bogdanas bogdanovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bogdanas bogdanovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bogdanas bogdanovičius“.

Paskelbti olimpinių žaidynių simboliniai penketai, MVP pripažintas LeBronas Jamesas

Pasibaigus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse vyrų krepšinio turnyrui buvo paskelbti simboliniai turnyro penketai bei naudingiausias krepšininkas. Viso turnyro MVP buvo pripažintas JAV rinktinės puolėjas LeBronas Jamesas. Jis finale atliko dvigubą dublį ir pelnė 14 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Turnyre amerikietis vidutiniškai pelnydavo 14,2 taško, atkovodavo 6,8 kamuolio ir atlikdavo 8,5 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.
2024-08-11

Po pralaimėto dramatiško pusfinalio – serbų kritika teisėjams

Iš didžiulės duobės išlipti sugebėjusi JAV rinktinė pasiekė Paryžiaus olimpinių žaidynių krepšinio turnyro finalą. Steve‘o Kerro auklėtiniai po dramatiško mūšio 95:91 palaužė praktiškai visas rungtynes priekyje buvusius Serbijos krepšininkus. Rezultatyviausiai Serbijos komandoje rungtyniavo 20 taškų pelnęs Bogdanas Bogdanovičius, kuris po susitikimo Arisui Barkui iš „Eurohoops“ peikė teisėjų darbą. Nesu iš tų, kurie kalbėtų apie teisėjus“, – teigė B.Bogdanovičius.
2024-08-09

Pergalę išvargusios Serbijos lyderis Bogdanas Bogdanovičius nukėlė kepurę prieš Pietų Sudaną: „Jie žaidžia be jokios baimės“

Šeštadienio vakarą olimpinėse žaidynėse Serbijos rinktinė turėjo gerokai pavargti, kad pavyktų palaužti Pietų Sudano krepšininkus, kuriuos galiausiai įveikė 96:85. Vienu iš pergalės veiksnių serbams tapo Bogdanas Bogdanovčius, surinkęs 30 taškų rungtynėse. Krepšininkas varžovams negailėjo gerų žodžių ir pripažino, kad tai buvo geras komandos išbandymas prieš ketvirtfinalio startą. „Didžiulis iššūkis mums. Buvo puikios rungtynės ir geras testas mums prieš atkrintamąsias varžybas.
2024-08-04

Iš Eurolygos į NBA: pratęsta lyderystė ir naujo vaidmens paieškos

NBA yra daugelio krepšininkų svajonė, o akis už Atlanto kreipia ir didžiausi europietiško krepšinio grandai.  Kasmet tarp stipriausių pasaulio lygų – NBA ir Eurolygos – vyksta žaidėjų rotacija, o tarp žemynų keliauti nepabijo ir garsiausi vardai.  Pavyzdžiui, keturiskart NBA „Visų žvaigždžių“ žaidėjas Kemba Walkeris šio sezono pradžioje persikėlė į „AS Monaco“ ir tapo Donato Motiejūno draugu.
2024-03-11

Bogdanas Bogdanovičius pripažintas geriausiu Serbijos metų krepšininku

Serbijos 2023 metų geriausiu krepšininku pripažintas Atlantos „Hawks“ gynėjas Bogdanas Bogdanovičius. Krepšininkas gavo 27 balsus ir ryškiai aplenkė kitą NBA krepšininką Nikolą Jokičių, surinkusį 10 taškų. B. Bogdanovičiui prie šio laimėjimo daug prisidėjo atstovavimas Serbijos rinktinei praėjusiame pasaulio čempionate. Tuo tarpu NBA čempionu tapęs N.Jokičius nacionalinėje komandoje nežaidė. B. Bogdanovičius sidabru pažymėtose planetos pirmenybėse rinkdavo 17,7 taško.
2024-01-09

Paskelbti geriausių pasaulio taurės turnyro žaidėjų penketukai: papuolė ir Valančiūnas

