devinas bookeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „devinas bookeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „devinas bookeris“.

Fynikse – „Suns“ lyderio trauma

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Hiustono „Rockets“ (26/34) komanda. Ime'o Udoka auklėtiniai išvykoje 118:109 (38:19, 16:25, 35:35, 29:30) nugalėjo Fynikso „Suns“ (35/25) ekipą. Hiustono komandą į pergalę vedė Jalenas Greenas, kuris pelnė 34 taškus. Fredas VanVleetas įmetė 24. „Suns“ žvaigždė Devinas Bookeris nebaigė rungtynių. Jis paskutiniame kėlinyje užlipo ant komandos draugo Royce O’Neale’o kojos ir patyrė čiurnos traumą. Kol kas apie traumos rimtumo nėra pranešama.
2024-03-03

NBA rekordai tęsiasi: Luka Dončičius pelnė 73, Devinas Bookeris – 62 taškus

Luka Dončičius įsirašė į NBA istoriją, o sunkią pergalę iškovojo Dalaso „Mavericks“ (25/20) klubas. Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 148:143 (27:31, 39:35, 42:36, 40:41) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (18/27) krepšininkus. Slovėnas nugalėtojų gretose per 44 minutes įmetė 73 taškus (17/20 dvit., 8/13 trit., 15/16 baud.), sugriebė 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir padarė 4 klaidas.
2024-01-27

Kevinas Durantas piktinasi situacija „Suns“ klube

Fynikso „Suns“ komanda buksuoja šį sezoną, o vienas lyderių Kevinas Durantas ima reikšti nepasitenkinimą esama situacija. Pranešama, kad K.Durantą erzina kitų vedlių, Devino Bookerio ir Bradley Bealo, dažnos traumos. Maža to, komandoje nėra stiprių atsarginių žaidėjų, kurie įneštų savo svarų indėlį. Ši ekipa turėjo suktis apie didįjį trejetą, bet daugiausiai žaidžia tik 35 metų K.Durantas, kuris yra sužaidęs 25 rungtynes.
2023-12-26

„Warriors” tragiškai atakavo iš toli, o pergalę šventė Bookerio vedamas „Suns”

Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.
2023-10-25

Daugėja NBA žvaigždžių, norinčių prisijungti prie JAV rinktinės – pasisakė ir Bookeris

Šiemet pasaulio čempionate be medalių likusi Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė kitų metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse gali turėti didžiausias NBA lygos žvaigždes.  Kiek anksčiau buvo pranešta, kad Los Andželo „Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas yra pasirengęs žaisti nacionalinėje komandoje ir kalbina kitas žvaigždes prisijungti taip pat.  L. Jamesas jau susiekė su tokiais krepšininkais kaip Stephenu Curry, Kevinu Durantu, Anthony Davisu, Jaysonu Tatumu ir Draymondu Greenu.
2023-09-13

Didžiausi kontraktai NBA istorijoje: sąraše – ir lietuvio pavardė

2023 m. NBA galima matyti, kaip geriausi žaidėjai vienas po kito pasirašo sutartis, kurios yra vienos pelningiausių visoje lygos istorijoje. Įspūdingi skaičiai nugula prie visame pasaulyje žinomų krepšinio žvaigždžių vardų, tačiau sąraše jau galima rasti ir lietuvio pavardę. Lyginant su tuo, kas buvo prieš 20 metų, krepšininkams dabar mokama kaip superžvaigždėms, o geriausi žaidėjai pasirašo sutartis, apie kurias senieji krepšininkai galėjo tik pasvajoti.
2023-07-16

Bookerio vedama „Suns“ iškovojo bilietą į Vakarų konferencijos pusfinalį

Kelią atkrintamosiose pergale baigė Fynikso „Suns“ krepšininkai. Namuose 136:130 (32:30, 29:40, 50:24, 25:36) įveikę Los Andželo „Clippers“ jie iškovojo kelialapį į Vakarų konferencijos pusfinalį. Atkrintamųjų seriją laimėję 4-1 Fynikso krepšininkai konferencijos pusfinalyje susitiks su Denverio „Nuggets“. Laimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Devinas Bookeris, kuris per 41 minutę pelnė 47 taškus, atkvojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2023-04-26

