arnas rumševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnas rumševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnas rumševičius“.

Lietuvos derbio nugalėtojai Rumševičius ir Staševičius Lenkijoje vykusiame turnyre liko ketvirti

Varšuvoje (Lenkija) surengtame „Beach Pro Tour Futures“ serijos vyrų paplūdimio tinklinio turnyre lietuviai Arnas Rumševičius ir Tomas Staševičius užėmė ketvirtąją vietą, o Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius – penktąją. Grupės etapą sėkmingiau pradėjo Lietuvos vicečempionai A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius. Jie B grupėje nugalėjo Lenkijos ir Ukrainos poras bei užėmė pirmąją vietą, taip iškart patekdami į ketvirtfinalį.
2023-09-04

Lietuvos paplūdimio tinklininkai – per žingsnį nuo patekimo į finalinį Tautų taurės etapą

Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė tęsia puikų žygį Madride (Ispanija) vykstančiame CEV Tautų taurės E grupės turnyre. Lietuvos komanda antradienį pusfinalyje 2-0 nugalėjo Slovėnijos rinktinę ir pateko į grupės finalą. Pirmajame susitikime antroji Lietuvos pora Artūras Vasiljevas ir Arnas Rumševičius 2-1 (21:15, 18:21, 15:13) įveikė Klemeną Šeną ir Nejca Zemljaką.
2023-05-16

Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinė CEV Tautų taurę pradėjo nukaldami ispanus

Pirmadienį Madride (Ispanija) prasidėjo CEV Tautų taurės vyrų turnyro pirmojo etapo E grupės varžybos, kuriose fantastiškai startavo Lietuvos rinktinė. Lietuvos paplūdimio tinklininkai 2-0 nugalėjo šeimininkus ispanus. Negano to, abi Lietuvos poros neleido varžovams laimėti nei vieno seto. Pirmoji startavo antroji Lietuvos pora – Arnas Rumševičius ir Artūras Vasiljevas. Jie gana netikėtai 2-0 (21:19, 21:18) nugalėjo Javierą Huertą ir Antonio Saucedo.
2023-05-15

Filipinuose – tinklininkų Rumševičiaus ir Staševičiaus penktoji vieta

Filipinuose vykstančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre tarp vyrų penktąją vietą užėmė Arnas Rumševičius ir Tomas Staševičius. Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate šeštadienį mūsiškiai 2-0 (21:19, 21:14) nugalėjo filipiniečius Jude Garcia ir Anthony Arbasto. Kovoje dėl vietos pusfinalyje Lietuvos paplūdimio tinklininkai 1-2 (17:21, 21:18, 9:15) turėjo pripažinti tailandiečių Pithako Tipjano ir Poravido Taovato pranašumą.
2022-12-10

Austrijos kalnuose – fantastiškas Lietuvos tinklininkų žaidimas

9 pergalės iš 10 galimų ir visi kelialapiai į pajėgiausiųjų aštuntuką – taip įspūdingai Lietuvos komandos pradėjo pasirodymą Austrijoje vykstančiame antrajame Europos sniego tinklinio turo etape. Moterų turnyre į pusfinalį jau prasibrovė pirmoji Lietuvos komanda – Vytenė Vitkauskaitė, Karolė Virbickaitė, Urtė Andriukaitytė ir Greta Miliauskytė.
2021-02-27

Lietuvos paplūdimio tinklininkų žygis Europos čempionate - baigtas

Lietuvos paplūdimio tinklininkams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui savo debiutiniame Europos čempionate nepavyko prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. Sutikime dėl trečiosios vietos G grupėje mūsiškiai ketvirtadienį po 46 min. trukusios kovos 1-2 (14:21, 21:19, 11:15) pralaimėjo vokiečiams Philippui Bergmannui bei Yannickui Harmsui. Šios grupės nugalėtojais tapo ketvirtąją vietą pasaulio reitinge užimantys dukart Europos vicečempionai latviai Janis Šmedinš ir Aleksandrs Samoilovs.
2018-07-19

Lietuvos paplūdimio tinklininkai pasipriešino vieniems Europos čempionato favoritų

Olandijoje vykstančiame Europos paplūdimio tinklinio čempionate Lietuvos atstovai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis metė iššūkį vieniems turnyro favoritų latviams Janiui Šmedinš ir Aleksandrs Samoilovs, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą 0-2 (16:21, 20:22). G grupės susitikimas truko 37 min. Antrajame sete lietuviai pirmavo 20:19 ir buvo per tašką nuo to, kad išlygintų susitikimo rezultatą, bet tuomet tituluoti latviai pelnė tris taškus iš eilės ir iškovojo pergalę.
2018-07-17

Lietuvos tinklininkai liko per žingsnį nuo įspūdingos pergalės Brazilijoje

Brazilijoje vykstančiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) keturių žvaigždučių serijos turnyre "Itapema World Tour" per plauką nuo dar vienos įspūdingos pergalės liko lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.   Kovoje dėl pirmosios vietos G grupėje mūsiškiai ketvirtadienį po labai atkaklios kovos 1-2 (16:21, 21:18, 12:15) pralaimėjo 13-ą vietą pasaulio reitinge užimantiems kanadiečiams Samui Pedlow bei Samui Schachteriui.
2018-05-18

Lietuvos paplūdimio tinklininkai nugalėjo olimpinių žaidynių penktosios vietos laimėtojus

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis iškovojo vieną įspūdingiausių pergalių karjeroje. Šveicarijoje vykstančio Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos turnyro C grupės finale penktadienį lietuviai po 44 min. trukusios kovos 2-1 (21:14, 19:21, 15:9) nugalėjo penktąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusius kubiečius Diazą Nivaldo ir Sergio Gonzalezą.
2018-05-11

Europos čempionės: tai nuostabu, negalime patikėti

Lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė – pirmosios sniego tinklinio Europos čempionės. Jos po pergalės sunkiai rinko žodžius. „Tai nuostabu! Negaliu patikėti. Noriu padėkoti visiems, kurie čia mus palaikė. Manau, publika buvo viena geriausių. Čempionatas tiesiog puikus“, – Austrijoje kalbėjo I. Dumbauskaitė. Jos ir M. Povilaitytės duetas sekmadienį pirmąkart surengto čempionato finale 3:2 (14:12, 9:11, 11:7, 9:11, 11:8) nugalėjo turkes Bugrą Eryildiz ir Eleyną Vence.