Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius arlauskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius arlauskis“.

Garsiausi 2022-ųjų sporto skandalai pasaulyje: Ronaldo konfliktas, rusų pašalinimas ir skandalai Katare

Paskutines dienas skaičiuojantys 2022-ieji sporto aistruoliams atnešė daug neužmirštamų reginių ir neįtikėtinų atletų pasirodymų, tačiau kaip ir kiekvienais metais sporto pasaulyje netrūko ir skandalų.  Portalas tv3.lt kviečia prisiminti garsiausiai šiemet nuskambėjusius sporto pasaulio skandalus.
2022-12-30

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Giedriaus Arlauskio atstovaujama ekipa patyrė skaudžią nesėkmę, ukrainiečiai palaužė „Monaco“

Antradienį prasidėjo paskutinis Čempionų lygos atrankos etapas, kuriame Donecko „Šachtar“ (Ukraina) dėka fantastiško įvarčio svečiuose 1:0 palaužė „Monaco“ (Prancūzija) ekipą. Vienintelis įvartis buvo pelnytas 19-ą minutę, kai pasižymėjo brazilas Pedrinho, „išmaudęs“ visą varžovų gynybą ir pelnęs fantastišką įvartį. Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 25-ą dieną Ukrainoje.
2021-08-18

„Žalgiris“ Čempionų lygos atranką pradės prieš Šiaurės Airijos klubą

Šiandien Šveicarijos mieste Nione buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos pirmojo kvalifikacinio etapo burtai, po kurių savo varžovus sužinojo ir Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgiris“. „Žalgiris“ pateko tarp skirstytųjų komandų, tad potencialiais jų varžovais galėjo tapti Šiaurės Airijos, Islandijos ir Maltos komandos bei preliminarų atrankos etapą įveikusi komanda.
2021-06-15

Futbolininkas Arlauskis šeštą kartą tapo Rumunijos čempionu

Rumunijoje į vartus sugrįžo vartininkas Giedrius Arlauskis, kuriam iškart pavyko juos išlaikyti sausus ir padėti Klužo CFR klubui išvykoje 1:0 įveikti „Botosani“ klubą. G.Arlauskiui teko atremti tris priešininkų smūgius, bet svarbiausia, kad ši pergalė patvirtino, jog CFR apgynė čempionų titulą ir jais tapo ketvirtus metus iš eilės. Po šios pergalės CFR turi 51 tašką ir likus vienam turui FCSB klubą lenkia penkiais taškais.
2021-05-19

Arlauskio klubas išliko pirmoje vietoje, Novikovas Turkijoje pakeistas po pertraukos

Vakar Rumunijos aukščiausioje lygoje Giedrius Arlauskis su Klužo CFR klubu žaidė prieš savo aršiausius varžovus FCSB. Išvykoje žaidusi Klužo ekipa sugebėjo parsivežti tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. G.Arlauskis šiame mače įvartį praleido jau 19 minutę, kuomet varžovai realizavo paskirtą baudinį. CFR klubas rezultatą išlyginti sugebėjo jau per pridėtą rungtynių laiką.
2021-05-04

Arlauskis iškovojo titulą Rumunijoje

Ketvirtadienį Giedrius Arlauskis iškovojo dar vieną savo trofėjų Rumunijoje. Su Klužo CFR klubu lietuvis į viršų kėlė Rumunijos Super taurę. Dėl koronaviruso šios rungtynės buvo nukeltos ilgam laikui (nuo praėjusių metų vasaros), bet per tą laiką G.Arlauskis spėjo pažaisti Saudo Arabijoje ir po ne itin sėkmingo periodo ten sugrįžo į Klužo komandą bei vėl gali džiaugtis titulu. CFR ekipa Super taurės rungtynėse tik po baudinių serijos palaužė FCSB klubą.
2021-04-15

Košmariškas Arlauskio sugrįžimas į Rumuniją: lietuvį greitai išvarė teisėjas

Į Rumunijos pirmenybes sugrįžęs Giedrius Arlauskis penktadienį jau buvo išleistas į aikštę, bet lietuvio sugrįžimas į Klužo CFR klubą buvo tragiškas. CFR žaidė labai svarbias išvykos rungtynes su FCSB klubu ir lietuvis buvo įtrauktas į startinę sudėtį. Rungtynių pradžia jam buvo gera, jis atrėmė net keturis varžovų smūgius, bet 41 minutę lietuviui rungtynės baigėsi. Varžovų puolėjas pabėgo nuo CFR gynėjų, o savus vartus palikęs G.Arlauskis jį pargriovė.
2021-03-20

