celta vigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „celta vigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „celta vigo“.

„Atletico“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš Vigo „Celta“

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:0 įveikė „Celta Vigo“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje abiem komandoms sunkiai sekėsi susikurti progų. „Celta Vigo“ futbolininkai atliko vos tris smūgius, kai tuo tarpu „Atletico“ per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes nesugebėjo atlikti nei vieno. Antrajame kėlinyje komandos kūrė momentus.
2024-09-27

Ispanijoje – užtikrinta „Barcelonos“ pergalė ir kraupus komandos draugų susidūrimas

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus. Iago Aspas 14-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas.
2022-05-11

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

Be klubo sutikimo namo išvykęs „Celta“ puolėjas turės sumokėti baudą

Vigo „Celta“ krašto puolėjas Pione Sisto kaip reikiant turės patuštinti kišenę. Vos tik prasidėjus karantinui į savo automobilį įsėdęs P. Sisto nusprendė palikti Ispaniją ir grįžti į Daniją. Futbolininkams buvo nurodyta likti namuose. Absoliutaus draudimo išvykti į užsienį nebuvo, tačiau apie tokius planus žaidėjas iš anksto turėjo pranešti klubui. P. Sisto atveju to neįvyko – „Celta“ nieko nežinojo apie žaidėjo kelionę ir dėl to jam skyrė griežtą baudą.
2020-05-19

Be lyderių žaidusi „Barcelona“ pateko į „Copa del Rey“ finalą

Trečiadienį, Ispanijos „Copa del Rey“ turnyre buvo sužaistos vienos pusfinalio rungtynės. Valensijoje atsakomąsias rungtynes sužaidė „Valencia“ ir „Barcelona“ klubai. Praėjusią savaitę po žeminančio pralaimėjimo išvykoje rezultatu 0:7 „Valencia“ vienuolikę prieš rungtynes jau žinojo, kad šansai patekti į finalą minimalūs.