fiorentina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiorentina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiorentina“.

Dambrausko auklėtiniai sužaidė lygisoiomis su „Fiorentina“

Sezono startui besiruošiantis Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas vakar sužaidė draugiškas rungtynes su Florencijos „Fiorentina“ klubu. Nors „Fiorentina“ ilgą laiką pirmavo po tikslaus Aleksandro Kokorino smūgio, bet OFI rungtynių pabaigoje pelnė savo įvartį ir išplėšė lygiąsias rezultatu 1:1. Po šių rungtynių OFI treneris V.Dambrauskas kalbėjo su žiniasklaida: „Draugiškose rungtynėse visada svarbus yra ne rezultatas, o žaidėjų pasirodymas.
2023-08-13

„Žalgiris” pradėjo, o laimėjo – anglai: „West Ham United” – Konferencijos lygos čempionai

Anglijos klubas „West Ham United” po įspūdingos kovos iškovojo UEFA Konferencijų lygos taurę ir pelnė kelialapį į kito sezono Europos taurės turnyrą. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad UEFA Konferencijų lygos grupių etape varžėsi ir Vilniaus „Žalgiris“. „West Ham United“ 2:1 įveikė Italijos „Fiorentina“. Pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė „West Ham United” krašto puolėjas Saidas Benrahma. 67 min. rezultatą išlygino „Fioretinos“ saugas Giacomo Bonaventura.
2023-06-08

„Inter“ futbolininkai – Italijos taurės čempionai

Milano „Inter“ Italijos futbolo taurės finalo rungtynėse 2:1 nugalėjo „Fiorentina“ futbolininkus ir triumfavo šiame turnyre. Nico Gonzalezas 3-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Fiorentina“ šiame susitikime į priekį 1:0. Edinas Džeko 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-05-25

Broliukai juda: Rygos RFS išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina“

Šįvakar Latvijos čempionai Rygos RFS debiutavo UEFA Konferencijų lygos grupių etape, o jau pirmose savo rungtynėse jiems teko susiremti su Italijos „Serie A“ lygos klubu „Fiorentina“. Visų nuostabai, RFS Florencijoje atsilaikė ir, nepaisant to, kad „Fiorentina“ dominavo savo aikštėje, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Fiorentina“ šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį 56 minutę, bet RFS puolėjas Andrejus Iličius 74 minutę rezultatą išlygino.
2022-09-08

Italijoje „Inter“ išbarstė svarbius taškus kovoje dėl titulo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Milano „Inter“ ir „Fiorentina“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Lucas Torreira 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Fiorentina” ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Denzelis Dumfriesas 55-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Alexis Sanchezas 89-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2022-03-19

Oficialu: „Juventus“ paklojo įspūdingą sumą už rezultatyviausią „Serie A“ žaidėją

Turino „Juventus“ klubo gretas papildė rezultatyviausias Italijos čempionato žaidėjas Dušanas Vlahovičius. „Fiorentina“ puolėjas Turino ekipai kainuos apie 70 mln. eurų. Dar 8 mln. gali būti sumokėti kaip bonusai. Su 22 metų puolėju „Juventus“ pasirašė penkerių metų trukės kontraktą. D. Vlahovičius prie „Fiorentina“ prisijungė prieš ketverius metus. Per 98 mačus jis iš viso pelnė 44 įvarčius.
2022-01-29

Itališka virtuvė: 10 patiekalų, kurių nors kartą vertėtų paragauti

Didžiausia problema Italijoje, susijusi su valgymu, yra ta, kad ypatingai sunku išsirinkti, ką skanausi iš daugybės gardžių tradicinių pagrindinių patiekalų, desertų ir gėrimų. Kita problema – skrandyje per dieną telpa tik ribotas kiekis maisto, o juk viskas taip skanu, norisi dar. Jums tikrai prireiks ne vienos dienos, kad išbandytumėte bent kelis skirtingus itališkus patiekalus, suteikdami jiems papildomų natų su įvairiausiomis vyno rūšimis.
2021-05-27

Italijoje vėl klupo „Juventus“, bet į pergalių kelią grįžo lyderis „Inter“

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Fiorentina“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Erickas Pulgaras 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį. Dušanas Blahovičius 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Fiorentina“ ekipą į priekį 1:0. Aaronas Ramsey 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-25

