Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „detroito pistons“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „detroito pistons“.

Jaunajai „Pistons“ žvaigždei – įspūdingos vertės kontraktas

Detroito „Pistons“ komanda ilgam išsaugojo savo jaunąjį lyderį Cade‘ą Cunninghamą komandoje. 22 metų 198 cm ūgio gynėjas su klubu susitarė dėl penkerių metų kontrakto. Amerikietis per šį laikotarpį uždirbs 224 mln. JAV dolerių, bet ši suma gali padidėti ir iki 269 mln. dolerių. C.Cunninghamas Detroite žaidžia nuo pat karjeros pradžios, t. y. 2021 metų. Tąmet naujokų biržoje krepšininkas buvo pasirinktas 1-uoju šaukimu.
2024-07-10

Prieš Lietuvą nežaidęs Simone Fontecchio priėmė „Pistons“ pasiūlymą

Sezoną Detroito „Pistons“ gretose užbaigęs Simone Fontecchio komandoje liks ilgesniam laikui. 28 metų 201 cm ūgio italas su klubu susitarė dėl naujo dviejų metų ir 16 mln. JAV dolerių kontrakto. Krepšininkas sezoną pradėjo Jutos „Jazz“ ekipoje, tačiau vasario mėnesį buvo iškeistas į Detroitą. „Pistons“ gretose S.Fontecchio sužaidė 16 mačų ir per vidutiniškai 30 minučių pasiekė 15,4 taško, 4,4 atkovoto kamuolio ir 1,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius, kai tritaškius metė net 43 proc.
2024-07-07

„Pistons“ trenerių štabą papildė dar vienas buvęs CSKA žaidėjas

Detroito „Pistons“ krepšinio operacijų prezidentu tapęs buvęs Europoje čempionas Trajanas Langdonas į ekipos trenerių štabą pakvietė savo buvusį bendraklubį Maskvos CSKA gretose J.R.Holdeną. Kol kas neįvardijama, kokiose pareigose J.R.Holdenas dirbs. Iki šiol jis darbavosi Bruklino „Nets“ ekipoje, kur buvo atsakingas už žaidėjų personalo darbuotojus. „Pistons“ artėjančioje naujokų biržoje turės penktąjį šaukimą ir spėjama, kad gali pašaukti Matą Buzelį.
2024-06-05

Nuo suolo pakilęs „Pistons“ gynėjas suvertė pusšimtį taškų

Pralaimėjimą NBA akistatoje patyrė Detroito „Pistons“ (13/63) ekipa. Monty Williamso treniruojama komanda svetimoje arenoje 113:121 (23:28, 27:31, 29:33, 34:29) nusileido Atlantos „Hawks“ (36/40) krepšininkams. Detroito komandos krepšininkas Malachi Flynnas šiąnakt tapo vos trečiuoju atsarginiu nuo 1970 metų, kuris pelnė 50 taškų.
2024-04-04

Bamas Adebayo tritaškiu atvedė „Heat“ į pergalę

Sunkią pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Majamio „Heat“ (37/30) krepšininkai. Eriko Spoelstra treniruojama komanda svečių arenoje 104:101 (21:23, 39:27, 19:26, 25:25) įveikė Detroito „Pistons“ (12/55) klubą. Majamio komandos pergalę paskutinę pagrindinio laiko sekundę nulėmė Bamo Adebayo tritaškis. Aukštaūgiui tai buvo 12-asis tritaškis per jo septynerių metų karjerą. „Heat“ komandai Duncanas Robinsonas pelnė 30 taškų bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.
2024-03-18

Paolo Banchero metimas išplėšė „Magic“ pergalę Detroite

Orlando „Magic“ (32/25) komanda po atkaklios kovos išvykoje 112:109 (32:30, 33:25, 25:30, 22:24) įveikė Detroito „Pistons“ (8/48) klubą. „Magic“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir 8 iš paskutinių 10 rungtynių. Tiesa, Orlando komandai pergalę išplėšė Paolo Banchero, kuris likus 0,8 sekundėms pelnė dvitaškį su pražanga iš vidutinio nuotolio ir išvedė ekipą į priekį.
2024-02-25

Prieš „Suns“ ir „Pistons“ susitikimą tarp žaidėjų kilo muštynės – vienas krepšininkas buvo sulaikytas

