fielmann
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fielmann“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fielmann“.
Mirė „Fielmann“ bendrovės įkūrėjas: vyro gyvybė užgeso namuose
Vokietijos bendrovės „Fielmann Group AG“, pardavinėjančios akinius, įkūrėjas Guntheris Fielmannas mirė būdamas 84 metų, rašo „Bloomberg“.
Pasak bendrovės atstovų išplatinto pranešimo, kuriuo buvo pasidalinta penktadienį, milijardieriaus gyvybė užgeso trečiadienį jo paties namuose.
„Daugiau kaip 23 tūkst. mūsų bendrovės darbuotojų, esančių Europoje, Azijoje ir JAV, mintimis yra su Guntherio Fielmanno artimaisiais.
Reklama „tik suaugusiems“ atsidūrė žmogaus teisių gynėjų akiratyje: tai „skatina seksualinį priekabiavimą“
Moteris žeminantys pasisakymai, vulgarūs vaizdai ar dviprasmiškos užuominos – neretai tokios apraiškos fiksuojamos ir šiuolaikinėse lietuviškose reklamose. Pastaroji reklama, pakliuvusi į žmogaus teisių gynėjų akiratį – optikos tinklo „Fielmann“ kvietimas atvykti pirmai regos patikrai. Tiesa, kaip skelbiama, „tik suaugusiems“.
Nepasitenkinimo banga kilo po komunikacijos agentūros „Idea prima“ paskelbtos optikos tinklo „Fielmann“ vaizdo reklamos.
„100 METŲ MADOS“: žurnalas „L’Officiel“ išskirtiniame vakarėlyje paminėjo 100-mečio gimtadienį ir pristatė naujausią rugsėjo numerį
Ketvirtadienio vakarą pasipuošę svečiai rinkosi Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame prabangiame viešbutyje „Narutis“, čia buvo minimas žurnalo „L’Officiel“ šimtmečio jubiliejus.
Žurnalas „L’Officiel“ pradėtas leisti dar 1921 metais Paryžiuje. Pastarąjį šimtmetį savo puslapiuose jis pristatė talentingiausius mados, meno ir kultūros sričių atstovus, supažindino skaitytojus su amžinosios elegancijos simboliu – paryžiete, su jos aistra madai ir menui.
Toliaregystė: kaip gyventi pilnavertį ir kokybišką gyvenimą?
Amžiaus nulemta toliaregystė dažniausiai pasireiškia apie 40-uosius – 50-uosius gyvenimo metus. Tai – presbiopija, su kuria susidursime mes visi. Akiai praradus gebėjimą prisitaikyti prie skirtingų nuotolių, arti esantys objektai pasidaro neryškūs, norisi juo atitolinti, kad galėtume geriau įžiūrėti. Laida „Sveikata.lt“ ir optikos salonas „Fielmann“ dalinasi patarimais, kaip gyventi kokybišką gyvenimą atsiradus toliaregystei.
Ar pirkdami sveikatinimo paslaugas galime tikėtis garantijų?
Kada žmogus pirmą kartą pirko paslaugas, istorija nutyli. Nežinoma ir tai, ar jis liko patenkintas ir kokią garantiją suteikė pardavėjas. O šiais vartotojų teisių klestėjimo laikais, ar žinome viską apie savo teises ir garantijas? Kokių garantijų galime tikėtis tam, kas brangiausia – su sveikata susijusioms paslaugoms ar prekėms? Garantuoti dantys? Apie garantijas buitinei technikai, įvairiems namų apyvokos daiktams ar automobilio remontui žinome beveik kiekvienas.
Akys šaltuoju metų laiku – ką derėtų žinoti?
Lietuvos ornitologai, stebėdami paniškai sprunkančius iš Lietuvos paukščius, dar spalį pranašavo, kad ateinanti žiema bus ypatingai šalta. Kaip bus iš tiesų, įsitikinsime po mėnesio kito, bet šalčiai – kokie jie bebūtų, vis tiek atneša įvairiausių negalavimų, sveikatos ir buitinių nepatogumų. Savo silpnąsias kvėpavimo takų vietas, ko gero, žinome visi, tuo tarpu kai kurios akių reakcijos į šaltį vis dar atrodo keistos ir nesuprantamos.
Akinių rėmeliai – stiliui, akių lęšiai – komfortui
Dauguma optikos salonų lankytojų ilgiausiai svarsto, renkasi, „matuojasi“ akinių rėmelių formą, jų spalvą, medžiagą, iš kurios šie pagaminti. Tuo tarpu akinių lęšiai lieka tarsi antrame plane. Taip būti neturėtų, juk regėjimo komfortas priklauso būtent nuo jų. Ką derėtų žinoti apie akinių lęšius, ypač kai pastarųjų pasirinkimas šiandien toks didelis?
