celta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „celta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „celta“.

Po kluptelėjimo atsitiesę „Real“ Ispanijoje iškovojo pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Lucas 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Real“ klubą į priekį 1:0. Luka Modričius 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.
2021-01-03

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Barcelona“ užtikrintai žengė į taurės turnyro ketvirtfinalį

„Barcelona“ ketvirtadienį Ispanijos futbolo taurės rungtynėse be gailesčio sudaužė Vigo „Celta“ – 5:0 (4:0). Ši pergalė atvėrė duris į varžybų ketvirtfinalį. Mačą dubliu atidarė Lionelis Messi. Jis 13 ir 15 minutėmis įmušė po Jordi Albos perdavimų. 28-ąją futbolininkai apsikeitė vaidmenimis – L. Messi asistavo, o J. Alba pelnė įvartį. 31-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 87-ąją – Ivanas Rakitičius.
2018-01-12

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

„Real“ per kėlinį subombardavo „Sevilla“ vartus

Ispanijoje triuškinamą pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido „Real“. Jis šeštadienį 5:0 (5:0) nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Dubliu pasižymėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, įmušęs 23 ir 31 minutėmis. Pastarasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. Po tikslų smūgį pridėjo Nacho (3 minutė), Toni Kroosas (38 min.) bei Achrafas Hakimi (42 min.). „Real“ (31 taškas) užima trečiąją lygos poziciją, „Sevilla“ (28 tšk.
2017-12-10

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.
2017-11-29

„Real“ nesėkmių seriją nutraukė triuškinama pergale

Madrido „Real“ futbolininkai buvo pralaimėję pastarąsias Ispanijos čempionato ir UEFA Čempionų lygos rungtynes, bet sekmadienį reabilitavosi – namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Las Palmas“. Pačioje rungtynių pradžioje vienas prieš vartininką paspruko, bet tiesiai į jį smūgiavo Karimas Benzema. Vėliau šiek tiek tikslumo pritrūko į tolimąjį vartų kampą nepataikiusiam Cristiano Ronaldo. Šeimininkai vargo iki 41-osios minutės, kol galva po kampinio įmušė Casemiro.
2017-11-06

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Sekmadienį Ispanijoje pergales iškovojo Madrido futbolo klubai – „Atletico“ ir „Real“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Vigo „Celta“. Pergalingą įvartį 28-ąją minutę įmušė Kevinas Gameiro. „Real“ savo stadione 3:0 (2:0) nugalėjo „Eibar“. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Paulo Oliveira. 28-ąją po Isco perdavimo tikslus buvo Marco Asensio. Paskutinį tašką 82-ąją minutę po Karimo Benzemos perdavimo padėjo Marcelo.
2017-10-22

Europos lygos finale – garsių Anglijos ir Nyderlandų klubų mūšis

Ar garsusis „Manchester United“ klubas, Anglijos čempionate užėmęs tik šeštąją vietą, pateks į UEFA Čempionų lygą? Tai paaiškės šį vakarą Švedijos Solnos mieste. Čia vyks Europos lygos finalas, kuriame „raudonieji velniai“ kovos su Amsterdamo „Ajax“ komanda. Šį mačą tiesiogiai nuo 21.35 val. rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Nugalėtojui atiteks kelialapis į Čempionų lygos varžybas.
2017-05-24

„Real“ viską susigrąžino į savo rankas

Madrido „Real“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę atidėtose Ispanijos čempionato 21-ojo turo rungtynėse. Madrido ekipa svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“. „Real“, iki sezono pabaigos likus turui, įgijo trijų taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią „Barcelona“. Mačą pradėjo Cristiano Ronaldo dublis. Portugalas įmušė 10-ąją ir 48-ąją minutėmis. 69-ąją minutę intrigą atgaivino Johnas Guidetti, bet „Celta“ už tai gavo dar du įvarčius.
2017-05-17

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.
2017-05-15

Jose Mourinho apie Europos lygos finalą: tai bus monstrų dvikova

UEFA Europos lygos finale gegužės 24-ąją Stokholme žais „Manchester United“ ir Amsterdamo „Ajax“. „Du monstrai. Šių klubų istorija – nuostabi“, – apie artėjančią dvikovą kalbėjo „Manchester United“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho. — Manchester United (@ManUtd) May 11, 2017 „Stokholme, mes ateiname! Kokios komandos pastangos šįvakar! Dar viena kova iki UEFA Europos lygos taurės!“ – tviteryje rašė „Manchester United“ saugas Henrikhas Mkhitaryanas.
2017-05-12