Apvogtus savo namus išvydęs Ribery: jausmas tarsi būti apnuogintam

Kol Franckas Ribery rungtyniavo Italijos lygos rungtynėse tarp „Fiorentina“ ir „Parmos“ ekipų, į jo namus įsilaužė plėšikai.  Įsilaužimo metu iš 37 metų futbolininko namų vagys pasisavino laikrodžius, papuošalus bei garsių dizainerių kurtus rūbus bei aksesuarus.  Kol vyko rungtynės, kurias prancūzo atstovaujama „Fiorentina“ išvykoje nugalėjo 2:1, namuose nieko nebuvo.
2020-07-07

Italijos futbolo komandoje – koronaviruso protrūkis

Italijos „Serie A“ čempionate rungtyniaujanti „Fiorentina“ paskelbė apie šešis koronaviruso atvejus – trijų futbolininkų ir trijų personalo narių. Klubas pranešė, kad asmenys liks neįvardinti ir izoliuosis namuose. „Fiorentina“ vis tiek pirmąsias komandos treniruotes planuoja pradėti šią savaitę. „Fiorentina“ tapo antruoju „Serie A“ klubu, kuris patvirtino apie žaidėjų teigiamą koronaviruso testą.
2020-05-08

„Trakų“ varžovė Belgrado „Partizan“ – įspūdingus sirgalius turinti talentų kalvė

Nuo preliminaraus atrankos etapo UEFA Europos lygos kovas pradėję „Trakai“ ketvirtadienį Belgrade stos į antrojo etapo dvikovą su legendiniu vietos klubu „Partizan“. 27 kartus Serbijos (įskaitant ir Jugoslaviją) čempionu tapęs „Partizan“ klubas pastarąjį 10-metį tiesiog dominavo Serbijos futbole ir šalies pirmenybėse triumfavo aštuonis kartus iš 11-os, iš kurių šeši buvo iš eilės.
2018-07-24

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.
2018-04-15

„Fiorentina“ treniruočių kompleksą pavadins netikėtai mirusio kapitono garbei

Florencijos „Fiorentina“ dar kartą pagerbs netikėtai mirusį savo kapitoną Davide Astori. Klubo treniruočių kompleksas bus pavadintas „Davide Astori sporto centru“ („Centro Sportivo Davide Astori“). D. Astori „Fiorentina“ komandoje žaidė nuo 2015-ųjų ir buvo šios ekipos kapitonu. Italas netikėtai mirė kovo pradžioje. Jam miegančiam sustojo širdis. D. Astori sužaidė 14 rungtynių Italijos rinktinėje.
2018-03-20

Dar viena futbolo tragedija: mirė 18-metis

Per savaitę – dvi futbolo tragedijos. Šįkart mirė 18-metis prancūzas Thomas Rodriguezas. Šią informaciją patvirtino „Tours“, žaidžiantis antrajame pagal pajėgumą Prancūzijos divizione – „Ligue 2“. „Pranešame tai su didžiuliu skausmu. Esame sukrėsti šios tragedijos, kuri panardino „Tours“ į begalinį liūdesį“, – rašė klubas. T. Rodriguezo gyvybė užgeso šiąnakt. Įtariama, kad futbolininkui sustojo širdis, bet mirties priežastis kol kas nežinoma. Tikimasi, jog ji paaiškės po autopsijos.
2018-03-09

Paskutinė D.Astori kelionė: tūkstančiai panorusių atsisveikinti ir futbolo pasaulio ašaros

Ketvirtadienį Italija atsisveikino su netikėtai mirusiu 31-erių metų nacionalinės rinktinės ir „Fiorentina“ klubo kapitonu Davide'u Astori. Futbolininko gyvybė užgeso naktį iš šeštadienio į sekmadienį Udinėje. Į šį miestą „Fiorentina“ klubas buvo atvykęs žaisti eilinių „Serie A“ čempionato rungtynių. Visuotinis atsisveikinimas su garsiu gynėju vyko Šventojo Kryžiaus bazilikoje, o amžinojo poilsio D. Astori atguls Bergame – mieste, kuriame jis gimė ir kur iki šiol gyvena jo tėvai.
2018-03-08

Daugelį sujaudinęs klubo poelgis po italų futbolininko mirties – melagingas

Antradienį pasaulį apskriejusi žinia, kad „Fiorentina“ komanda po mirties pratęsė sutartį su tragiškai žuvusiu klubo kapitonu Davide Astori - melaginga. Prieš tai buvo teigiama, kad „Fiorentina“ ekipa pinigus mokės jo šeimai - vienai likusiai D.Astori žmonai su dvejų metų neturinčia dukra. Tačiau „Forbes“ skelbia, kad tai - melaginga naujiena (angl.
2018-03-07

Netikėtos atletų mirtys: kodėl virsta sporto ąžuolai?