„Fenerbahče“ lemiamas Eurolygos rungtynes žais be dviejų žaidėjų

Stambulo „Fenerbahče“ komanda lemiamas reguliariojo sezono kovas užbaigs be Devino Bookerio ir Scottie Wilbekino. Pastarasis dėl traumos jau praleido tris Eurolygos rungtynes iš eilės, bet nežais ilgiau nei buvo planuota ir į aikštę grįš po 2-3 savaičių. Tuo tarpu D. Bookeris dėl kelio traumos nežais 3-4 savaites. „Fenerbahče“ yra viena iš dviejų komandų, kuri šiuo metu figūruoja Eurolygos atkrintamųjų paveiksle, bet gali būti aplenkta Kauno „Žalgirio“ klubo.
2023-04-05

Randle‘as ir Bookeris tapo NBA savaitės žaidėjais

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius praėjusios savaitės krepšininkus. Rytų konferencijoje tokiu buvo pripažintas Niujorko „Knicks“ puolėjas Juliusas Randle‘as. Aukštaūgis vidutiniškai rinkdavo 29,5 taško, atkovodavo 8,3 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 4,8 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą. Per šį laikotarpį „Knicks“ klubas iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų.
2023-03-07

Po konflikto aikštėje – Dončičiaus žinutė Bookeriui, šis irgi atsikirto

Dalaso „Mavericks“ ir Fynikso „Suns“ komandų rungtynių pabaigoje susikibo NBA žvaigždės Devinas Bookeris ir Luka Dončičius. „Mavericks“ lyderis L.Dončičius sakė, kad D.Bookeris jam sakė įvairias frazes prieš šį susistumdymą ir jis negali jų pakartoti žurnalistams, nes kitaip būtų nubaustas. „Tai yra konkurencingas žaidimas. Viskas gerai. Tačiau kitą kartą norėdamas kalbėti nelauk, kol bus likusios žaisti trys sekundės“, – sakė L.Dončičius.
2023-03-06

„Bulls“ nesusitvarkė su galingu „Suns“ puolimu

Tvirtą pergalę NBA lygoje iškovojo Finikso „Suns“ (35-29) krepšininkai, laimėję trečią mačą per pastaruosius keturis. Pastarieji šį kartą išvykoje 125:104 (40:29, 20:35, 34:21, 31:19) susitvarkė su Čikagos „Bulls“ (29-35) komanda. Pirmoji susitikimo dalis buvo permaininga.
2023-03-04

Tatumas ir Bookeris – geriausi NBA lapkričio žaidėjai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) paaiškėjo geriausi spalio ir lapkričio mėnesio krepšininkai. Rytų konferencijoje juo tapo Bostono „Celtics“ puolėjas Jaysonas Tatumas. Per šį laikotarpį amerikietis fiksavo 31,6 taško, 7,8 atkovoto kamuolio ir 4,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. „Celtics“ klubas per 22 rungtynes iškovojo net 18 pergalių ir patyrė tik 4 nesėkmes. Tuo tarpu geriausiojo laurus Vakarų konferencijoje susižėrė Finikso „Suns“ gynėjas Devinas Bookeris.
2022-12-02

Bookeris per tris kėlinius „Bulls“ klubui atseikėjo 51 tašką

Pergalę NBA iškovojo Fynikso „Suns“ (15-6) ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo arenoje 132:113 (32:25, 32:18, 42:38, 26:32) įveikė Čikagos „Bulls“ (9-12) krepšininkus. Devinas Bookeris per 30 minučių pelnė 51 tašką (14/18 dvit., 6/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 3 kartus. „Suns“ lyderis tiek taškų surinko per tris kėlinius ir komanda pratęsė savo pergalių seriją iki šešių.
2022-12-01

Kendall Jenner išsiskyrė su Kevinu Bookeriu: sugrįš pas Harry Styles?