Jose Mourinho liejo apmaudą dėl sunkaus tvarkaraščio: taip žaisti – neįmanoma

„Manchester United“ treneris Jose Mourinho paaiškino savo sprendimą, kodėl daro tiek daug keitimų sudėtyje. Portugalo teigimu, sužaisti 17 rungtynių per 7 savaites yra neįmanoma. Strategas po mačo su Vigo „Celta“ pirmosiose Europos lygos pusfinalio rungtynėse padarė net 8 pakeitimus sudėtyje, kai reikėjo žaisti „Premier“ lygos susitikimą su Londono „Arsenal“. Tačiau tokį savo sprendimą treneris aiškino tuo, kad kitaip pasielgti jam buvo tiesiog neįmanoma. „Situacija yra labai paprasta.
2017-05-10

Mantas Kuklys įsivertino debiutą komentatoriaus kėdėje ir įvardijo savo favoritus

Ketvirtadienį Lietuvos rinktinės ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Mantas Kuklys debiutavo sau neįprastu amplua – kartu su Ryčiu Vyšniausku komentavo UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynes Vigo „Celta“ – „Manchester United“. Po mačo M. Kuklys tv3.lt įsivertino savo debiutą ir atskleidė komentatorius favoritus. Sulaukė žmonos patarimų „Galėjo būti ir geriau, – iškart po debiuto tv3.lt sakė M. Kuklys. – Turbūt viską darant pirmą kartą, būna jaudulys. Jį jaučiau ir šįkart.
2017-05-05

Anglijoje – žūtbūtinis „Arsenal“ ir „Manchester United“ susirėmimas

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį įvyks bekompromisis mūšis tarp Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“ futbolininkų. Šias ir dar ketverias rungtynes savaitgalį bei pirmadienį rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt, taip pat „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“ ir „Manchester United“ mačo tiesioginė transliacija poryt prasidės 17.55 val.
2017-05-05

„Manchester United“ pergalę garantavo jaunojo puolėjo baudos smūgis

„Manchester United“ laimėjo pirmąsias UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynes Ispanijoje. Anglijos komanda 1:0 (0:0) įveikė Vigo „Celta“. Pergalę garantavo jaunojo Marcuso Rashfordo įvartis. Atsakomasis mačas – po savaitės Mančesteryje. Pirmoji pavojingą mačo momentą sukūrė „Celta“. 11-ąją minutę po Nemanjos Radojos perdavimo iš dešinės galva į vartus nepataikė Danielis Wassas. 20-ąją minutę teko pasiraitoti rankoves „Celta“ vartininkui Sergio Alvarezui.
2017-05-04

Ispanijoje – identiškos „Sevilla“ ir „Athletic“ pergalės

Ketvirtadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 34-ajame ture vienodas pergales iškovojo „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“. „Deportivo Alaves“ bei „Eibar“ sužaidė be įvarčių. „Sevilla“ savo aikštėje 2:1 (0:0) nugalėjo Vigo „Celta“. Pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnyta. Pirmasis krito iškart po pertraukos – 49-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė argentinietis Joaquinas Correa. „Sevilla“ džiaugėsi neilgai – 53-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Iago Aspas.
2017-04-28

UEFA Europos lyga: „Manchester United“ pusfinalyje žais su Vigo „Celta“

Penktadienį ištraukti ir UEFA Europos lygos pusfinalių burtai. Jie suvedė Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) – Liono „Olympique“ (Prancūzija) bei Vigo „Celta“ (Ispanija) – „Manchester United“ (Anglija). Pirmosios rungtynės vyks gegužės 4-ąją Amsterdame ir Vige. Atsakomosios bus žaidžiamos 11-ąją Lione bei Mančesteryje. Poras lėmė burtus traukusios Švedijos futbolo legendos Patriko Anderssono ranka. Finalas vyks gegužės 24-ąją Švedijos sostinėje Stokholme.
2017-04-21

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.
2017-04-21

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti belgų, ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo ispanai, prancūzai ir olandai

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija). Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris.
2017-04-14

Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas, Ispanijoje – „hetrikas“

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0). Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas. Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella. „Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją.
2017-04-03

Europos lygos ketvirtfinalio burtai: „Manchester United“ susitiks su „Anderlecht“

UEFA būstinėje Nione ištraukti Europos lygos ketvirtfinalio etapo burtai, į keturias poras suskirstę stipriausias šio sezono komandas. Ketvirtfinalio poros: Pirmoji poros komanda pirmąsias rungtynes žais namuose. Briuselio „Anderlecht“ – „Manchester United“ Vigo „Celta“ – „Genk“ Amsterdamo „Ajax“ – Gelzenkircheno „Schalke“ Liono „Olympique“ – Stambulo „Bešiktaš“ Pirmosios porų rungtynės ketvirtfinalyje bus žaidžiamos balandžio 13 dieną, o atsakomieji susitikimai vyks balandžio 20-ąją.
2017-03-17