Netikėta Italijos rinktinės futbolininko, Florencijos „Fiorentina“ kapitono Davide Astori mirtis sukrėtė pasaulį. Neseniai raudojo ir Lietuva – nelauktai užgeso geriausio tekvondo kovotojo Aurimo Klemo gynybė, pernai – dviračio sporto vilties Lino Rumšo. Kodėl sensacingai krenta stiprūs ir sveiki vyrai? Dažniausia priežastis – širdies problemos D. Astori mirė savaitgalį. 31-erių futbolininkas prieš rungtynes rastas negyvas viešbučio kambaryje.
2018-03-06

Pasaulį sukrėtusi Italijos futbolininko mirtis: paaiškėjo priežastis ir ką veikė prieš tragediją

Pasitvirtino savaitgalį netikėtai mirusio Italijos futbolininko Davide Astori nelaimės priežastis - jam miegant sustojo širdis „dėl natūralių priežasčių“. Skelbiama, kad 31-erių „Fiorentina“ kapitonas neturėjo jokių problemų su sveikata, tuo labiau nesiskundė širdies darbu. BBC skelbia, kad D.Astori, Italijos rinktinėje sužaidęs 14 rungtynių, prieš nelaimę viešbutyje laiką leido su ekipos draugu, vartininku Marco Sportiello. Jie iki pat 23 val. 30 min.
2018-03-05

Italija sukrėsta: rungtynių dieną viešbutyje mirė „Fiorentina“ futbolininkas

Italiją ir šios šalies futbolo bendruomenę sukrėtė tragedija. Pranešama, jog viešbučio kambaryje rastas negyvas „Fiorentina“ komandos kapitonas Davide Astori. Udinėje viešinti „Fiorentina“ sekmadienį turėjo žaisti „Serie A“ rungtynes su „Udinese“, tačiau susitikimas dėl nelaimės atšauktas. Komanda rinkosi į rytinę treniruotę, tačiau D. Astori nesulaukė. Patikrinus viešbučio kambarį, futbolininkas rastas negyvas. Manoma, kad D. Astori mirė miegodamas.
2018-03-04

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

Milano derbyje prireikė pratęsimo

Intriguojančiame Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje prireikė pratęsimo. Po jo „Milan“ iš tolimesnių „Coppa Italia“ varžybų eliminavo principinį varžovą – Milano „Inter“. Derbis baigėsi „Milan“ pergale 1:0. Tokį rezultatą lėmė 104 minutę įmuštas 19-mečio Patricko Cutrone įvartis.
2017-12-28

„Napoli“ nepasinaudojo galimybe grįžti į viršūnę

Galimybe grįžti į „Serie A“ lyderio poziciją nepasinaudojo „Napoli“. Jis sekmadienį namie 0:0 sužaidė su Florencijos „Fiorentina“ futbolininkais. „Napoli“ (39 taškai) minimaliai atsilieka nuo pirmaujančio Milano „Inter“ (40 tšk.) ir tiek pat lenkia trečiojoje vietoje esantį Turino „Juventus“ (38 tšk.
2017-12-11

„Serie A“ lyderiai sužaidė be įvarčių

Šeštadienį „Serie A“ susitiko vieni futbolo lygos lyderių – Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“. Rungtynės Turine baigėsi nerezultatyviomis lygiosiomis – 0:0. „Inter“ (40 taškų) išsaugojo lyderio poziciją, bet jį šeštadienį galės aplenkti „Napoli“ (38 tšk.), namie priimsiantis Florencijos „Fiorentina“. „Juventus“ (38 tšk.) – trečias, už nugaros – „Roma“ (34 tšk.
2017-12-10

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.
2017-11-27

Italijoje išsigelbėjo „Juventus“, kiti lyderiai sužaidė lygiosiomis

Turino „Juventus“ futbolininkai iki 57-osios rungtynių minutės vijosi absoliučius Italijos „Serie A“ autsaiderius, bet sugebėjo išsigelbėti – sekmadienį namie 2:1 (0:1) nugalėjo „Benevento“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Amato Ciciretti. „Juventus“ rezultatą pavyko išlyginti 57-ąją minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas. Šeimininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę, kai tikslus buvo Juanas Cuadrado.
2017-11-05

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.
2017-10-16

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

Staigmena: „Leicester“ stebuklą sukūręs Claudio Ranieri dirbs kukliame Prancūzijos klube

