augsburg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „augsburg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „augsburg“.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Borussia“ dviem taškais lenkia „Bayern“

Užtikrintą pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri svečiuose 3:0 įveikė „Augsburg“ ekipą. „Augsburg“ liko žaisti dešimtyje, kai 38-ą minutę Felixas Uduokhai buvo nubaustas raudona kortele.
2023-05-21

Įvarčių fiesta Vokietijoje baigėsi „Bayern“ pergale, o „Borussia“ prarado taškus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 5:3 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.  Mergimas Berisha 2-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Augsburg“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Joao Cancelo 15-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Benjaminas Pavardas 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1. Pasta...
2023-03-11

Čempionate Vokietijoje – „Bayern“ suklupo prieš „Augsburg“, „Borussia“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 0 – 1 nusileido „Augsburg“ futbolininkams ir nesugebėjo iškovoti pergalės jau keturis kartus iš eilės. Leroy’us Sane 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė „Augsburg“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko. Maximilianas Baueris 38-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2022-09-17

„Bayern“ tik po tikslaus Lewandowskio 11 m baudinio laimėjo Vokietijoje

Šeštadienį pergalę Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri namuose 1:0 (0:0) palaužė „Augsburg“ futbolininkus. Vienintelis ir pergalingas mačo įvartis krito 82-ą minutę, kai nuo 11 metrų baudinių linijos pasižymėjo Robertas Lewandowski.
2022-04-09

PSG klubas 91-ąją minutę išplėšė pergalę draugiškose rungtynėse prieš „Augsburg“

Pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas draugiškose rungtynėse 2 – 1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus. Julianas Draxleris 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Florianas Niederlechneris 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šiose rungtynėse pusiausvyrą 1:1. Jeffrey’us Gouqelleeuwas 91-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir PSG komanda išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 2:1. PSG ...
2021-07-21

Karantino nesilaikęs „Ausgsburg“ treneris praleis „Bundesliga“ rungtynes

„Augsburg“ klubas pranešė, jog vyriausiasis treneris Heiko Herrlichas nedalyvaus šeštadienį vyksiančiose Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse su „Wolfsburg“ dėl to, jog pažeidė karantino taisykles. H.Herrlichas pripažino, kad ketvirtadienį paliko komandos viešbutį. Tai padaryti yra draudžiama dėl nustatytų griežtų taisyklių prieš pratęsiant „Bundesliga“ čempionato kovas už uždarų durų. Skelbiama, jog išvykęs strategas nusipirko asmeninių daiktų, tokių kaip dantų pasta ir veido kremas.
2020-05-15

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

21 amžiaus akibrokštas – uždraudė rodyti futbolą, nes teisėjavo moteris

Moterys ir futbolas Irano valstybėje vis dar išlieka griežtas tabu. Miuncheno „Bayern“ komandos sirgaliai praėjusį penktadienio vakarą negalėjo išvysti savo palaikomos ekipos rungtynių per televiziją. Pranešama, kad Irano televizija, transliuojanti Vokietijos futbolo „Bundesliga“ pirmenybių kovas, atšaukė žadėtą transliaciją, nes dvikovai tarp „Bayern“ ir „Augsburg“ komandų teisėjavo moteris. Šiame mače pagrindine aikštės teisėja dirbo 39-erių metų vokietė Bibiana Steinhaus.
2019-02-18

„Bayern“ prarado pirmuosius taškus Vokietijoje, „Schalke“ ir toliau lieka dugne

Nesustabdomi „Bayern“ futbolininkai antradienio vakarą buvo pristabdyti, o „Schalke“ klubas šį sezoną ir toliau nepatiria pergalės skonio. Pirmoje vietoje „Bundesliga“ turnyrinėje lentelėje įsitaisę „Bayern“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti „Augsburg“ vienuolikės. Pirmąjį rungtynių įvartį 48-ą minutę pelnė Arjenas Robbenas, o rezultatą pačioje susitikimo pabaigoje, 86-ą minutę, išlygino Felixas Gotze.
2018-09-26

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.