berlyno union

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „berlyno union“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „berlyno union“.

Erlingas Haalandas įmušė dukart, o „Borussia“ rezultatyviame mače pranoko varžovus

Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo Berlyno „Union“ futbolininkus. Raphaelis Guerreiro 10-ąją minutę susistabdęs kamuolį galingu smūgiu nukreipė jį į vartus ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Erlingas Haalandas 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Marvinas Friedrichas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas...
2021-09-19

„Bayern“ rungtynes pamatyti norėję sirgaliai lipo į medį, bet buvo išvaryti

Praėjusį savaitgalį atnaujintos Vokietijos „Bundesligos“ pirmenybės. Lygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ svečiuose 2:0 įveikė Berlyno „Union“ ir išsaugojo 4 tšk. pranašumą prieš artimiausią persekiotoją – Dortmundo „Borussia“ klubą. Visose rungtynėse buvo laikomasi griežtų apsaugos priemonių, o fanai į stadionus nebuvo įleidžiami. Visgi, kaip praneša „Bild“, du „Bayern“ gerbėjai pabandė apeiti šias taisykles. Jie įsilipo į 12 metrų aukščio medį, augantį netoli „Union“ stadiono.
2020-05-19

„Borussia“ Vokietijoje patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš lygos naujokus

Vokietijos „Bundesligoje“ dviem pergalėmis startavusi Dortmundo „Borussia“ patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš pirmenybių naujokus Berlyno „Union“, kuriems pralaimėjo rezultatu 1 – 3. Dortmundo ekipa aktyviai pradėjo rungtynes ir nuo pradžių kūrė pavojingas progas. 13-ą minutę Marco Reusas atliko gerą baudos smūgį, po kurio kamuolys prašvilpė prie pat vartų. Po kelių minučių geroje pozicijoje atsidūręs Jadonas Sacho taip pat smūgiavo, bet tai darė netiksliai.