Kaip ir kitose srityse, taip ir optikoje, gamybos technologijos nuolat tobulėja, o galimybės – plečiasi.
Vaikų pašaipos dėl akinių – jau praeityje
Dauguma tėvų, kurių vaikams tenka nešioti akinius, tvirtina, kad labiau nei mažieji dėl to dažniausiai nerimauja ir jaudinasi jie patys. Ar judrios ir aktyvios atžalos akinių netyčia nesudaužys ir nesusižalos? Ar sūnus arba dukra bendraamžių nebus vadinami „ačkarikais“. Tačiau ar tikrai šiandien dėl regėjimo sutrikimų iš vaikų vis dar šaipomasi? Galbūt tai – tik iš senų laikų likęs ir tik tėvų menamas stereotipas?
Anot gydytojų oftalmologų, per pastaruosius 5 metus vaikų regėjimas kaip niekada...
Kaip padėti kompiuterio nuvargintoms akims?
Didžiausiu XX-ojo amžiaus technologiniu stebuklu kompiuteriu šiandien daugiau ar mažiau naudojasi kone kiekvienas. Nepaisant to, jog kompiuteris daugeliu atvejų gyvenimą daro patogesnį, jis ne vienam padovanoja ir aibę įvairių sveikatos sutrikimų. Dažniausiomis įvardijamos regėjimo bėdos.
Kaip teigia vieno iš optikos salonų „Fielmann“ vadovė Rasa Zinkevičienė, dirbant kompiuteriu akys „gyvena“ nuolatinės įtampos režimu, nes žiūri į smulkius objektus: ekrane mirgančias raides, skaičius.
Saulė ir akys – ką būtinai reikia žinoti
Saulė – puikus vaistas nuo liūdesio bei niūrių minčių. Mokslo įrodyta, jog veikiant ultravioletiniams spinduliams, smegenų ląstelėse ima gamintis vadinamasis laimės hormonas – serotoninas, kuris suteikia džiaugsmo ir žvalumo pojūtį, stiprina imunitetą. Būnant saulėkaitoje (pakanka vos 15 minučių per dieną), odoje formuojasi vitaminas D. Jis reguliuoja mineralinių medžiagų apykaitą, yra reikalingas kaulams ir dantims.
REKLAMA
REKLAMA
Kaip išrinkti kalėdinę dovaną?
Net ir patys racionaliausieji prieš Kalėdas dažnai pameta galvas dėl pirkinių ir kiekvieną dieną pradeda ir baigia mintimi apie tai, ką galėtų padovanoti gausiam sąrašui artimųjų ir draugų. Neradus tinkamos idėjos nuo prekystalių šluojamos visos iš eilės prekės, pernelyg nesigilinant į dovanos emocinę vertę.
Svarbiausiųjų išradimų sąraše – akiniai
„Galima pripažinti idėją esant naudingą, bet nemokėti ja naudotis“, – kadaise pasakė Johanas Volfgangas Gėtė. Ir iš tiesų – pagalbos su amžiumi silpstančioms akims pradėta ieškoti jau seniai, tačiau pasinaudoti ore sklandančia idėja, pasirodo, nebuvo taip paprasta. Vis dėlto idėjai įgavus fizinį kūną, vadinamą akiniais, šie iki šiol laikomi vienu svarbiausių išradimų per pastaruosius 2000 metų.
Mokytojų aprangos kodas: būti ar nebūti?
Prisiminus tarybinių laikų pedagogų aprangą, daug kam prieš akis iškyla pilki arba languoti, daugiau kilimą nei rūbus primenantys kostiumėliai, apdribę megztiniai, pusę veido dengiantys akiniai ir cheminiu būdu sušukuoti plaukai.Nors ir pasitaikydavo skoningų išimčių, daug kam būtent toks mokytojo įvaizdis įstrigęs giliai į pasąmonę.
Šiandien mokytojai turi gerokai daugiau laisvės ir pasirinkimo galimybių tiek pačiame mokymo procese, tiek ir formuojant savo stilių.
„Respublikos“ rudens prenumeratos akcijoje – dovanos
Dienraštis „Respublika“ pradėjo rudens prenumeratos akciją, kurios metu visi skaitytojai prenumeruodami šį dienraštį 2010 metams gaus neregėtų dovanų.
Dienraščio „Respublika“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojos Ramunės Vaičiulytės teigimu, dienraštis „Respublika“ vienintelis iš Lietuvos dienraščių turi didėjančią skaitytojų auditoriją. Dienraščio skaitomumas išaugo todėl, kad „Respublika“ pasirinko labai aiškią, tikromis vertybėmis grįstą koncepciją ir griežtai jos laikėsi.