etikos ir procedūrų komisija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „etikos ir procedūrų komisija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „etikos ir procedūrų komisija“.

Seimą paliekančios Morganos Danielės elgesys užkūrė pirtį – ar parlamentarė gali taip išpardavinėti daiktus?

Laisvės partijos narė Morgana Danielė palieka Seimą ir pastaruoju metu į „Facebook“ kelia, jog pardavinėja įvairius daiktus: tai kavos aparatą (dovanotą), tai mikrofoną, kuris yra tinkamas trumpiems vaizdo įrašams kurti. Gyventojams kilo klausimų, ar kadenciją baigianti Seimo narė gali taip daryti? Pasibaigus ne vieno politiko kadencijai Seime ir užleidžiant vietą kitiems, kaip ir bet kokiame kitame darbe, kanceliarinių priemonių su savimi jie negali išsinešti.

Dėl Anušausko pasisakymų apie galimą korupciją opozicija kreipėsi į Seimo etikos sargus

Penki Seimo opozicijos atstovai ketvirtadienį kreipėsi į parlamento Etikos ir procedūrų komisiją dėl buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko pareiškimų apie galimą korupciją krašto apsaugos sistemoje. „Kreipimąsi gavome ir jį registruojame. Artimiausiame komisijos posėdyje jį nagrinėsime“, – Eltai patvirtino komisijos pirmininkė, „valstietė“ Aušrinė Norkienė. Kaip ketvirtadienį paskelbė portalas delfi.

Gražulio apkaltos komisija planuoja išklausyti Etikos ir procedūrų komisijos narius

Petro Gražulio apkaltos komisija trečiadienį planuoja išklausyti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) narius, taip pat netoli P. Gražulio sėdinčius parlamentarus. Tarp jų – ir socialdemokratas Linas Jonauskas, už kurį balsavimo mygtuką paspaudusiam P. Gražuliui inicijuojama apkalta. Etikos ir procedūrų komisija dėl to P. Gražulį dėl šio epizodo yra pripažinusi pažeidus Seimo statutą, bet konstatavo, kad apkaltos procesui pagrindo nėra.
Aktualijos 2023-04-05

Šurajevą psichikos ligoniu pavadinę politikai gali sulaukti atsako: pateiktas skundas

Seimo Etikos ir procedūrų komisija sulaukė kreipimosi dėl parlamentarų Mindaugo Puidoko ir Aido Gedvilo teiginių, kad jie atsisako bendrauti su psichikos negalią turinčiais asmenimis. Šias frazes abu parlamentarai pasakė viešai, į kamerą bendraudami su komiku Olegu Šurajevu, kai šis Seime klausinėjo, kam priklauso Krymas ir provokavo politikus pareikšti savo poziciją dėl Rusijos karo prieš Ukrainą.

Ar Bagdonas keliauja Majausko pėdomis? Kolegos siunčia jam perspėjimą: „Neapsimetinėk“

Buvusio konservatoriaus Mykolo Majausko pėdomis žingsniuoja dar vienas politikas? Liberalų sąjūdžio atstovas Andrius Bagdonas per Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdį palaikė Remigijų Žemaitaitį ir balsavo kartu su opozicija, o ne su valdančiaisiais. Tai supykdė liberalus, o virš A. Bagdono galvos susitelkė juodi debesys.

Politologė dėl Kepenio kreipėsi į etikos sargus: „Perpildė kantrybės taurę“

Mykolo Romerio universiteto (MRU) lektorė, politologė Rima Urbonaitė kreipėsi į Seimo etikos sargus dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nario Dainiaus Kepenio pareiškimų, pradėtas tyrimas. „Gavusi mano kreipimąsi, Seimo etikos ir procedūrų komisija priėmė sprendimą pradėti tyrimą dėl Dainiaus Kepenio elgesio“, – apie tai politologė pranešė savo „Facebook“ paskyroje.