Modelis Kendall Jenner (27 m.) ir krepšininkas Devinas Bookeris (26 m.) pasuko skirtingais keliais. Santykiams nesutrukdė trečias asmuo – poros draugystei koją pakišo įtemptas jųdviejų darbo grafikas, praneša People.com. Minėtam leidiniui šaltiniai teigė, kad Kendall ir Devinas šiuo įtemptu laikotarpiu pirmenybę teiks karjeros siekiams, o ne asmeniniam gyvenimui. K. Jenner ir D. Bookeris artimiau bendrauti pradėjo 2020-aisiais.
2022-11-29

Bookeris „Suns“ klube per ketverius metus uždirbs dar beveik 300 mln. JAV dolerių

Devinas Bookeris su Fynikso „Suns“ komanda pratęsė kontraktą ketveriems metams už 224 mln. JAV dolerių. Krepšininko sutartis dabar iš viso galios šešerius metus ir per šį laiką jis uždirbs 295 mln. JAV dolerių. Praėjusiame sezone D. Bookeris rinkdavo 26,8 taško, atkovodavo po 5 kamuolius ir atlikdavo 4,8 perdavimo.
2022-07-01

„Suns“ sulaukė NBA baudos – gudravo prieš Valančiūno klubą?

Fynikso „Suns“ komanda sulaukė NBA lygos rūstybės ir baudos. Pranešama, kad lyga ekipai skyrė 25 tūkst. piniginę baudą. „Suns“ klubas to sulaukė, nes tinkamai ir laiku neinformavo, kad Devinas Bookeris galės žaisti šeštose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ klubą. Krepšininkas praleido tris šios serijos rungtynes dėl šlaunies raumens traumos ir galiausiai sugrįžo ant parketo šeštajam mačui.
2022-05-01

Geros žinios Valančiūnui, blogos – varžovams: „Suns“ lyderis praleis artėjantį mačą

Devinas Bookeris praleis artimiausias Vakarų konferencijos atkrintamųjų rungtynes prieš Jono Valančiūno klubą. Fynikso „Suns“ žvaigždė negali žaisti dėl kojos traumos, dėl kurios jis praleido pastaruosius du mačus. Didelė tikimybė, kad D.Bookeris taip pat nežais ir šeštose serijos rungtynėse. Šį sezoną D. Bookeris renka po 26,8 taško ir atlieka 4,8 rezultatyvaus perdavimo. D.Bookerio vietą startiniame penketuke užėmė Camas Johnsonas.
2022-04-26

Šansas „Pelicans“? „Suns“ lyderis Bookeris gali praleisti artimiausius du mačus

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jonu Valančiūnu išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą ir sulaukė dar geresnės galimybės persverti jį. Pranešama, kad Fynikso „Suns“ ekipos lyderis Devinas Bookeris greičiausiai praleis artimiausias dvejas serijos rungtynes. Amerikietis susižeidė dešinės kojos raumenį. D.Bookeris šiemet serijoje su „Pelicans“ per vidutiniškai 32 minutes renka po 28 taškus, atkovoja po 3 kamuolius ir atlieka 4,5 rezultatyvaus perdavimo.
2022-04-20

Devino Bookerio benefisas pritemdė 70 taškų kartu pelniusį „Bulls“ duetą

Devinas Bookeris pelnė 38 taškus ir atvedė Fynikso „Suns“ (43/10) į dar vieną pergalę NBA pirmenybėse. Šį kartą absoliutūs lygos lyderiai išvykoje 127:124 (36:29, 31:20, 35:34, 25:41) įveikė Čikagos „Bulls“ (33/21). Trečiame kėlinyje „Suns“ buvo susikrovusi 27 taškų pranašumą, bet „Bulls“ likus žaisti mažiau nei šešias minutes sumažino deficitą iki vienženklio. Į šį varžovų spurtą „Suns“ atsakė savu ir vėl atitrūko 15 taškų skirtumu.
2022-02-08

