frederickas gaudreau

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frederickas gaudreau“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frederickas gaudreau“.

„Predators“ iškovojo pirmąją pergalę NHL Stenlio taurės finalo serijoje

NHL Stenlio taurės finalo trečiose rungtynėse „Nashville Predators“ namuose 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) įveikė „Pittsburgh Penguins“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatą sušvelnino iki 1-2. Įvarčius nugalėtojams mušė Romanas Josi (25:51), Frederickas Gaudreau (26:33), Jamesas Nealas (39:37), Craigas Smithas (44:54) ir Mattiasas Ekholmas (53:10) Vienintelį „Penguins“ įvartį pelnė Jake'as Guentzelo (2:46). „Predators“ vartininkas Pekka Rinne'as atrėmė 27 iš 28 smūgių, Mattas Murray'us iš „Penguins“ –...
2017-06-04

NHL finalą pergale pradėjo „Penguins“

Kovą dėl Stanley taurės pergale pradėjo Pitsburgo „Penguins“. Ji pirmosiose NHL finalo rungtynėse svečiuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) nugalėjo Nešvilio „Predators“. „Penguins“ 20-ąją minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (16 minutė), Conoras Sheary (17 min.) ir Nickas Bonino (20 min.). 54-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 3:3. Pasižymėjo Ryanas Ellisas (29 min.), Coltonas Sissonsas (51 min.) bei Frederickas Gaudreau (54 min.). „Penguins“ pergalę lėmė Jake’o Guentzelio (57 min.