Paaiškėjo, kiek dėl kelio traumos nežais Arlauskis

Gruodžio 16 dienos rungtynėse traumą patyręs Rijado „Al-Shabab“ vartininkas Giedrius Arlauskis gali lengviau atsikvėpti. Telšiškio patirta kelio trauma nėra rimta ir į aikštelę jis galės sugrįžti po savaitės. Minėtos dienos rungtynėse G.Arlauskis buvo pakeistas dar pirmajame kėlinyje ir buvo baiminamasi, kad lietuvis rimtai susižalojo kelį. Visgi Saudo Arabijos spauda skelbia, kad trauma rimta nėra ir 33-ejų metų lietuviui reikės tik savaitės poilsio.
2020-12-21

Dambrauskas ir Golubickas laimėjo Kroatijoje, Arlauskis praleido du įvarčius Saudo Arabijoje

Kroatijos aukščiausioje lygoje dar vieną pergalę iškovojo Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. „Gorica“ namuose 1:0 nugalėjo „Varaždin“ ekipą. „Gorica“ startinėje sudėtyje žaidė Paulius Golubickas, kuris aikštėje praleido 60 minučių. Vienintelį įvartį „Gorica“ įmušė 20 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį.
2020-11-23

Arlauskis išrinktas į Rumunijos lygos sezono komandą

Trečią kartą Rumunijos čempionu iš eilės tapęs ir bendrai penktą Rumunijos čempionų titulą iškovojęs Giedrius Arlauskis buvo išrinktas į Rumunijos „Liga 1“ sezono komandą. Jau buvęs Klužo CFR vartininkas yra tik vienas keturių CFR žaidėjų sezono komandoje. Įdomus faktas ir tai, kad Rumunijos sezono komandoje yra net aštuoni rumunai ir vos trys legionieriai, o vienas iš jų ir yra lietuvis.
2020-08-11

Aišku, kur Arlauskis tęs savo karjerą

Penktą kartą Rumunijos čempionu tapęs, iš kurių trys kartai iš eilės, įskaitant ir paskutinį kartą, buvo su Klužo CFR klubu, Giedrius Arlauskis jau spėjo pranešti, kad jis palieka Rumuniją ir karjerą tęs kitoje šalyje. „Esu labai laimingas ir noriu padėkoti savo vyrams, nes buvo periodu, kada norėjome pasiduoti, bet to nepadarėme ir tapome čempionais. Sunku palikti tokį klubą kaip CFR, kuriame dirba tiek daug ypatingų žmonių, žinantys ko nori iš gyvenimo.
2020-08-05

Arlauskio klube – koronaviruso proveržis

Giedriaus Arlauskio atstovaujamame Klužo CFR klube – COVID-19 viruso proveržis, bet lietuvio pavardės tarp užsikrėtusiųjų nėra. Praėjusį šeštadienį CFR turėjo žaisti svarbias lygos rungtynes su FCSB klubu, tačiau rungtynių rytą blogai pasijuto CFR žaidėjas Alexandru Paunas, kuris karščiavo (38,6 temperatūros) ir vėmė. Jam iškart buvo atlikti koronaviruso tyrimas, kuris buvo teigiamas. Dėl to minėtos rungtynės buvo atšauktos, bet Kluže klube virusas spėjo išplisti.
2020-07-21

Futbolininko Šetkaus ekipa iškovojo Izraelio taurę

Pirmadienio vakarą Izraelyje buvo sužaistas taurės finalas, kuriame susitiko Ernesto Šetkaus atstovaujamas Beer Ševos „Hapoel“ ir Petah Tikvos „Maccabi“. Po finalo taurę į viršų kėlė lietuvio komanda, kuri finale triumfavo 2:0, o abu įvarčius įmušė antrajame kėlinyje. Lietuvis E. Šetkus šiose rungtynėse nežaidė ir Beer Ševos komandos vartus gynė Ohadas Levita.
2020-07-14

Arlauskis Rumunijoje praleido tris įvarčius

Sekmadienį keliose užsienio lygose buvo galima išvysti lietuvių, o Rumunijos čempionate net tris įvarčius praleido Giedrius Arlauskis. Klužo CFR vartus gynusį lietuvį Krajovos „Universitatea“ klubas nuginklavo 9, 55 ir 87 minutėmis, o CFR klubas namuose nusileido 2:3. Po šio pralaimėjimo CFR klubas su 36 taškais lieka pirmoje vietoje, bet Krajovos klubas dabar atsilieka vos vienu tašku.
2020-06-29