Europos lygoje – solidus Gediminas Mažeika ir bananą aikštėje valgantis Marcosas Rojo

Ketvirtadienį „Old Trafford“ stadione Mančesteryje vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ sėkmingai teisėjavo lietuvis Gediminas Mažeika. Rungtynės įsiminė ir netradiciniu epizodu – aikštėje bananą valgančiu argentiniečiu Marcosu Rojo. „Manchester United“ laimėjo 1:0 (0:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis mačas Rostove baigėsi 1:1. Mančesteryje vykusios rungtynės buvo emocingos, bet G. Mažeika puikiai kontroliavo situaciją.
2017-03-17

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Lionelio Messi įvarčio šventimas pakurstė kalbas, tačiau priežastis – kita

„Barcelona“ klubo puolėjas Lionelis Messi išsklaidė kalbas, kilusias po jo įvarčio šventimo pergalingose rungtynėse su Vigo „Celta“. Katalonijos ekipos superžvaigždė po įvarčio imitavo skambutį, o futbolo pasaulis pradėjo spėlioti, kad tai galbūt reiškė kažką, kas susiję su jo kontraktu. Tačiau 29-rių argentiniečio žinutė nebuvo skirta „Barcelona“ ekipos vadovams. L. Messi Ispanijos žiniasklaidai pasakė, kad jis žinutę pasiuntė savo sūnėnui, sėdėjusiam „Camp Nou“ tribūnose.
2017-03-06

Ispanijoje – „Real“ ir „Barcelona“ įvarčių šou

Šeštadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos rungtynėse įtikinamas pergales iškovojo vietos superkomandos. Madrido „Real“ svečiuose 4:1 (3:0) nugalėjo „Eibar“, o „Barcelona“ 5:0 (2:0) savo aikštėje sudaužė Vigo „Celta“. „Real“ gretose ryškiausiai spindėjo Karimas Benzema. Prancūzas įmušė du įvarčius (14, 25 minutėmis) ir atliko rezultatyvų perdavimą Jamesui Rodriguezui (29 min.). Tiesa, kolumbietis asistavo K. Benzema, kai šis mušė antrąjį įvartį. 60-ąją minutę pasižymėjo Marco Asensio.
2017-03-05

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Antra nesėkmė iš eilės: „Real“ namų tvirtovėje krito prieš „Celta“

Madrido „Real“ futbolininkai patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą. Šį kartą Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalyje juos namuose savo pačių tvirtovėje, „Santiago Bernabeu“ stadione, 2:1 įveikė Vigo „Celta“. Savaitgalį nutrūko „Real“ 40-ies iš eilės nepralaimėtų mačų seriją, tačiau Madrido ekipa į aikštę nemetė visų pagrindinių žaidėjų. Tiesa, starto vienuolikėje žaidė pagrindinis vartininkas Keyloras Navasas, Toni Kroosas, Cristiano Ronaldo, kapitonas Sergio Ramosas.
2017-01-19

Bronzą iškovojęs „Atletico“ sezoną baigė pergale

Šeštadienį vėlai vakare sužaistos dar dvejos Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) paskutinio – XXXVIII turo – rungtynės. Dvidešimt aštunta pergale sezoną baigė antrus metus iš eilės bronzą iškovojęs Madrido „Atletico“ (88 tšk.) klubas, savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjęs į šeštąją poziciją smuktelėjusią Vigo „Celta“ (60 tšk.) ekipą. Po įvartį į svečių vartus įmušė Fernando Torresas (51 min.) ir Antoine'as Griezmannas (54 min.
2016-05-15

Madrido „Real“ klubas į svečių vartus įmušė 7 įvarčius

Aštuonioliktą pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXVIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą užimantis Madrido „Real“ (60 tšk.) klubas, šeštadienį savo aikštėje net 7:1 (1:0) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje likusią Vigo „Celta“ (42 tšk.) ekipą. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (50, 58, 64 ir 76 min.), po vieną – Pepe (41 min.), Jese (78 min.) ir Garethas Bale'as (81 min.). Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Iago Aspasas (62 min.
2016-03-05

„Celta“ Vigo ir toliau nepralaimi Ispanijoje

Po sekmadienį dar vienos „Celta“ Vigo pergalės, „Celta“ klubas ir toliau tęsia savo puikų žygį „La lygoje“. „Celta“ Vigo išvykoje susitiko su „Villareal“ klubu, kuris prieš aštuntąjį turą buvo pirmoje vietoje. Pergalę rezultatu 1:2 iškovojo „Celta“ Vigo futbolininkai.
2015-10-18