Seimo Antikorupcijos komisijai vadovaus Stončaitis, Etikos – Norkienė

Seimo Antikorupcijos komisijai vadovaus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovas, buvęs Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, Etikos ir procedūrų komisijai – valstiečių frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė. Abu pirmininkai išrinkti trečiadienį per komisijų posėdžius. Kaip pranešė Seimo spaudos tarnyba, A. Stončaičio kandidatūrai pritarta bendru sutarimu. Jo pavaduotoju dirbs konservatorius Bronislovas Matelis.
Aktualijos 2020-12-10

K. Pūko elgesys perpildė politikų kantrybės taurę?

Šios dienos posėdyje Seimo Etikos ir procedūrų komisija, reaguodama į visuomenės informavimo priemonėse esančią informaciją apie tai, jog Seimo narys Kęstutis Pūkas, turėdamas nedarbingumo pažymėjimą ir nedalyvaudamas Seimo posėdžiuose, lankosi savo sodyboje ir rūpinasi joje vykstančiais statybų darbais, nusprendė pradėti tyrimą. Komisija kreipsis į patį Seimo narį Kęstutį Pūką, prašydama pateikti savo paaiškinimą, taip pat prašys „Sodros“ išsamesnės informacijos apie esamą situaciją.
Aktualijos 2017-11-15

Opozicija valstiečių „kortų triuko“ nepamirš: vieni nori etikos komisijos, kiti – apkaltos

Opozicija praėjusį ketvirtadienį valstietės A.Širinskienės panaudotų R.Karbauskio ir A.Verygos kortelių taip lengvai nepamirš. Liberalai Etikos ir procedūrų komisijai pateikė patikslintą prašymą išaiškinti situaciją. O „Tvarka ir teisingumas“ žada apkaltos procesą visiems trims: ir svetimas korteles naudojusiai ir jas atidavusiems politikams.

Seksualiniu priekabiavimu kaltinamas Seimo narys K. Pūkas klimpsta

Seimo Etikos ir procedūrų komisija turėtų imtis svarstyti žiniasklaidoje paskelbtą informaciją dėl parlamentaro „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos nario Kęstučio Pūkio galimo seksualinio priekabiavimo, pareiškė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. „Manau, neabejotinai Etikos ir procedūrų komisija turėtų svarstyti paaiškėjusius faktus. (...) Žinau tik tai, ką paskelbė žiniasklaida. Manau, kad neturėtų Seimo narys sudaryti net prielaidų tokiems svarstymams.
REKLAMA
REKLAMA

Naujasis Seimo Etikos procedūrų komisijos pirmininkas – Leonardas Talmontas

Naujoji Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) pirmininku išsirinko Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovą Leonardą Talmontą. Už L.Talmontą trečiadienį balsavo 7 komisijos nariai, o trys, tarp jų ir pats kandidatas, susilaikė. Seimo statutas numato, kad Etikos ir procedūrų komisijai vadovauti skiriamas Seimo mažumos atstovas. Pavaduotoja išrinkta socialdemokratė Orinta Leiputė. Naują komisijos vadovybę dar turės patvirtinti Seimas.

Alytaus merui Jurgiui Krasnickui – papeikimas

 Alytaus merui Jurgiui Krasnickui partijos komisija skyrė papeikimą. Tokį sprendimą reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusius garso įrašus antradienį priėmė Lietuvos socialdemokratų partijos Etikos ir procedūrų komisija. „Etikos ir procedūrų komisija priėmė sprendimą pareikšti J.Krasnickui papeikimą už elgesį, žeminantį partijos vardą. Tai yra už tuos žodžius, kuriuos jis pasakė tuose įrašuose, net jei tai būtų sumontuota iš atskirų žodžių.

Socialdemokratai neskuba spręsti Alytaus mero likimo

Žinių radijas Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičiaus „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ teigė, jog Alytaus mero Jurgio Krasnicko likimą socialdemokratai spręs, tik gavę teisėsaugos tyrimo išvadas: „Pirmas vertinimas toks, kad tokia leksika yra visiškai nesuderinama, nekalbant apie žmogų, kuris užima mero pareigas, bet ir lyginant ir su paprastu žmogumi. Mes esame nutarę truputį lukterėti, kol bus atliktas tyrimas.