Detroito „Pistons“ vidurio puolėjas Isaiah Stewartas trečiadienį buvo suimtas dėl užpuolimo, kai likus kelioms valandoms iki rungtynių arenoje smogė Fynikso „Suns“ centrui Drew Eubanksui. Fynikso policija pranešė, kad I. Stewartui buvo išduotas įspėjimas ir jis buvo paleistas. Krepšininkas jau buvo įtrauktas į rungtynių sąrašą dėl patemptos kairės kojos čiurnos.
2024-02-15

„Pistons“ atsisveikino su Danilo Gallinari

Detroito „Pistons“ komanda atleido Italijos krepšinio žvaigždę Danilo Gallinari. Krepšininkas naujos darbovietės galės ieškotis laisvųjų agentų rinkoje. Puolėjas prie „Pistons“ prisijungė sausio mėnesį, kai komanda atliko mainus su Vašingtono „Wizards“ klubu. „Wizards“ ekipai jis priklausė nuo praėjusios vasaros, kuomet dalyvavo Kristapo Porzingio mainuose su Bostono „Celtics“ ekipa. Visą praėjusį sezoną D.Gallinari praleido dėl kelio traumos.
2024-02-09

Lyderiavęs Domantas Sabonis nuo nesėkmės neišgelbėjo – „Kings“ krito prieš lygos autsaiderius

Apmaudžią nesėkmę patyrė Sakramento „Kings“ (29/20) klubas, kuris nusileido šio sezono NBA autsaideriams Detroito „Pistons“ (6/43). Namų arenoje Domanto Sabonio atstovaujamas klubas pripažino varžovų pranašumą rezultatu 120:133 (36:31, 27:39, 36:27, 21:36).  D. Sabonis arenos šeimininkų gretose buvo rezultatyviausias žaidėjas. Lietuvis aikštelėje praleido daugiau nei 40 minučių, per kurias pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.
2024-02-08

Netikėtumas: lentelės dugne esanti „Pistons“ patiesė Vakarų konferencijos lyderius

Netikėtą pergalę NBA pasiekė lygos autsaiderė Detroito „Pistons“ (6/40). Rezultatu 120:104 (24:31, 46:30, 30:25, 20:18) jie nutraukė Oklahomos „Thunder“ (32/14) penkių pergalių seriją.  Jalenas Durenas pelnė 22 taškus ir atkovojo 21 kamuolį.
2024-01-29

Bojanas Bogdanovičius vedė „Pistons“ į retą pergalę

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Detroito „Pistons“ (5/39) ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:106 (28:31, 24:21, 37:40, 24:14) įveikė Šarlotės „Hornets“ (10/32) komandą. Bojanas Bogdanovičius vedė nugalėtojus į priekį. Puolėjas iš Kroatijos per 33 žaidimo minutes įmetė 34 taškus (7/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius.
2024-01-25

Žvėriškas Damianas Lillardas padėjo „Bucks“ sugrįžti į pergalių kelią

Išvykoje rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ (29-13) po sunkios kovos sugrįžo į pergalių kelią ir 141:135 (34:38, 36:29, 33:31, 38:37) įveikė „Pistons“ (4-38) pasipriešinimą. Milvokio komandą į pergalę vedė neįtikėtinai rungtyniavęs ir dvigubą dublį užfiksavęs Damianas Lillardas. Pastarasis surinko 45 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 11 rezultatyvių perdavimų.
2024-01-21

Victoras Wembanyama užfiksavo pirmąjį karjeros trigubą dublį

Triuškinamą pergalę NBA akistatoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (6/30) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 130:108 (31:19, 32:32, 32:26, 35:31) nugalėjo Detroito „Pistons“ (3/35) komandą. „Spurs“ komandos pirmasis šaukimas Victoras Wembanyama atliko pirmąjį karjeros trigubą dublį. Jis per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet sykį pažeidė taisykles.
2024-01-11

Metus baigė su palengvėjimu – „Pistons“ nutraukė rekordinę pralaimėjimų seriją

Pralaimėjimų liūne skęstantis Detroito „Pistons“ (3-29) klubas galiausiai nutraukė tragiškai nesėkmingą atkarpą. 28 kartus iš eilės pralaimėję Monty Williamso auklėtiniai namuose 129:127 (25:24, 27:20, 38:42, 39:41) įveikė Toronto „Raptors“ (12-20) krepšininkus. Tai buvo pirmoji Detroito ekipos pergalė nuo spalio 29 dienos, kai 118:102 buvo įveiktas Čikagos „Bulls“ klubas.
2023-12-31