Po įspūdingo finalo FIBA paskelbė ir Pasaulio taurės turnyro geriausių žaidėjų penketukus. Geriausiųjų penketuką sudaro Dennisas Schroderis (Vokietija), Shai Gilgeous-Alexanderis (Kanada), Anthony Edwardsas (JAV), Bogdanas Bogdanovičius (Serbija) ir Luka Dončičius (Slovėnija). Įdomu tai, kad penketuke nėra nei vieno centro arba sunkiojo krašto pozicijos krepšininko.
874 2023-09-10

Aukštai pakeltas galvas laikantys ir pasididžiavimo neslepiantys serbai: „Galvoje jau olimpinės žaidynės“

Maniloje (Filipinai) šiandien baigėsi daugiau nei dvi savaitęs besitęsusi krepšinio šventė. Po itin įtempto finalo paaiškėjo, kad pasaulio čempionais pirmąkart istorijoje tapo Vokietijos rinktinė, kuri rezultatu 83:77 įveikė Serbijos krepšininkus.
82 2023-09-10

Ryškiausios pasaulio čempionato žvaigždės: patyrę NBA galiūnai ir debiutai rinktinėse

Kol krepšinio sirgaliai skaičiuoja paskutines valandas iki 2023 m. pasaulio vyrų krepšinio čempionato, nacionalinės komandos pluša aikštėse, kad atėjus čempionato dienai būtų kuo geresnės formos. Artėjant didžiausiam metų krepšinio renginiui portalas tv3.lt kviečia susipažinti su didžiausiomis pasaulio krepšinio žvaigždėmis, kurias  išvysime pasaulio čempionato metu.
2023-08-24

Serbija paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą: Jokičiaus ir Micičiaus pavardžių – nėra

Artėjant pasaulio krepšinio čempionatui rinktinės kandidatų sąrašą paskelbė ir Serbija. Tiesa, jame nėra neseniai NBA čempionu tapusio Nikola Jokičiaus pavardės. 20-ies krepšininkų sąraše taip pat nėra ir Vasilije Micičiaus, kuris ruošiasi savo kovoms NBA.
2023-07-24

Jokičius neketina ilsėtis: padės Serbijos rinktinei pasaulio čempionate

Denverio „Nuggets“ komandos lyderis Nikola Jokičius pirmą kartą karjeroje tapo NBA čempionu, tačiau per daug ilgo poilsio neturės. Serbijos rinktinės strategas Svetislavas Pešičius patvirtino, kad vidurio puolėjas prisijungs prie nacionalinės komandos FIBA pasaulio taurės turnyre. „Jokičius yra kandidatų sąraše kaip ir kiti krepšininkai. Didžiuojuosi jo atsidavimu ir prisidėjimu prie tokios Denverio pergalės“, – teigė S.Pešičius.
2023-06-13

Serbų krepšinio žvaigždė mato Lietuvą tarp Europos čempionato favoritų

Serbijos krepšinio žvaigždė Bogdanas Bogdanovičius išskyrė Europos čempionato favoritus. Pagrindiniais pretendentais laimėti titulą jis laiko Slovėnijos komandą, bet tarp favoritų mini ir Lietuvą. „Aš paprastai nestebiu draugiškų rungtynių. Kaip ir kiekvienais metais, pirmasis pasirinkimas yra Slovėnija. Prancūzija ir Lietuva visada kelia problemų. Jos yra stiprios. Šių metų Europos čempionatas bus labai stiprus, čia nebus silpnų komandų.
2022-08-26

Serbams teks verstis be lyderio: žvaigždė praleis Europos čempionatą

Serbijos krepšinio žvaigždė Bogdanas Bogdanovičius praleis Europos čempionatą. Pranešama, kad Atlantos „Hawks“ krepšininkui prireiks kelio operacijos, po kurios nespės išgyti. 29 metų serbas iki šiol atstovavo rinktinei visuose čempionatuose nuo 2013 metų. Šiame NBA sezone jis rinkdavo 15,1 taško ir atkovodavo po 4 kamuolius.
2022-06-10

