baidarių ir kanojų irklavimo naujienos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baidarių ir kanojų irklavimo naujienos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baidarių ir kanojų irklavimo naujienos“.

Lietuvos kanojininkai triumfavo varžybose Vengrijoje

Segede (Vengrija) baigėsi olimpinių vilčių baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė lietuviai Artūras Golovač ir Ignas Serafinas. Jaunių (iki 17 metų) dviviečių kanojų 1000 m rungties finale lietuviai lyderiavo nuo starto iki finišo, distanciją įveikė per 3 min. 49.39 sek. ir laimėjo auksą. Paskutiniuose metruose lietuvius sparčiai vijosi vengrai Laszlo Pappas ir Markas Csanki. Jie 250 m turėjo beveik 3 sek. deficitą, tačiau finiše vengrus nuo lietuvių beskyrė 0.29 sek.
2020-09-21

Baidarininkas Artūras Seja pasiekė geriausią rezultatą Europos žaidynių istorijoje

Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse kovą dėl medalio pratęsė lietuvis Artužūras Seja. Europos ir pasaulio vicečempionas A.Seja vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą (34.303) ir netgi pasiekė neoficialų Europos žaidynių rekordą. Antras finišavo baltarusis Dmitrijus Tretjakovas (34.543), trečias liko vengras Balaszas Birkasas (34.901). Iki šiol geriausias Europos žaidynių rezultatas priklausė vengrui Miklosui Dudasui.