Kevino Duranto vedama „Nets“ neatsilaikė prieš karščiausią NBA komandą

Įspūdingą pergalių seriją NBA lygoje toliau tęsia Fynikso „Suns“ (17/3) krepšininkai. Pastarieji šį kartą svečiuose 113:107 (34:20, 22:26, 34:26, 23:35) pranoko Bruklino „Nets“ (14/6) krepšininkus ir įsirašė jau 16-ąją pergalę paeiliui. Pasiekdama 16-ąją pergalę iš eilės Fynikso ekipa pakartojo frančizės rekordą. Tai jai buvo pavykę padaryti 2006-2007 metų sezone. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes.
2021-11-28

Stambulo derbyje – triuškinanti Eurolygos čempionų nesėkmė

Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (4/0) krepšininkai. Jie namuose rezultatu 90:68 (24:16, 23:15, 21:14, 22:23) nepasigailėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (3/1) komandos. Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai jas skyrė net 27 taškai (72:45). Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai kiek sumažino atsilikimą. Nugalėtojai šiame mače pataikė 61 proc. dvitaškių (27/44) ir 46 proc.
2021-10-18

JAV krepšinio rinktinės žvaigždė – daugiausiai uždirbantis olimpietis

Portalas „Forbes.com“ paskelbė daugiausiai uždirbančių Tokijų olimpinių žaidynių sportininkų devintuką. Jame atsidūrė net penki JAV krepšinio rinktinės atstovai. Daugiausiai uždirbančiu olimpinių žaidynių sportininku pripažintas Kevinas Durantas. JAV rinktinės žvaigždės metinės pajamos įvertintos 75 mln. JAV dolerių. Dukart Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionas pernai ne tik uždirbo 39 mln.
2021-07-19

Middletono solo pasirodymas ketvirtojo kėlinio pabaigoje įtvirtino „Bucks“ pergalę NBA finaluose

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo ketvirtajame mače 109:103 (20:23, 32:29, 24:30, 33:21) pergalę šventė Milvokio „Bucks“ krepšininkai, kurie išlygino serijos rezultatą ir į penktąsias rungtynes keliaus kur kas ramesni.
2021-07-15

JAV paskelbė galutinį krepšinio rinktinės dvyliktuką – žvaigždžių netrūksta

JAV rinktinė turi galutinį dvyliktuką Tokijo olimpinėms žaidynėms. Paskutinis kvietimą prisijungti prie rinktinės priėmė Čikagos „Bulls“ žvaigždė Zachas LaVine’as. Anksčiau skelbta, kad žais Jamesas Hardenas, tačiau gynėjas persigalvojo ir jo vietą užims Jerami Grantas.
2021-06-24

Jokičius žaidė puikiai, bet „Suns“ į Denverį išvyksta nepralaimėję

Sėkmingą žygį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose tęsia Fynikso „Suns“ ekipa. Monty Williamso auklėtiniai antrajame Vakarų konferencijos pusfinalio serijos mače namie 123:98 (25:21, 27:21, 34:25, 37:31) nugalėjo Denverio „Nuggets“ klubą. Prieš ilgąją pertrauką „Suns“ atitrūko 52:42, o svarbiausią spurtą surengė iškart po ilgosios pertraukos. Sužaidus vos tris minutes komandas jau skyrė 19 taškų (65:46) ir „Nuggets“ iš šios duobės neišlipo.
2021-06-10

Lillardo ir Bookerio akistata baigėsi pastarojo pergale

Fynikso „Suns“ (25/11) tampa vis rimtesne jėga šiame NBA sezone. Klubas išvykoje 127:121 (30:33, 30:27, 30:34, 37:27) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (21/15). Abiejų ekipų lyderiai tempė traukinį paskui save. Devinas Bookeris nugalėtojams pelnė 35, o Damianas Lillardas šeimininkams surinko 30 taškų. Abi ekipos taikliai metė tritaškius, tačiau „Suns“ metimų selekcija buvo geresnė. „Trail Blazers“ išmetė net 43 tolimus metimus, o pataikė 18. Nugalėtojai tai darė didesniu nei 50 proc.
2021-03-12

