chloe kim

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chloe kim“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chloe kim“.

JAV snieglenčių žvaigždė iškovojo auksą ir įsirašė į istoriją

Amerikietė Chloe Kim tapo pirmąja moterimi, laimėjusia du olimpinių snieglenčių aukso medalius pusvamzdžio rungtyje. Ketvirtadienį vykusiame finale C.Kim buvo vienintelė amerikietė, o turnyrą laimėti 21-erių metų snieglentininkė sugebėjo surinkusi 94 taškus – tai buvo beveik 4 taškais daugiau nei antroje vietoje likusi penkiskart olimpietė, tačiau pirmąjį olimpinį medalį karjeroje iškovojusi ispanė Queralt Castellet. Trečia liko japonė Sena Tomita.
2022-02-10

Olimpine čempione tapo JAV septyniolikmetė snieglentininkė – padarė tai savo tėvų gimtinėje

Pjongčango olimpinėse žaidynėse snieglenčių varžybų šuolių ant rampos varžybas laimėjo septyniolikmetė JAV atstovė Chloe Kim (98,25 taško). Kalifornijoje gimusi jaunutė atletė įspūdingą pasiekimą iškovojo savo tėvų gimtinėje.  Tai yra trečias JAV atstovų medalis snieglenčių varžybose šiose olimpinėse žaidynėse. Sidabrą iškovojo kinė Liu Jiayu (89,75 tšk.), o bronzą – dar viena amerikietė Arielle Gold (85,75 tšk.