brangu
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brangu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brangu“.
Supratusi, kad nenori turėti vaikų ir nori sterilizacijos, moteris negalėjo patikėti savo ausimis: „Visur reikėjo vyro sutikimo“
Lietuviai, norintys tapti nevaisingi, kreipiasi dėl sterilizacijos į Lietuvos klinikas, tačiau atsimuša į sieną. Tai tampa tarsi loterija, nes sulaukia pačių įvairiausių atsakymų, kodėl procedūra jiems nebus daroma. Medikams tai ne mažesnė painiava, nes atlikdami operaciją gali teisiškai nukentėti. Sveikatos apsaugos ministerija žada spręsti problemą.
Lietuvoje pasigražinti kainuoja vis daugiau, bet moterys atviros – išvaizdai pinigų negaili
Kiek kainuoja grožis? Į šį klausimą atsakyti sunku. Tačiau, kasmet grožio paslaugos ir prekės vis brangsta, pastaraisiais metais – penktadaliu. Moterys atvirauja, išvaizdai pinigų negailinčios.
O Kaune surengtoje grožio parodoje susibūrę specialistai tikina, kad pirmiausia būtina pasirūpinti gera savijauta ir tinkama veido, kūno bei plaukų priežiūra.
Kaune vykusios parodos „Beauty expo“ dalyviai stebino grožio industrijos naujovėmis ir kvietė jomis pasilepinti.
Karantinas keičia ne tik mūsų aprangą, bet ir jos kainas
Jau daugelį metų drabužių ir avalynės kainos Lietuvoje yra didesnės už vidutines Europos Sąjungos (ES) šalyse. Tačiau koronaviruso pandemija keičia ne tik pačią aprangą, bet ir jos kainas. Prekybininkai pastebi pasikeitusius pirkėjų įpročius, todėl drabužiams taiko nuolaidas.
Stiliaus ekspertė Irna Cybina irgi pastebėjo, kad šio rudens tendencijos pasižymi paprastumu, patogumu ramiomis spalvomis, nėra nieko, kas stebintų ar šokiruotų.
Sudarė žemėlapį pagal naujausią rodiklį: netikėtas Baltijos šalių rezultatas
Svarstote apie gyvenimą užsienyje? Geriau pasitikrinkite informaciją šiame žemėlapyje, prieš žengdami svarbų žingsnį. „MoveHub“, skirta padėti į užsienį vykstantiems žmonėms, apskaičiavo ir palygino, kaip skiriasi pragyvenimo kaštai skirtingose pasaulio vietose. Skaičiavimas paremtas indeksu, kuriame skaičiuojamos kasdienės gyvenimo išlaidos, pavyzdžiui, maistas, transportas, pagrindinės komunalinės paslaugos ir pramogos.
Kiekvienas norėtų sau tai leisti: 25 patys brangiausi dalykai (I)
Daugybė milijonų žmonių pasaulyje gyvena žemiau skurdo ribos (tai yra šiek tiek daugiau, nei vienas doleris per dieną). Tačiau kiekvieną dieną auga skaičius ir tų, kurie gali pasigirti itin prabangiu gyvenimu. Dalis pačių turtingiausiųjų aukoja labdarai, ligoninėms, įvairiausioms institucijoms, bet dauguma tiesiog lenktyniauja vieni su kitais, kuris įsigis brangesnį automobilį, jachtą, lėktuvą ar namą. Pateikiame 25 daiktus, kuriuos kiekvienas norėtų turėti, tačiau tik nedaugelis gali įsigyti.
TOP 10: brangiausios sporto šakos pasaulyje
Yra sporto šakų, kuriomis gali užsiimti anaiptol ne kiekvienas ir būtent dėl to, kad jos kainuoja labai brangiai. JAV portalas therichest.com pateikia sąrašą sporto šakų, kurias sportuoti yra brangiausia. 10. Jojimas
Jojimui neužtenka tiesiog mokėti jodinėti ar būti kaubojumi. Tai olimpinė rungtis ir viską atlikti teisingai, pasiruošti bei paruošti žirgą yra labai brangu. Žmogus gali įstengti nusipirkti žirgą, tačiau tai dar ne viskas, o svarbiausia yra dresūra.
TOP 10: brangiausios sporto šakos pasaulyje
Yra sporto šakų, kuriomis gali užsiimti anaiptol ne kiekvienas ir būtent dėl to, kad jos kainuoja labai brangiai. JAV portalas therichest.com pateikia sąrašą sporto šakų, kurias sportuoti yra brangiausia. 10. Jojimas Jojimui neužtenka tiesiog mokėti jodinėti ar būti kaubojumi. Tai olimpinė rungtis ir viską atlikti teisingai, pasiruošti bei paruošti žirgą yra labai brangu.
Krizės kertinė problema: viskas tapo per brangu
Krizė drebinanti euro zonos silpniausias šalis gali būti apibūdinta paprastai: viskas tapo pernelyg brangu, rašo „Wall Street Journal“.
Darbo jėga tapo per brangi, todėl turėjo mažėti atlyginimai. Tačiau pabrango ir maisto produktai, transportas, būstai bei gausybė kitų prekių ir paslaugų. Sparčiai augančios kainos krizės prispaustose šalyse per pirmą prisijungimo prie euro dešimtmetį išsiurbė jų ekonomikų konkurencingumą, kas galų gale lėmė augimo sulėtėjimą bei nedarbo išaugimą.