fc valencia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fc valencia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fc valencia“.

"Barsa" vos ne vos įveikė antrojo diviziono lyderius

Ispanijos futbolo taurės aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse trečiadienį ne geriausią žaidimą demonstruojanti "FC Barcelona" namuose įveikė antrojo diviziono lyderę "Levante" ekipą 3:1 (2:0) ir iškopė į kitą etapą, laimėjusi mačą bendru rezultatu 3-2. Pralaimėję svečiuose 0:1, baskai antrajame kėlinyje pirmavo 3:0, bet praleido įvartį 85 min. ir paskutines minutes turėjo vargo gindamiesi nuo varžovų atakų.
2004-01-15

"Manchester United" išsaugojo geriausio pasaulio klubo pozicijas

Tarptautinės futbolo statistikos ir istorijos federacijos (IFFHS) pirmadienį (03.03) paskelbtame naujajame geriausių pasaulio futbolo klubų reitinge lyderiu išliko anglų "Manchester United", turintis 309 taškus. Antrąją vietą išsaugojo praėjusių metų lyderis, Čempionų lygos ir Tarpžemyninės taurės laimėtojas Madrido "Real", kuris turi 293 taškus, o trečias toliau žengia Anglijos čempionas Londono "Arsenal" - 284 tšk.