darbo paieškos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darbo paieškos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darbo paieškos“.

Atsakymo, ar priims į darbą, galite ir nesulaukti: darbdaviai turi visišką laisvę jums meluoti

Darbo paieškos nėra malonios daugeliui: įtempti darbo pokalbiai, atsakymo laukimas, stresas ir nežinia. Būna ir taip, kad atsakymo tenka laukti mėnesiais arba darbdavys, pažadėjęs darbo vietą, tiesiog apsigalvoja. Taip yra todėl, kad, pasirodo, darbdaviai iki sutarties pasirašymo turi visišką laisvę su kandidatais elgtis kaip tik nori. Anot pašnekovų, jų elgesio nereglamentuoja jokie įstatymai ir nėra taikomos jokios taisyklės, išskyrus draudimą diskriminuoti dėl lyties, rasės ir kt.
2023-12-10

Atsisako darbo, nes neturi galimybių paso: 900 eurų nedarbo išmoka vietoje atlyginimo

Praradę darbus gyventojai paprastai registruojasi Užimtumo tarnyboje. Tačiau anot jos atstovų, žmonės neskuba ieškoti naujo darbo ir teisinasi, kad negali dirbti, nes neturi galimybių paso. O kol tokie gyventojai negauna darbinių pajamų, jie gali pretenduoti į nedarbo išmoką. Didžiausia tokia išmoka gali siekti daugiau nei 900 eurų.  Užimtumo tarnyba informavo, kad spalio 1 d. Lietuvoje bedarbio statusą turėjo  195,2 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų.

Ekspertai: palankus metas ieškoti darbo – siūloma nuo 1 tūkst. „į rankas“

Pasaulį sustabdęs koronavirusas metė rimtą iššūkį verslui. Pandemija tapo darbdavių galvos skausmu, o darbuotojai – išsiųsti į prastovas. Pavasario ir vasaros sezonas studentams – metas, kuomet besibaigiantys mokslo metai sudaro sąlygas galvoti apie darbo paieškas. Rinką stebintys ekspertai pastebi, kad stagnacija baigiasi, o darbo skelbimų kiekiai – rekordiniai.

Patrauklus siūlymas tapti VIP skrydžių palydovėmis apkarto: nepadėjo ir nuotraukos visu ūgiu

Stiuardesėmis norėjusioms įsidarbinti merginoms teko nusivilti du kartus. Pirmąjį kartą, kai po mėnesio mokymų su jomis buvo nutrauktos sutartys. O antrąjį – kai nutraukusi sutartis įmonė paskelbė, kad vėl ieško naujų darbuotojų. Merginos piktinasi įmonės nesąžiningu elgesiu, o ši tikina, kad pasirašytos mokymų sutartys dar negarantuoja darbo vietos. Vilnietė Ingrida (tikrieji vardas ir pavardė redakcijai žinomi) socialiniame tinkle „Facebook“ piktinosi įmonės „Klasjet“ elgesiu.
2021-02-05

Raimonda Alonderienė. Kaip pastebėti, kad darbuotojas „ne savo rogėse“?

Pasijusti „ne savo rogėse“ gali bet kokio amžiaus ir bet kokios profesijos darbuotojas. Nepatogumo, nejaukumo, nežinojimo, ką daryti ir ko imtis būsena gali užklupti tiek ką tik į įmonę įžengusį darbuotoją, tiek ilgus metus dirbantį ir kompanijai atsidavusį komandos narį. Vadovo užduotis tokį žmogų pastebėti ir, užuot vadovavusis moto „nenori nereikia“, „gera vieta ilgai tuščia nebūna“, įdėti darbo ir jam padėti.

Karantino metu – patrauklūs Lietuvos įmonių darbo pasiūlymai, atrankos vyksta nuotoliniu būdu

Karantinas įmones paveikė nevienodai. Dalis jų patiria sunkumų, todėl stabdo veiklą ir darbuotojus išleidžia į prastovas, o kitos plečiasi ir pildo darbuotojų gretas. Ieškoti ir priimti darbuotojus netrukdo netgi karantino apribojimai. Privati verslumo ir socialinių inovacijų skatinimo organizacija „Hub Vilnius“ socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė 28 įmonių sąrašą, kurios siūlo daugiau negu 150 darbo vietų. Dalis įmonių siūlo darbą nuotoliniu būdu. Įmonių spektras platus.