Antirekordinis „Pistons“ pralaimėjimas aplaistytas Kristapo Porzingio dominavimu

Po atkaklios kovos pergalę NBA rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ (24/6) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose po pratęsimo 128:122 (27:30, 20:36, 35:16, 26:26, 20:14) įveikė Detroito „Pistons“ (2/29) ekipą. Detroitas šiąnakt pralaimėjo 28 kartą iš eilės ir tai yra ilgiausia nesėkmių serija, įskaičiuojant dviejų sezonų rezultatus. Kristapas Porzingis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Jis nugalėtojams per 36 žaidimo minutes įmetė 35 taškus (10/12 dvit., 3/9 trit.
2023-12-29

Antirekordas pasiektas – „Pistons“ pralaimėjo 27-ą kartą paeiliui

Antirekordinį pralaimėjimą po atkaklios kovos NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Detroito „Pistons“ (2/28) ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 112:118 (31:25, 23:36, 31:27, 27:30) nusileido Bruklino „Nets“ (15/15) krepšininkams. Detroito komanda šiąnakt pralaimėjo 27 kartą iš eilės. Tai yra ilgiausia vieno sezono pralaimėjimų serija per visą NBA istoriją.
2023-12-27

Antirekordas čia pat: „Pistons“ pralaimėjo 25 kartą iš eilės

Pralaimėjimą NBA rungtynėse patyrė Detroito „Pistons“ (2/26) klubas. Monty Williamso auklėtiniai savo arenoje 111:119 (32:34, 26:30, 30:26, 23:29) nusileido Jutos „Jazz“ (11/18) komandai. Detroito komandai tai yra net 25 pralaimėjimas iš eilės ir „Pistons“ trūksta tik dar vienos nesėkmės, jog pakartotų NBA vieno sezono pralaimėjimų serijos antirekordą. „Pistons“ pralaimėjo nepaisant to, jog „Jazz“ žaidė be Lauri Markkaneno, Jordano Clarksono, Keyonte George ir Taleno Hortono-Tuckerio.
2023-12-22

Iš aikštės išvarytas Nikola Jokičius ir komandos treneris nesutrukdė „Nuggets“ pasiekti pergalę

Du pralaimėjimus paeiliui patyrę Denverio „Nuggets“ siekė nutraukti nesėkmingą seriją Detroite ir galiausiai tai jiems pavyko. NBA čempionai Detroite 107:103 (27:23; 29:32; 25:24; 26:24) nugalėjo vietos „Pistons“. Rungtynės sukėlė aistras jau nuo pat jų pradžių. Pirmajame kėlinyje iš aikštės už ginčus su teisėjais buvo išvarytas „Nuggets“ strategas Michaeilas Malone'as.
2023-11-21

Sezono taškų rekordą pagerinęs Durantas nutraukė nesėkmių seriją

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (3/4) komanda. Franko Vogelo auklėtiniai išvykoje 120:106 (28:27, 30:22, 34:31, 28:26) nugalėjo Detroito „Pistons“ (2/5) ekipą. Kevinas Durantas nugalėtojų gretose sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Jis per 34 žaidimo minutes surinko 41 tašką (13/24 dvit., 1/3 trit., 12/12 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau kartą pažeidė taisykles ir suklydo 3 sykius.
2023-11-06

Rekordinį karjeros šou surengęs LaVine'as „Bulls“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Įspūdingą pasirodymą sukūręs Zachas LaVine'as netapo pergalės garantu Čikagos „Bulls“ (1-2) komandai. Pastaroji svečiuose 102:118 (26:29, 18:28, 33:27, 25:34) neatsilaikė prieš Detroito „Pistons“ (2-1) krepšininkus. 37 minutes ant parketo praleidęs Z.LaVine'as sužaidė karjeros rungtynes. Gynėjas suvertė net 51 tašką, atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, padarė 4 klaidas ir 2 sykius prasižengė. Amerikietis pataikė 7 tritaškius iš 13 bandymų (54 proc.
2023-10-29

Micičius NBA rungtynėse pasižymėjo universaliu žaidimu

Dramatišką pralaimėjimą NBA pasirengimo cikle patyrė Oklahomos „Thunder“ klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 116:118 (23:27, 31:22, 36:39, 26:30) nusileido Detroito „Pistons“ komandai. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 16 minučių įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-10-20

