formulės 1 rezultatai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „formulės 1 rezultatai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „formulės 1 rezultatai“.

Kitas lenktynes praleisiantis Grosjeanas: „Jei ne „Halo“ sistema, dabar nekalbėčiau“

Sekmadienį Bahreine vykusiose 15-osiose „Formulės 1“ sezono lenktynėse per stebuklą mirties išvengė Romainas Grosjeanas iš „Haas“ komandos. Jau pirmajame rate jis išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Prancūzo bolidas sprogo į dvi dalis ir paskendo liepsnose. R.Grosjeanas pusę minutės praleido ugnyje, o trasoje buvę žmonės sulaikė kvapą. Laimei, trasos maršalai nedvejojo ir puolė gelbėti prancūzą, gesindami ugnį.
2020-11-30

Hamiltonas iškovojo 10-ą šio sezono „pole“ poziciją

Šeštadienį vykusioje Bahreino GP kvalifikacijoje ir vėl dominavo „Mercedes“ komanda, o net 10-ą šio sezono „pole“ poziciją iškovojo britas Lewisas Hamiltonas. Septyniskart pasaulio čempionas geriausiu bandymu ratą nuvažiavo per 1 min. 27.264 sek. Antras buvo jo komandos draugas suomis Valtteri Bottas (1:27.553), o trečias – olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, 1:27.678). Visi kiti pilotai L.Hamiltonui pralaimėjo daugiau nei sekundę.
2020-11-28

Hamiltonas: „Vaikystėje „Formulėje 1“ nemačiau nė vieno piloto, kuris atrodytų kaip aš“

Sekmadienį Stambule (Turkija) baigėsi 14-asis šio sezono „Formulės 1“ etapas. Jis pradžiugino žiūrovus ilgai lauktomis lenktynėmis šlapioje trasoje. Jose pergalę iškovojo ir 7-ąjį pasaulio čempiono titulą užsitikrino britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“). „Pamenu, kai dar vaikystėje, būdamas gal 5-erių metų, žiūrėdavau lenktynes ir nematydavau ten nė vieno piloto, kuris atrodytų kaip aš. Nepaisant to, vis tiek svajojau, kad vieną dieną galiu čia atsidurti.
2020-11-15

Imolos trasoje vykusioje kvalifikacijoje Bottas pranoko Hamiltoną

Šeštadienį Imolos trasoje (Italija) vyko 13-ojo „Formulės 1“ etapo – Emilijos-Romanijos GP – kvalifikacija. Į šią trasą „Formulė 1“ sugrįžo pirmą kartą nuo 2006 m. Šis etapas išsiskyrė ir tuo, kad penktadienį nebuvo surengtos treniruotės. Vienintelė treniruotė įvyko šeštadienį. „Pole“ poziciją iškovojo suomis Valtteri Bottas („Mercedes“). Jis paskutiniu bandymu įveikė ratą per 1 min. 13.609 sek.
2020-10-31

11 varžovų pirmame rate aplenkęs Raikkonenas: „Nesupratau, ką veikė kiti pilotai“

Sekmadienį pirmą kartą istorijoje „Formulės 1“ lenktynės – Portugalijos GP – buvo surengtos Algarvės trasoje. Suomis Kimi Raikkonenas („Alfa Romeo“) jas baigė be taškų, bet pirmajame rate pasižymėjo įspūdingu pasirodymu. Iš 16-os vietos startavęs pasirinko agresyvią strategiją – jam buvo uždėtos minkštos padangos, kai daugelis aplink jį startavusių varžovų rinkosi vidutinio kietumo padangas.
2020-10-27

Hamiltonas aplenkė Schumacherį ir tapo visų laikų rekordininku

Sekmadienį pirmą kartą istorijoje „Formulės 1“ lenktynės – Portugalijos GP – buvo surengtos Algarvės trasoje. Jos prasidėjo tiesiog chaotiškai, bet netrukus viskas stojo į savo vėžes, o sezono lyderis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) iškovojo rekordinę pergalę. L.Hamiltonas laimėjo 92-ą etapą karjeroje ir tapo visų laikų rekordininku, aplenkdamas vokietį Michaelį Schumacherį su 91 pergale. „Sunku paaiškinti tai, ką jaučiu. Jaučiuosi jaunas, energingas.
2020-10-25

Vienoje šalčiausių visų laikų „Formulės 1“ kvalifikacijų – Botto pergalė

Šeštadienį „Nurburgring“ trasoje (Vokietija) vyko 11-ojo „Formulės 1“ sezono etapo – Eifelio GP – kvalifikacija. Pirmą kartą nuo 2013 m. „Formulės 1“ karavaną priėmusi „Nurburgring“ trasa pilotus pasitiko atšiauriu oru. Kvalifikacijos metu oro temperatūra tesiekė 10 laipsnių šilumos, o trasos temperatūra – 19 laipsnių. Permainingą kvalifikaciją laimėjo suomis Valtteri Bottas („Mercedes“), paskutiniu bandymu nuvažiavęs geriausią ratą – 1 min. 25.269 sek.
2020-10-10