Metų pradžia – geriausias metas ieškoti darbo: šios sritys populiariausios

Naujieji metai daugeliui asocijuojasi su nauja pradžia. Tai ne išimtis ir darbo rinkoje, mat būtent sausio–vasario mėnesiais pastebimas didžiausias darbo ieškančiųjų ir darbą siūlančiųjų skaičius. Tiesa, įtakos tokiems rodikliams turi ne tik darbuotojų noras atversti naują gyvenimo lapą, bet ir darbų sezoniškumas. „Kiekvienais metais sausio mėnesį registruojamas didžiausias darbo neturinčių asmenų skaičius.

Nauja priemonė įsidarbinti: mažesnės algos nei 1000 eurų nepasiūlys

Lietuvoje jau daugiau nei du mėnesius veikia slapto įdarbinimo programėlė, anonimiškai leidžianti susirasti naują darbą, „MeetFrank“. Čia registruojasi vis daugiau Lietuvos darbuotojų ir įmonių. Tiesa, pastarosios negali siūlyti mažesnės algos nei 1000 eurų. Naujienų portalui tv3.lt vienas iš „MeetFrank“ įkūrėjų – Kaarelas Holmas – atskleidė, kuo mūsų darbo rinka skiriasi nuo Estijos, kokie didžiausi siūlomi atlyginimai ir kokioms specialybėms.
2018-06-07

Darbo paieškos ir algos Lietuvoje: dabar ir prieš 100 metų

Ir tarpukario, ir dabartinėje Lietuvoje dėl darbo ramūs galėjo būti paklausią profesiją ar amatą turintys gyventojai. Tik supratimas, kas yra paklausu, skyrėsi gerokai, teigia darbo paieškos ypatumus tada ir dabar palyginęs specialistų paieškos portalas cvmarket.lt. „Šiais laikais darbo ieškome naudodamiesi bent keletu kanalų, - sako cvmarket.lt atstovė Raimonda Tatarėlytė, - visų pirma, darbo skelbimų portaluose, internete, taip pat per darbo biržą.
2018-02-16

Ateities profesija: ko mokyti vaikus, kad jie galėtų konkuruoti su robotais?

2050-aisiais atsiras nauja žmonių, kurių patirtis, gebėjimai ir išsilavinimas taps visiškai nebereikalingi visuomenėje, klasė. Tokiems „niekam nereikalingiems žmonėms“ paprasčiausiai nebeliks tinkamo darbo, rašoma BBC. Tokios klasės pasirodymą savo knygoje „Homo Deus“ prognozavo ir vienas iš žymiausių futurologų, istorikas bei rašytojas Yuvalis Noah Harari.
REKLAMA
REKLAMA

Diskriminacija dėl lyties darbo skelbimuose – tik ledkalnio viršūnė

Nors Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymas įsigaliojo dar 1999 metais, lytinė diskriminacija sutinkama itin dažnai. „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais vien moterų atlyginimas Lietuvoje buvo 10 procentų mažesnis, nei tas pačias pozicijas užimančių vyrų. Tačiau tai kompleksinė problema, kurią spręsti reikia pradėti dar nuo dažnai pasitaikančių lytį diskriminuojančių darbo skelbimų. Kaip spręsti šią problemą, prie kurios jau beveik įpratome, paklausėme ekspertų.

Lietuviškai prabilo naujas Europos socialinis tinklas darbo ieškančiam jaunimui

Jauni Lietuvos žmonės nuo šiol gali naudotis nauju socialiniu profesiniu tinklu „YouRock.Jobs“, Europoje įkurtu prieš metus. Kad šis tinklas „prabiltų“ lietuviškai, pasirūpino asociacija „Langas į ateitį“. Šiandien visoje Europoje prasidėjusios tradicinės akcijos „Interneto savaitė 2015“ (angl. Get Online Week 2015) metu socialinis tinklas „YouRock.Jobs“ pristatomas mokyklą ar studijas baigiantiems ir darbo ieškantiems jaunuoliams.
2015-03-23

Per kiek laiko galima susirasti darbą?

 Šiuo metu darbo pasiūlymų žvalgosi ne tik tie, kurie darbo neturi, bet ir dirbantieji, norintys pakeisti darbovietę ar imtis kitokios veiklos, susirasti naujų iššūkių. Daliai darbuotojų aktualus ir papildomas darbas. Ko darbuotojai tikisi iš darbo rinkos šiais metais? Darbo portalo CVbankas.
2015-03-05

Apklausa – kas sunkiausia ieškant darbo?

