Edita Jegelevičienė
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Edita Jegelevičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Edita Jegelevičienė“.
Plinta itin užkrečiamas virusas: suaugusiems gali baigtis ypač liūdnai
Nors daugelis vis dar mano, kad vėjaraupiai yra lengva liga, kuria būtina persirgti, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) specialistai pabrėžia, kad pagrindinė šios ligos prevencijos priemonė yra skiepai.
Todėl rekomenduojame skiepytis tiek vaikams (nuo 1 metų amžiaus), tiek suaugusiems, kadangi pastariesiems vėjaraupiai dažnai pasireiškia sunkesne forma.
Lietuvai dega rimtą pavojaus signalą: grįžti pavojingai infekcijai – žalia šviesa
Po trejų metų tylos pirmieji šiais metais fiksuoti tymų atvejai visuomenės sveikatos specialistams kaip reikiant sukėlė nerimą. Įspėjama, kad sąlygos plisti šiai itin užkrečiamai infekcijai – labai palankios, mat vakcinacijos apimtys yra gerokai nukritusios. Tiesa, gera žinia, pasiskiepyti galima suspėti bet kada – net ir jau įvykus kontaktui su sergančiuoju.
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praėjusią savaitę pranešė apie šiemet fiksuotus 3 pirmus tymų atvejus.
Staiga sukilusi temperatūra Erikai išdavė mirtingą ligą: išgyvenusi kreipiasi į visus
Vilnietė Erika (tikrasis moters vardas ir pavardė redakcijai žinomas) iki šiol su nerimu akyse prisimena vaikystės vasarą, kurios didžiąją laiko dalį teko praleisti žvelgiant pro ligoninės langą. Būdama vos trejų metų Erika susidūrė su siaubinga liga – meningitu, kuri, laimei, baigėsi sėkmingai.
„Meningitu susirgau būdama dar labai maža. Vos trejų metukų. Didžiąją dalį detalių žinau tik iš mamos pasakojimų, mat mano pačios prisiminimai ganėtinai migloti.
Nekaltas bėrimas klaipėdietės dukrai išdavė žaibišką ligą: įspėja nekartoti 1 klaidos
Suprastėjusi savijauta, netikėtai pakilusi kūno temperatūra ir odą „nuspalvinęs“ bėrimas išduoda, kad užklupo vaikiška liga – vėjaraupiai. Nors pastaruoju metu vis kalbama apie tai, kad nereikėtų šios ligos gydymui naudoti briliantinės žalumos, tačiau prieš imantis bet kokių kitų gydymo metodikų, visiems galioja viena ir ta pati taisyklė – būtina pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju.