formulė1

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „formulė1“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „formulė1“.

Mickas Schumacheris netrukus išbandys „Ferrari“ bolidą

Legendinio Formulės-1 (F1) lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnus Mickas toliau seka tėčio pėdomis. Pernai F3 čempionu tapęs vokietis, šiemet debiutuos F2 lenktynėse ir yra per žingsnį nuo F1. Šių metų sausio mėnesį 20-metis vokietis pasirašė sutartį su „Ferrari“ jaunimo komanda. Italų ekipa pažadėjo sportininkui jau šiais metais suteikti progą išbandyti šio sezono „Ferrari“ bolidą ir savo pažadą tęsi.
2019-03-28

Greičiausio pasaulio lenktynininko sūnus: „Būti Schumacheriu – sudėtinga“

Legendinio Formulės-1 (F1) lenktynininko sūnus Mickas Schumacheris toliau seka tėčio pėdomis. Pernai F3 čempionu tapęs 19-metis vokietis šiemet debiutuos F2 čempionate, o neseniai pasirašė sutartį su „Ferrari“ jaunimo komanda. Tai reiškia, kad M. Schumacheris 2019-ais metais turės progą išbandyti F1 bolidą oficialių treniruočių metu. Daugelis tiki, kad Schumacherio pavardė jaunuoliui „atidaro“ papildomas duris lenktynių sporte, tačiau yra ir kita medalio pusė.
2019-02-24

Iš „Formulės-1“ žemėlapio tikriausiai dings Malaizijos vardas

Malaizijos „Grand Prix“ etapas tikriausiai nebebus organizuojamas, kai kontraktas pasibaigs 2018-siais. To priežastis – prasti bilietų pardavimai. „Sepang“ trasoje „Formulės-1“ lenktynės vyksta kasmet nuo 1999-ųjų. Lenktynių vadovas Razlanas Razali. pasakė, kad iš 120 tūkstančių bilietų, į šių metų lenktynes buvo parduota vos 45 tūkst. „Jei mes neturime jokios ekonominės naudos, kam tada tai tęsti?“, – pridėjo R. Razali.
2016-10-25

„Formulės-1“ varžybose – ketvirtoji iš eilės vokiečio S. Vettelio pergalė

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą - Indijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo sezono lyderis „Red Bull-Renault“ komandos pilotas vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel). Tai buvo ketvirtoji iš eilės 25-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė.
2012-10-28

Legendinis M. Schumacheris po šio sezono paliks „Formulę-1“

Vokietijos autolenktynininkas Michaelis Schumacheris ketvirtadienį savo interneto tinklapyje paskelbė, kad po šio sezono pasitrauks iš „Formulės-1“ varžybų. Septyniskart pasaulio „Formulės-1“ čempioną „Mercedes GP“ komandoje pakeis britas Lewisas Hamiltonas, kuris šiuo metu atstovauja „McLaren-Mercedes“ komandai. „Nusprendžiau po šio sezono pasitraukti iš “Formulės-1„, nors dar galiu kovoti su geriausiais pasaulio lenktynininkais“, - teigė 43-ejų metų sportininkas.
2012-10-04

Italijos GP lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą - Italijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs britas Lewisas Hamiltonas („McLaren Mercedes“). Tai buvo trečioji 27-erių metų Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 20-oji per visą karjerą.
2012-09-09

F. Alonso nuo mirties skyrė 50 centimetrų

„Formulėje-1“ sekundės gali lemti pergalę ar pralaimėjimą, o centimetrai – gyvenimą ar mirtį. Panašus atvejis atsitiko praėjusį savaitgalį Belgijoje vykusiose lenktynėse, kai per plauką nuo tragedijos buvo dukart pasaulio čempionas 31 metų ispanas Fernando Alonso, rašo bild.de. Praėjus keturioms sekundėms po lenktynių starto, 26 metų Romainas Grosjeanas sukėlė masinę avariją.
2012-09-03

„F-1“ lenktynes Valensijoje laimėjo ispanas F. Alonso

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato aštuntąjį etapą - Europos „Grand Prix“ lenktynes Valensijoje - sekmadienį laimėjo tik iš 11-osios pozicijos startavęs „Ferrari“ komandos pilotas ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso). Tai buvo antroji 30-mečio Ispanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 29-oji per visą karjerą.
2012-06-24

Kanados „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato septintąjį etapą - Kanados „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo „McLaren Mercedes“ komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton). Tai pirmoji 27-erių metų Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 18-oji per visą karjerą. 2012 metų sezone visus septynis pirmuosius etapus laimėjo septyni skirtingi sportininkai.
2012-06-11