Dramatišką „Formulės 1“ kvalifikaciją Sočyje laimėjo Hamiltonas

Šeštadienį Sočyje (Rusija) vyko 10-oji „Formulės 1“ sezono kvalifikacija, kurioje netrūko dramos. Antros kvalifikacijos dalies pabaigoje vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“) išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Likus vos 2 min. 15 sek. buvo parodyta raudona vėliava, o kvalifikacija – sustabdyta. Tuo metu britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) dar nebuvo užfiksavęs normalaus rezultato, mat jo ankstesnį bandymą anuliavo teisėjai dėl važiavimo už trasos ribų.
2020-09-26

Hamiltonas vėl pagerino rekordą, „Ferrari“ atrodė tragiškai

Šeštadienį Moncos trasoje vyko aštuntojo „Formulės 1“ sezono etapo – Italijos GP – kvalifikacija. Kaip jau tampa įprasta šiame sezone, niekas nesugebėjo pasipriešinti „Mercedes“ pilotams. Tiek britas Lewisas Hamiltonas, tiek suomis Valtteri Bottas gerino trasos rekordus ir tapo pirmaisiais, įveikusiais ratą greičiau nei per 1 min. 19 sek.
2020-09-05

Hamiltonas Belgijoje pagerino rekordą, „Ferrari“ pasirodė tragiškai

Šeštadienį Belgijos „Spa“ trasoje vyko septintoji šio „Formulės 1“ sezono kvalifikacija. Joje greičiausias buvo britas Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ lyderis ratą įveikė per 1 min. 41.252 sek. ir pasiekė naują trasos rekordą. Kova dėl antros vietos buvo kur kas atkaklesnė. L.Hamiltono komandos draugas suomis Valtteri Bottas (1:41.763) vos 0.015 sek.
2020-08-29

Hamiltonas laimėjo kvalifikaciją Barselonoje, „Ferrari“ toliau nykūs

Šeštadienį Barselonoje surengta Ispanijos GP kvalifikacija. Po jos paaiškėjo, kad šeštąsias „Formulės 1“ sezono lenktynes iš pirmos vietos pradės britas Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ lyderis ratą įveikė per 1 min. 15.584 sek. ir nežymiai aplenkė komandos draugą suomį Valtterį Bottą (1:15.643). Beje, suomis po dviejų sektorių realiai pretendavo į „pole“ poziciją, bet paskutinėje atkarpoje išbarstė persvarą.
2020-08-15

Bottas atėmė „pole“ poziciją iš Hamiltono, Vettelis patyrė fiasko

Šeštadienį Silverstono trasoje (Didžioji Britanija) surengta penktoji šio „Formulės 1“ sezono kvalifikacija. „Formulės 1 70-mečio GP“ pavadintą etapą iš „pole“ pozicijos pradės suomis Valtteri Bottas („Mercedes“). V. Bottas paskutiniu bandymu ratą įveikė per 1 min. 25.154 sek. ir aplenkė ilgai pirmavusį komandos draugą britą Lewisą Hamiltoną (1:25.217). Taip nutrūko brito trijų iš eilės iškovotų „pole“ pozicijų serija.
2020-08-08

„Ferrari“ dėl titulų „Formulės 1“ varžybose nekovos dar kelis metus

Legendinė „Ferrari“ komanda jau 12 metų nesugeba laimėti „Formulės 1“ konstruktorių taurės ir panašu, kad bent jau du artimiausius sezonus situacija nepasikeis. Šį sezoną „Ferrari“ pradėjo neblogu pasirodymu Austrijoje, kur Charlesas Leclercas finišavo antras, tačiau kituose etapuose, kur nebuvo tiek daug incidentų, „Ferrari“ atrodė gerokai prasčiau. Po 3 etapų komanda teturi 27 tšk. ir užima vos 5-ą vietą.
2020-07-31

Hamiltonas pagerino rato rekordą ir iškovojo 90-ą karjeros „pole“ poziciją

Šeštadienį Vengrijoje vyko trečiojo „Formulės 1“ sezono etapo kvalifikaciją, kurioje „Mercedes“ pilotai važiavo kitoje klasėje nei jų varžovai. „Pole“ poziciją iškovojo britas Lewisas Hamiltonas. Jis geriausiu bandymu ratą įveikė per 1 min. 13.447 sek. Tai – daugiau nei sekunde geresnis rezultatas nei nuo 2019 m. olandui Maxui Verstappenui (1:14.572) priklausęs rato rekordas. Britui konkurenciją sudarė tik suomis Valtteri Bottas.
2020-07-18

Iš trasos išlėkęs Bottas su nauju rekordu pranoko Hamiltoną

Ilgai lauktas 2020 m. „Formulės 1“ sezonas pagaliau startavo. Šeštadienį Austrijoje surengta pirmoji šių metų kvalifikacija. „Pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Jis geriausiu bandymu ratą nuvažiavo per 1 min. 02.939 sek. Tai – naujas trasos rato įveikimo rekordas. V.Bottas paskutiniu mėginimu iššvaistė progą pagerinti rezultatą, kai išlėkė iš trasos. V.Bottą bandė vytis komandos draugas britas Lewisas Hamiltonas.