berlyno herta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „berlyno herta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „berlyno herta“.

Vokietijoje – „Schalke“ ir „Hertha“ lygiosiomis

Dėl vietos pirmajame Vokietijos „Bundesligos“ čempionate kovojanti Gelzenkircheno „Schalke“ penktadienio vakarą sužaidė lygiosiomis rezultatu 0:0 su Berlyno „Herta“. Berlyno komandoje debiutavo neseniai įsigytas puolėjas Kšyštofas Piatekas. Jis aikštėje pasirodė 63-ią minutę, tačiau įvarčiais prie žaidimo neprisidėjo. „Schalke“ turėjo gerokai didesnę kamuolio kontrolę, tačiau tai jiems nepadėjo susikurti daugiau progų nei varžovams.
2020-02-01

„Bayern“ sezoną Vokietijoje pradėjo lygiosiomis

Miuncheno „Bayern“ naująjį sezoną pradėjo lygiosiomis. Pirmajame ture Niko Kovačo auklėtiniai sužaidė rezultatu 2:2 su Berlyno „Herta“. Daugkartinius Vokietijos čempionus į priekį traukė puolėjas Robertas Lewandowskis, kuris pelnė abu savo komandos įvarčius. Jis pirmasis pasižymėjo rungtynėse, kurios vyko Miunchene, kuomet 24-ą minutę jis išnaudojo gerą Thomaso Mullerio perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus.