bct

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bct“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bct“.

Dviratininkas G. Bagdonas tapo „Baltic Chain Tour“ lenktynių nugalėtoju

Lietuvos rinktinės narys Gediminas Bagdonas tapo Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vykusių antrųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ nugalėtoju. 26-erių metų lietuvis, kuris lyderiu tapo po penktadienį laimėto ketvirtojo etapo, finišavo pirmas ir paskutiniame etape. Londono olimpinėse žaidynėse dalyvavęs Lietuvos čempionas pirmajame etape finišavo ketvirtas, antrajame - pirmas, o trečiajame - antras. Šeštadienį dviratininkams teko įveikti 156 km.
2012-08-25

G. Bagdonas laimėjo ketvirtąjį „Baltic Chain Tour“ etapą ir tapo lyderiu

Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje rengiamų antrųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ ketvirtąjį etapą (180 km) laimėjo Lietuvos rinktinės narys Gediminas Bagdonas. Po šios pergalės 26-erių metų lietuvis tapo varžybų lyderiu. Ketvirtajame etape dviratininkai įveikė distanciją nuo Šiaulių iki Utenos. Antras finišavo rusas Viktoras Šmalko („Itera-Katiuša“), o trečias - australas Deanas Windsoras („Endura Racing“). Po trijų etapų G. Bagdonas buvo antras.
2012-08-24

Dviratininkas G. Bagdonas trečiajame „Baltic Chain Tour“ etape – antras

Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje rengiamų antrųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ trečiajame etape (180,9 km) Lietuvos rinktinės narys Gediminas Bagdonas finišavo antras. Pergalę iškovojo 36-erių metų ukrainietis Jurijus Metlušenka („Konya Torku Seker Spor“). 26-erių metų G. Bagdonas pirmajame etape finišavo ketvirtas, o antrajame etape - pirmas. Trečiajame etape dviratininkai lenktyniavo Latvijoje - važiavo iš Smiltenės į Rygą.
2012-08-23

„Baltic Chain Tour“ antrąjį etapą laimėjo lietuvis G. Bagdonas

Antrųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ antrąjį etapą Estijoje trečiadienį laimėjo Lietuvos rinktinės atstovas Gediminas Bagdonas. Antras finišavo švedas Alexanderis Gingsjo („Trek Sweden Racing“), o trečias - latvis Indulis Bekmanis („Rietumu-Delfin“). Antrajame etape dviratininkai važiavo iš Viljandžio į Otepę (185 km). Lenktynėse dalyvaujančią Lietuvos rinktinę sudaro šeši dviratininkai.
2012-08-22

Dviračių lenkynių „Baltic Chain Tour“ pirmąjį etapą laimėjo švedas A. Gingsjo

Antradienį Estijos sostinėje Taline prasidėjusių antrųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ pirmąjį etapą laimėjo 31-erių metų švedas Alexanderis Gingsjo („Trek Sweden Racing“). Antras finišavo olandas Rickas Ottema („Cycling Team de Rijke“), o trečias - britas Jonathaasn McEvoy („Endura Racing“). Pirmajame etape dviratininkai važiavo iš Talino į Viljandį (188 km). Lenktynėse dalyvauja ir Lietuvos rinktinė, kurią sudaro šeši dviratininkai.
2012-08-21

„Baltic Chain Tour“ dviračių lenktynėse nori dalyvauti ne tik Europos komandos

Dalyvauti šių metų rugpjūčio 21-25 dienomis Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vyksiančiose antrosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ norą jau pareiškė net septyniolikos šalių komandos. Varžybų organizatoriai sulaukė prašymų ne tik iš Europos šalių, bet ir iš Alžyro, Brunėjaus bei Maroko.