futbolasc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbolasc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbolasc“.

Ten Hago pirmasis titulas Anglijoje: „Man Utd“ iškovojo „Carabao“ taurę

„Manchester United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės finale sekmadienį 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir tapo čempionais. Allanas Saintas-Maximinas 32-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-02-26

Ispanijos Karaliaus taurė: „Real" laimėjo panaikinęs 2 įvarčių deficitą, o „Barcelona“ sutrypė varžovus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 3:2 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Villarreal“ saugas Etienne Capoue 4-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1:0. Dar pirmajame kėlinyje „Villarreal“ padvigubino rezultatą, kai Samuelis Chukwueze 42-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė įvartį. Bet viskas pasikeitė po pertraukos.
2023-01-20

„Man Utd“ treneris Ralfas Rangnickas ragina atsisakyti „Carabao“ taurės turnyro

Neseniai laikinuoju „Man United“ treneriu tapęs vokietis Ralfas Rangnickas, atvykęs į Angliją, pajautė, ką reiškia itin intensyvus rungtynių tvarkaraštis. Jei R.Rangnicko gimtinėje būna paskelbiama žiemos pertrauka net ir „Bundesligoje“, tai Anglijoje klubai neturi kada atsikvėpti, o be lygos rungtynių dar turi dalyvauti dviejuose taurių turnyruose. R.Rangnicko teigimu, Anglijai derėtų žengti kitų valstybių kelių ir atsisakyti lygos taurės turnyro – „Carabao“ taurės.