Rumunai siekdami išsaugoti Arlauskį į Vilnių atsiuntė privatų lėktuvą

Rumunijos čempionatas Klužo CFR žūtbūt savo sudėtyje siekia išsaugoti vartininką iš Lietuvos Giedrių Arlauskį. Kaip praneša Rumunijos portalas sporto.ro, klubo atstovai į Vilnių atsiuntė net privatų lėktuvą. Juo 32 metų futbolininkas buvo pargabentas atgal į Rumuniją, kadangi sustabdžius šalies čempionatą jis buvo sugrįžęs į Lietuvą. Skelbiama, kad visa ši kelionė klubui kainavo 10 tūkst eurų. Į Rumuniją sugrįžęs vartininkas atliko koronaviruso testą, kuris buvo neigiamas.
2020-05-29

Ištraukti Europos lygos atkrintamųjų varžybų burtai: Arlauskio laukia „Sevilla“

Šveicarijoje šiandien vyko ne tik UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio etapo burtų traukimo ceremonija, tačiau paaiškėjo ir UEFA Europos lygos pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo poros. Pasibaigus Čempionų lygos burtų traukimo ceremonijai, nieko nelaukus taip pat paaiškėjo ir 32-iejų geriausių Europos lygos turnyro ekipų likimas pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.
2019-12-16

Puikiai žaidusiam Arlauskiui – pirmas toks įvertinimas karjeroje

UEFA Europos lygoje pergalingai startavusio Klužo CFR klubo vartininkas Giedrius Arlauskis sulaukė prestižinio „France Football“ leidinio įvertinimo. Lietuvis vartininkas pateko į simbolinį geriausių pirmojo turo žaidėjų vienuoliktuką. Tai reiškia, kad leidinio autoriai G. Arlauskį įvertino kaip geriausią Europos lygos pirmojo turo vartininką.
2019-09-21

Arlauskis su klubu sieks patekti į Čempionų lygą, stebėkite tiesiogiai!

Antradienį ir trečiadienį Europos stadionuose vyks UEFA Čempionų lygos ketvirtojo, lemiamo atrankos etapo pirmosios rungtynės. Atkrintamosiose varžybose triumfuosiančios komandos pateks į grupių turnyrą. Klužo CFR klubas, kurio vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis, išbandys jėgas su Čekijos čempione Prahos „Slavia“. Pirmasis mačas šiandien vyks Rumunijoje.
2019-08-20

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Paskelbti žaidėjai, kurie pretenduoja į geriausio 2017 metų Lietuvos futbolininko prizą

Iš 40 futbolininkų, kurie šiemet žaidė šalies rinktinėje ir/arba pasižymėjo Europos turnyruose, 11-os kandidatų sąrašą balsuodami atrinko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Trenerių tarybos nariai. Atrenkant žaidėjus įvertintas jų atstovavimas šalies vyrų rinktinei bei pasirodymai klubuose 2017 metų laikotarpyje.
2017-11-20

Vartininkas Giedrius Arlauskis patyrė traumą

Prasidėjus Ispanijos čempionato rungtynėms Giedrius Arlauskis per 8 minutes praleido du įvarčius ir jau po pirmos mačo dalies buvo pakeistas. Lietuvio atstovaujama „Espanyol“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:5 „Real Sociedad“.  Komandos vyr.treneris Constantinas Galca po mačo teigė, kad lietuvis pats pasiprašė keitimo, nes patyrė dešinės kirkšnies traumą. Kaip tai įtakos lietuvio pasirodymą paaiškės artimiausiu metu po išsamių tyrimų.
2016-02-09

Giedrius Arlauskis „La Liga“ čempionate ir vėl nesublizgėjo

Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos vienos 23-io turo rungtynės. Barselonos „Espanyol“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 0:5 (0:2) namuose nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai. „Power8 Stadium“ stadione vykusiose rungtynėse „Espanyol“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams iš San Sebastiano ekipai. Katalonų gretose esantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis žaidė tik pirmąjį kėlinį, o po pertraukos buvo pakeistas.
2016-02-08