Ispanijos futbolo čempionas patyrė antrąją nesėkmę

Antrąją nesėkmę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) septintojo turo rungtynėse patyrė, tačiau trečią vietą išsaugojo čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (15 tšk.) vienuolikė, šeštadienį svečiuose 1:2 (0:0) nusileidusi į dešimtąją poziciją pakilusiai „Sevilla“ (8 tšk.) ekipai. Po įvartį nugalėtojams pelnė Michaelis Krohnas-Dehlis (52 min.) ir Vicente'as Iborra (58 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Neymaras (74 min.
2015-10-03

„Barcelona" netikėtai patyrė pralaimėją Ispanijos lygoje

Trečiadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos penkto turo „La Ligos“ varžybos. Netikėtumų nebuvo išvengta, „Barcelona“ klubas patyrė triuškinamą pralaimėjimą. „Estadio Balaidos“ stadijone susitiko vietos „Celta“ Vigo su „Barcelona“ klubu. Pergalę rezultatu 4:1 šventė „Celta“ Vigo vienuolikė. Pirmąjį įvartį 26-ąją minutę, puikiu tolimu šūviu į vartų viršutinį kampą, pelnė Duran Nolito.
2015-09-24

Ispanijos futbolo pirmenybes čempionas ir vicečempionas sekmadienį pradėjo skirtingai

Sekmadienį sužaistos trejos 2015-2016 metų sezono Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) dvidešimties komandų turnyro pirmojo turo rungtynės, kuriose aikščių šeimininkams nepavyko iškovoti pergalių. Čempionė „Barcelona“ vienuolikė išvykoje 1:0 (0:0) privertė pasiduoti Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Svečių gretose Lionelis Messi (31 min.) nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Luisas Suarezas (54 min.
2015-08-24

„Celta“ mačo pabaigoje išsigelbėjo prieš „Athletic“ klubą

Ispanijoje penktadienį prasidėjo 34 „Primera“ lygos turas. Jis prasidėjo dramatiškomis lygiosiomis 1-1 tarp Vigo „Celta“ ir Bilbao „Athletic“ klubų. Nors „Athletic“ klubas šiose rungtynėse kamuolį valdė kiek ilgiau, tačiau namuose žaidęs „Celta“ klubas dažniau atakavo varžovų vartus. Visgi „Athletic“ vartininkas Gorka Iraizozas pirmajame kėlinyje atlaikė visus „Celta“ smūgius, o kėlinio pabaigoje svečiai iš Bilbao netgi išsiveržė į priekį. 43 minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Oscaras De Marcosas.
2013-05-04

„Manchester City“ įsigijo FC „Barcelona“ gynėją

Kaip praneša Anglijos žiniasklaida, buvęs „Arsenal“ ir „Barcelona“ gynėjas Sylvinho turėtų kitą sezoną rungtyniauti „Manchester City“ klube. Sylvinho po praėjusio sezono tapo laisvuoju agentu, kadangi jo sutartis „Barcelona“ baigėsi. Todėl „Man. City“ už žaidėją šiuo atveju nereikėtų mokėti nei cento.
2009-08-25

Tauruose siautėjo gandrų žudikas

Rytas prasidėjo nuo dviejų istorijų, susijusių su gandrais – graudžios ir siaubingos. Buvo pranešta, kad rastas sužeistas gandras, paliktas prie smulkių gyvūnų gydyklos durų Bažnyčių gatvėje, kita žinia – šiurpi: kažkas sušaudė visą gandrų šeimyną, gyvenusią UAB „Čelta“ teritorijoje, sename medyje. Keturi gandrai rasti nušauti, penktasis sužeistas kažkur blaškosi.

Claude'as Makelele kelia sparnus į Prancūziją

Buvęs Londono „Chelsea“ ekipos saugas Claude'as Makelele Sinda palieka Angliją ir persikrausto į Prancūziją - 35-erių metų futbolininkas sukirto rankomis su „Paris Saint Germain“ klubu. Tiesa, naujojo kontrakto sąlygos kol kas neatskleidžiamos. Tai bus jau šeštasis C. Makelelės klubas. Prieš tai prancūzas atstovavo „Nantes“, Marselio „Olympique“, Vigos „Celta“, Madrido „Real“ ir jau minėtai „Chelsea“, kurios garbę gynė nuo 2003 metų.
2008-07-21