„Chimki“ į Atėnus išvyko be dviejų lyderių

Maskvos srities „Chimki“ komanda Eurolygos 21-ojo turo rungtynėse Atėnuose žais su „Panathinaikos“ ekipa. Andrejaus Malcevo kariauna į Graikiją atvyko itin išretėjusiomis gretomis – dėl nugaros skausmų nežais Aleksejus Švedas. Taip pat komandai nepadės petį susižeidęs Devinas Bookeris ir kelio skausmus kenčiantis Janis Timma, kurie rungtyniavo savaitgalį Vieningoje lygoje su Kazanės „Unics“. Rotacijoje nebus ir veterano Jegoro Vialcevo.
2021-01-21

NBA 2k turnyre triumfavo „Suns“ gynėjas – paaukojo 100 tūkst. labdarai

Devinas Bookeris yra geriausias NBA 2K20 žaidėjas lygoje. Fynikso „Suns“ komandos gynėjas finale 2 – 0 įveikė savo bendraklubį Deandre‘ą Aytoną ir laimėjo 100 tūkst. JAV dolerių, kuriuos paaukojo labdaros organizacijai. D.Bookeris pakeliui į finalą įveikė Michaelą Porterį, Rui Hachimurą ir Montrezlą Harrellą. Finalo pirmose rungtynėse D.Bookeris pasirinko Hiustono „Rockets“ ekipą, o D.Aytonas – Denverio „Nuggets“ klubą.
2020-04-12

Pagerintas NBA dėjimų rekordas, 59 amerikiečio taškai nuėjo šuniui ant uodegos

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš pirmadienio į antradienį sužaistos ketverios rungtynės. Dėl geresnių vietų Vakarų konferencijoje nuožmiai kovojantis Jutoz „Jazz“ (44-30) komanda namuose 125:92 (26:21, 36:22, 26:31, 37:18) sutriuškino Finikso „Suns“ (17-58) krepšininkus.
2019-03-26

Palengvėjo „Žalgirio“ išvyka į Miuncheną – nežais vienas „Bayern“ lyderių

Miuncheno „Bayern“ (5-6) klubas sulaukė nemalonių žinių - dėl alkūnės traumos bent porą savaičių turės verstis be pagrindinio savo centro Devino Bookerio. 27-erių 205 cm ūgio amerikietis pradėjo visas 11 „Bayern“ rungtynių Eurolygoje starto penkete. Trečią sezoną Vokietijos čempionų komandoje rungtyniaujančiam centrui savaitgalį buvo atlikta operacija. Šį sezoną Eurolygoje D. Bookeris rungtyniauja po 22 minutes, pelno po 8,6 taško, atkovoja 3,9 kamuolio ir atlieka 1,5 rezultatyvaus perdavimo.
2018-12-10

NBA: stringantys „Celtics“, Dončičiaus dublis ir Embiido dominavimas

Prieš porą dienų 60 taškų surinkęs Kemba Walkeris ir vėl buvo sunkiai sustabdomas bei atvedė Šarlotės „Hornets“ (8-8) į pergalę. „Širšės“ namie 117:112 (29:24, 25:32, 30:31, 33:25) nugalėjo šiame sezone stringančią Bostono „Celtics“ (9-8). K. Walkeris nugalėtojams pelnė 43 taškus (7/12 dvit., 7/13 trit., 8/9 baud.). Šiame sezone įžaidėjas renka net po 29,3 taško per rungtynes. Jam neblogai padėjo 18 taškų pelnęs Jeremy Lambas ir 14 pridėjęs Willy Hernangomezas.
2018-11-20