Algirdas Butkevičius: tikiuosi, kad bus rasta pažeidimų priimant kitų metų biudžetą

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija pripažins, jog, priimant kitų metų valstybės biudžetą, buvo padaryta pažeidimų. Praėjusią savaitę, priimant biudžetą, Seimo nariai įpareigojo Vyriausybę 90 mln. litų surasti žemdirbiams, mokiniams ir kultūros darbuotojams, tačiau konkrečiai nenurodė, iš kur paimti šiuos pinigus. Interviu LRT radijui Algirdas Butkevičius sako, kad dėl šių straipsnių Seimas balsuoti dar kartą turėtų ketvirtadienį.
Aktualijos 2014-12-09

Opozicija prašys nepasirašyti biudžeto

29 Seimo opozicijos nariai kreipėsi į Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę, kad dėl esą šiurkščių pažeidimų priimant biudžetą, ji neperduotų dokumento pasirašyti Prezidentei. Pagal statutą, motyvuotą raštą turėtų svarstyti Etikos ir procedūrų komisija ir pateikti savo išvadas. Jei komisija konstatuoja įstatymų leidybos procedūros pažeidimus arba nepateikia savo išvadų, Seimas balsuoja, ar ginčijamą įstatymą pripažinti netekusiu galios, ar palikti jį galioti.
Aktualijos 2014-12-04

Ar „farsu“ virtusi Etikos ir procedūrų komisija gali tęsti savo darbą?

Seimo etikos ir procedūrų komisija yra paralyžiuota ir savo darbo tęsti negali. Tuo įsitikinę keturi iš komisijos pasitraukę parlamentarai, įskaitant jos pirmininką Vytautą Stundį. Pasak narystę komisijoje sustabdžiusių Seimo narių, jos darbas tapo valdančiųjų įrankiu, kuriuo siekiama įteisinti neteisėtus dalykus.
Aktualijos 2013-12-11

Deja vu: Seime – eiliniai ginčai dėl V. Uspaskicho

Ketvirtadienį Seimo posėdis eilinį kartą prasidėjo ginčais dėl jau „amžinu“ tampančio klausimo – laikinosios tyrimo komisijos dėl Viktoro Uspaskicho neliečiamybės sudarymo. Nors antradienį valdantieji sėkmingai numarino šį klausimą, opozicija dar kartą pabandė jį įtraukti į darbotvarkę. Deja vu Ketvirtadienį Seime opozicijos lyderis Andrius Kubilius dar kartą pareikalavo į darbotvarkę įtraukti komisijos dėl V. Uspaskicho neliečiamybės atėmimo sudarymo klausimą.

Nesupratusi, ką turi svarstyti, skubiai susirinkusi Etikos ir procedūrų komisija kviečiasi V. Gedvilą

Po mūšio dėl „darbiečių“ neliečiamybės klausimo svarstymo rytiniame Seimo posėdyje, paskelbta dviejų valandų pertrauka. Siūlymą daryti pertrauką balsavimui pateikė Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, kas sukėlė didelę pasipiktinimo bangą Seimo salėje, kadangi balsavimu buvo šiai pertraukai pritarta.

Seimo kancleris: tarp N. Venckienės šalininkų, patekusių į Seimą, buvo ir turėjusių teistumą

Seimo kancleris Jonas Milerius kreipėsi į Seimo etikos sargus dėl to, kad antradienį, kai Seimas priėminėjo sprendimą dėl teisėjos Neringos Venckienės imuniteto panaikinimo, Seimo posėdžių salėje buvo daug asmenų, palaikančių teisėją. Jiems į Seimą patekti padėjo N. Venckienę palaikantys Seimo nariai.

Etikos sargai: išvados dėl banko „Snoras“ – nepriimtos

Šiandien Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) sprendžia, kaip vertinti laikinosios tyrimo komisijos, nagrinėjusios banko „Snoras“ bankroto aplinkybes, išvadas, dėl kurių kilo didelis ginčas. Komisijos išvados buvo patvirtintos, nepaisant to, kad komisijoje nebuvo kvorumo. EPK priėmė sprendimą, kad paskutinis laikinosios komisijos posėdis yra laikomas neįvykusiu, neteisėtu, o išvada – nepriimta. Nuostata, kad posėdis negali būti pradėtas, jeigu nėra teisėto kvorumo – viena iš pagrindinių.