Darbo paieškos – atsakingas ir kartais ilgai trunkantis procesas. Vieniems sunkiausia yra dalyvauti darbo pokalbiuose, kitiems – atsakinėti į artimųjų klausimus „Kaip sekėsi?“, tretiems darbo paieškos primena azartišką žaidimą, kupiną praturtinančių iššūkių.
2015-03-02

Nesėkmės ieškant darbo – kaip įkvėpimo šaltinis

Visuomenėje, kurioje vertinamas turtas ir apie žmogaus vertę sprendžiama pagal jo profesiją, būti bedarbiu – labai sunku. Niekas geriau to nežino už šiuolaikinį jaunimą, kuris baigė mokslus prasidėjus pasaulinei finansų krizei ir šiuo metu, nepaisant atsigaunančios ekonomikos, vis dar sunkiai randa kelią į darbo rinką.
2015-02-25

Kokių darbuotojų pernai ieškojo darbdaviai ir kur norėjo dirbti patys darbuotojai?

 Pernai darbo rinka buvo aktyvi: darbdaviai kūrė naujų darbo vietų, ieškojo įvairių darbuotojų, patys darbuotojai jautėsi saugesni, taigi drąsiau žvalgėsi naujų iššūkių ir perspektyvų – svarstė darbo keitimo galimybę. Pernai tam tikros darbo sritys darbo ieškančiuosius traukė labiau nei anksčiau, pastebėta ir išaugusi tam tikrų darbuotojų paklausa, o tam tikrų – sumažėjęs poreikis.
2015-02-20

Priežastys, kodėl nerandate darbo

 Kai į jūsų pageidaujamą poziciją pretenduoja galybė kandidatų, potencialus darbdavys jūsų gyvenimo aprašymui skirs 15–30 sekundžių. LRT.lt kalbinti pašnekovai pataria nepagailėti kelių valandų ir sukurti išsamų bei solidų CV. Darbo rinkos specialistų teigimu, lietuvių gebėjimas ieškoti darbo tobulėja, tačiau tikrai dar reikia pasistiebti. Nors CV toli gražu nėra naujovė, tinkamai surašyti savo gyvenimo aprašymą sugeba ne kiekvienas.
2015-02-12

5 patarimai, kaip padidinti galimybes rasti darbą 2015-aisiais

Jaunimo nedarbas Lietuvoje pernai mažėjo nuosekliai ir gan ryškiai. Tačiau vis dėlto pradėti darbinę karjerą nesiseka ne vienam, nors ir dėl skirtingų priežasčių: vieni neturi jokios specialybės, kiti nori dirbti tik pagal specialybę, nors ji nėra paklausi, treti nepatenka į geidžiamų darbuotojų gretas, nes darbdavių reikalavimai per aukšti.
2015-01-02

Ligos ir nedarbo išmokų atstatymas – išlaidavimas ar teisingumas?

Žinių radijas Seimui į prieškrizinį lygį grąžinus ligos ir nedarbo išmokas, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Seime Eligijus Masiulis „Žinių radijui“ antradienį sakė, kad taip žmonės neskatinami ieškoti darbo ir didinamas „Sodros“ deficitas, o Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas nurodė, kad taip buvo įgyvendinti teisėti žmonių lūkesčiai.

Ekspertė: Jūsų CV prilygsta Jūsų pirštų atspaudams

Kaip nėra vienodų pirštų atspaudų, taip nėra ir vienodų gyvenimo aprašymų, todėl, ieškodami darbo, užuot kreipęsi į specialistą, CV turėtumėte parašyti patys. Taip pataria darbdavio įvaizdžio ekspertė Inesa Daugintaitė. Tačiau, anot specialistės, CV nereikėtų siųsti vos tik pamačius skelbimą – prieš tai pasidomėkite darbdaviu ir paskambinkite nurodytu kontaktiniu telefonu.
2014-11-21

Atskleidė, kam darbą susirasti lengviausia

Laisvoji banga Lietuvos darbo biržoje rikiuojasi universitetus baigusių, diplomuotų specialistų eilės. Kam dabar sunkiausia surasti darbą, o kurie specialistai tiesiog graibstomi, radijo stoties „Laisvoji banga“ eteryje pasakojo Lietuvos darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vedėja Inga Liubertė. Daugiau bedarbių – su aukštuoju išsilavinimu „Per tris liepos mėnesio savaites į šalies teritorines darbo biržas kreipėsi per 4000 absolventų. Pernai tuo pačiu metu jų buvo per 6000. 63 proc.
2014-07-24