Tūkstančiai protestuotojų Bahreine reikalauja atšaukti „Formulės-1“ lenktynes

Tūkstančiai Bahreino opozicijos šalininkų dalyvauja proteste, reikalaudami nebenaudoti griežtų priemonių prieš disidentus ir atšaukti sekmadienį vyksiančias „Grand Prix“ lenktynes, skelbia BBC. Pranešama, jog tūkstančiai žmonių iš Budaijos miesto, esančio į vakarus nuo Manamos, greitkeliu traukia prie lenktynių trasos.
2012-04-20

„Formulės-1“ varžybose – pirmoji vokiečio N. Rosbergo pergalė

2012 metų pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato trečiajį etapą - Kinijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes GP“ komandos pilotas vokietis Nico Rosbergo. Tai - pirmoji 26-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė karjeroje. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė „McLaren Mercedes“ pilotai iš Didžiosios Britanijos - atitinkamai Jensonas Buttonas ir Lewisas Hamiltonas. Pastarasis su 45 taškais tapo čempionato lyderiu.
2012-04-15

„Formulė-1“ grįžta į JAV

Kitais metais pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionatą sudarys 20 etapų. Varžybų tvarkaraštį papildys lapkričio 18 dieną Ostine (JAV, Teksaso valstija) vyksiančios JAV „Grand Prix“ lenktynės. Sezonas startuos kovo 18 dieną Melburne ir finišuos lapkričio 25 dieną San Paule. Taip Delyje (Indija) nusprendė Tarptautinė automobilių sporto federacija (FIA). „Formulės-1“ varžybos JAV vyks po penkerių metų pertraukos.
2011-12-07

„Formulės-1“ pilotai per sezoną sudėvėjo 24 tūkstančius padangų

Sekmadienį Brazilijoje pasibaigusio pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato nugalėtojas vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“) antrąją vietą užėmusį britą Jensoną Buttoną („McLaren-Mercedes“) aplenkė rekordiniu skirtumu - 122 taškais. Pernai S. Fetelis antroje vietoje likusį ispaną Fernando Alonso („Ferrari“) aplenkė tik keturiais taškais. Iš viso S. Fetelis surinko 392 taškus. 24-erių metų vokietis per sezoną laimėjo 15 kvalifikacijos varžybų.
2011-11-28

Singapūro „Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis S. Vettelis

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 14-ąjį etapą - Singapūro „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs sezono lyderis vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos. Tai devintoji 24-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 19-oji per visą karjerą. Antras finišavo britas Jensonas Buttonas („McLaren-Mercedes“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1,7 sek.
2011-09-25

Italijos „Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis S. Vettelis

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą - Italijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs sezono lyderis vokietis Sebastianas Vettellis iš „Red Bull-Renault“ komandos. Tai aštuntoji 24-erių metų Vokietijos autolenktynininko pergalė šį sezoną ir 18-oji per visą karjerą.
2011-09-11

Belgijos „Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis S. Vettelis

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 12-ąjį etapą - Belgijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs sezono lyderis, „Red Bull-Renault“ komandos pilotas vokietis Sebastianas Vettelis. Tai - septintoji 24 metų Vokietijos autolenktynininko pergalė šį sezoną ir 17-oji per visą karjerą.
2011-08-28

Vengrijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas J. Buttonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 11-ąjį etapą – Vengrijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „McLaren-Mercedes“ komandos pilotas britas Jensonas Buttonas. Tai buvo antroji 31-erių metų lenktynininko pergalė šį sezoną ir 11-oji per visą karjerą. Antras finišavo iš pirmosios pozicijos startavęs sezono lyderis vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“). Jis gina nugalėtojo titulą.
2011-07-31

„Ferrari“ komanda naudoja neleistiną komandinę taktiką

„Formulės-1“ Vokietjos Grand Prix lenktynėse užfiksuota „Ferrari“ komandos neleistina taktika, kuomet Felipe Massa važiavo pirmas, jam iš paskos sekė Fernando Alonso ir per ekipos radiją lyderiavusiam F. Massai buvo duotas netiesioginis ženklas praleisti komandos draugą į priekį. Jau kitame posūkyje F. Alonso aplenkė F. Massą. „Ferrari“ už šį poelgį gavo 100 tūkst. JAV dolerių baudą.
2010-07-25

Vokietijos trasoje pirmasis startuos Sebastianas Vettelis

Vokietijos Didžiojo Prizo kvalifikacijoje nugalėjo Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“ komandos. Antrą laiką parodė Fernando Alonso iš „Ferrari“. Trečias liko jo komandos draugas Felipe Massa. Lenktynės prasidės sekmadienį 15.00 val. Lietuvos laiku.