Politikų padorumo principą pažeidęs N. Puteikis pažėrė naujų kaltinimų EPK

Seimo narys Naglis Puteikis pažeidė Valstybės politikų etikos kodekse įtvirtintą padorumo principą. Tai šiandien pripažino Seimo etikos ir procedūrų (EPK) komisija. Vieno Seimo posėdžio metu N. Puteikis pasakė, kad „Petras gavo pasiūlymą iš lobistinės grupės“. Vienos iš EPK posėdžių metu jis komisijai pasakė, kad tas Petras yra Petras Luomanas. Šiuos kaltinimus N. Puteikis išsakė Seimo posėdyje, kai buvo priimama Alkoholio kontrolės įstatymo pataisa.

„Antikorupcininkai“ nenusileido iki EPK lygio: etikos sargų išvados ignoruojamos

Trečiadienį Antikorupcijos komisija (AK) svarstė, kaip reaguoti į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) išvadas, kurios buvo priimtos gegužės 9 dieną, kai buvo nustatyta, kad AK viršijo savo įgaliojimus ir netgi pažeidė valstybinės paslapties įstatymą. Žilvinas Šilgalis siūlė nereaguoti į šias išvadas apskritai, nes atėjo laikas baigti žaisti futbolą. Pasak jo, AK turi specialų įstatymą, kurio vadovaudamasi priėmė išvadas, jas priėmė 8 komisijos nariai iš keturių frakcijų.

Etikos sargams pritrūko ugnelės nubausti šokėjėlius ir dainorėlius

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) šiandien svarstė, ką daryti su „etatiniais“ Seimo šokėjėliais ir dainorėliais, nuolat šmėžuojančiais televizijos ekranuose. Pagrindinis „objektas“, į kurį būtų nukreiptos vienokios ar kitokios komisijos priimtų išvadų sankcijos – Seimo narė Inga Valinskienė, kuri iš tiesų dalyvauja tęstiniuose televizijos projektuose, taip pat filmuojasi viename filme.

Aistros Seime: įžeidinėjimai, įsižeidimai ir kaltinimai arogancija

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK), į savo posėdį pakvietusi Antikorupcijos komisijos (AK) narius, priėmė sprendimą, kad AK, tirdama Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo aplinkybes, viršijo įgaliojimus. „Išvados nėra griežtos, bet, sakyčiau, teisingos, nes Seimo struktūrinis padalinys – AK, privalo laikytis Seimo statuto, Konstitucijoje numatytų įstatymų ir kitų teisės aktų.

Mūšis Seime: etikos sargai susirėmė su antikorupcininkais (papildyta 15:02)

Šiandien vyksta Etikos ir procedūrų komisijos posėdis, kuriame nagrinėjamas klausimas dėl Antikorupcijos komisijos tyrimo dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) prie vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovų atleidimo iš pareigų aplinkybių ir komisijos narių veiksmų vertinimo. Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) įteikė EPK prašymą išnagrinėti, ar AK, tirdama FNTT vadovų atleidimą ir su tuo susijusius klausimus, neviršijo savo įgaliojimų.

Būsimas etikos sargas A. Šedžius: A. Salamakinas – melagis ir šmeižikas

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos už įvairius prasižengimus ne kartą praustas Andrius Šedžius dabar galės gero elgesio pamokyti kitus. Mišri Seimo narių grupė, kuriai priklauso ir iš socialdemokratų gretų pasitraukęs A. Šedžius, nutarė būtent šį politiką deleguoti į Etikos ir procedūrų komisiją. Šis parlamentaras turėtų pakeisti Konstantą Ramelį, kuris nutarė trauktis gavęs kitą postą – tapo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos vadovu.

