atšauktas skrydis
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atšauktas skrydis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atšauktas skrydis“.
Keleiviai priblokšti: „Ryanair“ neįspėjo apie atšauktą skrydį ir nuskraidino ne ten, kur tikėjosi
Oro linijų bendrovė „Ryanair“ kaltinama neįspėjusi keleivių apie atšauktą skrydį, kai gruodžio 7 dienos vakarą žmonės skrido į Palmą (Ispanija), tačiau lėktuvas grįžo atgal, nes dėl smarkaus vėjo nusileidimas buvo nukeltas, rašoma „Majorca Daily Bulletin“.
Skrydis iš Santjago de Kompostelos miesto Galisijoje iš pradžių buvo nukreiptas į Valensiją, iš kurios išlipo maždaug pusė keleivių. Kaip pranešama, dalis keleivių nenorėjo rizikuoti skristi toliau.
Chaosas JK oro uostuose: dėl darbuotojų stygiaus masiškai atšaukiami skrydžiai
Tūkstančiams į Jungtinę Karalystę ir iš jos skrendančių keleivių skrydžiai buvo atšaukti dėl blogų oro sąlygų ir oro eismo kontrolės darbuotojų trūkumo. Pirmadienio rytą buvo atšaukta 20 skrydžių. Dėl to nukentėjo apie 3,5 tūkst. keleivių, kurie tikėjosi skristi į Londono Gatviko oro uostą arba iš jo. Dauguma jų yra užsisakę skrydžius „EasyJet“, kuri atšaukė pirmąjį šios dienos skrydį į Ibizą ir šešis kitus, įskaitant skrydžius į Neapolį ir Nicą.
Pilotas dėl savo girtumo nebegalėjo pilotuoti lėktuvo: rami vakarienė su įgula virto išgertuvėmis
Po vakarienės su įgula pilotas įsismagino – kuklus pasisėdėjimas virto išgertuvėmis. Įsiaudrinusi įgula nekreipė dėmesio į viešbučio personalą, o pilotą net teko tramdyti policijai. Audringas vakarėlis, žinoma, neatsiėjo be nuostolių – pilotas buvo per daug girtas, kad ryte galėtų valdyti „Air Japan“ skrydį iš Dalaso JAV į Tokiją Japonijoje.
Pilotas, kurio pavardė nenurodoma, buvo apklaustas policijos ir įspėtas po to, kai viešbučio personalui nepavyko nuraminti įgulos.
Skrydį nukėlė 18 valandų, bet nesuteikė nei viešbučio, nei kompensacijos: paaiškino, kada ji priklauso
Neretai pasitaiko atvejų, kai kelionės planus sugriauna netikėtai atšauktas ar atidėtas skrydis. Už tai, priklausomai nuo situacijos, oro bendrovės keleiviams išmoka 250, 400 ar net 600 eurų kompensacijas. Vis tik kartais už atšauktą ar nukeltą skrydį keleiviai negauna nieko ir turi suktis patys.
Skaitytoja Evelina (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinomi) tv3.lt redakcijai papasakojo, kad praėjusią savaitę viešėjo Švedijoje, tačiau kelionė užsitęsė kiek ilgiau, nei buvo planuota.
Į Lietuvą grįžusi emigrantė tokios betvarkės dar nematė: oro uoste įstrigo daugiau nei parą
Greičiausiai, daugeliui dažnai keliaujančių žmonių yra tekę susidurti su nukeliamais skrydžiais. Tačiau į Lietuvą paatostogauti grįžusi Inga sako dar niekada nesusidūrusi su tokia situacija, kai skrydis atidėtas daugybę kartų, o galiausiai atšauktas, nesuteikiant daugiau svarbios informacijos.
Moteris teigia, kad pikčiausia tai, kad su atsakingais asmenimis nepavyko susisiekti ir niekas nepaaiškino, kodėl daugybė žmonių taip ir nepaliko Vilniaus oro uosto Londono kryptimi.
