Gabija Dilytė

Lietuvos moterų imtynių atstovė, kuri varžosi svorio kategorijoje iki 50 kg. Ji siekia aukštų rezultatų nacionaliniuose ir tarptautiniuose čempionatuose.

Gabijos Dilytės pasirodymas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse baigtas: kubietė nepateko į finalą

Antradienį Paryžiaus olimpinės žaidynės baigėsi lietuvei Gabijai Dilytei. Fantastišką pergalę laisvųjų imtynių svorio kategorijos iki 50 kg aštuntfinalyje iškovojusi G.Dilytė ketvirtfinalyje pralaimėjo kubietei Yusneylis Guzman Lopez. Tad lietuvė laukė sėkmingo kubietės pasirodymo pusfinalyje, kadangi tai suteiktų G.Dilytei šansą rytoj pasirodyti paguodos kovoje ir išplėšti kelialapį į kovą dėl bronzos medalio.
2024-08-06

Ketvirtfinalyje klydusi Gabija Dilytė svajoja plačiau: „Noriu, kad moterų imtynės būtų mylimos Lietuvoje“

Griausmingai Paryžiaus olimpinėse žaidynėse debiutavusi Gabija Dilytė vėliau turėjo kiek nuleisti galvą. Ketvirtfinalyje lietuvė 0:10 nusileido varžovei ir toliau kausis tik tada, jei palankiai susiklostys aplinkybės.
2024-08-06

Saldų revanšą aštuntfinalyje pasiekusi Gabija Dilytė: „Kaip treneriai sustatė, taip buvo ir padaryta.“

Sėkmingą istorinį debiutą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse turėjo Gabija Dilytė. Anksčiau laiko kovą užbaigusi lietuvė nugalėjo kolumbietę Alisson Camila ir žengė į ketvirtfinalį.  Lietuvė praėjus maždaug pusei minutės praėjo į kojas ir uždirbo 2 taškus.
139
2024-08-06

Imtynininkų bendruomenė palydėjo į Paryžiaus žaidynes tris olimpiečius

Lietuvos imtynininkai Mantas Knystautas, Mindaugas Venckaitis bei Gabija Dilytė penktadienį iškeliavo į Paryžių. Be didelio šurmulio ir nerimo ženklų. Su šypsenomis. „Gerai, jog nėra žiniasklaidos antplūdžio, tiesiog, nežinočiau, ką atsakyti. Kaip nuotaikos, kaip pasiruošę? Po varžybų galima daryti išvadas, o paskutinėmis dienomis prieš startą tikrai neturiu ką sakyti. Pasiruošimas vyko įprastu ritmu, pagal planą.
2024-08-03

Imtynininkė Gabija Dilytė iškovojo olimpinį kelialapį

Po Tarptautinio olimpinio komiteto sprendimo dėl neutralių Rusijos ir Baltarusijos sportininkų, Tarptautinė imtynių federacija (UWW) perskirstė 2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių kvotas, o tai lėmė, kad kelialapį į olimpinės žaidynės iškovojo Gabija Dilytė. Olimpiadoje debiutuosianti lietuvė varžysis svorio kategorijoje iki 50 kg rugpjūčio 5-11 dienomis.
2024-06-27

Po Tarptautinio olimpinio komiteto filtro Paryžiaus durys gali prasiverti Lietuvos imtynininkams

Tarptautinis olimpinis komitetas šeštadienį paskelbė 2024 m. Paryžiaus varžyboms tinkamus individualius neutralius sportininkus, iš kurių 16 imtynininkų ketina dalyvauti žaidynėse. TOK kriterijus atitinkančių sportininkų sąrašas sudarytas pagal griežtas tinkamumo sąlygas, kurias 2023 m. gruodžio mėnesį nustatė TOK Vykdomasis komitetas.
2024-06-20

Gabija Dilytė – Europos U23 imtynių čempionato pusfinalyje

Baku tęsiasi Europos imtynių U23 čempionatas. Trečiadienį Gabija Dilytė pirmame rate rezultatu 7:3 įveikė Europos jaunių čempionę Aidą Kerymovą iš Ukrainos ir pateko į pusfinalį. Dėl išėjimo į finalą Gabija rungsis su 2023 metų Europos čempionato trečios vietos laimėtoja Zehra Demirhan iš Turkijos. Tiek mūsų šalies moterų imtynių strategui Aivarui Kaseliui, tiek pačiai Gabijai varžovė puikiai žinoma.
2024-05-22

Imtynininkės liko be pergalių – olimpinės viltys atidedamos iki Los Andželo

Stambule (Turkija) tęsiasi pasaulinis imtynių olimpinės atrankos turnyras, tačiau mūsų imtynininkės kelialapių dalybose jau nedalyvauja. Šeštadienį Kamilė Gaučaitė vienintelė iš mūsų moterų imtynių komandos tęsė kovą dėl olimpinio bilieto. Šią galimybę jai suteikė Catalina Axente, kuriai lietuvė penktadienį pralaimėjo 0:6. Vakar rumunė nukeliavo iki finalo ir padovanojo sau olimpinį bilietą bei galimybę Kamilei kautis dėl paskutinio bilieto į Paryžių svoryje.
2024-05-11

Turnyre JAV Lietuvos imtynininkės iškovojo du aukso medalius

Hortonvilyje (JAV) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Gabija Dilytė (54 kg) ir Iveta Česnauskaitė (66 kg) iškovojo aukso medalius. Antrąsias vietas užėmė Vestina Danisevičiūtė (50 kg), Laura Stanelytė (58 kg) ir Ineta Dantaitė (II vieta 62 kg). Bronzos medaliu apdovanota Adriana Danisevičiūtė (46 kg). Julita Ivanauskaitė (66 kg) liko ketvirtoje vietoje. Lietuvos moterų imtynių jaunimo ir jaunių rinktinė treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje ir SC Atžalynas.
2022-05-02

Kamilė Gaučaitė tapo Europos imtynių jaunimo vicečempione

Plovdive (Bulgarija) vykstančiame Europos U23 imtynių čempionate dvi mūsų šalies atletės užkopė ant prizininkų pakylos.   Kamilė Gaučaitė (76 kg) finalinėje imtyje rezultatu 0:4 nusileido vengrei Bernadett Nagy ir iškovojo sidabro medalį.