farina elia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „farina elia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „farina elia“.

Š.Jasikevičius pripažintas geriausiu 2004-2005 metų Europos krepšininku per tradicinius rinkimus, kuriuos rengia Prancūzijos savaitraštis „Basket News".

Europos jaunių (iki 18 m.) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė73:69 nugalėjo Lenkijos ekipą. "FBK Kaunas" vakar 4:0 sutriuškino Farerų salų "HB Thorshavn" ir pateko į II-ąjį Čempionų lygos etapą, kur susitiks su "FC Liverpool" liepos 26 d. "Internazionali Femminili di Palermo" moterų teniso turnyras: favoritė S.Farina Elia patyrė traumą. Pergalė buvo įskaityta jos varžovei bulgarei T.Pironkovai. Čekijos dviratininkas O.Sosenka pagerino vienos valandos važiavimo dviračių rekordą.
2005-07-20

Australijos teniso čempionato ketvirtfinalyje - belgė, rusė, šveicarė ir amerikietė

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse pirmadienį baigėsi moterų vienetų varžybų aštuntfinalio etapas, po kurio paaiškėjo likusios dvi ketvirtfinalio poros.
2004-01-26

Amerikietė Venus Williams nepateko į Australijos teniso pirmenybių aštuntfinalį

Šeštadienį Melburne žaidžiami baigiamieji atvirojo Australijos teniso čempionato moterų bei vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalio mačai. Į moterų varžybų aštuntfinalį iškopti nepavyko trečiajai turnyro raketei 23 metų amerikietei Venus Williams (Vynes Viljams), kuri šešiolikfinalio susitikimą per 89 minutes 4:6, 6:7 (5:7) pralaimėjo 25-ajai pagal reitingą 30-metei tautietei Lisai Raymond.
2004-01-24

Baigėsi Australijos atvirojo teniso čempionato pirmojo etapo kovos

Antradienį (01.20) Melburne baigėsi atvirųjų Australijos teniso pirmenybių pirmojo rato vienetų varžybų susitikimai. Vyrų varžybose dešimtoji raketė korto šeimininkas Markas Philippoussis 7:6 (8:6), 6:2, 7:6 (7:4) nugalėjo švedą Thomą Johanssoną, vienuoliktas pagal reitingą britas Timas Henmanas 6:2, 6:4, 6:2 įveikė prancūzą Jeaną-Rene Lisnard`ą, o čekas Radekas Stepanekas 6:7 (3:7), 3:6, 6:2, 6:3, 6:3 privertė pasiduoti italą Davidą Sanguinettį.
2004-01-20

Į Vimbldono teniso turnyro moterų varžybų ketvirtfinalį iškopė tik viena rusė

Vimbldono teniso turnyro Anglijoje moterų varžybų ketvirtfinalyje žais tik viena rusė - 33-ioji pagal reitingą Svetlana Kuznecova, pirmadienį aštuntfinalyje 6:1, 2:6, 7:5 įveikusi tautietę Mariją Šarapovą. Dar trys Rusijos tenisininkės aštuntfinalyje pralaimėjo aukštesnį reitingą turinčioms amerikietėms. JAV ketvirtfinalyje išsaugojo net keturias žaidėjas.
2003-07-01

Paaiškėjo Vimbldono teniso turnyro aštuntfinalio poros

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre šeštadienį baigėsi moterų vienetų varžybų šešioliktfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.
2003-06-29

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Londone

Anglijoje vyksta prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln. JAV dolerių). Moterų varžybose trečiadienio popietę nepasisekė devintajai turnyro raketei slovakei Danielai Hantuchovai, kuri 6:0, 4:6, 10:12 nusileido japonei Shinobu Asagoe.
2003-06-26

Londono korte - netikėtas Vimbldono teniso turnyro nugalėtojo pralaimėjimas

Sensacingą pralaimėjimą Anglijoje prasidėjusio Vimbldono teniso turnyro pirmojo rato mače patyrė nugalėtojo titulą praradęs varžybų favoritas australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas). Australijos tenisininką pirmadienį per 2 valandas ir 24 minutes 1:6, 7:6 (7:5), 6:3, 6:4 nugalėjo 24 metų 208 cm ūgio kroatas Ivo Karlovičius, debiutuojantis "Grand Slam" serijos turnyre.
2003-06-24

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate baigėsi antrojo rato mačai

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate (French Open) ketvirtadienio vakarą baigėsi antrojo rato susitikimai.
2003-05-30

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...