Kariškis pakeitė lytį po 25 metų tarnybos armijoje

47-metų karys iš Didžiosios Britanijos nusprendė įgyvendinti savo svajonę ir ryžosi lyties keitimo operacijai, praneša lifenews.ru. Eilinis Russellas Jacksonas šiai procedūrai ryžosi po 25 metų tarnybos armijoje. Vyras pasakojo, kad visą savo gyvenimą jautėsi prastai identifikuodamas save vyru, bet nuo pat paauglystės bandė su tuo kovoti ir gyventi labai „vyrišką“ gyvenimą, tad savo profesija pasirinko armiją.
2012-11-14

Ką turite padaryti prieš išeidami iš darbo?

Dažnai žmonės vieną dieną nebeištvėrę rūpesčių darbe parašo atsistatydinimo laišką ir iš jo išeina nepasidomėję jokiomis alternatyvomis ir galiausiai vėl susiduria su stresu, nes negali rasti kito darbo. Forbes pataria, ką reikia daryti, kad išėję iš seno darbo neatsidurtumėte aklavietėje. Pradėkite darbo paiešką anksti Dešimt minučių po to, kai parašote prašymą išeiti iš darbo, nėra geriausias metas pradėti ieškoti naujo darbo.
2012-08-04

Universitetus baigusių bedarbių nuolat daugėja

Atšventę išleistuves, diplomais absolventai džiaugėsi neilgai – tradiciškai jaunuoliai plūstelėjo į darbo biržas. Universitetus baigusių bedarbių kasmet daugėja – šįmet per pirmąją liepos pusę darbo biržose įregistruota apie 5000 darbo nerandančių jaunuolių, praneša LTV Naujienų tarnyba.

„Facebook“ padės susirasti darbą

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ greitu metu gali pavirsti į darbo paieškų tarnybą, rašo valuewalk.com. Pasak šaltinių, „Facebook“ susitarė bendradarbiauti su įdarbinimo agentūromis „BranchOut“, „Jobvite“ ir „Work4labs“ bei sukurti atitinkamą internetinę tarnybą. Kol kas neaišku, ar apie laisvas darbo vietas vartotojai sužinos, pamatę įrašus naujienų juostoje, ar kažkokiu kitokiu būdu.
2012-07-10

Darbo pokalbis: ką daryti išgirdus suktą klausimą?

Šiais laikais kvietimas į darbo pokalbį daliai žmonių nuskambėtų lyg kvietimas į šventę, bet peržengus bendrovės slenkstį potencialūs darbdaviai jus įvarys į tikrą minų lauką. „Kitoje stalo pusėje sėdintis darbdavys praleidžia valandų valandas tokiuose pokalbiuose. Todėl sukti klausimai gali būti panaudoti kaip laiko valdymo priemonė, padedanti greitai pašalinti mažiau kvalifikuotą kandidatą“, – „Forbes“ cituoja knygos „Darbo pokalbiai žaliems“ (angl.
2012-02-27

Ieškau darbo: visą algą pasiūlė užsidirbti pačiam (III)

Vadybos studijos jau seniai yra populiariausia specialybė Lietuvoje. Kokį darbą gali gauti standartinis neseniai vadybos studijas baigęs žmogus, turintis minimalią ir dar išgalvotą darbo patirtį? Tam, kad atsakytų į šį klausimą, „Ekonomika.lt“ nusprendė atlikti eksperimentą. Tinklalapių Cvbankas.lt ir Cvmarket.lt vadovų paprašiau, kad padėtų sudaryti tipinio neseniai vadybos studijas baigusio vaikino gyvenimo aprašymą.
2012-01-20

Tyrimas: už kokį atlygį sutinka dirbti vyrai ir moterys?