Smūgis serbams – viena ryškiausių rinktinės žvaigždžių praleis Europos čempionatą

Serbijos krepšinio žvaigždė Bogdanas Bogdanovičius greičiausiai praleis Europos čempionatą. Pranešama, kad Atlantos „Hawks“ gynėjas kelis mėnesius jaučia kelio skausmus ir 29 metų krepšininkas vasarą nori skirti poilsiui ir sveikatai. Tai rekomenduoja ir „Hawks“ komandos gydytojai. Šiame NBA sezone serbas rinkdavo 15,1 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 3,1 perdavimo.
2022-05-23

Serbų taškų mašina gali nutūpti Bostone

Bostono „Celtics“ komanda domisi Serbijos krepšinio žvaigžde Bogdanu Bogdanovičiumi. Tai skelbia „The Athletic“ žurnalistas Kevinas O'Connoras. 28 metų krepšininkas rudenį prisijungė prie Atlantos „Hawks“ ekipos. Juo tada „Celtics“ irgi domėjosi, bet nepavyko su Sakramento „Kings“ susitarti dėl mainų. B.Bogdanovičius šiame sezone renka 9,5 taško, atkovoja 3,4 kamuolio ir atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2021-03-22

„5 prieš 5“: Serbijos ir Argentinos „ginklai“, kurie papuoš tarpusavio dvikovą

Krepšinio sirgalių šį antradienį laukia neeilinis ketvirtfinalio mūšis, kuriame ginklus surems Serbijos ir Argentinos nacionalinės rinktinės. Šią įspūdingą dvikovą tiesiogiai stebėkite per tv3.lt jau nuo 14 val. Prieš lemiamą ketvirtfinalio etapą šių dviejų rinktinių nuotaikos – skirtingos.
2019-09-10

Serbų žiniasklaida: „karalius“ Bogdanovičius sumalė Lietuvą

Bogdanas Bogdanovičius suvertė 27 taškus į Lietuvos rinktinės krepšį ir nukalė antrą Serbijos pergalę per tris dienas prieš mūsiškius. Po tokio pasirodymo serbų žiniasklaida negailėjo liaupsių 26-erių Sakramento „Kings“ gynėjui. Serbija Kaune Lietuvą įveikė 95:91, o praėjusį šeštadienį Belgrade buvo stipresni 72:68. „Brutali Bogdanovičiaus partija: „Karalius“ dramatiškoje kovoje sumalė Lietuvą“, – tokią antraštę pasirinko „telegraf.rs" puslapis.
2019-08-13

Grigonis įvertino akistatą su Bogdanovičiumi: jis uždarė rungtynes

Pirmadienį atsakomojoje Serbijos ir Lietuvos nacionalinių rinktinių dvikovoje Mariaus Grigonio pavardė vėl figūravo rezultatyviausių rungtynių žaidėjų sąraše. Gynėjas per 24 žaidimo minutes pelnė 17 taškų ir buvo antras rezultatyviasias žaidėjas Lietuvos gretose. Po rungtynių krepšininkas įvertino mikrodvikovą su serbų talentu Bogdanu Bogdanovičiumi ir pyko dėl didelio rinktinės klaidų skaičiaus.
2019-08-13

Serbija paskelbė grėsmingą išplėstinį sąrašą pasaulio taurei

Serbijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Saša Džordževičius paskelbė išplėstinį rinktinės sąrašą pasaulio taurės kovoms. Jame – net 34 pavardės. Vėliau šis sąrašas trumpės, o liepos 18 d. rinktinė susirinks Belgrade, kur pradės pasiruošimą pirmenybėms Kinijoje. Serbai pasirengimo metu sužais ir dvejas draugiškas rungtynes su Lietuva. Rinktinės sąraše ir visi keturi NBA rungtyniaujantys serbai – Nikola Jokičius, Bogdanas Bogdanovičius, Bobanas Marjanovičius ir Nemanja Bjelica.
2019-06-07

