bilbao athletic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bilbao athletic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bilbao athletic“.

Laukti reikėjo 40 metų: Bilbao „Athletic“ – Ispanijos Karaliaus taurės čempionė

Šeštadienio naktį paaiškėjo Ispanijos Karaliaus taurės nugalėtojas, kuriuo po 40 metų pertraukos tapo Bilbao „Athletic“ klubas. Finalo rungtynėse baskai po baudinių serijos 2:1 (0:1) palaužė „Mallorca“ komandą. Per visą klubo istoriją „Athletic“ „Copa del Rey“ titulą yra laimėjusi 24 kartus. Paskutinį kartą čempionais jie tapo 1983-1984 metų sezone.  Rungtynėse pirmoji pasižymėjo „Mallorca“ komanda, kurios gretose pasižymėjo Danielis Rodriguezas.
2024-04-07

Sutriuškinta „Atletico“ komanda į Ispanijos taurės finalą užleido Bilbao futbolininkus

Ispanijos taurės pusfinalio varžybose eliminuota Madrido „Atletico“ komanda. Atsakomosiose varžybose Bilbao „Athletic“ net 3:0 sutriuškino varžovus iš Madrido. Pirmose rungtynėse jie turėjo minimalią persvarą, tad seriją jie laimėjo bendru rezultatu 4:0 bei finale kausis su „Mallorca“. 12-ąją rungtynių minutę „Athletic“ įtvirtino savo persvarą. Nico Williamsas skersavo kamuolį savo broliui Inaki Williamsui, kuris smūgiu vienu prisilietimu galingai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.
2024-03-01

„Atletico“ Ispanijos Karaliaus taurės pirmoje pufinalio kovoje krito prieš Bilbao futbolininkus

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio etapo pirmose rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic“ futbolininkų pranašumą.
2024-02-08

Pratęsime kritusi „Barcelona“ eliminuota iš Ispanijos taurės

Ispanijos „Copa del Rey“ varžybose savo pasirodymą užbaigė „Barcelona“ futbolininkai. Taurės ketvirtfinalyje katalonų žygį nutraukė Bilbao „Athletic“. Jie namuose po pratęsimo 4:2 palaužė „Barceloną“. Jau pirmąją rungtynių minutę „Athletic“ pelnė įvartį. Sužaidus 36 sekundes kamuolys atsidūrė pas Gorka Guruzeta, o šis gavęs progą smūgiui baudos aikštelėje jos nepraleido. 26-ąją minutę po kuriozinės situacijos rezultatas tapo lygiu.
2024-01-25

Dėl sirgaliaus mirties nutrauktos ir perkeltos „Granada“ ir „Athletic“ rungtynės

Ispanijos „La Liga“ rungtynės tarp „Granada“ ir Bilbao „Athletic“ komandų bus tęsiamos pirmadienį po to, kai sekmadienį jos buvo nutrauktos dėl sirgaliaus mirties tribūnose, pranešė lyga. Iš pradžių rungtynės buvo sustabdytos 17-ąją minutę, kai medikai bandė gaivinti „Granada“ sirgalių, kuriam mačo metu sustojo širdis, ir galiausiai po valandos jos buvo nutrauktos. Rungtynės, kuriose Bilbao pirmavo 1:0 po Inaki Williams įvarčio šeštąją minutę, bus tęsiamos pirmadienį.
2023-12-11

Įspūdingai debiutavęs „Barcelonos“ 17-metis vos per minutę išplėšė klubui pergalę

„La Liga“ pirmenybėse sunkią pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Barcelona“ komanda. Rungtynėse su Bilbao „Athletic“ katalonams ilgai nesisekė pelnyti įvarčio, tačiau galiausiai komandos debiutanto įvartis lėmė „Barcelona“ pergalę 1:0. Į priekį „Barcelona“ galėjo įsiveržti jau dešimtąją rungtynių minutę. Joao Felixas turėjo puikią progą smūgiui gavęs perdavimą baudos aikštelėje, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.
2023-10-23

„Real“ sezoną Ispanijoje pradėjo pergale svečiuose

Pergalingai naująjį Ispanijos „La Liga“ sezoną pradėjo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose 2:0 nugalėjo Bilbao „Athletic“ komandą. 28-ą minutę „Real“ ekipą į priekį išvedė Rodrygo, o 36-ą minutę skirtumą padvigubino  „Real“ komandoje debiutavęs Jude‘as Bellinghamas. „Real“ atliko 8 smūgius į vartų plotą, tuo tarpu „Athletic“ – tik 1. 50-ą minutę „Real“ ekipa turėjo atlikti priverstinį keitimą, kai dėl rimtų kelio problemų buvo pakeistas Ederas Militao.
2023-08-13

„La Liga“ pirmenybių sezono finiše – „Real“ lygiosios su „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Mikeliui Vesga 10-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.  Viniciusas Junioras 25-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį. Yuri Berchiche 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas.
2023-06-04

„La Liga“ pirmenybėse – dramatiška „Barcelonos“ pergalė prieš „Athletic“

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Ferranas Torresas 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko. Raulis Garcia 34-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2023-03-13

„La Liga“ pirmenybėse – triuškinanti „Barcelona“ pergalė prieš „Athletic“ futbolininkus

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4 – 0 sutriuškino Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Ousmane‘as Dembele 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0. Sergi Roberto 18-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Robertas Lewandowskis 22-ąją minutę pasitaisęs kamuolį pasiuntė jį į vartų tinklą ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 3:0. Ansu Fati 66...