Konservatorių etikos sargai S. Stomą išteisino

TS-LKD frakcijos Etikos komisija penktadienį priėmė sprendimą dėl frakcijos kolegos Sauliaus Stomos. Dėl galimo įdarbinimo Seime ir ryšių su jauna mergina parlamentaras išteisintas, nors ir sulaukė pastabų dėl kolegų kritikos. Parlamentaras, konservatorių frakcijos seniūnas J. Razma teigė, kad nežino frakcijos Etikos komisijos sprendimo, todėl jo detalizuoti nenorėtų.

A. Salamakinas: šio Seimo reitingas gali būti nulis

LTV „Savaitė“ kalbintas Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas teigia, kad šios kadencijos parlamentarai gali visuomenės pasitikėjimą Seimu sumažinti iki nulio. Anot jo, prieš pradedant svarstyti Sauliaus Stomos elgesį, šiam duota dvi–tris savaites pačiam pasitraukti iš Seimo ir nevarginti nei kolegų, nei Konstitucinio Teismo. Savą tyrimą atlieka Tėvynės Sąjungos Priežiūros komitetas, Sauliaus Stomos narystė konservatorių partijoje sustabdyta.

A. Salamakinas gali netekti vyriausiojo Seimo etikos sargo kėdės

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos vadovas socialdemokratas Algimantas Salamakinas gali netekti savo posto. Tokios permainos gali įvykti, nes mišri Seimo narių grupė turi per mažai postų, o socialdemokratai – per daug, pranešė  LNK žinios. Kai kurių postų Seime atsisakyti turintys socialdemokratai linkę paaukoti būtent A. Salamakiną. Tokį sprendimą paskatintų ir tai, kad pastaruoju metu komisijos nariai nepatenkinti A. Salamakino darbo stiliumi.

Etikos komisija: persirengti moterimi Seimo nariui – neetiška

Šiandien Seimo Etikos ir procedūrų komisija svarstė prieštaringų vertinimų sulaukusius Seimo narius-šokėjus bei kitų projektų dalyvius. Daugiausiai dėmesio sulaukė Žilvinas Šilgalis ir Andrius Šedžius.

A. Salamakinas atsiėmė atsistatydinimo pareiškimą

Algimantas Salamakinas antradienį atsiėmė atsistatydinimo iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pirmininko pareigų pareiškimą. Jis pateikė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei prašymą leisti atsiimti anksčiau jai įteiktą pareiškimą, rašo Alfa.lt. Balsas.lt primena, kad lapkričio mėnesį A. Salamakinas pareiškė, jog be Seimo valdybos leidimo į atostogas tarp sesijų išvykęs R. Ačas galimai savivaliavo.

Seimo etikos sargai atsisako dirbti su A. Salamakinu

Penki Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) nariai sustabdė savo narystę joje, taip išreikšdami nepasitikėjimą komisijos pirmininku Algimantu Salamakinu. Jie teigia savo veiklą komisijoje stabdantys tol, kol jai vadovaus A. Salamakinas. Iš komisijos veiklos pasitraukė Tvarkos ir teisingumo frakcijos nariai Egidijus Klumbys ir Ona Valiukevičiūtė, „darbietis“ Mečislovas Zaščiurinskas, Krikščionių partijos narė Donalda Meiželytė ir Mišrios grupės narys Konstantas Ramelis, rašo delfi.

Nors ir prašomas nesitraukti, A. Salamakino palieka etikos sargus

Seimo Socialdemokratų partijos frakcija prašo Algimanto Salamakino nesitraukti iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko pareigų. „Frakcijos posėdžio metu kalbėjomės su A. Salamakinu ir paprašėme, kad jis neskubėtų atsistatydinti iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko pareigų“, – antradienį žurnalistams sakė Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius. A. Butkevičius mano, kad A. Salamakinas turėtų likti etikos sargų vadovo poste.