„Bucks“ krepšininkai nušlavė NBA čempionus jų pačių tvirtovėje

Įspūdingą pergalę NBA pirmenybėse pasiekė Milvokio „Bucks“ (9-2) krepšininkai, kurie išvykoje 134:111 (32:29, 32:22, 41:28, 29:32) pamokė lygos čempionę Oklando „Golden State Warrios“ (10-2). Milvokio ekipa nutraukė „Warriors“ aštuonių iš eilės pergalių seriją. Prie to ryškiausiai prisidėjo 26 taškus pelnęs Ericas Bledsoe, 24 pridėjo Giannis Antetokounmpo (9 atk. kam.), 20 Malcolmas Brogdonas, 17 Khrisas Middletonas.
2018-11-09

„Suns“ jaunajam lyderiui nepagailėjo maksimalios sutarties

Finikso „Suns“ jaunajam komandos lyderiui nepagailėjo maksimalios sutarties. 21-erių Devinas Bookeris uždirbs 158 milijonus. Tiek Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių krepšininkas gaus per penkerius metus. D. Bookeris praėjusiame sezone rinko 24,9 taško, 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir 4,5 atkovoto kamuolio.
2018-07-08

NBA: Stepheno Curry trauma ir fantastiškas Russellas Westbrookas

Stephenas Curry rungtynių su San Antonijaus „Spurs“ (37-28) pirmojo kėlinio metu pasitempė čiurną ir daugiau į aikštę negrįžo - tačiau ir be jo Ouklando „Golden State Warriors“ (51-14) įsirašė šeštą pergalę iš eilės. „Warriors“ namie varžovus iš Teksaso palaužė 110:107 (28:21, 18:29, 32:37, 32:20). Tai buvo jau ketvirtas kartas per pastaruosius tris mėnesius, kai S.Curry pasitempia tą pačią čiurną. Kol kas neaišku, kokio rimtumo pažeidimą patyrė gynėjas.
2018-03-09

NBA lygoje – pratęsimą išplėšęs metimas ir įspūdinga gynėjų kova

Praėjusią naktį NBA lygoje spindėjo trys krepšininkai – Devinas Bookeris, Jamesas Ennisas ir Russellas Westbrookas. J. Ennisas, iki rungtynių pabaigos likus septynioms sekundėms, dėjimu išplėšė komandai pratęsimą. Vis dėlto Detroito „Pistons“ papildomas penkias minutes svečiuose pralaimėjo 2:11, o mačą Orlando „Magic“ – 106:115. Įspūdinga gynėjų dvikova vyko Finikse, kur vietos „Suns“ 116:124 nusileido Oklahomos „Thunder“. Pastarąją komandą į pergalę vedė R. Westbrookas.
2018-03-03

NBA lygoje – istorinis A.Daviso vakaras

NBA čempionate dar vieną pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/26) ekipa, kuri namie 125:116 (26:36, 32:29, 38:24, 29:27) palaužė Fynikso „Suns“ (18/44) klubą. „Suns“ dar antrojo kėlinio viduryje pirmavo 53:37, tačiau tada vaizdas aikštėje ėmė sparčiai keistis. A.Daviso metimas iš vidutinio nuotolio trečiojo kėlinio viduryje persvėrė rezultatą (76:75) ir „Pelicans“ pradėjo diktuoti sąlygas aikštelėje.
2018-02-27

Už Atlanto – įspūdingas Anthony Daviso ir Devino Bookerio rezultatyvumas

NBA lygoje savo komandas į priekį tempė įspūdingo rezultatyvumo rungtynes sužaidę du krepšininkai – Anthony Davisas ir Devinas Bookeris. Pirmasis padėjo ekipai laimėti. Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 116:113 (32:25, 26:23, 29:32, 17:24, 12:9) po pratęsimo palaužė Bostono „Celtics“. Šeimininkams papildomą kėlinuką dvitaškiu išplėšė Kyrie Irvingas. „Pelicans“ dar turėjo laiko, bet tolimas DeMarcuso Cousinso metimas tikslo nepasiekė.
2018-01-17