Anglijos „Premier“ lygos stebuklą su „Leicester City“komanda sukūręs Claudio Ranieri nusprendė savo karjerą tęsti kuklioje Prancūzijos čempionato vidutiniokų komandoje – „Nantes“. 2015–2016 metų „Premier“ lygos čempionų titulą su Lesterio ekipa laimėjęs 65-erių italas kito sezono viduryje buvo atleistas, kai „Leicester“ sekėsi kur kas prasčiau. Iki pat vasaros C. Ranieri buvo be darbo, tačiau jį viliojo ne vienas kur kas pajėgesnis klubas.
2017-06-15

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ lyderiai sekmadienį sužaidė lygiosiomis – „Napoli“ namuose 1:1 (0:1) baigė mačą su Turino „Juventus“. Svečiai šeimininkus užklupo greitu įvarčiu – 7-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira. „Napoli“ rezultatą išlygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę pasižymėjo slovakas Marekas Hamšikas.
2017-04-03

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.
2017-03-28

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Italijos čempionato lyderis „Juventus“ gavo skaudų antausį

Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos devynerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių čempionato lyderio Turino „Juventus“ pranašumas prieš artimiausią persekiotoją, „Roma“ klubą, ištirpo iki taško. „Juventus“ futbolininkai išvykoje į Florenciją turėjo pripažinti „Fiorentina“ ekipos pranašumą – 1:2. Nikola Kaliničiaus (37 min.) ir Milano Badeljo (54 min.) įvarčiai išvedė „Viola“ į priekį, o „Juve“ sugebėjo atsakyti tik vienu tiksliu Ginzalo Higuaino įvarčiu 58-ąją minutę.
2017-01-16

„Serie A“ čempionate „Juventus“ ir „Napoli“ sėkmingai bėga nuo persekiotojų

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos šešios rungtynes. Ir toliau sėkmingai savo atotrukį didina lygos lyderiai – „Juventus“, bei „Napoli“ klubai. „Juventus“ išvykoje 4:0 nugalėjo „Chievo“ futbolininkus. Formą atgavęs Alvaro Morata čempionams pelnė du įvarčius, po įvartį pridėjo Paulis Pogba su Alexiu Sandro. Po pergalės „Juventus“ su 48 taškais išlaikė antrą poziciją, o nuo „Napoli“ futbolininkų atsilieka dviem taškais.
2016-01-31

Italijoje - "Inter" pažeminimas namuose

Sekmadienį Italijoje buvo sužaistos šešios „Serie A“ šeštojo turo rungtynės. Pagrindinis Italijos lygos sirgalių dėmesys bus sutelktas į rungtynės tarp „Inter“ ir „Fiorentina“ klubu. Rungtynės rezultatu 4:1 laimėjo svečiai iš Florencijos.
2015-09-27

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.
2015-08-24

Draugiškose rungtynėse „Fiorentina“ skėlė antausį „Barcelona“ ekipai

Jungtinėse Amerikos Valstijose tęsiasi „International Champions“ taurės draugiškas turnyras, kuriame kaunasi ir Europos čempionai, rašo eurofootball.lt „Barcelona“ futbolininkams toliau nesiseka sėkmingai rungtyniauti draugiškose rungtynėse. Šį kartą Luiso Enrique vadovaujama ekipa nusileido Florencijos „Fiorentina“ vienuolikei. 12-ąją minutę „Fiorentina“ jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą, kai po tikslių Borja Valero ir Joaquino perdavimų pasižymėjo Federico Bernardeschi.
2015-08-03

„Lazio“ sumalė į miltus „Fiorentiną“, o „Juventus“ palaužė „Sassuolo“

Šį vakarą baigėsi 28-asis Italijos čempionato turas. Paskutiniuosiuose dviejuose mačuose pergales šventė namie rungtyniavusios ekipos. Anksčiau prasidėjusioje dvikovoje Romos „Lazio“ net 4:0 sutriuškino turnyro lentelės kaimynę Florencijos „Fiorentiną“ ir pakilo į trečiąją vietą „Serie A“. Įdomu, jog „Viola“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau į vartus žymiai daugiau kartų smūgiavo sostinės futbolininkai.
2015-03-10