Dalaso „Mavericks“ taikiklyje – Kroatijos rinktinės žvaigždė

Dalaso „Mavericks“ ir toliau siekia Bojano Bogdanovičiaus, tad nusprendė dar kartą kreiptis į Detroito „Pistons“ klubą. Pranešama, kad abi komandos atnaujino derybas dėl potencialių mainų. „Mavericks“ už B.Bogdanovičių pasiūlė Killianą Hayesą, Timą Hardaway Jr. bei JaVale‘ą McGee. Dalaso ekipa kategoriškai atsisako į mainus įtraukti pirmojo rato šaukimą, ko taip siekia „Pistons“ klubas. Būtent dėl šios priežasties derybos ir stringa.
2023-07-15

„Pistons“ rado naują trenerį: įteikė didžiausią kontraktą istorijoje

ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski paskelbė, jog Detroito „Pistons“ komandos vyriausiojo trenerio pareigas patikėjo be darbo likusiam Monty Williamsui. Skelbiama, kad 51-erių specialistui klubas įteikė didžiausios vertės lygos istorijoje sutartį, kuri siekia 78,5 mln. dolerių vertę ir galios šešerius metus. Primename, kad M. Williamsas keturis praėjusius sezonus praleido prie Finikso „Suns“ komandos vairo.
2023-06-01

Jokičiaus vedama „Nuggets“ nutraukė nesėkmių seriją

Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (47/23) ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai išvykoje 119:100 (29:28, 29:36, 28:22, 33:14) įveikė Detroito „Pistons“ (16/55) krepšininkus. Nikola Jokičius buvo nesulaikomas nugalėtojų gretose. Jis per 34 minutes surinko 30 taškų (14/17 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 2 kartus.
2023-03-17

Bogdanovičiaus sezonas gali būti baigtas: „Pistons“ svarsto žaidėją išimti iš rotacijos

Bojano Bogdanovičiaus sezonas gali būti baigtas. Pranešama, kad kroatas visą sezoną kenčia Achilo sausgyslės skausmus ir Detroito „Pistons“ ekipa svarsto kroatą išimti iš rotacijos. „Pistons“ šiuo metu turi blogiausią rezultatą NBA - 15 pergalių ir 51 pralaimėjimas. 33 metų 201 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 32 minutes vidutiniškai renka 21,6 taško (49 proc. met., 41 proc. trit., 88 proc. baud.), atkovoja 3,8 kamuolio ir atlieka 2,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-03-08

Oro sąlygos koreguoja NBA tvarkaraštį: atšauktas vienas mačas, grėsmė kyla ir Valančiūno ekipai

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) nusprendė nukelti Detroito „Pistons“ ir Vašingtono „Wizards“ rungtynes.Dalasą siekiantys palikti „Pistons“ krepšininkai negali išskirsti dėl didžiulės pūgos mieste. Detroito ekipa ilgai laukė savo skrydžio, tačiau galiausiai buvo priversti sugrįžti į viešbutį. Dėl šios priežasties mačą buvo nutarta nukelti. Tokia pati situacija gali laukti ir Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos su Jonu Valančiūnu.
2023-02-01

Fantastiškai rezultatyvus Valančiūno pasirodymas lėmė „Pelicans“ pergalę

Fantastišką pasirodymą surengęs Jonas Valančiūnas atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-17) komandą į pergalę NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 116:110 (32:28, 27:22, 33:33, 24:27) pranoko Detroito „Pistons“ (12-34) klubą. J.Valančiūnas ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pelnė 33 taškus (11/12 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 4 klaidas bei kartą pažeidė taisykles.
2023-01-14

NBA suspendavo 11 „Pistons“ ir „Magic“ konflikto dalyvių

NBA suspendavo net devynis Orlando „Magic“ krepšininkus, dalyvavusius konflikte prieš Detroito „Pistons“ ekipą. Vienas rungtynes turės praleisti varžovą pastūmęs ir konfliktą pradėjęs „Magic“ puolėjas Moritzas Wagneris. Dar aštuoni „Magic“ nežais, nes per konfliktą paliko savo atsarginių žaidėjų suolelį: Cole Anthony, R.J.Hamptonas, Gary Harrisas, Kevonas Harrisas, Admiaras Schofieldas, Franzas Wagneris, Mo Bamba ir Wendellas Carteris.
2022-12-30