Pirmieji serbų taškai iš žaidimo – galingu dėjimu

Rusijos ir Serbijos krepšinio rinktinės žaidžia Europos čempionato pusfinalio rungtynes. Serbai pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė galingu dėjimu. Jo autorius – Stefanas Birčevičius. Serbijos rinktinė po šio dėjimo pirmavo 3:0. Rusams pavyko revanšuotis – iš viršaus į krepšį įkrovė Timofejus Mozgovas. Galiausiai puikiu reidu krepšio link pasižymėjo Bogdanas Bogdanovičius. Pusfinalio nugalėtojas sekmadienį žais su slovėnais, pralaimėtojas mažajame finale varžysis su ispanais.
2017-09-15

Ispanai lieka nepralaimėję, serbų poziciją lems latvių ir turkų rungtynės

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės. Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.
2017-09-07

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Pirmadienį baigė sunki serbų pergalė

Europos krepšinio čempionato pirmadienį baigė sunki Serbijos rinktinės pergale. Serbai 80:74 (21:13, 15:18, 17:14, 27:29) nugalėjo šeimininkus turkus. Serbijos komanda pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (21:10). Turkai ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį (59:57), bet tada iniciatyvą perėmė serbai ir užtikrintai finišavo.
2017-09-05

Pirmasis gruzinų pralaimėjimas – lietuvių skriaudikus nubaudė vokiečiai

Europos krepšinio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė ketvirtadienį lietuvius įveikę gruzinai. Jie šeštadienį 57:67 (19:19, 17:22, 16:14, 5:12) nusileido vokiečiams. Gruzinai rungtynes pradėjo 11:6, bet netrukus atsiliko 13:17. Vokiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 41:36. Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms, Vokietijos rinktinė pabėgo 67:54. Gruzija: Zaza Pachulia 14 (6/9 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), Tornike Shengelia 12 (6/12 dvitaškių, 6 atk. kam.
2017-09-02

Pralaimėjo ir latviai – krito prieš serbus

Europos čempionatą pralaimėjimu pradėjo Latvijos rinktinė. Ji D grupės starte 82:92 (24:21, 23:24, 13:20, 22:27) nusileido Serbijos komandai. Latviai 7-ąją minutę pirmavo 14:7, o dar po minutės – 22:10. 17-ąją minutę įtikinamą persvarą sukaupė serbai (39:32), bet jie po pirmosios mačo pusės atsiliko 45:47. Antrojoje rungtynių dalyje dominavo serbai, bet ketvirtajame kėlinyje į priekį buvo išsiveržę ir latviai (75:73). Tada serbai laimėjo atkarpą 7:0 (80:75) ir šventė pirmąją pergalę.
2017-09-01

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Eurolygos karaliai metus užbaigė laimėdami Turkijos čempionatą

Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai sezoną užbaigė su dubliu. Eurolygą laimėję Željko Obradovičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą po pratęsimo 98:94 (24:19, 18:28, 17:17, 25:20, 14:10 įveikė „Bešiktaš“ ir laimėjo finalo seriją „sausai“ 4-0. Likus žaisti vos dvi minutes iki pagrindinio laiko pabaigos „Bešiktaš“ pirmavo 79:65, tačiau „Fenerbahče“ spurtavo ir išplėšė pratęsimą. Dėl sirgalių neramumų prieš tai vykusiame susitikime šios rungtynės vyko tuščioje arenoje.
2017-06-17

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos nelaimės

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos čempionu netaps. Tai paaiškėjo penktadienį Stambule, kur vietos „Fenerbahce“ pusfinalyje 84:75 (21:13, 23:21, 19:16, 21:25) sudorojo lietuvio atstovaujamą Madrido „Real“. „Fenerbahce“ savo pranašumą pradėjo įrodyti rungtynių pradžioje. Stambulo komanda 4-ąją minutę pirmavo 9:2. Finalo ketverto šeimininkai 7-ąją minutę pabėgo dviženkliu atstumu – 19:9. Madrido ekipa mače taip niekada ir neišsiveržė į priekį.
2017-05-19

