biatlono rezultatai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „biatlono rezultatai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „biatlono rezultatai“.

Į 30-uką patekęs Strolia: „Nustebinau pats save“

Praėjusį sezoną pasaulio taurės etape Rūpoldinge bei 2019 metų pasaulio čempionate Estešunde Vytautas Strolia džiūgavo po vienų iš sėkmingiausių karjeros startų: lietuvis užėmė 26 vietas, 10 km sprinto varžybose nesuklydęs nė sykio. Tuo tarpu priešolimpinį sezoną geriausias Lietuvos biatlonininkas pradėjo demonstruodamas neįtikėtiną sportinę formą – sekmadienį Kontiolahtyje vykusiose sprinto varžybose užėmė 27 poziciją, nors suko net du baudos ratus.
2020-11-29

Gimtadienį rekordu pažymėjęs Strolia: „Startas suteikė užtikrintumo“

„Pakviesiu komandą valgyti tinginį. Mama padarė, sakiau, čia bus mano gimtadienio tortas“, – nusijuokė Vytautas Strolia, į Suomiją, kurioje prasidėjo 2020-2021 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybos, iš Lietuvos atsivežęs mamos pagamintą desertą. 28-ojo gimtadienio proga geriausią dovaną biatlonininkas sau įteikė pats: 20 km asmeninėse lenktynėse pasiekė asmeninį rekordą, užėmęs 16 vietą. Šaudykloje lietuvis užvertė net 19 taikinių iš 20-ies.
2020-11-28

Strolia pasaulio biatlono taurės varžybose pasiekė geriausią karjeros rezultatą

Šeštadienį Suomijoje prasidėjo naujasis pasaulio biatlono taurės sezonas. Vyrų 20 km lenktynėse įspūdingai pasirodė 28-ąjį gimtadienį minėjęs lietuvis Vytautas Strolia. Lietuvis numušė 19 taikinių iš 20, įveikė distanciją per 51 min. 53.3 sek. ir finišavo 16-as. Tai – geriausias V.Strolios karjeros rezultatas pasaulio taurės lenktynėse. Lietuvis iškovojo 25 įskaitinius pasaulio taurės taškus.
2020-11-28

Stroliai iki Europos biatlono čempionato medalio trūko 0.8 sek.

Baltarusijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate geriausią karjeros pasirodymą surengė lietuvis Vytautas Strolia. Vyrų 10 km sprinte lietuvis numušė 9 taikinius iš 10 ir finišavo ketvirtas! Lietuviui iki bronzos medalio trūko vos 0.8 sek. Iki šiol geriausia V.Strolios vieta Europos čempionate buvo 28-a, neskaičiuojant estafetės lenktynių. Čempiono titulą iškovojo rusas Matvejus Jelisejevas (23:46.4 min.
2020-02-29

Lietuvos biatlono rinktinė Europos čempionate – 14 vietoje

Baltarusijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas. Ketvirtadienį mišrių komandų estafetėje nugalėtojais tapo Ukrainos biatlonininkai. Valja Semerenko, Julija Džima, Artiomas Pryma ir Dmytro Pidručnyj išvengė baudos ratų, panaudojo 9 papildomus šovinius ir finišą pasiekė per 1 val. 11 min. 32.1 sek. Sidabru pasidabino rusai (+32.2 sek., 0 baudos ratų + 9 papildomi šoviniai), o bronza – norvegai (+33.7, 0+3). Lietuvos rinktinė buvo aplenkta ratu ir užėmė 14-ą vietą tarp 22 ekipų.
2020-02-27

Europos biatlono čempionate Kočergina pateko į finalą

Minske (Baltarusija) trečiadienį prasidėjo atvirasis Europos biatlono čempionatas. Antrąjį medalių komplektą išsidalino moterų supersprinto lenktynių dalyvės. Auksą laimėjo rusė Jevgenija Pavlova. Ji šaudė be klaidų, o šiek tiek ilgesnę nei 5 km trasą įveikė per 16 min. 31.8 sek. Sidabrą pelnė ukrainietė Olena Pidhrušna (+2.8 sek.
2020-02-26

Pasaulio biatlono čempionatas baigėsi Boe pergale, Loginovas atsisakė startuoti

Italijoje baigėsi pasaulio biatlono čempionatas. Paskutinį rungtį sekmadienį – vyrų 15 km bendro starto lenktynes – laimėjo 26-erių metų norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Neprilygstamą pasirodymą surengęs norvegas vienintelis numušė visus 20 taikinių ir atitrūko nuo varžovų. J.T.Boe distanciją įveikė per 38 min. 9.5 sek. Jis 10-ą kartą karjeroje tapo pasaulio čempionu. Italijoje J.T.Boe iš viso iškovojo 3 aukso ir 3 sidabro medalius.
2020-02-23

Lietuvos biatlono rinktinė aplenkta ratu, rusai po skandalo liko be medalių

Italijoje šeštadienį pratęstas skandalo sudrebintas pasaulio biatlono čempionatas, kuriame surengta vyrų 4x7,5 km estafetė. Auksu džiaugėsi Prancūzijos rinktinė, kuriai atstovavo Emilienas Jacquelinas, Martinas Fourcade‘as, Simonas Desthieux ir Quentinas Fillonas Maillet. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo tik 4 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 12 min. 35.9 sek. Antri buvo prastai šaudę norvegai (+21.5 sek.
2020-02-22

Dombrovskis pasaulio biatlono čempionate pasiekė karjeros rekordą

Italijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate trečiadienį medalius dalinosi vyrų 20 km lenktynių dalyviai. Auksą iškovojo prancūzas Martinas Fourcade‘as. Jis tik paskutiniame šaudymo ruože padarė 1 klaidą, bet gauta baudos minutė jam nesukliudė triumfuoti (49 min. 43.1 sek.). Prancūzą aplenkti kėsinosi norvegas Johannesas Thingnesas Boe, bet jis paskutiniame ruože irgi padarė 1 klaidą, o iš viso užsidirbo 2 baudos min. ir pralaimėjo M.Fourcade‘ui lygiai 57 sek.
2020-02-19

Pasaulio biatlono čempionate – geriausias Kočerginos rezultatas sezone

Italijoje penktadienį tęsėsi svarbiausios šio sezono biatlono varžybos – pasaulio čempionatas. Antrasis medalių komplektas buvo išdalintas moterų 7,5 km sprinte. Pergalę šventė 29-erių metų norvegė Marte Olsbu Roeiseland. Ji užsidirbo 1 baudos ratą, bet distanciją įveikė greičiausiai – per 21 min. 13.1 sek. Norvegė laimėjo 6-ą pasaulio čempionatų aukso medalį, tačiau visus ankstesnius apdovanojimus susirinko estafetės lenktynėse.