dirbtinė eglutė
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dirbtinė eglutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dirbtinė eglutė“.
Dirbtinė ar natūrali eglutė: atskleidė, kas geriau
Šiuo metu visi gyvena kalėdiniame šurmulyje, perka ir pakuoja dovanas mylimiems žmonėms, dėlioja šventinių valgių sąrašus bei renkasi kalėdines eglutes. Paskutiniajam punktui įgyvendinti neretai renkamasi tarp dviejų alternatyvų: dirbtinės, ilgai tarnaujančios eglutės ir gyvos, savo kvapu kalėdinę nuotaiką į namus pritraukiančios eglutės. Tad kuri iš jų yra vertesnė dėmesio?
Specialistai atsakė, kuris sprendimas bus draugiškesnis aplinkai.
Dirbtinės eglutės gamtą teršia net labiau nei kirstinės, nebent įvykdysite vieną sąlygą
Artėjant didžiausioms metų šventėms žmonės namuose puošia tiek natūralias, tiek dirbtines eglutes. Dirbtines eglutes namo tempiantys gyventojai pasakoja, kad taip labiau saugo gamtą, nes brangina gyvus medžius.
Dauguma renkasi gyvas eglutes
Lietuvoje apie penkiasdešimt procentų miškų priklauso valstybei. Dar tiek pat jų yra privatūs. Valstybiniuose miškuose vien šiemet iškirsta virš 20 tūkstančių eglučių.
Atsakė į amžiną klausimą: geriau gyva ar dirbtinė eglutė?
Kalėdos nenumaldomai artėja, vis daugiau žmonių jau puošia eglutes, tačiau artėjant šventiniam laikotarpiui kyla amžinas klausimas – geriau gyva ar dirbtinė eglutė?
Meteo.lt socialiniuose tinkluose atsakė į šį klausimą ir paaiškino, koks geriausias sprendimas – puošti gyvą ar dirbtinę kalėdinę eglę.
Pastebima, kad anksčiau eglutė buvo puošiama gerokai vėliau, tačiau bėgant laikui puošimo laikas vis ankstėja, o tai galėjo nulemti keli veiksniai.
Guoda patarė, kaip pigiai pasiruošti Kalėdoms: kvepės visi namai
Kalėdos – bene gražiausios metų šventės, kai visi darbai pamažu sustoja ir daugiau laiko skiriame savo šeimos nariams ir artimiesiems. Tačiau šventinis laikotarpis kai kuriems žmonėms asocijuojasi su nepageidaujamomis išlaidomis.
Norvegijoje gyventi lietuvaitė Guoda dalinasi patarimu, kaip pigiai papuošti eglę namuose. Pati mergina šį būdą išbandė pirmąjį kartą ir liko maloniai nustebinta. Šventinę žaliaskarę ji papuošė džiovintų apelsinų griežinėliais bei kankorėžiais.
Įsibėgėja prekyba eglutėmis
Nors eglutę Kalėdoms įsigyti galima jau nuo lapkričio, tačiau žmonės daugiausiai žaliaskarių nuperka likus kelioms dienoms iki didžiųjų švenčių.
Prekybos vietose jau siūloma įsigyti Kalėdų simbolį – eglę. Šiais metais prekyba pradėta vėliau, nes labiausiai eglutės perkamos prieš pat šventes.
Eglučių pardavėjas Vladas, paklaustas, kiek vidutiniškai kainuoja eglutė, sakė, kad panašiai, kaip ir pernai – apie 40–50 litų.