Mohamedo Salaho vedama „Fiorentinos“ ekipa svečiuose nukovė „Juventus“

Šį vakarą sužaistas pirmasis antrojo „Coppa Italia“ pusfinalio mačas, kuriame susitiko „Serie A“ čempionas bei dabartinis lyderis Turino „Juventus“ ir į vietą UEFA Čempionų lygą besitaikantis „Fiorentinos“ vienuoliktukas. „Bianconeri“ rungtyniavo namuose, todėl prieš susitikimą buvo laikomi favoritais. Vis dėlto, įvykiai Massimiliano Allegri auklėtiniams palankiai nesiklostė. Varžovus į priekį jau 11-ąją minutę išvedė nuo pat atvykimo į klubą šią žiemą puikiai žaidžiantis Mohamedas Salah.
2015-03-06

„Fiorentinos“ vienuoliktukas – trečiasis Italijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyvis

Trečiuoju 2014–2015 metų sezono Italijos futbolo taurės turnyro („Coppa Italia“) pusfinalio dalyviu – po Romos „Lazio“ ekipos ir pirmenybių lyderio bei šalies čempiono Turino „Juventus“ klubo – tapo „Fiorentinos“ vienuoliktukas. Antradienį ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose „Fiorentinos“ futbolininkai 2:0 (0:0) nugalėjo šalies vicečempionę „AS Romos“ komandą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė vokietis Mario Gomezas (65 ir 89 min.
2015-02-04

Popiežius: pinigai „grasina užteršti“ futbolą

Popiežius Pranciškus penktadienį perspėjo, kad pinigai „grasina užteršti“ futbolą, ir paragino sugrąžinti „sporto orumą“, Vatikane susitikęs su Italijos futbolo taurės finalininkais – Florencijos ir Neapolio klubų žaidėjais. „Dabar futbolas yra didelis verslas dėl reklamos, televizijos ir panašiai. Tačiau ekonominis neturi būti viršesnis už sportą, nes tai grasina viską užteršti“, – pontifikas sakė futbolininkams. „Vaikystėje dažnai eidavau į stadioną; turiu laimingų prisiminimų.
2014-05-03

Europos lyga: „Juventus“ išnaudojo kiekybinį pranašumą ir palaužė „Fiorentina“ ekipą

Ketvirtadienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Europos lygos aštuntfinalio atsakomieji susitikimai, po kurių paaiškėjo ketvirtfinalio etapo dalyviai. Pergalę minimaliu rezultatu iškovojo Turino "Juventus" ekipa, išnaudojusi kiekybinį pranašumą prieš "Fiorentina" futbolininkus. 69-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Viola" ekipos gynėjas Gonzalo Rodriguezas, o 71-ąją kamuolys jau skrodė komandos vartų tinklą po Andrea Pirlo įvarčio.
2014-03-20

„Inter“ palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

Milano "Internazionale" futbolininkai šeštadienį vakare iškovojo dešimtąją pergalę "Serie A" pirmenybėse. Florencijoje vykusiame XXIV-ojo turo susitikime Walterio Mazzarri auklėtiniai įveikė vietos "Fiorentina" vienuolikę. Į 34-ąją minutę įmuštą Rodrigo Palacio įvartį iškart po pertraukos atsakė šeimininkų ekipos saugas Juanas Quadrado. Vis dėlto, "Nerazzurri" ekipai pavyko susigrąžinti pranašumą, kai 65-ąją minutę įvartį įmušė puolėjas Mauro Icardi.
2014-02-16

Italijos taurės turnyro finale susigrums „Napoli“ ir „Fiorentina“

Antruoju 2013-2014 metų sezono Italijos futbolo taurės (Coppa Italia) turnyro dalyviu tapo "Napoli" klubas. Trečiadienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse "Napoli" futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nugalėjo praėjusio sezono turnyro finalininkę "AS Roma" vienuolikę ir, atsirevanšavę už nesėkmę 2:3 (0:2) svečiuose, į turnyro finalą pateko po metų pertraukos. Po įvartį į svečių vartus įmušė Jose Callejonas (33 min.), Gonzalo Higuainas (48 min.) ir Jorginho (51 min.
2014-02-13

„Udinese“ ir „Fiorentina“ – pirmoji Italijos futbolo taurės turnyro pusfinalio pora

Pirmąją 2013-2014 metų sezono Italijos futbolo taurės (Coppa Italia) turnyro pusfinalio porą sudarys "Udinese" klubas bei "Fiorentina" vienuolikė. Ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį "Fiorentina" ekipa namuose 2:1 (1:0) nugalėjo antrojo šalies diviziono "Siena" komandą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Josipas Iličičius (20 min.) ir Marvinas Compperas (75 min.), o vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Guillermo Giacomazzi (59 min.