balstogės jagiellonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „balstogės jagiellonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „balstogės jagiellonia“.

Titas Milašius pelnė savo pirmąjį įvartį Lenkijos aukščiausioje lygoje

Šeštadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose, o labiausiai ši diena turėjo įsiminti Titui Milašiui. Lietuvos U-21 rinktinės nariui pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį Lenkijos Pirmoje lygoje bei tiesiogiai prisidėti prie savo komandos pergalės. Lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas namuose 4:0 sutriuškino Polkovicių „Gornik“ klubą.
2021-11-21

Lenkijoje toliau siaučia Fedoras Černychas – pelnė įvartį trečiame mače paeiliui

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje toliau puikią sportinę formą demonstruoja Fedoras Černychas. Prieš tai dvejose rungtynėse iš eilės pasižymėjęs lietuvis įvartį pelnė ir trečiose rungtynėse iš eilės. Negana to, lietuvis taip pat atliko įspūdingą rezultatyvų perdavimą, po kurio jo atstovaujamai Balstogės „Jagiellonia“ komandai pavyko išplėšti lygiąsias prieš Glivicų „Piast“. Rungtynės pasibaigė rezultatu 3:3. F.Černychas žaidė visas rungtynes, bet pirmasis kėlinys jo komandai nebuvo sėkmingas.
2021-10-31

Gerą formą demonstruojantis Fedoras Černychas vėl mušė Lenkijos lygos rungtynėse

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjo lietuvis Fedoras Černychas. Jei prieš savaitę lietuvio įvartis komandai atnešė tašką, šįkart šis įvartis „Jagiellonia“ klubui nepadėjo. „Jaga“ išvykoje 1:4 nusileido Ščecino „Pogon” klubui. F. Černychas žaidė startinėje sudėtyje, o įvartį pelnė 30 minutę, kuomet nestabdęs kamuolio smūgiu iš oro jį pasiuntė į vartų kampą.
2021-10-24

Lenkijoje Fedoro Černycho įvartis atnešė lygiąsias

Pirmadienį Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje įvarčiiu džiaugtis galėjo lietuvis Fedoras Černychas. Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkas padėjo savo komandai. Lietuvis žaidė startinėje sudėtyje ir įvartį pelnė 25 minutę, o po jo „Jaga“ pirmavo, bet varžovai, nepraėjus nei dešimt minučių, rezultatą išlygino nuo 11 metrų žymos, kuomet buvo paskirtas abejotinas baudinys dėl žaidimo ranka. F.Černychas iš viso žaidė 73 minutes, o 58 minutę buvo įspėtas geltona kortele.
2021-10-19

Fedoro Černycho įvarčio klubo pergalei neužteko

Lenkijoje įvartį pelnė Fedoras Černychas, tačiau to Bastogės „Jagiellonia“ klubui neužteko ir jis pasitraukė iš Lenkijos taurės. „Jaga“ namuose 1:3 nusileido Gdansko „Lechia“ ekipai. F.Černychas žaidė startinėje sudėtyje, aikštėje praleido 77 minutes, o įvartį pelnė 64 minutę. Lietuvio įvartis ir buvo paskutinis šiose rungtynėse. Tuo metu Austrijos taurėje savo pasirodymą baigė Insbruko „Wacker“ klubas su Luku Fridriku.
2021-09-22

Traumą išsigydęs Černychas grįžo į aikštę, komanda laimėjo įspūdingai

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje vakar Balstogės „Jagiellonia“ iškovojo triuškinančią pergalę. „Jaga“ namuose 5:2 nugalėjo Plocko „Wisla“ klubą. Traumą išsigydęs Fedoras Černychas šias rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, bet į aikštę žengė 68 minutę, kuomet jo komanda jau buvo sumušusi penkis įvarčius. Šia pergale „Jaga“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją ir su 14 taškų pakilo į aštuntą vietą.
2020-11-24

Oficialu: Černychas grįžta žaisti į Balstogę

Balstogės „Jagiellonia“ klubas patvirtino sportas.lt paviešintus gandus ir pranešė, kad Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas sugrįžo į jų komandą. 29-erių metų lietuvis Balstogę paliko prieš daugiau nei dvejus metus, bet po ne itin sėkmingo karjeros etapo Rusijos „Premier“ lygoje, F.Černychas sugrįžo į Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionatą ir vėl gins „Jagiellonia“ garbę.