Kilus muštynėms „Magic“ ir „Pistons“ mačo metu iš aikštės buvo išvaryti trys krepšininkai

Killianas Hayesas, Moe Wagneris ir Hamidou Diallo buvo išvaryti po to, kai kilo muštynės Detroito „Pistons“ ir Orlando „Magic“ rungtynių metu. „Pistons“ įveikė „Magic“ ekipą rezultatu 121:101. Prieš pat ilgąją pertrauką, kai „Pistons“ pirmavo 19 taškų, M. Wagneris bandė pagauti laisvą kamuolį ir parvertė K. Hayesą ant „Pistons“ suolo. H. Diallo greitai įsiveržė ir pastūmė M. Wagnerį iš nugaros, o K. Hayesas atsikėlė.
2022-12-29

Kosminis duetas: Durantas ir Irvingas surinko 81 tašką ir atvedė komandą į septintąją pergalę iš eilės

Pergalę NBA iškovojo Bruklino „Nets“ (19/12) klubas. Jacque'o Vaughno auklėtiniai išvykoje 124:121 (21:35, 33:36, 44:25, 26:25) palaužė Detroito „Pistons“ (8/24) krepšininkus. Kevinas Durantas nugalėtojams pelnė 43 taškus. Iš 23 įmetė per trečiąjį kėlinį ir puolėjas užfiksavo savo kėlinio taškų karjeros rekordą.  Jis per šį kėlinį įmetė vienu tašku daugiau nei visa „Pistons“ komanda.
2022-12-19

Dominavę Jamesas ir Davisas vedė „Lakers“ į pergalę

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (11/15) klubas. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 124:117 (32:26, 29:23, 30:41, 33:27) palaužė Detroito „Pistons“ (7/22) krepšininkus ir nutraukė trijų nesėkmių seriją. Los Andželo ekipą į priekį vedė LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas. Pirmasis įmetė 35 taškus, antrasis surinko 34 ir dar atkovojo 15 kamuolių. Pralaimėjusiems Bojanas Bogdanovičius pelnė 38 taškus.
2022-12-12

Valančiūnas pelnė dvigubą dublį, o „Pelicans“ iškovojo penktą pergalę iš eilės

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (16-8) klubas 104:98 (27:28, 29:15, 23:30, 25:25) išplėšė pergalę prieš Detroito „Pistons“ (7-20) komandą. Rungtynėse su vakarų konferencijos autsaideriais J. Valančiūnas per 43 min. pelnė 14 taškų (0/2 trit., 7/14 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Lietuvio komandoje taip pat puikiai pasirodė ir Zionas Williamsonas, surinkdamas dvigubą dublį – 29 taškus, 10 atkovotų kamuolių.
59
2022-12-08

„Pistons“ išsivežė pergalę iš Majamio

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ (7/19) ekipa. Dwane'o Casey auklėtiniai svečiuose 116:96 (20:25, 27:25, 31:23, 38:23) sutriuškino Majamio „Heat“ (11/14) klubą. Bojanas Bogdanovičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 31 tašką (5/7 dvit., 7/9 trit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 1 kartą. Jis 28 taškus surinko antroje mačo pusėje.
2022-12-07

„Knicks“ puolimo urganas nepaliko šansų „Pistons“

Pergalę NBA iškovojo Niujorko „Knicks“ (10/11) klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svetimoje arenoje 140:110 (40:32, 30:24, 38:21, 32:33) sutriuškino Detroito „Pistons“ (5/18) krepšininkus. Niujorko komandai Julius Randle’as įmetė 36 taškus bei sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes. „Knicks“ prieš „Pistons“ laimėjo 11 kartą iš eilės. Pralaimėjusiems Isaiah Stewartas surinko 19 taškų. Niujorko klubas šiąnakt trumpai atsiliko vienu tašku, o antroje mačo pusėje dominavo.
2022-11-30

Europiečių susidūrime triumfavo Bogdanovičiaus vedamas „Pistons“ klubas

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ (4/15) komanda. Dwane'o Casey auklėtiniai svečiuose 110:108 (28:29, 30:28, 25:24, 27:27) palaužė Denverio „Nuggets“ (10/7) krepšininkus. „Nuggets“ klube po COVID-19 protokolo grįžo Nikola Jokičius ir serbas buvo arti trigubo dublio. Jis per 36 minutes įmetė 31 tašką (12/16 dvit., 7/11 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 5 klaidas, prasižengė 3 kartus.
2022-11-23