S. Šedbaras siūlys suteikti etikos sargams teisę atlikti specialų tyrimą

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras rengia Seimo statuto pataisas, kurios suteiktų parlamentinei Etikos ir procedūrų komisijai specialiosios tyrimo komisijos teises atlikti tyrimus dėl galimo Konstitucijoje įtvirtinto draudimo Seimo nariui gauti kitą atlyginimą ir Konstitucijoje įtvirtinto draudimo Seimo nariui dirbti kitą darbą pažeidimo.

Etikos sargai atidėjo M. Adomėno klausimą

Seimo Etikos ir procedūrų komisija trečiadienį svarstė parlamento  nario, Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovo  Manto Adomėno veiklą: dėl pareigų nesuderinamumo su Seimo nario pareigomis bei galimo viešųjų ir privačių interesų konflikto ir atidėjo klausimą kita posėdžiui.
titulinis 2010-10-20

M. Adomėnas: kodėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas užsimiršo?

Viešoje erdvėje pasirodžiusius teiginius, kad Seimo narys negalėjo gauti papildomų pajamų, komentuoja Seimo narys Mantas Adomėnas: „Komentuodamas žiniasklaidai mano dalyvavimą rengiant „Lietuvių kalbos ugdymo bendrojo lavinimo mokyklose 2010–2014 metų strategijos“ projektą, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas, deja, suklaidino visuomenę, susiaurindamas konstitucinę kūrybinės veiklos sąvoką vien iki meno kūrybos.

Etikos sargai neapsisprendžia, paskaitų skaitymas yra pedagoginė ar kūrybinė veikla?

Seimo Etikos ir procedūrų komisija, trečiadienį ilgai svarsčiusi, ar paskaitų skaitymas yra pedagoginė ar kūrybinė veikla, bendros nuomonės nepriėjo. Tokį galvosūkį etikos sargams teko spręsti, kai paaiškėjo, kad Seimo narys Egidijus Vareikis, jau anksčiau įkliuvęs už paskaitų skaitymą, nepaisant rekomendacijos, tokios veiklos nenutraukė.

K. Komskis nebenori viešai aiškintis santykių su I. Degutiene

Antikorupcijos komisijos pirmininkas opozicinės Tvarkos ir teisingumo partijos narys Kęstas Komskis atsiėmė Seimo etikos sargams pateiktą skundą dėl parlamento vadovės konservatorės Irenos Degutienės pareiškimų apie jį. Netikėtai atsiėmė pareiškimą Trečiadienį I.Degutienė ir K.Komskis atvyko dalyvauti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) posėdyje, kuriame turėjo būti svarstomas Antikorupcijos komisijos vadovo skundas.

Etikos sargų dilema: ar „imtis“ šokančių ir dainuojančių politikų?

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai, trečiadienį pasidalinę savo vertinimais apie įvairiuose televizijos projektuose šokančius, dainuojančius, teisėjaujančius, laidas vedančius parlamentarus, bendros nuomonės nepriėjo. Kai kurie linkę manyti, kad tokius pasirodymus reikėtų uždrausti, kiti mano, kad laisvalaikio praleidimo būdas yra kiekvieno asmeninis reikalas.

Seimas grįš prie trijų parlamentarų teisinės neliečiamybės svartymo

Seimas, šių metų birželio pabaigoje nesudaręs laikinųjų tyrimo komisijų dėl parlamentarų Petro Gražulio, Kazimiero Uokos ir Roko Žilinsko teisinės neliečiamybės, turės artimiausiu metu sugrįžti prie jų sudarymo procedūros. Tai nutarė trečiadienį posėdžiavusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija. „Seimas to, ko nepadarė pavasario sesijoje, tai yra nesudarė komisijų dėl prokuroro kreipimosi panaikinti 3 parlamentarų imunitetą, tai turi atlikti rudens sesijoje.

Eligijus Masiulis pamiršo deklaruoti butą

Susisiekimo ministras, Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis deklaravo pamirštą butą priešų porą valandų. Apie tai portalui „Balsas.lt“ pranešė Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas. Susisiekimo ministras E. Masiulis, kaip pranešė žiniasklaida, pamiršo deklaruoti 630 000 litų kainavusį būstą, įsigytą dar vasario mėnesį.
Į viršų