drabužių kainos
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „drabužių kainos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „drabužių kainos“.
Drabužiai už 1 eurą: dar tinkami nešioti ar jau skudurai? Lietuviai grįžta prie dėvėtos aprangos
Infliacija niekur nesitraukia, o tam tikrų prekių kainos tapo tokios didelės, kad nebūtinų daiktų tenka atsisakyti arba jiems taupyti. Pavyzdžiui, drabužiai. Jų kasdien pirkti tikrai nereikia, tačiau už kokybišką drabužį tenka pakloti kelias dešimtis, o kartais ir šimtus eurų. Todėl verta užsukti į dėvėtų drabužių parduotuves, ten drabužių galima rasti ir už eurą.
Įsigijo striukių ir paltų, bet neišleido nė cento: lietuviai atranda naują būdą atnaujinti drabužių spintą
Artėjantis šaltasis sezonas verčia iš spintų traukti šiltus megztinius, striukes ir paltus. O jeigu pernykščius drabužius sunešiojote, tenka ieškoti naujų parduotuvėse. Vis tik galite atnaujinti spintą ir neišleisti nė cento. Vilnietės specialiame renginyje mainėsi striukėmis, paltais, kitais drabužiais ir grįžo pilnais maišais reikalingų drabužių sau ir vaikams, bet neišleido nė cento.
TV prodiuserė Lukoševičiūtė-Daudienė jaučiasi apgauta parduotuvėje: perspėja kitus
Televizijos prodiuserė, dainų kūrėja ir atlikėja Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė naujienų portalui tv3.lt pasidalijo nemalonia patirtimi populiarioje drabužių parduotuvėje. Moteris pasakoja, kad už prekes jai teko susimokėti daugiau nei buvo parašyta ant etiketės. Nutikusią situaciją taip pat pakomentavo ir drabužių parduotuvės „Sinsay“ atstovai.
„Gyvenimas išmokė nesistebėti, bet šį kartą noriu pasidalinti nemalonia patirtimi.
Lietuviai drabužius perka ne tik Lenkijoje: specialistai paaiškino, kodėl svetur jie gerokai pigesni
Lietuviai Lenkijoje šluoja ne tik maisto prekių parduotuves, bet ir drabužių. Specialistai pastebi, kad ne tik Lenkijoje, daugelyje Europos šalių drabužiai pigesni nei pas mus. Anot jų, tai lemia maža mūsų rinka ir taikomi dideli antkainiai.
Vilnietė Kristina (tikrieji vardas ir pavardė redakcijai žinomi) portalui tv3.lt pasakojo, kad juodojo penktadienio išpardavimu nusprendė pasinaudoti ne Lietuvoje, bet Lenkijoje.
Tas pats drabužis, tik gerokai brangesnis: kodėl už aprangą lietuviai moka daugiau nei lenkai ir kiti
Pasikeitus vasaros sezonui, bent dalis gyventojų daugiau ar mažiau atnaujina ir savo garderobą. Interneto laikais nesunku patikrinti ir įsitikinti tuo, į ką dėmesį atkreipia bent kartą drabužių pirkę užsienyje: neretai Lietuvoje už tą patį daiktą reikia mokėti daugiau. Kodėl?
Portalo tv3.lt skaitytoja Ieva neseniai apsilankė netoliese namų esančioje parduotuvėje „Lidl“.
„Jau anksčiau galvojau, kad reikėtų nusipirkti naują striukę.
Stebuklų Lietuva: už centus supirkti drabužiai virsta prabangos preke
Vilnietis Vytautas, apsilankęs drabužių supirkimo punkte, patyrė šoką – dėvėti, tačiau kokybiški vyro marškiniai buvo supirkti už centus, o jau kitą dieną parduotuvėje jų kainos šoktelėjo net 20 kartų. „Nutariau pirmą kartą apsilankyti drabužių supirkimo punkte Vilniuje esančioje dėvėtų drabužių parduotuvėje „Mados angaras“. Ir pirmas kartas buvo toks, kurio niekada nepamiršiu, nes buvau tiesiog šokiruotas“, – portalui tv3.lt rašė Vytautas.
Dėvėtų rūbų turguje – nauji vėjai
Sunkmetis negailestingai išrinko geresnės kokybės drabužius iš Lietuvos skudurynų, todėl lietuviai iš turgaviečių vis dažniau namo grįžta tuščiu krepšiu, rašo „Lietuvos rytas“.
Mat europiečiai lengva ranka nebeišmeta drabužių ir neskuba keisti garderobo. Todėl į sumenkusius skudurynus jau įsisuko vietos rinka - vis dažniau turgavietėse parduodami lietuvių atnešti drabužiai, neretai įkainoti vos litu.