Leonardas sugrįžo ant parketo, o „Clippers“ pranoko „Pistons“

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (9/7) klubas. Tyronno Lue'o auklėtiniai savo arenoje 96:91 (15:23, 27:27, 26:17, 28:24) palaužė Detroito „Pistons“ (3/13) ekipą. „Clippers“ gretose į aikštę po kelio problemų sugrįžo K.Leonardas. Jis per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet prasižengė 2 kartus. Los Andželo komandoje rezultatyviausias buvo Reggie Jacksonas, surinkęs 23 taškus.
2022-11-18

43 taškus į varžovų krepšį suvertęs Tatumas padėjo „Celtics“ pratęsti pergalių seriją

Puolime sprogęs Jaysonas Tatumas surengė įspūdingą pasirodymą, o Bostono „Celtics“ (10-3) pasiekė dešimtąją pergalę NBA lygoje. Bostono ekipa išvykoje 117:108 (30:29, 25:28, 34:24, 28:27) palaužė Detroito „Pistons“ (3-11) komandą, kuriai tau buvo trečioji nesėkmė iš eilės. „Celtics“ krepšininkai laimėjo šeštas rungtynes paeiliui. J. Tatumas pirmoje rungtynių dalyje surinko 28 taškus, o susitikimą užbaigė net su 43. 41 minutę žaidęs puolėjas taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių.
2022-11-13

Bogdanovičius su „Pistons“ sudarė pelningą kontraktą

Detroito „Pistons“ komanda su Bojanu Bogdanovičiumi susitarė dėl kontrakto pratęsimo. Kroatas sudarė dvejų metų sutartį ir per šį laiką gaus 39,1 mln. JAV dolerių. Sutartis įsigalios po šio sezono, per kurį jis dar uždirbs 19,5 mln. JAV dolerių. 33 metų 201 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 31 minutę vidutiniškai renka po 23 taškus (52 proc. met., 51 proc. trit., 92 proc. baud.), atkovoja 3,5 kamuolio ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.
2022-10-31

Įspūdinga Poole'o atkarpa NBA čempionų nuo nesėkmės neišgelbėjo

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ (2/5) krepšininkai. Dwane'o Casey auklėtiniai namuose 128:114 (29:37, 34:18, 37:36, 28:23) įveikė Oklando „Warriors“ (3/4) klubą. Bojanas Bogdanovičius nugalėtojams per 34 minutes surinko 21 tašką (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė. Antrajame kėlinyje „Warriors“ pirmavo 10 taškų, tačiau po to „Pistons“ atsakė atkarpa. 29:9 ir pati įgijo 10 taškų persvarą.
2022-10-31

„Wizards“ ir „Pistons“ rungtynėse - Vašingtono krepšininkų pergalė ir rezultatyvūs europiečiai

Pergalę NBA iškovojo Vašingtono „Wizards“ (3/1) ekipa. Weso Unseldo auklėtiniai savo arenoje 120:99 (28:25, 28:24, 29:26, 35:24) sutriuškino Detroito „Pistons“ (1/3) krepšininkus. Vašingtono komanda po dviejų kėlinių buvo priekyje 56:49. Tada trečiajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 16:5 ir didino pranašumą iki 17 taškų. JAV sostinės ekipa toliau kontroliavo eigą ir vienu metu buvo priekyje 23 taškų persvara.
2022-10-26

Nuo Jameso laikų nematytas debiutas: neįtikėtiną pasirodymą surengė pirmasis šaukimas Banchero

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ krepšininkai. Dwane'o Casey auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:109 (17:28, 40:27, 34:28, 22:26) palaužė Orlando „Magic“ ekipą. Pirmasis šaukimas Paolo Banchero pralaimėjusiems per 35 minutes pelnė 27 taškus (11/18 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 5 kartus. Jis tapo pirmuoju naujoku po LeBrono Jameso, kuris debiutiniame mače rinko 25+5+5 statistiką.
2022-10-20

Buvusi NBA žvaigždė netrukus liks be darbo

Detroito „Pistons“ komanda ruošiasi atleisti buvusią NBA žvaigždę Kemba Walkerį. Šis sprendimas tikriausiai priims iki pirmadienio. Abi pusės bandė susitarti dėl kontrakto išpirkos, tačiau bendro sprendimo nepavyksta rasti. Kiek anksčiau krepšininkas sakė, kad nori atsidurti komandoje, kuriai būtų reikalingas. 32 metų gynėjas praėjusiame sezone žaidė Niujorko „Knicks“ komandoje. Jis per rungtynes rinkdavo 11,6 taško ir atlikdavo 3,6 perdavimo.
2022-10-14