CSKA ir „Fenerbahce“ ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0. Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė). Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo.
2017-04-21

„Fenerbahce“ iš „Panathinaikos“ atėmė aikštės pranašumą

Atėnuose Stambulo „Fenerbahce“ 71:58 (16:15, 12:27, 20:8, 23:8) nugalėjo vietos „Panathinaikos“ ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 1:0. Mačą geriau pradėjo „Fenerbahce“. Turkai pirmavo 16:6 (11 minutė). Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė „Panathinaikos“. Šeimininkai buvo priekyje 16-os taškų skirtumu – 44:28 (21 min.). Amerikietiškus kalnelius pratęsė „Fenerbahce“. Stambulo komanda finišavo itin sėkmingai – 39-ąją minutę komandas skyrė 16 taškų (71:55). Turkai puikiai atakavo.
2017-04-18

Ar Eurolygos ketvirtfinalis pateiks staigmenų?

Šiandien startuoja Eurolygos atkrintamosiose varžybos. Po jų paaiškės, kurios komandos žengs į finalo ketvertą. Portalas tv3.lt pristato ketvirtfinalio poras. Madrido „Real“ – Stambulo „Darussafaka“ Nors „Darussafaka“ reguliariajame sezone užėmė tik 8 vietą, o „Real“ 1-ąją, ji namie nukovė „karalius“ 81:68. Tiesa, tame mače dėl traumų nerungtyniavo vieni „Real“ lyderių Sergio Llullas ir Anthony Randolphas. Abi ekipos panašios tuo, jog žaidžia greitą krepšinį.
2017-04-18

Eurolygoje – „Fenerbahce“, „Galatasaray“ ir „Panathinaikos“ pergalės

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo du Stambulo klubai – „Fenerbahce“ ir „Galatasaray“. Laimėjimu savo kraitį taip pat papildė Atėnų „Panathinaikos“. „Fenerbahce“ (Turkija) po amerikietiškų kalnelių ir pratęsimo Stambule 68:65 (11:15, 19:16, 14:15, 14:12, 10:7) palaužė „Barcelona“ (Ispanija). Ispanai rungtynes pradėjo 6:0 (3 minutė). Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi itin dažnai. Rezultatas kelis kartus buvo ir lygus.
2017-04-07

Bodganas Bogdanovičius: apie incidentą su L. Westermannu, fanus ir Lietuvos rinktinę

Dvi Bogdano Bogdanovičiaus sezono rungtynės su Kauno „Žalgiriu“ skyrėsi kaip diena ir naktis. Nors abu kartus laimėjo „Fenerbahče“, pirmajame susitikime serbas patyrė traumą, o antrajame jau pats tempė savo komandą į pergalę. Rungtynės Stambule spalio 26-ąją. Trečiojo kėlinio vidurys. Bogdanas Bogdanovičius veržiasi po krepšiu ir užlipa ant Leo Westermanno kojos. Krepšininkas pasisuka čiurną, paguli ant parketo ir yra išnešamas iš aikštės.
2017-03-03

Eurolygoje – favoritų ir „Fenerbahce“ pergalės

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales šventė rungtynių favoritai – Maskvos CSKA (Rusija), Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija) ir „Barcelona“ (Ispanija). Turnyro lentelės kaimynų mūšį Stambule laimėjo vietos „Fenerbahce“. Maskvoje siautė prancūzas CSKA namie 93:81 (26:14, 28:34, 15:12, 24:21) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Rusai užtikrintai pradėjo rungtynes ir pirmąjį ketvirtį laimėjo 26:14. Šeimininkai sėkmingo žaidimo nepaleido ir toliau – pirmavo visų rungtynių metu.
2017-02-23

