „Heat“ ėmė tirpdyti varžovų pranašumą.