Vartininko Giedriaus Arlauskio debiutas Ispanijos futbolo čempionate – šeši praleisti įvarčiai

Sekmadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXII turo rungtynėse debiutavo Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis, o keturioliktąją vietą užimantis lietuvio Barselonos „Espanyol“ (22 tšk.) klubas patyrė dvyliktą pralaimėjimą. „Espanyol“ futbolininkai išvykoje 0:6 (0:4) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje esančiai Madrido „Real“ (47 taškai) vienuolikei. Nugalėtojams įvarčius pelnė Karimas Benzema (7 min.), Cristiano Ronaldo (12 min. iš 11 m baudinio, 45 ir 82 min.
2016-02-01

Geriausias Lietuvos vartininkas Giedrius Arlauskis ruošiasi persikelti pas „Espanyolą“

Prieš pusmetį Giedrius Arlauskis atvyko į Anglijos „Premier“ lygą ir tapo „Watfordo“ klubo nariu. Tiesa, daug progų pasireikšti lietuvis nesulaukė. Arlauskis sužaidė tik vieną mačą taurės varžybose, o „Premier" lygoje debiutavo su „Aston Villa", kai antrame kėlinyje traumą patyrė pagrindinis vartininkas. „Tikrai noriu žaisti, o ne sėdėti ant suolo. Nesu tas, kuris sėdėtų tyliai ir džiaugtųsi gabalėliu. Aš noriu viso pyrago.
2016-01-22

Anglijos futbolo „Premier lygoje“ Giedriaus Arlauskio klubas neišlipa iš duobės

Devintą nesėkmę „Premier lygoje“ patyrė dvyliktąją vietą užimantis „Watford“ (29 tšk.) su vartininku Giedriumi Arlauskiu. Lietuvio ekipa svečiuose 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Swansea City“ (22 tšk.) futbolininkų pranašumą. Arlauskis nerungtyniavo. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Ashley'is Williamsas (27 min.). Šiuo metu pirmauja Londono „Arsenal“ ir „Leicester City“ (po 44 tšk.
2016-01-19

„Watford“ klubas su Giedriumi Arlauskiu nugalėjo „Liverpool“

Sekmadienį „Premier“ lygos 17-ame ture žaidžiamos dvejos rungtynės. Votforde akis į akį stojo „Watford“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 3:0 (2:0) šventė šeimininkai, „Watford“ futbolininkai. „Watford“ klubas, kuriam atstovauja ir lietuvis Giedrius Arlauskis, namuose nepaliko vilčių svečiams iš Liverpulio. Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 3-ąją minutę.
2015-12-20

„Premier" lygoje Mančesterio „United“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę, Mančesterio „City" patyrė skaudų pralaimėjimą

Šeštadienį Votforde prasidėjo 13-asis „Premier“ lygos turas. Pirmoje akistatoje susitiko „Watford“ klubas, kuriam atstovauja Giedrius Arlauskis, prieš Mančesterio „United“. Pergalė rezultatu 2:1 džiaugėsi „raudonieji velniai“. Giedrius Arlauskis eilinį kartą liko ant atsarginių suolelio, o „Watford buvo priversti pripažinti Mančesterio žaidėjų pranašumą.
2015-11-21

Lietuvos futbolininkai namuose nesugebėjo pasipriešinti anglams

Vilniuje, LFF stadione pirmadienį buvo žaidžiamos paskutinės Europos futbolo čempionato kvalifikacinės rungtynės tarp Lietuvos ir Anglijos. Lietuvos rinktinė šį vakarą namuose priimė Anglijos rinktinę. Lietuviai pirmąjį susitikimą Anglijoje pralaimėjo 4:0 ir po devynių rungtynių turėjo 10 taškų ir užimė 5 vietą, tuo tarpu Anglai laimėjo visas rungtynes ir su 27 taškais jau buvo užsitikrinę pirmąją vietą grupėje. Startinės sudėtis Lietuva Vartininkas: Giedrius Arlauskis.
2015-10-12

Įpykęs vartininkas Giedrius Arlauskis: Lietuvos žurnalistai mūsų nemyli

„Labas vakaras, sveiki atvykę į krepšinio šalį, kaip bebūtų gaila“, - taip spaudos konferenciją pradėjo Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis. Paklaustas ar neturės praktikos trūkumas savo pasekmių, vartininkas buvo užtikrintas, kad jo žaidimas dėl to nebus nukentėjęs. „Nežaidžiau dar tik pusantro mėnesio, tai nėra didelis laiko tarpas. Su komanda treniruojuosi, jaučiuosi gerai,“ – kalbėjo G. Arlauskis.
2015-10-11

