biatlono naujienos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „biatlono naujienos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „biatlono naujienos“.

Į 30-uką patekęs Strolia: „Nustebinau pats save“

Praėjusį sezoną pasaulio taurės etape Rūpoldinge bei 2019 metų pasaulio čempionate Estešunde Vytautas Strolia džiūgavo po vienų iš sėkmingiausių karjeros startų: lietuvis užėmė 26 vietas, 10 km sprinto varžybose nesuklydęs nė sykio. Tuo tarpu priešolimpinį sezoną geriausias Lietuvos biatlonininkas pradėjo demonstruodamas neįtikėtiną sportinę formą – sekmadienį Kontiolahtyje vykusiose sprinto varžybose užėmė 27 poziciją, nors suko net du baudos ratus.
2020-11-29

Gimtadienį rekordu pažymėjęs Strolia: „Startas suteikė užtikrintumo“

„Pakviesiu komandą valgyti tinginį. Mama padarė, sakiau, čia bus mano gimtadienio tortas“, – nusijuokė Vytautas Strolia, į Suomiją, kurioje prasidėjo 2020-2021 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybos, iš Lietuvos atsivežęs mamos pagamintą desertą. 28-ojo gimtadienio proga geriausią dovaną biatlonininkas sau įteikė pats: 20 km asmeninėse lenktynėse pasiekė asmeninį rekordą, užėmęs 16 vietą. Šaudykloje lietuvis užvertė net 19 taikinių iš 20-ies.
2020-11-28

Strolia pasaulio biatlono taurės varžybose pasiekė geriausią karjeros rezultatą

Šeštadienį Suomijoje prasidėjo naujasis pasaulio biatlono taurės sezonas. Vyrų 20 km lenktynėse įspūdingai pasirodė 28-ąjį gimtadienį minėjęs lietuvis Vytautas Strolia. Lietuvis numušė 19 taikinių iš 20, įveikė distanciją per 51 min. 53.3 sek. ir finišavo 16-as. Tai – geriausias V.Strolios karjeros rezultatas pasaulio taurės lenktynėse. Lietuvis iškovojo 25 įskaitinius pasaulio taurės taškus.
2020-11-28

Biatlonininkai pradeda kovą dėl kelialapių į Pekino olimpines žaidynes

„Baigėme sezoną Suomijoje be žiūrovų, o dabar pradedame ten pat, esant tai pačiai pandemijai, su žiūrovais“, – nusišypsojo Lietuvos biatlono federacijos (LBF) prezidentas Arūnas Daugirdas. Kitą šeštadienį, lapkričio 28 dieną, Kontiolahtyje biatlonininkai pradės medžioklę dėl kelialapių į 2022 metų Pekino olimpines žaidynes. Vieną po kito rekordus praėjusią žiemą mušusių lietuvių ambicijos tarp vyrų iškovoti ne vieną, ne du, bet net keturis kelialapius į žaidynes, kaip niekada pagrįstos.
2020-11-21

Baltarusijoje žiauriai sumuštas keturiskart olimpinės čempionės brolis

Baltarusijoje skaidrių rinkimų reikalaujantys protestuotojai savaitgalį vėl buvo vaikyti, naudojant jėgos struktūras. Nuo OMON nukentėjo ir legendinės Baltarusijos biatlonininkės Darijos Domračevos brolis Nikita. Paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip OMON yra apsupę sporto žvaigždės artimąjį. Jo veidas tuo metu jau buvo stipriai sumaitotas. Nikita vėliau buvo nuvežtas į tardymo izoliatorių ir tik tada – į ligoninę.
2020-10-12

Kuriozas: biatlono žvaigždė gavo sau nepriklausantį trofėjų

Biatlono pasaulyje – kuriozinė situacija. Tarptautinė biatlono sąjunga (IBU) su kurjerių pagalba išsiuntinėję pasaulio taurės sezono prizus, tačiau padarė grubią klaidą. Apie karjeros pabaigą pranešęs prancūzas Martinas Fourcade‘as nustebo, gavęs pagrindinį pasaulio taurės sezono trofėjų – krištolinį gaublį už pergalę bendroje įskaitoje. Prancūzas sezonas baigė su 911 tšk.
2020-04-20

Biatlonininkai palengvino kovą dėl penkių olimpinių kelialapių – užėmė istorinę vietą

Į Top-23 pasaulio biatlono taurės nacijų įskaitoje norėję patekti lietuviai gerokai viršijo šį tikslą. Atšaukus Osle turėjusį vykti etapą bei mišrių estafečių varžybas Kontiolahtyje, nacijų įskaita nebepasikeis – Lietuvos vyrai užėmė 16 vietą ir gerokai palengvino galimybes iškovoti net 5 kelialapius į Pekino olimpines žaidynes.
2020-03-14

Biatlono legenda Fourcade‘as baigia karjerą

Vienas geriausių visų laikų biatlonininkų 31-erių metų prancūzas Martinas Fourcade‘as pranešė, kad baigia karjerą. M.Fourcade‘as oficialiai pasitraukti turėtų šeštadienį, kai baigsis vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės. Ilgą žinutę parašęs ir savo šlovingą karjerą prisiminęs prancūzas paskutinėje pastraipoje padėkojo visiems fanams už palaikymą ir pareiškė, kad atėjo laikas ištarti sudie. M.Fourcade‘as per karjerą iškovojo 5 olimpinius aukso ir 2 sidabro medalius.
2020-03-13

Stroliai iki Europos biatlono čempionato medalio trūko 0.8 sek.

Baltarusijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate geriausią karjeros pasirodymą surengė lietuvis Vytautas Strolia. Vyrų 10 km sprinte lietuvis numušė 9 taikinius iš 10 ir finišavo ketvirtas! Lietuviui iki bronzos medalio trūko vos 0.8 sek. Iki šiol geriausia V.Strolios vieta Europos čempionate buvo 28-a, neskaičiuojant estafetės lenktynių. Čempiono titulą iškovojo rusas Matvejus Jelisejevas (23:46.4 min.
2020-02-29

Lietuvos biatlono rinktinė Europos čempionate – 14 vietoje

Baltarusijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas. Ketvirtadienį mišrių komandų estafetėje nugalėtojais tapo Ukrainos biatlonininkai. Valja Semerenko, Julija Džima, Artiomas Pryma ir Dmytro Pidručnyj išvengė baudos ratų, panaudojo 9 papildomus šovinius ir finišą pasiekė per 1 val. 11 min. 32.1 sek. Sidabru pasidabino rusai (+32.2 sek., 0 baudos ratų + 9 papildomi šoviniai), o bronza – norvegai (+33.7, 0+3). Lietuvos rinktinė buvo aplenkta ratu ir užėmė 14-ą vietą tarp 22 ekipų.