fifa pasaulio klubų taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fifa pasaulio klubų taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fifa pasaulio klubų taurė“.

„Liverpool“ po pratęsimo iškovojo FIFA pasaulio klubų taurę

„Liverpool“ futbolininkai rezultatu 1:0 įveikė Rio De Žaneiro „Flamengo“ ir pirmą kartą klubo istorijoje tapo FIFA pasaulio klubų taurės nugalėtojais. Šioje dvikovoje 90-ies minučių nepakako, todėl komandos santykius turėjo aiškintis pratęsimo metu. Vienintelis įvartis buvo pelnytas pirmajame pratęsimo kėlinyje. 99-ą minutę Sadio Mane atliko gerą perdavimą puolėjui Roberto Firmino, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.
2019-12-21

„Liverpool“ paskutinėmis akimirkomis pateko į FIFA pasaulio klubų taurės finalą

„Liverpool“ FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalyje po įnirtingos kovos 2 – 1 įveikė „Monterrey“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.