„Watford" su Giedrium Arlauskiu pralaimėjo, Vokietijoje - „Borussios" lygiosios

Anglijoje, „Premier“ lygoje Giedriaus Arlauskio klubas namuose pralaimėjo prieš „Crystal Palace“ 1:0. „Watford“ po septinto turo turi 9 taškus ir užima 13 vietą. „Watford“ 0 - 1 „Crystal Palace“ 70‘ Y. Cabaye [0-1]   Vokietijoje sužaistos dvejos rungtynės.
2015-09-27

„Premier" lygoje Londono „Chelsea" ir toliau neranda savo žaidimo, Manchester „United" namuose nugalėjo „Liverpool"

Šeštadienį, po rinktinių pertraukos, grįžo Anglijos „Premier“ lyga. Ir toliau savo žadimo neranda titulą ginantis Londono „Chelsea“ futbolininkai. Liverpulio „Everton“ namie iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Liverpulio „Everton“ treneris, Robertas Martinezas jau 9-ąją minutę buvo priverstas atlikti keitimą. Vietoj Muhamedo Besičiaus į aikštelę išleido škotą Steveną Naismithą. Ketimas pasiteisino ir jau 17-ąją minutę škotas pelnė pirmąjį varžybų įvartį.
2015-09-12

Lietuviai tik per pridėtą laiką nugalėjo San Mariną

Antradienį vakare, atrankoje į Europos čempionatą, Lietuviai susitinka su San Marino futbolininkais. Lietuviai pralaimėjo jau penkias rungtynės iš eilės ir sieks antrą kartą atrankoje palaužti varžovus iš San Marino. Startinės sudėtis Lietuva Vartininkas: Giedrius Arlauskis. Gynėjai: Linas Kilmavičius, Marius Žaliukas, Vaidas Slavickas, Georgas Freidgeimas. Saugai: Artūras Žulpa, Linas Pilibaitis, Arvydas Novikovas, Fiodor Černych. Puolėjai: Vykintas Slivka, Lukas Spalvis.
2015-09-08

Lietuviai nesugebėjo antrąkart nugalėti Estijos futbolininkų

Šeštadienį atrankoje į Europos čempionate susitinka Lietuvos rinktinė su Estijos. Pirmąsias varžybas Lietuvoje laimėjo lietuviai rezultatu 1:0. Estijoje susitinka Estijos ir Lietuvos komandos. E grupėje Estai užiima ketvirta vietą su septyniais taškai, Lietuviai rykiuojasi penkti atsilikdami tik 1 tašku. Pirmąjį susitikimą Lietuvoje laimėjo mūsų šalies futbolininkai. Startinės sudėtis Lietuva: Vartininkas: Giedrius Arlauskis.
2015-09-05

Lietuvos rinktinės sudėtyje prieš dvikovą su Estija – atkakli konkurencija dėl pozicijų

Lietuvos futbolo rinktinės šiandien 19 valandą laukia itin svarbus mūšis. Dvikova su gerai pažįstama Estijos komanda svečiuose gali nulemti, dėl kokių vietų Europos čempionato atrankoje teks toliau kautis mūsiškiams. Išvengė rimtų traumų Pergalė bet kuriai komandai išsaugotų šansus pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Atrankos E grupėje Anglija su 18 taškų pirmauja užtikrintai ir pergalių skaičių dar galės padidinti rungtynėse su San Marinu. Dėl antros vietos tarpusavyje kausis Šveicarija (12 tšk.
2015-09-05

Vartininkas Giedrius Arlauskis laukia savo debiuto „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje (EPL) per tris turus nė vieno taško neprarado tik „Manchester City“ futbolininkai. Jie šeštadienį išmėgins jėgas su naujoku „Watford“ klubu. Jo gretose gali debiutuoti Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis. Šį savaitgalį „Viasat Sport Baltic“ iš viso parodys ketverias rungtynes. Votfordo komandos laukia rimčiausias iššūkis šį sezoną. Iki šiol „Watford“ visus tris mačus baigė lygiosiomis.
2015-08-28

