Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bb erzurumspor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bb erzurumspor“.

Novikovas prieš rungtynes su Baltarusija: „Eisime laimėti“

Jau šiandien Lietuvos rinktinė akistata su Baltarusija baigs pirmąjį UEFA Tautų lygos ratą. Nacionalinės rinktinės lyderis Arvydas Novikovas teigė, jog lietuviai akistatai – maksimaliai pasiruošę ir tiki, jog pavyks pratęsti sėkmingą seriją. Apie šiltą priėmimą Arvydas Novikovas Turkijoje gali drąsiai vadintis žvaigžde. Padidėjęs sirgalių bei žiniasklaidos dėmesys, sirgalių Arvydo vardu kuriami profiliai socialinėje erdvėje bei pastovus žaidėjo sekimas A. Novikovui tapo kasdienybe.

Novikovas: „Noriu tapti metų futbolininku Turkijoje“

Į Turkiją prieš naująjį sezoną persikėlęs ir puikiai „Erzurumspor“ klube įsitvirtinęs Arvydas Novikovas džiaugiasi labai gera sezono pradžia ir kelia sau pačius aukščiausius tikslus. „Man labai malonu žaisti Turkijoje. Prieš atvykdamas čia žinojau, kad tai yra labai aukšto lygio lyga. Joje žaidžia daug didelių ir stiprių komandų“, – vietinei Turkijos žiniasklaidai sakė A.Novikovas.
2020-10-03

Turkijoje – Novikovo įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Turkijos Super lygoje savo pirmą įvartį praėjusią savaitę įmušęs Arvydas Novikovas tada komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo, tačiau šiandien Lietuvos rinktinės lyderis pelnė antrąjį savo įvartį Turkijoje ir šįkart šventė pergalę. Lietuvio atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas išvykoje 3:1 nugalėjo „Kayserispor“ klubą. A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido 85 minutes.
2020-09-26

Novikovas pelnė pirmąjį įvartį Turkijoje

Turkijos aukščiausioje lygoje savo pirmą įvartį šiandien pelnė Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės narys pasižymėjo prieš „Sivasspor“ klubą, tačiau jo atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas namuose pralaimėjo 1:2. A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių. Lietuvis pasižymėjo puikiu smūgiu galva 70 minutę ir išvedė savo komandą į priekį 1:0. Visgi, „Sivasspor“ klubo patyrę puolėjai išplėšė komandai pergalę.
2020-09-20

Turkijoje debiutavęs Novikovas: „Kitose rungtynėse būsime dar geresni“

Turkijos aukščiausioje lygoje savaitgalį debiutavo Arvydas Novikovas. Į „Super“ lygą sugrįžęs lietuvio atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas sezoną pradėjo pergalingai ir išvykoje 2:1 nugalėjo „Ankaragucu“ ekipą. A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių, o abu jo komandos įvarčius pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Oltanas Karakullukcu. Po rungtynių Lietuvos rinktinės lyderis davė ir trumpą interviu.
2020-09-15

Novikovas ir Zubas pergalingai debiutavo Turkijoje

Turkijos aukščiausioje lygoje šįvakar debiutavo Arvydas Novikovas. Į „Super“ lygą sugrįžęs lietuvio „BB Erzurumspor“ klubas sezoną pradėjo pergalingai ir išvykoje 2:1 nugalėjo „Ankaragucu“ ekipą. A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių, o abu jo komandos įvarčius pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Oltanas Karakullukcu. Pergalingai Turkijoje debiutavo ir Emilijus Zubas.