Vieni uždirba vos kelis šimtus, kiti – keliolika ar keliasdešimt tūkstančių per mėnesį, likusieji niekaip negali rasti net menkiausiai apmokamo darbo. Šiuo metu pilna įvairių darbo ieškančiųjų – vienų lūkesčiai didesni, kitų mažesni, o skirtingų lyčių asmenys savo darbą įvertina taip pat nevienodai. Atlyginimas iki 1500 Lt į rankas – tokia daugumos darbo ieškančiųjų svajonė šiuo metu, rodo darbo paieškos portalo CVbankas.lt darbuotojų pageidaujamų atlyginimų statistika.
2011-12-19

Darbo birža: bedarbiai linkę imtis savarankiško verslo

Lietuvos darbo biržos duomenys rodo, kad rugpjūčio 11 d. šalyje buvo registruota 222,7 tūkst. bedarbių – 3,3 tūkst. mažiau nei prieš savaitę. Tai sudaro 10,77 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų, teigiama Darbo biržos pranešime. Per savaitę įdarbinimo ir laisvų darbo vietų rodikliai išliko panašūs kaip ir ankstesniąją. Teritorinės darbo biržos padėjo įsidarbinti 4,3 tūkst. bedarbių, o darbdaviai įregistravo 3,3 tūkst. laisvų darbo vietų.
2011-08-12

Kaip įveikti nedarbą šią vasarą?

Remiantis „Pew Research“ centro duomenimis, per pastaruosius dvejus metus moterims susirasti darbą buvo kur kas sunkiau nei vyrams. Blogiausia, kad nedarbas gali sukelti nesantaiką šeimoje bei psichologinių problemų. Remdamiesi žemiau įvardytais patarimais, galite susidoroti su minėtomis problemomis: Judėkite Stresas gali sukelti miego sutrikimus ir daryti įtaką jūsų mitybai. Šią vasarą išbandykite naują būdą laikui prastumti ir sveikatai stiprinti. Susitelkite ties savo kūnu.
2011-07-19

Diplomas – ne pagrindinis dalykas darbinantis

Darbo ieškantieji dažnai diskutuoja, kad darbdaviai, priimdami naują žmogų į darbą, visiškai nesigilina ir net neklausia, kokio mokslo diplomą kandidatai turi, kokia jų specialybė, kokius mokslus tie kandidatai krimtę. Ar tikrai priimant asmenį į darbą jo išsilavinimas nėra esminis dalykas? Darbo paieškos portalo CVbankas.
2011-06-09

Darbuotojams svarbu ne tik atlygis

Šiuo metu, kai darbuotojai yra linkę skųstis dėl savo finansinės padėties, dėl griežtesnių darbo sąlygų, vis dėlto ne visi dirbantieji vertina tik finansinę išraišką už darbą. Darbuotojai turi ir kitokių siekių bei poreikių, prieš kuriuos atlyginimas neretai netgi nublanksta. Šiuo metu daugumai darbą turinčių asmenų darbe vis dėlto svarbiausia pasitenkinimas ir žinojimas, kad jie dirba mėgstamą darbą, rodo darbo paieškos portalo CVbankas.lt apklausos rezultatai.
2011-05-30

Daugiausiai uždirba aukštąjį išsilavinimą turintys 30–39 metų vyrai

Remiantis darbuotojų apklausos rezultatais, kas antras darbuotojas šiuo metu darbe norėtų pakeisti vienintelį dalyką – atlyginimą. Daugiau nei 50 proc. dirbančių respondentų svajoja apie didesnį atlyginimą ir tikisi, kad į jų norus bus atsižvelgta. CVbankas.lt pranešime pateikiama, kaip atlyginimas priklauso nuo amžiaus, išsilavinimo, lyties ir kokie yra darbuotojų lūkesčiai. Iš darbo paieškos portalo CVbankas.
2011-04-22

Daug lietuvių norėtų pakeisti savo darbo sritį

Norint įsidarbinti ir renkantis konkrečią darbo sritį daug įtakos daro turimas išsilavinimas arba jau turima ankstesnio darbo patirtis. Vieni kandidatai, ieškodami darbo, nori savo žinias taikyti tokioje pat srityje, kurios išsilavinimą ar patirties turi. Kiti yra linkę pakeisti sritį ir nori įsidarbinti tokioje įmonėje, su kurios veikla dar nebuvo susidūrę. Kokių darbo ieškančiųjų daugiau – lojalių žinomai darbo sričiai ar norinčių išbandyti naują veiklą? Darbo paieškos portalo CVbankas.
2011-03-02

Ar užsienyje įgytas diplomas atveria daugiau durų?