„Lietuvos rytas“ išvykoje turėjo pripažinti „Bayern“ pranašumą

„Lietuvos ryto“ komandai (0–2) nepavyko atidaryti pergalių sąskaitos Europos taurės „Top 16“ etape. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 68:81 (22:23, 13:19, 13:20, 20:19) išvykoje nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui (1–1). Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Puikų taiklumą demonstravę vilniečiai po A. Butkevičiaus tritaškio pirmavo 13:9, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidė vokiečiai susigrąžino turėtą pranašumą.
2018-01-10

NBA: „Suns“ supertalento šou ir galingas Isaiah Thomo debiutas

Finikso „Suns“ supertalentas Devinas Bookeris išplėšė savo komandai pergalę. 21-erių krepšininkas rungtynių pabaigoje surengė šou, o „Suns“ namie 104:103 (19:27, 30:21, 24:32, 31:23) palaužė Atlantos „Hawks“. Šeimininkai, likus pustrečios minutės, atsiliko 89:99. Tada darbo ėmėsi D. Bookeris. Jis pelnė 12 iš paskutiniųjų 15-os komandos taškų ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2018-01-03

Rezultatyviose rungtynėse – blankus Jonas Valančiūnas

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo. Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“. Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo.
2017-12-06

Talentų šou: 22-erių graikas sumetė 40, 21-erių amerikietis – 46 taškus

Šiąnakt įspūdingo rezulatyvumo rungtynes sužaidė NBA krepšinio lygos ateitis – 22-ejų graikas Giannis Antetokounmpo ir 21-erių amerikietis Devinas Bookeris. Pastarasis pelnė 46 taškus ir atvedė komandą į pergalę – Finikso „Suns“ svečiuose 115:101 (28:28, 32:19, 29:32, 26:22) nugalėjo Filadelfijos „76ers“. D. Bookeris aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pataikė 17 metimų iš 32. Gynėjas prie 46 taškų pridėjo ir aštuonis atkovotus kamuolius. Tuo metu G. Antetokounmpo 40 taškų buvo maža.
2017-12-05

NBA: trigubas dublis, 40 taškų ir pergalingas tritaškis

Šiąnakt NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė krepšininkai Blake’as Griffinas, Khrisas Middletonas ir Harrisonas Barnesas. Pirmasis Los Andželo „Clippers“ į pergalę atvedė trigubu dubliu. Antrasis prie Milvokio „Bucks“ laimėjimo po pratęsimo pridėjo 40 taškų. Trečiasis per 0,5 sekundės pataikė pergalingą Dalaso „Mavericks“ tritaškį. „Clippers“ svečiuose 116:103 (29:30, 33:33, 26:21, 28:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“. Los Andželo komandos pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-23

Antrasis turas: serbiški „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ išbandymai

Trečiadienį – antrasis Europos taurės turnyro turas. Jame Lietuvos krepšinio klubų laukia serbiški išbandymai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ vyks į Belgrado pragarą, Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose susitiks su Miuncheno „Bayern“. Kardinaliai pasikeitusi komanda „Partizan“ namų rungtynes žaidžia Aleksandaro Nikoličiaus halėje, kuri anksčiau vadinosi „Pionir“ arena. Ji nėra didžiausia Serbijoje – bene perpus mažesnė už „Kombank Arena“ (18,386) Belgrade.
2017-10-18

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

NBA – prastas vakaras „Splash Brothers“, „Bulls“ ir „Suns“ pergalės

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“. „Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22 „Bulls“ namie laimėjo 94:87. Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51. Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvė...
2017-03-03

NBA „Visų žvaigždžių“ tritaškių konkurse K.Thompsonas nukarūnavo S.Curry, Z.LaVine apgynė „oro karaliaus" titulą

Toronte tęsiasi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) „Visų žvaigždžių“ savaitgalis. Šeštadienio naktį žiūrovai galėjo mėgautis įgūdžių, tritaškių ir dėjimų konkursais. Įgūdžių konkurse buvo užfiksuotas netikėtumas. Favoritu laikytas Bostono „Celtics“ įžaidėjas Iasaiah Thomas konkurso finale nusileido lygos naujokui, vidurio puolėjui Karlui-Anthoniui Towns iš Minesotos „Timberwolves“ ekipos.