Dvigubas smūgis: „Pistons“ nusileido Oklahomos krepšininkams, Bagley patyrė kelio traumą

Trečiadienio ryta visus keturis ketvirčius aikštėje tiesiog žibėjo Oklahomos „Thunder“ ir rezultatu 115:99 (32:28; 25:26; 17:28; 25:33) įveikė Detroito „Pistons“. Rungtynių metu pagrindiniai Oklahomos komandos vedliai buvo Ousmane'as Diengas ir Jalenas Williamsas.  Ikisezonio metu „Thunder“ pagerino rezultatą iki 4:1, o iki sezono pradžios liko vos vienos rungtynės: ketvirtadienio vakarą San Antonijuje.
2022-10-12

Valančiūnas universaliu pasirodymu prisidėjo prie antrosios „Pelicans“ pergalės pasirengimo cikle

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jonu Valančiūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 107:101 (26:25, 33:26, 25:27, 23:23) įveikė Detroito „Pistons“ krepšininkus. Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.
2022-10-08

Rezultatyvaus Bogdanovičiaus debiuto neužteko: „Pistons“ buvo sutriuškinti varžovų iš Niujorko

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Niujorko „Knicks“ ekipa. Tomo Thibodeau auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 117:96 (23:22, 42:31, 33:21, 19:22) sutriuškino Detroito „Pistons“ komandą. „Knicks“ į priekį pabėgo, kai pelnė 13 be atsako ir tada rezultatas tapo 40:27. Vėliau vienu metu komanda pirmavo 32 taškų persvara Bojanas Bogdanovičius debiutavo Detroito ekipos gretose. Jis pralaimėjusiems per 22 minutes įmetė 11 taškų (3/5 trit., 2/2 baud.
2022-10-05

„Jazz“ klubą paliekantis Bogdanovičius po mainų keliasi į „Pistons“

Bojanas Bogdanovičius yra priverstas keisti komandą NBA. Pranešama, kad Kroatijos krepšinio žvaigždė po mainų iš Jutos „Jazz“ komandos keliasi į Detroito „Pistons“ ekipą. „Pistons“ klubas už puolėją atidavė Kelly Olynyką ir Sabeną Lee. 33 metų kroatas praėjusiame sezone rinkdavo 18,1 taško ir atkovodavo 4,3 kamuolio. K.Olynykas rinkdavo 9,1 taško, o S.Lee - 5,6 taško.
2022-09-22

Centras uždirbs daugiau: „Clippers“ kroatui įteikė naują kontraktą

Los Andželo „Clippers“ ir Ivica Zubacas susitarė dėl trejų metų 33 mln. JAV dolerių kontrakto. Kalifornijos ekipa anksčiau nutraukė 7,5 mln. JAV dolerių vertės sutartį kitam sezonui, jog galėtų pasirašyti naują kontraktą. I. Zubacas prie „Clippers“ po mainų prisijungė 2019 metais. Praėjusiame NBA sezone kroatas rinkdavo 10,3 taško ir atkovodavo 8,5 kamuolio.
2022-06-29

„Nets“ turėjo pavargti su autsaiderius

Pergalę NBA iškovojo Bruklino „Nets“ (40/36) komanda. Steve'o Nasho auklėtiniai namuose 130:123 (33:35, 25:29, 38:30, 34:29) palaužė Detroito „Pistons“ (20/56) ekipą. Bruklino komandą į priekį vedė Kevinas Durantas, kuris pelnė 41 tašką ir atkovojo 11 kamuolių. Kyrie Irvingas surinko 24 taškus. Pralaimėjusiems pirmasis šaukimas Cade’as cunninghamas surinko 34 taškus.
2022-03-30

Igno Brazdeikio ekipa nesulaikė 51 tašką pelniusio „Pistons“ antramečio

NBA Rytų konferencijos autsaiderių dvikovoje Lietuvos pilietybę turintis Ignas Brazdeikis ant parketo praleido 16 minučių ir spėjo pelnyti 7 taškus, tačiau Orlando „Magic“ ekipa niekaip nerado priešnuodžių antramečio „Pistons“ puolėjo taikliems tolimiems metimams.