Domas Kauzonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Domas Kauzonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Domas Kauzonas“.

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

NCAA duris pravers dar vienas lietuvis

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinėje žaidęs Domas Kauzonas rungtyniaus NCAA. 206 cm ūgio puolėjas prisijungė prie Grinsboro universiteto komandos Šiaurės Karolinoje. Atstovaudamas Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinei jis praėjusią vasarą rinkdavo 4,5 taško ir atkovodavo 2,3 kamuolio.