federacijų taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „federacijų taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „federacijų taurė“.

Federacijos taurė: pakeliui į aukštesnę grupę Lietuvos tenisininkėms teko sužaisti du finalus

Lietuvos moterų teniso rinktinė neužtruko žemiausioje Federacijos taurės varžybų grupėje. Juodkalnijoje vykusiose varžybose įveikusios Islandijos, Kipro ir Moldovos tenisininkes lietuvės grįžo ten, kur buvo prieš metus - į Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antrąją grupę. Pasak komandos kapitonės Editos Liachovičiūtės, puiki atmosfera komandoje tapo svarbiausiu veiksniu, leidusiu iškovoti pergales tada, kai jų labiausiai reikėjo.
2015-04-21

Federacijos taurė: grupių etape lietuvės kausis su Kipro ir Islandijos tenisininkėmis

Šiandien Juodkalnijoje ištraukus Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybų burtus paaiškėjo, kad grupių etape Lietuvos tenisininkėms teks kautis prieš Kipro ir Islandijos rinktines. Tiesa, varžybų starto geriausioms Lietuvos tenisininkėms dar teks luktelėti. Rytoj - pirmąją turnyro dieną - tarpusavio santykius aiškinsis būsimos lietuvių varžovės A grupėje.
2015-04-13

Lina Stančiūtė: būtų smagu vėl susidurti su buvusia pirmąja pasaulio rakete Caroline Wozniacki

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė trečią kartą karjeroje gali susitikti su pasaulio žvaigžde Caroline Wozniacki. Juodkalnijoje Danijos teniso komandos žvaigždė gali stoti lietuvėms skersai kelio mače dėl pakilimo į anrąją Federacijų taurės grupę. Šiuo metu 5 vietą WTA reitinge užimanti danė negąsdina mūsų šalies atstovių. „Dukart esu su Caroline žaidusi 2007 metais. Rezultatas – pergalė ir pralaimėjimas, - šypsojosi Lietuvos teniso rinktinės senbuvė.
2015-04-09

FedCup: lietuvėms trūko patirties, sėkmės ir šalto proto

Praėjusią savaitę Šiauliuose ūžusios Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybos Lietuvos tenisininkėms ir jų gerbėjams daug džiaugsmo neatnešė. Patyrusios tris nesėkmes ir iškovojusios vos vieną pergalę lietuvės, kartu su Juodkalnijos tenisininkėmis, iškrito į žemiausią šių varžybų grupę, teigiama pranešime spaudai. Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas po turnyro Šiauliuose teigė padėties nedramatizuojantis.
2014-04-22

Federacijos taurė: Lietuvos tenisininkės nusileido suomėms

Namų sienos nepadėjo Lietuvos moterų teniso rinktinei pergalingai debiutuoti Federacijos taurės Europos-Afrikos antros grupės varžybose. Pirmąją turnyro dieną lietuvės rezultatu 1:2 nusileido Suomijos komandai. Akvilė Paražinskaitė (WTA 924) 2:6 0:6 pralaimėjo suomei Emmai Laine (WTA 981), o Lina Stančiūtė (WTA 716) 6:4 6:0 įveikė Piią Suomalainen (WTA 829). Lemiamame dvejetų susitikime E. Laine ir P. Suomalainen 7:6(4) 6:3 nugalėjo L. Stančiūtės ir Justinos Mikulskytės duetą.
2014-04-16

Federacijos taurė: lietuvių ir suomių mačo baigtį lems dvejetų susitikimas

Lietuvos ir Suomijos moterų teniso rinktinių lyderių akistata baigėsi įtikinama lietuvių pergale. Antrame dienos susitikime Lina Stančiūtė (WTA 716) 6:4 6:0 įveikė Piią Suomalainen (WTA 829). Dvejetų susitikimas, lemsiantis lietuvių ir suomių mačo baigtį, prasidės 14.10 val.
2014-04-16

Šiauliai ruošiasi Federacijos taurės teniso varžyboms

Lietuvos teniso sąjunga (LTS) dėlioja paskutinius pasirengimo 2014 metų Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžyboms štrichus. Balandžio viduryje Šiaulių teniso mokykloje vyksiančiose varžybose dėl dviejų kelialapių į aukštesnę varžybų grupę kovos aštuonių šalių moterų teniso rinktinės, teigiama pranešime spaudai. Lietuvos komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė teigia tikinti, jog šį kartą pavyks drauge suburti visas pajėgiausias Lietuvos tenisininkes.
2014-02-11

Rusijos rinktinė – pirmoji Federacijos taurės komandinio moterų teniso turnyro finalo dalyvė

Pirmąja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) komandinių moterų varžybų - Federacijos taurės (Federation Cup) turnyro - finalininke tapo Rusijos rinktinė.
2013-04-22

Pilvo traumą patyrusi L. Stančiūtė: ir smėlio audra nesutrukdė

Lietuvos rinktinės lyderė 26 metų Lina Stančiūtė po sėkmingo pasirodymo Federacijų taurės varžybose Egipte kalba moterų teniso atsigavimą mūsų šalyje. „Jei ir toliau jaunimas taip tobulės, moterų teniso ateitis Lietuvoje daug žadanti“, – tvirtino 221-ą vietą pasaulio reitinge užimanti tenisininkė. Egipte praėjusią savaitę vykusiame Federacijų taurės varžybų Europos/Afrikos zonos III grupės turnyre lietuvės iškovojo kelialapį į aukštesnę grupę.
2012-04-25

„FedCup“: Lietuvos tenisininkės grupėje liko antros

Paskutinę Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) pogrupių varžybų dieną Lietuvos moterų teniso rinktinė nusileido Tuniso komandai, teigiama pranešime spaudai. Patyrusios pirmą pralaimėjimą lietuvės liko antroje savo pogrupyje ir rytoj lemiamame susitikime dėl patekimo į aukštesnę Federacijos taurės grupę kovos su stipriausia A pogrupio komanda.
2012-04-20

Lietuvos tenisininkės toliau skina pergales „FedCup“ turnyre: įveikta Moldova

Kaire (Egiptas) vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Antrąją turnyro dieną lietuvės rezultatu 3:0 įveikė Moldovos komandą. Joana Eidukonytė 6:2 6:0 sutriuškino septyniolikmetę Aliną Soltanic (721 pasaulio jaunių reitingas), o Lina Stančiūtė 6:2 6:2 įveikė 23 metų amžiaus Julią Helbet.