benediktas dollis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benediktas dollis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benediktas dollis“.

Norvegas laimėjo paskutines sezono lenktynes, o pasaulio čempionas baigė karjerą

Kanadoje sekmadienį finišavo pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį užbaigė vyrų 15 km bendro starto lenktynės. Eilinę pergalę šventė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 36 min. 3.4 sek. Už jo liko tautietis Johannesas Dale-Skjevdalis (+44.5 sek., 2 baudos ratai) bei prancūzas Emilienas Jacquelinas (+1:07.2, 3). Paskutines karjeros lenktynes baigė vokietis Benediktas Dollis. Jis finišavo 27-as (+3:41.8, 6) ir buvo gražiai išlydėtas varžovų.
2024-03-18

Olimpiniu čempionu tapusią žvaigždę įpykdė vakarykštė nesėkmė

Viena ryškiausių Pjongčango olimpinių žaidynių žvaigždžių Martinas Fourcade’as sekmadienį stebino netaikliais šūviais. Pirmadienį biatlonininkas reabilitavosi su kaupu. Švedas debiutavo medaliu M. Fourcade’as sekmadienį vykusiose 10 kilometrų sprinto varžybose triskart suklydo pirmojoje šaudykloje ir nusirito į 56-ąją vietą, o galiausiai finišavo aštuntas. „Medalio sprinto varžybose norėjau daug labiau nei bet kurioje kitoje rungtyje.
2018-02-12

Lietuvos biatlono kariai: istoriją kuriantis Tomas ir talismanas Vytautas

Tomas Kaukėnas ir toliau verčia naujus Lietuvos sporto puslapius. 27-erių sportininkas kasdien gerina vieną rekordą po kito. Nuo šiol geriausias rezultatas nepriklausomos šalies olimpinio biatlono istorijoje – 13-oji vieta. „Šituo žmogumi reikia didžiuotis. Jis – komandos dvasia. Tai yra istorija“, – TV3, sveikindamas T. Kaukėną, sakė biatlonininkas Vytautas Strolia. Pastarasis pirmadienį Pjongčango olimpinėse žaidynėse vykusioje 12,5 kilometrų persekiojimo rungtyje liko 43-as.