„Žalgiriui“ neparankus rezultatas – Stambulo derbį laimėjo „Daruššafaka“

Stambulo derbyje Eurolygoje penktadienį „Daruššafaka“ (11-11) labai nerezultatyviose rungtynėse 72:65 (10:20, 24:11, 13:16, 25:18) įveikė „Fenerbahče“ (14-8). „Daruššafaka“ įveikė „Fenerbahče“ krepšininkus antrą kartą Eurolygoje šį sezoną. Tai neparankus rezultatas „Žalgiriui“, kadangi „Daruššafaka“ pralaimėjimo atveju kauniečiai būtų galėję penktadienį šią ekipą pagal pergales pavyti.
2017-02-10

Jonas Mačiulis pralaimėtose rungtynėse taškų pelnyti nespėjo

Naujajam Ispanijos krepšinio lygos sezonui besirengiantis Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido „Real“ klubas kontrolines rungtynes namuose 87:90 (20:22, 25:25, 13:27, 29:16) pralaimėjo Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) krepšininkams. Lietuvos rinktinės puolėjas savo komandai taškų nepelnė, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei keturissyk prasižengė. Per 13 su puse (13:29) žaidimo minučių J. Mačiulis prametė abu tritaškius ir abu dvitaškius.
2016-09-17

Serbai paskutinių sekundžių trileryje palaužė kroatus

Ketvirtąja Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pusfinalio dalyve tapo Serbijos rinktinė, trečiadienį ketvirtfinalio rungtynėse 86:83 (20:19, 12:19, 34:14, 20:31) nugalėjusi Kroatijos krepšininkus. Trileris vyko iki paskutinių sekundžių, o rungtynių pabaiga išsitęsė. Vis dėlto 13 taškų deficitą panaikinę kroatai nesugebėjo palaužti serbų, kuriems rungtynių pabaiga susiklostė kiek sėkmingiau.
2016-08-18

Staigmena ar sensacija? Kroatija palaužė Europos čempionę Ispaniją

Staigmeną Rio de Žaneiro vasaros olimpiados vyrų krepšinio turnyro starte pateikė Kroatijos rinktinė. Sekmadienį antrosiose šešių ekipų B grupės pirmojo turo rungtynėse Kroatijos krepšininkai 72:70 (13:21, 19:17, 15:16, 25:16) įveikė Europos čempionę Ispanijos komandą. Lemiamą ataką, atsilikdami 2 taškais, turėjo ispanai, tačiau P. Gasolio metimą nugesino D. Šaričius ir tai lėmė Kroatijos pergalę.
2016-08-08

Serbijos krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė prancūzus

Rio de Žaneiro olimpiados krepšinio atrankos turnyrui, kuris liepos 4-9 dienomis vyks Belgrade, besirengianti Serbijos rinktinė šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose po pratęsimo 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) įveikė Prancūzijos krepšininkus, kurie kelialapį į 2016 metų olimpiadą bandys iškovoti atrankos turnyre Filipinuose.
2016-06-26

„Fenerbahče“ krepšininkai pirmą kartą pateko į Eurolygos finalą

Vokietijos sostinėje vykstančio 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio finalo ketvirto turnyro lemiamoje dvikovoje sekmadienį žais Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) klubai. Tai penktadienį vėlai vakare paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) krepšininkai po pratęsimo 88:77 (23:15, 18:25, 14:17, 17:15, 16:5) palaužė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) komandos pasipriešinimą ir į šio turnyro finalą pateko pirmą kartą.
2016-05-14

Čekijos krepšininkai pateikė staigmeną: aštuntfinalyje nukovė į medalius pretendavusius kroatus

Sekmadienį penktosiose Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio rungtynėse Čekijos rinktinė 80:59 (20:13, 28:18, 17:12, 15:16) nugalėjo Kroatijos ekipą ir pirmą kartą pateko tarp aštuonių pajėgiausių Senojo žemyno komandų. Dvigubais dubliais prie pergalės prisidėjo Janas Vesely'as, pelnęs 20 taškų ir po krepšiais atkovojęs 13 kamuolių, ir Tomašas Satoransky's, į varžovų krepšį įmetęs 10 taškų bei atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.