Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atėnų panathinaikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atėnų panathinaikos“.

Luca Vildoza veikiausiai sugrįš į „Crvena Zvezda“

Atėnų „Panathinaikos“ komandoje sezoną praleis Luca Vildoza turėtų sugrįžti į Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą. Skelbiama, kad argentinietis bus pirmasis „Crvena Zvezda“ komandos papildymas kitam sezonui. Abi pusės jau yra susitarusios dėl kontrakto.
Prieš 57 min.

Marius Grigonis buvo vienas pagrindinių „Panathinaikos“ pergalės kalvių

Pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 84:66 (22:18, 24:19, 20:13, 18:16) nugalėjo Salonikų PAOK ekipą ir serijoje pirmauja 1-0. Marius Grigonis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 15 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė. „Panathinaikos“: Marius Grigonis (2/5 trit.) ir Konstantinos Mitoglou (4/6 trit., 4 atk.
Prieš 20 val.

Marius Grigonis figūravo tarp rezultatyviausių „Panathinaikos“ žaidėjų

Marius Grigonis buvo antras rezultatyviausias Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkas Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse. Išvykoje žaidę „žalieji“ 80:68 (16:13, 16:12, 21:18, 27:25) įveikė Salonikų „Aris“ (13/14) ekipą, o lietuvis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 10 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 1 sykį.
2024-05-13

Stipriai pergalę ketvirtfinalyje šventusiai „Panathinaikos“ Eurolyga skyrė piniginę baudą

Eurolygoje į finalo ketvertą prasibrovusiai Atėnų „Panathinaikos“ komandai Eurolyga skyrė piniginę baudą. Penktajame serijos mače triumfuodami sirgaliai įžiebė fakelus ir užplūdo aikštelę, Atėnų „Panathinaikos“ turės susimokėti 24 tūkst. eurų. Mariaus Grigonio atstovaujamas klubas seriją laimėjo rezultatu 3:2 ir pusfinalyje susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa.
2024-05-10

„Penktas kėlinys“: istorinis Eurolygos vakaras, gandai apie „Žalgirį“ ir LKL atkrintamosios

Naujausioje „Penkto kėlinio“ laidoje buvo aptartos praūžusios Eurolygos atkrintamosios, laukiančios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamosios ir kitos savaitės aktualijos krepšinio pasaulyje.  Visą tinklalaidės epizodą galite žiūrėti naujienos viršuje.  Krepsinis.net vyr.
2024-05-09

Marius Grigonis su „Panathinaikos“ grįžta į Eurolygos finalo ketvertą

Pergalę Eurolygos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse iškovojo ir bilietą į finalo ketvertą iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Mariumi Grigoni. Atėnų klubas namuose 81:72 (19:21, 22:20, 17:15, 23:16) pranoko Tel Aviv „Maccabi“ klubą. „Panathinaikos“ Eurolygos finaliniame ketverte žais po dvylikos metų pertraukos. M. Grigonis šįkart buvo nepastebimas ir per 8 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 trit.), bet sugriebė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2024-05-07

Eurolygos ketvirtfinaliuose – lemiamos kovos: kas iškovos bilietus į finalo ketvertą?

2:2. Toks serijų rezultatas fiksuojamas net trijose Eurolygos ketvirtfinalių porose. Šią savaitę vyks lemiamos rungtynės, po kurių paaiškės, kurios komandos žengs į finalo ketvertą.
2024-05-07

Erginas Atamanas prieš žūtbūtinę kovą pranešė apie auklėtinio sugrįžimą ir aptarė „Maccabi“ bėdas

Atėnų „Panathinaikos“ jau šįvakar stos į žūtbūtinę kovą dėl patekimo į finalo ketvertą. Namų arenoje Ergino Atamano auklėtiniai vėl priims Tel Avivo „Maccabi“.  Šiuo metu serija iki trijų pergalių yra lygi – 2:2. Penktosiose rungtynėse PAO turės ir vadinamąjį šeštą žaidėją – sirgalius, kurie užpildys OAKA areną.
2024-05-07

„Maccabi“ lemiamame atkrintamųjų mače versis be lyderio

Tel Avivo „Maccabi“ komandos vedlys Wade‘as Baldwinas veikiausiai praleis lemiamas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. Amerikietis žengė ant parketo ketvirtajame susitikime, bet ant jo praleido vos 7,5 minutės, kadangi daugiau dėl įplyšusio šlaunies raumens skausmo rungtyniauti nebegalėjo. Izraelio žiniasklaida skelbia, kad W. Baldwinas antradienį Atėnuose į aikštelę žengti negalės. Lemiamoje dvikovoje su „Panathinaikos“ paaiškės, kuri ekipa pateks į finalinį ketvertą Berlyne.
2024-05-03

Marius Grigonis gyrė „Maccabi“ ir aptarė seriją supančią dramą: „Mieliau nebūčiau jos dalimi“

Eurolygos atkrintamųjų serijoje netrūksta dramos. Ketvirtadienio vakarą Atėnų „Panathinaikos“ pasirūpino, kad įtampa tęstųsi ir toliau, kai 95:88 pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išplėšė lemiamą serijos mačą. „Buvo pakilimų ir nusileidimų, bet esame laimingi, kad darbas dar nebaigtas. Tikiuosi, kad OAKA arenoje laimėsime bilietą į Berlyną“, – po rungtynių su „Eurohoops“ žurnalistais kalbėjo „Panathinaikos“ gretose rungtyniaujantis Marius Grigonis.