„Watford“ klubas rado kuo dvejoms rungtynėms pakeisti Giedrių Arlauskį

Anglijos elitinės futbolo lygos („Premier League“) debiutantas „Watford“ klubas dviem savaitėm arendavo venesuelietį vartininką Rafaelį Romo. Pasak „The Mirror“, 25-erių metų atsarginis „Udinese“ (Italija) vienuolikės vartininkas Anglijos čempionate bus registruotas dvejoms pirmosioms rungtynėms, kuriose savo naujajam klubui negalės padėti diskvalifikuotas Giedrius Arlauskis.
2015-08-07

Prasideda „Premier“ lygos čempionatas, bet Giedriaus Arlauskio debiuto teks palaukti

Jau šį savaitgalį prasideda naujasis Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šias varžybas Lietuvoje rodys kanalas „Viasat Sport Baltic“, kuris parodys daugiau kaip 100 čempionato rungtynių. Pirmąjį „Premier“ lygos savaitgalį tiesiogiai bus transliuojamos 5 iš 10 turo rungtynių, tarp jų ir „Watford“ klubo, kurio vartus šį sezoną gins Giedrius Arlauskis.
2015-08-06

Vartininkas Giedrius Arlauskis – pirmasis lietuvis „Premier“ lygoje?

Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis pasibaigus sezonui kelsis į Angliją ir, anot rumunų spaudos, rungtyniaus šį sezoną teisę žaisti „Premier“ lygoje iškovojusiame „Watford“ klube. 27 metų vartininkas šiuo metu gina Bukarešto „Steaua“ vartus ir kovoja dėl Rumunijos čempionų titulo. Kaip tvirtina pats futbolininkas, parašas po sutartimi su „Premier“ lygos klubu jau padėtas, tačiau atskleisti, koks tai klubas žada tik po savaitės.
2015-05-05

Nesėkmingos varžybos: vartininką Giedrių Arlauskį sužalojo žiūrovai

Dvidešimtą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių XXX turo rungtynėse iškovojo antrą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti bei čempionės titulą ginanti vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujama Bukarešto "Steaua" (63 tšk.) vienuolikė, sekmadienį svečiuose 3:1 (0:0) nugalėjusi aštuntojoje pozicijoje esančią Bukarešto "Dinamo" (41 tšk.) ekipą. Į visą susitikimą žaidusį lietuvį antrojo kėlinio pradžioje pataikė žiūrovų mestas deglas ir mačas 20 minučių buvo sustabdytas.
2015-05-04

Vartininko Giedriaus Arlauskio vienuolikė iškopė į Rumunijos futbolo taurės turnyro finalą

Atsakomosiose 2014-2015 metų sezono Rumunijos futbolo taurės (Cupa Romaniei) turnyro rungtynėse, be vartininko Giedriaus Arlauskio rungtyniavusi Bukarešto "Steaua" vienuolikė, ketvirtadienį namuose 3:1 (2:0) nugalėjo Ploješčio "Petrolul" komandą bei iškopė į varžybų finalą. Pirmasis mačas išvykoje buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1. Ketvirtadienį įvarčius nugalėtojams pelnė Adrianas Popa (21 min.), Gabielis Iancu (33 min.) ir Cristianas Tanase (69 min.
2015-04-03

H.Kane'as debiutavo įvarčiu, o Anglija susidorojo su Lietuva

Trečią pralaimėjimą 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyre patyrė ketvirtą vietą šešių ekipų E grupėje užimanti Lietuvos (6 tšk.) rinktinė.   Penktadienį legendiniame "Wembley" stadione Lietuvos futbolininkai 0:4 (0:2) pralaimėjo jau penktą pergalę iškovojusiai grupės lyderei Anglijos (15 tšk.) rinktinei. Po įvartį nugalėtojams pelnė Wayne'as Rooney (7 min.), Danny Welbeckas (45 min.), Raheemas Sterlingas (58 min.) ir Harry's Kane'as (73 min.
2015-03-28

Ar Lietuva sugebės nustebinti futbolo pasaulį?

