g. bale

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. bale“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. bale“.

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

Čempionų lygos finale – vienas gražiausių įvarčių futbolo istorijoje

Garethui Bale’ui prireikė trijų minučių, kad pasirodęs po keitimo įmuštų įvartį. Ne bet kokį, o vieną gražiausių ne tik UEFA Čempionų lygos finalų, o ir apskritai futbolo istorijoje. Vyriausiasis Madrido „Real“ treneris Zinedine’as Zidane’as G. Bale’ą į kovą metė 61-ąją minutę. Po trijų minučių valas galingu smūgiu per save nukreipė kamuolį į tinklą.
2018-05-27

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

Garethas Bale’as subombardavo Kinijos rinktinės vartus

Velso rinktinė iškovojo triuškinamą pergalę Kinijos taurės turnyre. Vieno brangiausių pasaulio futbolininkų Garetho Bale’o vedama komanda ketvirtadienį 6:0 (4:0) nepasigailėjo šeimininkų. G. Bale’as pelnė pirmuosius du įvarčius – 2 ir 21 minutėmis. Abukart Madrido „Real“ žvaigždei asistavo Samas Vokesas. 38-ąją minutę puolėjas įmušė pats. 45-ąją minutę po G. Bale’o perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Harry Wilsonas.
2018-03-22

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

„United“ ruošia 60 milijonų už Garethą Bale’ą

„Manchester United“ neslepia ambicijų į komandą prisivilioti Madrido „Real“ valą Garethą Bale’ą. Ispanijos žuniasklaida skelbia, kad Mančesterio klubas už 28-erių futbolininką pasirengęs mokėti 60 milijonų svarų sterlingų. „Diario Gol“ praneša, kad G. Bale’as praėjusios savaitės pabaigoje „Real“ vadovams pareiškė, jog vasarą neketina likti Madride ir norėtų grįžti į Anglijos „Premier“ lygą.
2017-12-11

Velso superžvaigždės įvartį pakartojęs Robertas Vėževičius: iki Garetho Bale’o man dar toli

Gražiausiu Lietuvos futbolo sezono įvarčiu tapo tikslus Marijampolės „Sūduvos“ saugo Roberto Vėževičiaus smūgis į Šveicarijos „Sion“ vartus. Šį reidą šalies futbolo gerbėjai iškart prilygino legendiniu tapusiam Madrido „Real“ superžvaigždės Garetho Bale’o įvarčiui į „Barcelona“ vartus. Įvartį lėmė šviežios jėgos „Malonu, kai palygina su tokiu futbolininku, bet, manau, man iki G. Bale’o dar toli. Reikia dirbti“, – juokėsi 31-erių R. Vėževičius.
2017-12-05

Cristiano Ronaldo ir Harry Kane'as susitinka Čempionų lygoje

Atėjo metas, kai Cristiano Ronaldo pasitinka rungtynes, kuriose jis nebus daugiausia įvarčių štampuojantis puolėjas. Harry Kane'as yra įmušęs penkis per du Čempionų lygos grupės mačus. C. Ronaldo pelnęs keturis. Du puikūs puolėjai susitiks antradienį, kai čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ Ispanijos sostinėje priims „Tottenham Hotspur“. Tai bus H grupės lyderių dvikova. Prieš ją H. Kane'as sulaukė pagarbos iš Madrido komandos trenerio Zinedine'o Zidane'o. „Įvykiai jam klostosi palankiai.
2017-10-17

Smūgis Velsui: dėl vietos pasaulio čempionate kovos be ryškiausios žvaigždės

Velso futbolo rinktinė lemiamas rungtynes dėl patekimo į pasaulio čempionatą žais be ryškiausios savo žvaigždės – Garetho Bale’o. 28-erių saugas komandai nepadės dėl blauzdos traumos. G. Bale’as Velso rinktinei – milžiniška netektis. Ši komanda įnirtingai kovoja dėl vietos 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje. Velso ekipa (14 taškų) užima antrąją D grupės poziciją. Ji keturiais taškais atsilieka nuo serbų, tašku lenkia airius, penkiais – austrus.