Madrido "Real" - Ispanijos čempionai

Ispanijos futbolo čempiono titulą po ketverių metų pertraukos iškovojo Madrido "Real" klubas, sekmadienį namuose 3:1 (0:1) nugalėjęs Maljorkos "Real" ekipą.30-tą kartą šalies čempionais tapę Madrido "Real" futbolininkai surinko 76 taškus ir tik dėl geresnio tarpusavio rungtynių balanso (2:0 - namuose ir 3:3 - išvykoje) aplenkė paskutinių dviejų pirmenybių nugalėtoją "Barcelona" vienuolikę, kuri paskutiniajame ture svečiuose net 5:1 (3:0) sutriuškino lygos autsaiderę "Gimnastic" ekipą.
2007-06-18

Ispanijos futbolo čempionate vėl dvivaldystė

Sekmadienį sužaistos likusios šešerios Ispanijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyro lyderę tapo čempionės titulą ginančią "Barceloną" vėl pavijo "Sevilla" vienuolikė. "Sevilla" futbolininkai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo Vigo "Celta" ekipą. Abi pirmaujančios komandos turi po 53 taškus ir penkiais taškais lenkia į trečią vietą pakilusį Madrido "Real" klubą, kuris savo aikštėje taip pat 2:0 (0:0) nugalėjo "Gimnastic" vienuolikę.
2007-03-19

UEFA taurės ketvirtfinalyje - Anglijos, Ispanijos ir du Vokietijos futbolo klubai

Trečiadienį įvyko ketverios atsakomosios UEFA taurės futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo bei į varžybų ketvirtfinalį iškopė Anglijos, Ispanijos bei du Vokietijos klubai.
2007-03-15

UEFA taurės savininkė pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse neįveikė Donecko futbolininkų

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA taurės futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose aikščių šeimininkai iškovojo vos tris pergales. Nepavyko pergalės iškovoti ir taurės savininkei "Sevilla" (Ispanija) vienuolikei, kuri susitikimą namuose su Donecko "Šachtar" (Ukraina) klubu baigė lygiosiomis 2:2 (1:1). Aikštės šeimininkai šiame susitikime abu įvarčius įmušė nuo 11 metrų žymos, o rezultatą jiems pavyko išlyginti tik 88-ą minutę.
2007-03-09

Ispanijos futbolo pirmenybėse

Šeštadienį įvyko ketverios Ispanijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai ir svečiai pasidalijo po pergalę, o du mačai baigėsi lygiosiomis. Du taškus prarado dvidešimties komandų turnyro lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Madrido "Real" (60 tšk.), rungtynes išvykoje su Santandero "Racing" baigęs 1:1. Antrąją poziciją užimanti "Valencia" (54 tšk.) namuose 3:0 nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančius La Korunjos "Deportivo" (50 tšk.) futbolininkus.
2004-03-07

Paaiškėjo trys Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyviai

Trečiadienį (01.28) sužaistos trejos atsakomosios Ispanijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino Madrido "Real", "Sevilla" ir II lygos "Alaves" klubai. Staigmeną ketvirtfinalyje pateikė šeštąją vietą II lygoje užimantys "Alaves" futbolininkai. "Alaves" vienuolikė trečiadienį 0:1 (0:0) nusileido elitinės lygos Vigo "Celta" ekipai, bet pergalė savo aikštėje pirmajame susitikime 4:2 atvėrė jau kelią į pusfinalį.
2004-01-29

Atleistas Vigo “Celta” treneris

Ispanijos elitinės futbolo lygos Vigo "Celta" klubo vadovai pirmadienį iš vyriausiojo komandos trenerio pareigų atleido Miguelį Angelį Lotiną. Sekmadienį "Celta" vienuolikė namuose 2:5 pralaimėjo San Sebastijano "Real Sociedad" ekipai bei dvidešimties komandų čempionate su 21 tašku užima septynioliktąją vietą - 4 pergalės, 9 lygiosios ir 8 pralaimėjimai. M.A.Lotina "Celta" futbolininkus treniravo nuo 2002-2003 metų sezono pradžios.
2004-01-26

"Barsa" vos ne vos įveikė antrojo diviziono lyderius

Ispanijos futbolo taurės aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse trečiadienį ne geriausią žaidimą demonstruojanti "FC Barcelona" namuose įveikė antrojo diviziono lyderę "Levante" ekipą 3:1 (2:0) ir iškopė į kitą etapą, laimėjusi mačą bendru rezultatu 3-2. Pralaimėję svečiuose 0:1, baskai antrajame kėlinyje pirmavo 3:0, bet praleido įvartį 85 min. ir paskutines minutes turėjo vargo gindamiesi nuo varžovų atakų.