Anksčiau ištarus Oksfordo ar Kembridžo universitetų pavadinimus daugeliui moksleivių tik nutįsdavo seilės. Pastaraisiais metais vis daugiau jaunuolių, gavusių brandos atestatus, kraunasi lagaminus ir išvyksta studijuoti svetur.
2011-02-10

Įsidarbinti lengviau nei prieš pusmetį

Nors vis dar išlieka nemažai darbo ieškančiųjų, manančių, kad įsidarbinti šiuo metu tikras iššūkis, tačiau darbuotojų apklausos rezultatai rodo, kad kandidatai įsidarbinimo galimybes vertina šiek tiek optimistiškiau. Šiuo metu maždaug penktadaliu daugiau nei prieš pusmetį asmenų, kurie mato daugiau perspektyvų gauti darbą. Vieniems darbo paieškos portalo CVbankas.
2011-02-02

Kokių darbuotojų ieškoma?

Darbo paieška aktuali visuomet: vieni ieško, norėdami apskritai turėti darbą, kiti nori keisti jau turimą, todėl žvalgosi naujų darbo pasiūlymų. Išanalizavus darbo pasiūlymų statistiką, pateikiama, kokios srities darbuotojai šiuo metu turi daugiausia galimybių įsidarbinti ir kokios – mažiausiai. Darbo paieškos portalo CVbankas.lt skelbimų statistika rodo, kad šiuo metu Vilniuje, kaip ir prieš pusmetį, daugiausia ieškoma pardavimų ir prekybos specialistų.
2010-12-30

Geriausia kalėdinė dovana – darbas

Šiaulietės Birutės Radavičienės Kalėdos šiemet bus kitokios, nei galėjo būti – tai ji ir jos šeima tikrai žino. Moteris po ilgų paieškų pagaliau turi darbą, rašo „Šiaulių kraštas“. Vėl gali jaustis oriai, kai nebereikia iš valstybės imti bedarbio pašalpos. Darbas Birutei ne tik pinigai, bet ir galimybė jaustis reikalingai. Birutė po motinystės atostogų šį balandį nebegalėjo grįžti į buvusį vyriausiosios buhalterės darbą, nes įmonė, neatlaikiusi sunkmečio, bankrutavo.
2010-12-23

Kas skatina mesti darbą?

Ne visada tik darbdaviai sprendžia, kada darbuotojas liks įmonėje ir atliks savo darbus bei funkcijas. Būna situacijų, kai darbuotojai, dažniausiai neapsikentę tam tikrų sąlygų, priima sprendimą palikti įmonę. Kokios tos priežastys? Darbo paieškos portalas CVbankas.lt apklausė darbuotojus ir pateikia populiariausias priežastis, dėl kurių darbuotojai ryžosi keisti darbą. Dažniausia priežastis, kodėl darbuotojai paliko ankstesnę savo darbovietę, buvo vis dėlto ne jų pačių sprendimas.
2010-11-18

Kas turėtų būti pateikiama siūlomo darbo skelbime?

Darbuotojai neretai skundžiasi, kad, išsiuntę savo motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą, nebūna pakviesti į pokalbį dėl darbo, o darbdaviai kartais įžvelgia problemą, kad pagal pateiktą darbo skelbimą gauna gausybę laiškų, kuriuose tikrai ne kiekvienas pretendentas tinkamas konkrečiam siūlomam darbui.
2010-06-02

Ieškant darbo svarbi ir skolų istorija?

Darbo ieškantys Lietuvos gyventojai nuo šiol kartu su gyvenimo aprašymu bei motyvaciniu laišku darbdaviams galės pateikti ir „jų patikimumą atskleidžiančią informaciją“ – asmeninį kredito reitingą. Tokią galimybę suteikia kreditų biuro „Creditinfo“ ir internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ bendras projektas.
2010-05-31

Darbo paieška: kur ieškoma ir ar randama darbo pasiūlymų?

Kokiais būdais darbo neturintieji ieško darbo? Kaip rasti darbą yra daugiausia galimybių? Ar ilgai vartotojai darbo neturi? Ar randa darbo pasiūlymų, o juos radę siūlo savo kandidatūrą darbdaviams? Darbo ieško dirbantieji ir darbo neturintieji Šiuo metu darbo paieškos aktualios tiek dirbantiesiems, tiek darbo neturintiesiems: CVbankas.lt atlikto tyrimo statistika rodo, kad 91 proc.
2010-05-20
Į viršų