FA „Šiaulių“

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „FA „Šiaulių““. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „FA „Šiaulių““.

Gera žinia „Panevėžiui“ – „Žalgirio“ akistata su „Šiauliais“ baigėsi lygiosiomis

25-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse tarp FA „Šiaulių“ bei Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai galėjo išvysti atkaklią bei įnirtingą kovą. Antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita komanda neišnaudojo savųjų progų, o tai lėmė, jog aidint finaliniam teisėjo švilpukui įvarčių pelnyta nebuvo – rungtynės baigėsi rezultatu 0:0. Namų ekipa į priekį išsiveržti galėjo dar 1-ąją minutę, progą turėjo Domantas Šimkus, tačiau smūgis buvo gan silpnas.