galaxy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galaxy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galaxy“.

Projekte „Videoshotas“ – finalinė kova: išrinkite, kuris vaizdo įrašas verčiausias pelnyti didįjį prizą!

Kovo pradžioje startavęs ir gera nuotaika užkrėtęs TV3 grupės projektas „Videoshotas“ artėja prie pabaigos. Nepaprastos kasdienybės vaizdeliai papirko daugelio širdis, o balsavusieji jau nusprendė, kuris 21 vaizdelis, jų nuomone, galėtų pelnyti nugalėtojo statusą. Būtent čia prasideda antrasis etapas – savo favoritams laimėti įspūdingos kameros Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną galite padėti tik jūs. Nuo šios akimirkos naujų vaizdo įrašų į https://www.
2021-04-26

Ką parodyti turės kiekvienas: naujas projektas „Videoshotas“ dalins prizus už geriausius vaizdelius!

TV3 grupė pavasarį kviečia pasitikti su gera nuotaika, smagiais vaizdais ir vertingais prizais. Nuo kovo 8 d. startuoja naujas projektas „Videoshotas“, kuris skelbia: išgręžk telefoną, atiduok geriausią savo video ir laimėk naujausią Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną! Viskas, ką reikia padaryti: fiksuoti savo nepaprastos kasdienybės vaizdus, kelti video čia ir kviesti draugus, šeimos narius bei pažįstamus balsuoti už Jūsų video.
2021-03-08

Ibra sezoną JAV pabaigė skandalingai: po epizodo užvirė diskusijos

Zlatano Ibrahimovičiaus įvartis MLS lygos atkrintamosiose rungtynėse neišgelbėjo Los Andželo „Galaxy“ ekipos, kuri rezultatu 3:5 nusileido prieš Los Andželo FC. Tai reiškia „Galaxy“ sezono pabaigą, o galbūt ir Z. Ibrahimovičiaus pabaigą Los Andžele. Švedo kontraktas su šiuo klubu galioja tik iki šio MLS sezono pabaigos, o nauja sutartis nėra pasirašyta. Tai galėjo būti paskutinės puolėjo rungtynės vilkint „Galaxy“ marškinėlius.
2019-10-25

Legendinis Ibrahimovičius į Europą grįš jau netrukus – baigė derybas su Italijos klubu

Legendinis Švedijos rinktinės futbolininkas Zlatanas Ibrahimovičius iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Europą grįš jau kitą mėnesį, skelbia užsienio žiniasklaida. 37-erių švedas pasiekė susitarimą ir baigė derybas dėl galutinių sąlygų su Italijos pirmenybėse rungtyniaujančiu AC „Milan” klubu. Šiuo metu laukiama, kol Z. Ibrahimovičius baigs derybas su atstovaujamu „Galaxy” ir pasirašys kol kas nežinomos trukmės kontraktą su Milano komanda.
2018-12-05

Z. Ibrahimovičius ir W. Rooney siaučia Amerikoje – pelnė dar po du įvarčius

Kitapus Atlanto, Jungtinėse Amerikos Valstijose rungtyniaujantys Europoje savo piko metu beveik viską pasiekę Zlatanas Ibrahimovičius ir Wayne'as Rooney ir toliau nesnaudžia. Abu puolėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį pelnė po du įvarčius ir savo komandoms padovanojo pergales. Los Andželo „Galaxy“ rungtyniaujantis Z. Ibrahimovičius pirmą įvartį pelnė dar 4-ą susitikimo minutę, kai realizavo 11 metrų baudinį.
2018-09-30

Zlatanas Ibrahimovičius mano, kad galėtų būti JAV prezidentu

Pavasarį į MLS futbolo lygą atvykęs švedas Zlatanas Ibrahimovičius mano, kad galėtų būti Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentu. 36-erių futbolininkas rankomis su Los Andželo „Galaxy“ sukirto kovo pabaigoje. Puolėjas spėjo sužaisti 15 MLS rungtynių, per kurias pelnė 12 įvarčių. „Galaxy“ (31 taškas) Vakarų konferencijoje rikiuojasi ketvirta. Žurnalistai Z. Ibrahimovičiaus pasiteiravo, kaip jis pakoregavo JAV futbolo kultūrą. „Nežinau, ar ką nors pakeičiau. Tiesiog dirbu savo darbą.
2018-07-23

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

LeBroną pasveikinęs Zlatanas nepraleido progos išaukštinti savęs

Socialiniai tinklai mirga. Juose netrūksta pasisakymų apie ryškiausios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės LeBrono Jameso pasirinkimą – keltis į Los Andželo „Lakers“. Tame pačiame Kalifornijos mieste žaidžia ir Švedijos futbolo legenda Zlatanas Ibrahimovičius, kovo pabaigoje prisijungęs prie LA „Galaxy“. „Dabar Los Andželas turi Dievą ir Karalių. Zlatanas sveikina atvykstantį LeBroną“, – sau būdingu stiliumi tviteryje rašė 36-erių švedas.
2018-07-02

Nemindžiokite Ibros kojų: įpykęs švedas tvojo varžovui

Futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius toliau siaučia Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Šįkart ne fantastiškais įvarčiais, o aršiu elgesiu. 36-erių švedas įpyko pirmojo rungtynių kėlinio pabaigoje, kai jam ant kojos užmynė Michaelas Petrasso. Už kanadiečio nugaros buvęs Z. Ibrahimovičius tvojo varžovui per ausį. M. Petrasso 41-ąją mačo minutę parodyta geltona kortelė, o Z. Ibrahimovičius prieš save išvydo raudoną.
2018-05-22

Antrą kartą stebuklo nesukūrė – Ibra neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo

Los Andželo „Galaxy“ patyrė pralaimėjimą JAV futbolo čempionate – 0:2 (0:0) nusileido Kansaso „City“. Zlatanas Ibrahimovičius aikštėje pasirodė po keitimo, 62-ąją minutę, kai jo komanda jau atsiliko dviem įvarčiais. Juos pelnė Danielis Salloi (56 min.) ir Johnny Russellas (61 min.