barcelona (futbolas)

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barcelona (futbolas)“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barcelona (futbolas)“.

Šešiolikmečio spindesys padėjo „Barcelona“ sugrįžti į antrąją vietą „La Liga“ pirmenybėse

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svarbią pergalę šventė „Barcelona“, namuose 2:0 (1:0) įveikusi „Real Sociedad“ ekipą. Tikslą finišuoti antri Ispanijos pirmenybėse turintys Xavi auklėtiniai į priekį išsiveržė 40-ą rungtynių minutę po tikslaus 16-mečio Lamine'o Yamalio smūgio kontraatakoje.  Šį sezoną 16-metis „Barcelona“ akademijos auklėtinis jau yra įmušęs 5 įvarčius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Dar du rezultatyvius perdavimus jis pridėjo Čempionų lygoje.
2024-05-14

„Barcelona“ susiejo ateitį su klube atsiskleidusiu talentu

„Barcelona“ futbolo klubas savo gretose dar trims sezonams išlaikė 17-metį gynėją Pau Cubarsi. Šį sezoną kaip viesulas į pirmąją katalonų ekipos sudėtį įsisukęs gynėjas oficialiai pratęsė sutartį su „Barcelona“. Su juo pasirašytas kontraktas iki 2027 metų vasaros. Į naująją žaidėjo sutartį įrašyta ir pusės milijardo išpirkos suma, leidžianti katalonams patiems spręsti futbolininko ateitį. Pagrindinėje „Barcelona“ komandoje P. Cubarsi šį sezoną jau sužaidė 18 rungtynių.
2024-05-10

„La Liga“ prezidentas: vartų linijos technologija yra per brangi

Po „La Liga“ pirmenybėse kilusio skandalo dėl neįskaityto įvarčio rungtynėse tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“ komandų pasisakė šios lygos prezidentas. Dviejų lygos grandų rungtynėse „Barcelona“ buvo nepatenkinta, kai po jų smūgio į vartus kamuolys galimai kilo vartų liniją. Visgi, lygoje nėra naudojama vartų linijos technologija, o VAR nesugebėjo užfiksuoti tinkamo kadro, kad įvertintų, jog kamuolys kirto vartų liniją. Nepaisant to, lygos vadovas ir toliau nežada įdiegti šios technologijos.
2024-04-25

Xavi apie komandoje žibantį jaunąjį talentą: „17-mečiui nenormalu žaisti taip gerai“

„Barcelona“ klubo treneris Xavi negailėjo komplimentų savo gynėju Pau Cubarsi. Šį sezoną į pirmąją „Barcelona“ komandą puikiai įsiliejęs 17-metis savo gerais pasirodymais stebina net ir šios komandos trenerį. Xavi teigimu, tokio amžiaus žaidėjui yra neįtikėtina demonstruoti tokį lygį. „P. Cubarsi yra neįtikėtinas žaidėjas. Jis yra pasaulinės klasės futbolininkas. Klausykite, 17-mečiui nenormalu žaisti taip gerai. Aš neturiu žodžių jį išgirti.
2024-04-12

Du lyderius praradusi „Barcelona“ neįveikė Bilbao „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykoje žaidusi „Barcelona“ nesugebėjo palaužti Bilbao „Athletic“ pasipriešinimo, o dėl aukščiausių pozicijų kovojančių ekipų akistata baigėsi be įvarčių – 0:0. Trečioje vietoje žengianti „Barcelona“ dar pirmajame kėlinyje neteko dviejų itin svarbių žaidėjų. Iš pradžių dėl olando Frankie de Jongo traumos buvo atliktas priverstinis keitimas, o kėlinio pabaigoje susižeidė ir kitas saugas Pedri.
2024-03-04

Mažumoje likusi „Barcelona“ šventė įtikinamą pergalę

Ispanijoje pergalę šventė „Barcelona“. „La Liga“ pirmenybėse „Barcelona“ išvykoje susikovė su „Alaves“ klubu. Dešimtyje rungtynes užbaigę „Barcelona“ žaidėjai laimėjo rungtynes 3:1 (1:1). Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienintelis įvartis. Puikiai kamuolį suvaldęs Robertas Lewandowskis atsidūrė prieš vartininką bei užtikrintai pasižymėjo. Antrasis kėlinys startavo aktyviu abejų komandų žaidimu puolime.
2024-02-03

Traumų epidemija Barselonoje: susižeidė net 9 futbolininkai

„Barcelona“ komanda po trečiadienio rungtynių dar labiau padidino savo traumuotų žaidėjų sąrašą. Paskutinėse rungtynėse su „Osasuna“ susižeidė Ferranas Torresas. Tai buvo jau antras atakuojantis žaidėjas, kuris šią savaitę patyrė traumą: antradienį treniruotėje susižeidė ir Joao Felixas. Po šių netekčių, „Barcelona“ komandoje traumuotų žaidėjų sąrašas jau išsipūtė iki 9 žaidėjų. Įdomu, jog sveikų pirmos komandos futbolininkų liko vos 12, tad katalonai bus priversti dar labiau verstis jaunimu.
2024-02-01

Aukcione bus parduodama servetėlė, ant kurios Lionelis Messi pasirašė pirmąją sutartį su „Barca“

Servetėlė, ant kurios Lionelis Messi 2000 m. pasirašė savo pirmąją sutartį su Barselonos futbolo klubu, bus parduodama Didžiosios Britanijos aukcione „Bonhams“, pranešė dienraštis „La Vanguardia“. Aukcionas turėtų įvykti kovo 18–27 dienomis, o numatoma servetėlės pardavimo kaina siekia nuo 300 000 iki 500 000 svarų. Šią futbolo relikviją seife kruopščiai išsaugojo tuometinis L. Messi atstovas Horacio Gaggioli.
2024-01-31

Jaunasis „Barcelonos“ talentas ilgam iškrito iš rikiuotės

„Barcelona“ futbolo klubas sulaukė dar vieno kirčio dėl traumų. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, jog trečiadienio rungtynėse susižeidęs Alejandro Balde patyrė gerokai sunkesnę traumą, nei buvo manyta anksčiau. Pranešama, jog futbolininkas negalės rungtyniauti maždaug keturis mėnesius ir šį sezoną aikštėje nebepasirodys. A. Balde papildė ir taip netrumpą „Barcelona“ traumuotų žaidėjų sąrašą. Komandai negali padėti Marcas-Andre ter Stegenas, Inigo Martinezas, Marcosas Alonso, Gavi ir Raphinha.
2024-01-26

Pratęsime kritusi „Barcelona“ eliminuota iš Ispanijos taurės

Ispanijos „Copa del Rey“ varžybose savo pasirodymą užbaigė „Barcelona“ futbolininkai. Taurės ketvirtfinalyje katalonų žygį nutraukė Bilbao „Athletic“. Jie namuose po pratęsimo 4:2 palaužė „Barceloną“. Jau pirmąją rungtynių minutę „Athletic“ pelnė įvartį. Sužaidus 36 sekundes kamuolys atsidūrė pas Gorka Guruzeta, o šis gavęs progą smūgiui baudos aikštelėje jos nepraleido. 26-ąją minutę po kuriozinės situacijos rezultatas tapo lygiu.