Futbolo visuomenė Lietuvoje pasidalijo į dvi stovyklas. Vieni tikisi, jog istorinėje dvikovoje Londone mūsiškiai gali laimėti, kiti mano priešingai – lietuviai esą neturi jokių šansų. Tuo tarpu nacionalinės rinktinės žaidėjai įvykių neskubina ir mėgaujasi futbolo gimtinėje treniruotėms suteiktomis sąlygomis.
2015-03-25

Giedrius Arlauskis atsiemė geriausio metų futbolininko prizą

Į tėvynę prieš Kalėdas sugrįžęs geriausias 2014 metų Lietuvos futbolininkas Giedrius Arlauskis ne tik atsiemė asmeninius prizus, bet ir nepamiršo dovanų savo gimtojo miesto jauniesiems futbolininkams. Įteikti LFF apdovanojimai Lietuvos futbolo rinktinės ir Bukarešto „Steaua“ vartininkas iš Rumunijos į Lietuvą grįžęs trumpoms atostogoms apsilankė Vilniuje.
2014-12-18

Lietuvos metų futbolininku išrinktas Giedrius Arlauskis

50-ąjį kartą surengtuose Lietuvos metų futbolininko rinkimuose pirmą kartą nugalėjo vartininkas Giedrius Arlauskis. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sezono apdovanojimų ceremonijoje paskelbti ir kiti tradicinių geriausių futbolininkų ir trenerių rinkimų laureatai. Futbolo aistruolių ir specialistų balsavime geriausiu Lietuvos čempionato žaidėju pripažintas Deividas Šemberas, perspektyviausiu jaunuoju žaidėju - Donatas Kazlauskas, o geriausiu treneriu - Marekas Zubas.
2014-12-04

Vilniuje išdalinti 2014 metų futbolo sezono apdovanojimai

Po beveik devynių mėnesių triūso Lietuvos futbolo klubams ir žaidėjams atėjo maloniausioji sezono dalis - metų apdovanojimai. etvirtadienio vakarą Vilniuje oficialioje Lietuvos futbolo federacijos šventėje taurės ir medaliai įteikti „SMSCredit.lt A lygos" čempionato, I lygos, dublerių, senjorų, moterų pirmenybių nugalėtojams, geriausiems ir rezultatyviausiams žaidėjams, kitiems laureatams.
2014-12-04

G. Arlauskio klubas Rusijos pirmenybėse pakilo į ketvirtąją vietą

41-ąjį tašką Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos XXV turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės "Rubin" klubas, penktadienį svečiuose susitikimą su dvyliktojoje pozicijoje esančia Permės "Amkar" (25 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Lietuvis buvo įtrauktas į mačo protokolą, tačiau vėl liko atsargoje. Svečiai pirmavo po Jose Salomono Rondono (26 min.
2013-04-19

Naujoji G. Arlauskio ekipa toliau švaistosi dešimtimis mln. eurų

Oficialiai paskelbta, jog Kazanės „Rubin“ pasirašė ketverių metų kontraktą su Carlosu Eduardo, iki šiol rungtyniavusiu vokiečių „Hoffenheim“ ekipoje. Už šį 23-ejų metų atakuojantį saugą rusai nepagailėjo 20 milijonų eurų. Šią vasarą Rusijos čempionų gretas jau papildė Obafemi Martinsas, Aleksejus Medvedevas bei Giedrius Arlauskis. Priminsime, kad „Rubin“ futbolininkai šiemet antrus metus iš eilės žais pagrindiniame UEFA Čempionų lygos turnyre.
2010-08-24

Oficialu: G. Arlauskis gins Rusijos čempiono Kazanės „Rubin“ vartus

Kaip informuoja oficiali Kazanės „Rubin“ svetainė, Rusijos čempionų klubas sėkmingai baigė derybas su Lietuvos rinktinės vartininku Giedriumi Arlauskiu ir pasirašė su juo trejų metų kontraktą. Neoficialiais duomenimis, buvęs Urzičenio „Unirea“ žaidėjas „Rubin“ ekipai kainavo apie 2 milijonus eurų. 22-ejų metų lietuvis džiaugėsi naująja sutartimi. „Šis mano perėjimas padės tiek man pačiam, tiek „Unireai“. Aš žaisiu stiprioje lygoje ir komandoje, kuri dvejus metus iš eilės tapo jos čempione.
2010-08-20

Lietuvos futbolininkas bus perpirktas už 2 mln. eurų

Rusijos dienraštis „Sovetskij sport“ praneša, jog Urzičenio „Unirea“ bei Kazanės „Rubin“ klubai jau suderino beveik visas vartininko Giedriaus Arlauskio perėjimo detales ir lietuvis netrukus padės parašą ant sutarties su rusų klubu. Skelbiama, kad išpirkos suma sieks du milijonus eurų. Vienintelis dalykas, dėl kurio dar nesutaria abi pusės – kam teks sumokėti PVM mokestį (apie 300 tūkst.