Nuo 250 iki 600 eurų siekiančios kompensacijos už skrydžius: ES svarstoma jas keisti
Beveik du dešimtmečius keliaudami Europoje gyventojai gali gauti nuo 250 iki 600 eurų kompensacijas tais atvejais, kai jų skrydis nukeliamas daugiau nei trims valandoms. Netrukus tokia tvarka gali būti pakeista, rašo „Politico“.
Šiuo metu ES vadovaujanti Čekija atskleidė planus atnaujinti seniai sustabdytas diskusijas dėl kompensacijų už vėluojančius skrydžius. Diskusijos buvo įstrigusios dėl Jungtinės Karalystės (JK) ir Ispanijos ginčių dėl Gibraltaro oro uosto.
Atšaukti arba vėluojantys skrydžiai – net neįsivaizduojate, kiek jums priklauso
Lėktuvais lietuviai keliauja ir į atostogas, ir darbo reikalais, tad ši transporto priemonė jau tapo ne egzotika, o kasdienybe. Tačiau kruopščiai sudėliotus planus sujaukia netikėtai atšaukti ar pavėlavę skrydžiai. Daugelis net neįsivaizduoja, kad oro linijos dėl tokio nepatogumo privalo ne tik suteikti nakvynę, o dėl kompensacijų galima kreiptis net po daugelio metų.
Atšauktas „Aeroflot“ skrydis iš Vilniaus į Maskvą
Pirmadienį atšaukti skrydžiai iš Rusijos sostinės į Vilnių ir atgal. Rusijos skrydžių bendrovė „Aeroflot“ interneto svetainėje pranešama, kad vietos laiku 21:15 val. turėjęs vykti skrydis yra atšaukiamas. Šeremetjevo oro uosto puslapis skelbia informaciją, kad dėl sekmadienį įvykusios katastrofos ir tarnybų pradėto tyrimo, jame veikia vos vienas pakilimo takas, dėl to atšaukta nemažai oro skrydžių.
Pasakė, ką daryti, norint gauti kompensaciją už atšauktą ar atidėtą skrydį
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau informacijos apie atšauktus ar atidėtus skrydžius, taigi Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba primena, kad kiekvienas vartotojas turi teisę reikalauti kompensacijos už dėl atšaukto ar atidėto skrydžio patirtus nepatogumus.
ES leis naudotis planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais skrydžių metu
Europos Sąjunga (ES) žengė seniai lauktą žingsnį tobulėjančių technologijų pasaulyje ir supaprastino išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių naudojimo taisykles lėktuvuose.
REKLAMA
REKLAMA
Paskelbti „Seksualiausios miestietės“ rinkimai, jau sulaukę itin erotiškų nuotraukų
Nuo spalio pradžios paskelbtas naujas seksualių gražuolių konkursas – „Seksualiausia miestietė“. Jame kviečiamos dalyvauti pilnametės Lietuvos miestų gyventojos, kurios savo drąsa žada sudrebinti šalį.
„Daug kas mano, jog lietuvaitės yra kuklios, ramaus būdo geltonkasės, mėlynakės merginos. Aš kažkada irgi taip galvojau, tačiau pamatęs pirmųjų pretendenčių nuotraukas, buvau maloniai nustebintas lietuvaičių drąsa. Merginos pozuoja net be liemenėlių.
Streikuoja Berlyno oro uostų darbuotojai
Tarptautinio Vokietijos sostinės „Schoenefeld“ oro uosto darbuotojai penktadienį vakare ketina skelbti streiką. Taip jie solidarizuojasi su kolegomis iš kito Berlyno oro uosto, „Tegel“, kurio personalas penktadienio rytą surengė perspėjamąjį streiką.
Dėl šio streiko buvo atšaukta kelios dešimtys skrydžių Vokietijoje ir dar du skrydžiai iš Ciuricho į Berlyną ir atgal.
Abu streikus inicijavo profsąjunga „Ver.